879
Írd le!
  • [Walaki]D`Lair
    #678
    köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk...
  • Hajnalcat
    #677
    Én is álmodtam ma valamit, de nem írom le, hogy mit. :P
  • grizzly21
    #676
    ajjjj:(
    hat ja
  • w77d
    #675
    én ma egy lányról álmodtam, aki nagyon tetszik! tudjátok milyen szar egy ilyen álomból felébredni? :(
  • _Atti_
    #674
    nekem vannak visszatérő helyszineim..nyomasztoak nem azért mert bármi nyomaszto lenne bennük(bár van ilyen is..*) csak azért mert olyan helyeken vannak amiket ismerek azok valóságban mégsem léteznek de az álmokban mindig ugyanott vannak és ott ismerem is őket.

    *Méghozzá egy pince.. A házunk alatt van a normális pince helyén...kétfelé válik a lépcső..az egyik koszsárga falú szobák láncolatához visz a másik összeszükül hogy csak kuszni lehet benne..a nyomasztobb álmaimban bemászok ide a tuloldalán pedig szük csigalépcsők vannak, apro vékony folyosok, vasajtok nameg több ilyen összeszűkülő szinte lőrés szerű járat amin átlehet jutni más ilyen lépcsőházakba..nemigazán tudom mi lehet lent,
    a legrosszabb ami valaha történt velem ezen a helyen még nagyonrégen álmodtam hogy találtam egy nagy ketrecet karvastag rudakkal.Betettem a kezemet igy letámaszkodtam a szélére és valami rálépett a kézfejemre..amire rögtön kirántottam..nem láttam a sötétben de (valoszinüleg az arachnofobiám miatt) ugy raktároztam el hogy egy hatalmas pók egyik lába lehetett..

  • htr93
    #673
    bazzeg én meg csináltam egy tök ugyanillyen témát.brühühü
  • Adam69852
    #672
    meg ahogy én érzem a dolgot valahogy mindig az történik amire gondolunk tehát ha arra gondolsz hogy elfog kapni a tigris és te menekülsz elöle akkor elfog kapni meg ha arra gondolsz hogy elesel akkor elfogsz XD
  • Adam69852
    #671
    nekem a legzavaróbb az 1 álomban hogy tökmás minden ismert helyszín tehát vegyük: mamám háza egy normális vidéki ház van nagy kert meg minden és van 1 20méteres ilyen hely ahol az állatok vannak.. nos ez az álmomban más elrendezésü és teljesen elnagyolt meg vannak olyanok is amiknek semmi keresni valójuk ott és olykor ijesztöek is... de nem tünik fel csak miután felébredtem és akkor jövök rá hogy ez egy krva nagy hülyeség volt XD



    a másik tetves érzés meg az mikor menekülnél és gondolatban futnál de valahogy mintha eszedbe se jutna... pl. régen én imádtam a kommandósokat meg a katonákat meg minden.. nos az volt hogy a házsorunk elött állok kommandós vok és elakarok dobni 1 gránátot de kicsavarodik a kezemböl és ahhelyett hogy elfutnék próbálom elrugni vagy fél percen keresztül de nem sikerül és felrobban (aztán meg nézem a testemtöl elvált mozgólábamat XD)
  • TCelica
    #670
    :)
  • Aquir
    #669
    aham
  • [Walaki]D`Lair
    #668
    Én 1x azt álmodtam, hogy meg vagyok halva és a túlvilágon vagyok. Több szintes volt, a legalsó egy borongós ködös csontokkal teli félelmetes hely, innen kerültem feljebb és feljebb, olyan helyekre, ahol láttam, hogy hol haltam meg mikor és miért, aztán egy orvosi rendelőbe kerültem, ahol láttam a -most még meg nem történt- bajaimat/betegségeimet...aztán felébredtem valamiért, de csak félálomig jutottam, és ahogy úgy feküdtem behúnyt szemmel valami hihetetlen nyugalomérzés fogott el. Aztán visszaaludtam, de már mást álmodtam...tök furi volt utána rendesen felébredni :)
  • Aquir
    #667
    a tudatos álom a legjobb, az isteni csak néha van :C

    én nem szoktam rémálomkodni:)
  • TCelica
    #666
    :D
  • Mincsi
    #665
    én már álmodtam olyat!
    éreztem ahogy egyre jobban dobog a szívem, meg hogy izzadok 1000rel...
    milyen megkönnyebülés volt utánna felkelni :D
  • TCelica
    #664
    Olyat álmodtál már mintha leesél valahonnan?
    Az komcsi rossz álomnak, én legutóbb olyat belerugtam a falba ahogy kapálóztam álmomban esés közben hogy majdnem eltört a lábam.
  • TCelica
    #663
    Én legalább 20x álmodtam azt hogy kibukok kocsival.
    Minden alkalommal láttam magam meghalni és azt hogy az orvosok ott kínlódnak felettem hogy segítsenek rajtam, de mindig késő volt már.
    Hol egy jó borulás után csüngtem ki félig az ablakon, hol kiestem és rajtam landolt az autó stb.
    Őszintén nekem nem volt szörnyű ezt látni álmomban ...
    Ezek után pedig komolyan sikerült közel kerülnöm ahhoz a bizonyos kapuhoz, és komolyan olyan volt mint álmomban. De az ördög nem vitt el, itt vagyok. :))
    Én úgy hallottam hogy aki saját magát látja meghalni az sokáig fog élni.
    Sztem így van, itt vagyok még én is. :DD
  • Hajnalcat
    #662
    Hát igen, vannak olyan élethű álmai az embernek...nekem is szokott nagyon sok olyan rémálmom lenni, ami olyan, mintha rendesen beleélném magam. Mintha igazából történne meg az egész. Szar érzés, az biztos...mikor felkelek, még utána percekig hevesen ver a szívem.
  • Cicalany2
    #661
    Éjjel álmomban meghaltam áramütés következtében. Még ilyen élethű megélést nem álmodtam saját halálomról, mint akkor! Tudom, milyen, mikor megráz az áram, engem már rázott meg, és pontosan ugyanazt éreztem álmomban! Ez igazi rémálom volt a javából!
  • Boconadi
    #660
    én haverom visszapattant :D
  • Dj Xyberpunk
    #659
    lol
  • Aquir
    #658
    örülj nekie. máskor zuhanj felfelé
  • Dj Xyberpunk
    #657
    Amúgy volt már köztetek olyan aki zuhant álmában és nem ébredt fel a placcsanás pillanatában, és átélte a halálát ? :-) Mert én, ha lezuhanok valahonnan , sosem érek földet :)) Minden alkalommal felkelek :( :) :D
  • Dj Xyberpunk
    #656
    kéjes magömlés volt-e :) ?
  • marsu
    #655
    Tűzoltó állomáson egy meztelen csaj csúszott le a rudon. jó látvány volt!!!
  • sz4bolcs
    #654
    meg is tette. Pedig ezt álmodtam. :D
  • sz4bolcs
    #653
    nem, nem tudok úszni.
  • sz4bolcs
    #652
    Ha jól emlékszem "hülye" és "gyerekes" jelzőkkel nem illettelek. Azt megtette más.
  • sz4bolcs
    #651
    Mókás lenne, ha jönne egy modi, és kijelentené: "Ilyet nem álmodunk! "
  • Hajnalcat
    #649
    Rajzolj! :) Nehéz lesz, az biztos.
  • Hajnalcat
    #648
    Az álmomban volt csak így. Mondjuk az biztos, hogy ha sokáig nem találkoznánk, akkor szomorú lennék, de ez természetes.
  • hen-tes
    #647
    Fú.. ilyet rajzolnék.. :)
    [apro] egész véletlen nem kosarazól debrecenben? -.-
  • hen-tes
    #646
    Izé.. valóban ilyen ritkán látod a barátod, hogy ha egyszer nincs, akkor kapásból sírás, vagy ez csak az álomban volt így? :S
    Csak mert ezt nem jegyezted meg. :p
  • malkavian
    #645
    Álmomban rohantunk az éjszakában a barátaimmal, s mint ha megöregedtünk volna: a bőrünk szürke és a ráncos volt, néhányunkból pedig műanyag csövek lógtak ki. Nem tudom, mi elől rohantunk. Lemaradtam, s közben láttam, hogy az öcsém megbotlik futás közben, majd elvágodik - a többiek már eltűntek, s mikor odaértem az öcsém mellé, láttam, hogy nem más, csak egy fej, egy fél váll és kar.
  • Hajnalcat
    #644
    Huh, de szar álmom volt! :(( Most keltem fel, nemrég álmodtam, gondoltam, egyből leírom. Tulajdonképp a belső félelmeimet álmodtam meg...
    Úgy kezdődött, hogy apámékat valahogy rábeszéltem, hogy menjenek el Vonyarcra hétvégére, bár esett az eső, de egy idő után már kezdett kikandikálni a nap. Szombat volt. Tulajdonképp előre megálmodtam mindent, mert ma délután akarnak igazából is elmenni, és a barátommal így egyedül tudunk maradni. De olyan furcsa volt az egész álom, olyan valóságos, mert minden megtörténhet benne igazából....de nem hagyom! Szóval az álmomban nagy nehezzen rábeszéltem őket, aztán elkezdtek pakolni. De valahogy mégis elvittek engem is magukkal. A barátommal meg volt beszélve telefonon, hogy majd jön délután és hoz ma bort nekem, ahogy megbeszéltük (megjegyzem, igazából is ezt megbeszéltük tegnap, nem csak az álomban). Aztán apámék mikor elvittek, az nem is értem, hogy történt, olyan inlogikus, de persze álmokban nem kell logikát keresni. Azt mondták, hogy majd fenn, az emeleten jól elleszünk. Kérdeztem, hogy van-e ott TV. Erre mondták, hogy az csak lenn a konyhában van, meg a nappaliban. Odaértünk. Közben megjöttek az unokatesómék, az összes famili ott volt és nevettek (ááá, de utálom a famili gyűléseket), és akkor döbbentem rá, hogy ez nagyon nem jó így, haza akarok menni. Aztán ekkor elkezdtek kérdezni, hogy van-e munkám, találtam-e már (ettől igazából is mindig félek, mikor megkérdezik, utálom). Aztán ezután mgekértem apámat, hogy vigyen vissza, haza. Ő meg csak nevetett. Sírva fakadtam. Aztán anyám végülis megsajnált, és mondta, hogy elvisz a vonatállomásra, és ott elmehetek majd a vonattal. Kinéztem a járatokat, közben felhívott a barátom, hogy ott vár a lakás előtt, hogy hol vagyok, elmondtam neki, és megnyugtattam, hogy megyek mindjárt haza hozzá. Aztán miután beszéltem vele, akkor apám mobilja megcsörrent és az a fickó hívta fel, aki igazából nem vett fel engem múltkor, mikor az állásra jelentkezdtem, mert lenézett, de ezt hagyjuk, szóval az álomra visszatérve, az a fickó hívott és apám odaadta a telefont nekem, mert a fickó velem akart beszélni. Mikor a fülemhez tettem a kagylót (hozzáteszem, az álmomban nem tudtam, hogy ki akar beszélni velem), akkor a fickó beszélt valamit, akkor egyből megismertem a hangját, és megilyedtem, eldobtam a kagylót és a fickó küldött egy ilyen csúszdát, amin lecsúszik épp egy emberke és még ilyen lefeléhangot is adott a csúszás, és ezt a telefonkivetítőn mutatta. Lehetett látni, mindenki látta, körbefogak az egész famili és mindenki csak nevetett én meg csak álltam ott és ismét sírtam. Kiabáltam, haza akarok menni. Anyámmal elindultunk a vonatállomáshoz (megjegyzem Vonyarcon csak buszok vannak igazából, vonatállomás nincs). Aztán anyu akart venni nekem egy újságot az állomáson, de végül a kioszknál mondtam, hogy ne vegyen, inkább élvezni szeretném a szép tájat hazafelé. Majd mentünk a vonathoz, de elment, épp lekéstem. Ekkor megint sírtam, hogy most mi lesz. Anyám megvígasztalt, hogy van 20 perc múlva másik, addig elnézegettünk, elmentem mellékhelyiségbe, és amire visszatértem, az a vonat is elment és kijelentette a pénztáros, hogy ma ne indul több vonat. Ekkor nagyon kikészültem. Nem tudtam, mit tegyek, csak rámjött a sírás ismét. A barátommal így sehogy sem tudtam találkozni és vissza kellett mennem a familihez. Mikor a nyaralóhoz mentünk visszafelé taxival, ki akartam ugrani a taxiból, annyira letőrt voltam, hogy nem láthatom a barátom, öngyilkos akartam lenni. Mögöttem jöttek a mentők, de így sorba, azoknak a villogását hallottam és akkor felébredtem.
    Bocs a hosszúságért, de ilyen sokat álmodtam, és úgy tűnt tényleg, mintha egész éjjel egyfolytában csak álmodtam volna, olyan lassú és sok(k) volt minden. :S :(
  • hen-tes
    #643
    Negem is. :-)
  • Hajnalcat
    #642
    Nekem is.
  • mod
    #641
    Voltmár ilyen nekemis...
  • Annakin
    #640
    volt egy régi házam, nagyon régi és egy vadonat új lakásom. a régi házamban volt egy szoba, aminek az ajtaja előtt egy papucs figyelt, a ház teteje pedig üvegből volt és egy krokodil tanyázott rajta. én ezt a házamat szerettem volna megmutatni egy embernek de őt nem érdekelte:( ez az álom visszatérő, sokszor láttam már. a régi házamban nagy csomó kacat, régiség között kutattam, mert szeretek kutatni:) de nem szeretem a régiségeket. az új lakásomat és a régi házamat egy ösvény köti össze.
  • hen-tes
    #639
    Az úgy egy érdekes élmény volt, amikor egy helyszínt, ahol életemben egyszer láttam megálmodtam, de teljesen másképp nézett ki, aztán egy másik álomban (rá egy hónapra álmodtam) ugyan az a helyszín feltünt és pont úgy ahogyan az első álmomban. :o

    Tökérdekes volt, de biztoscsak nekem :-)))
  • Annakin
    #638
    egy hullát kellet elrejtenem valami garázs mélyéről Mel Gibsonnal meg egy másik fazonnal egyetemben. Mel Gibson pólójára az volt írva: "skulls and bones". közben japán ápolónők adtak valamilyen finom pezsgőt egy kórházban, hogy könnyebben menjen a meló.