19663
  • DarkHorSe
    #46
    Inkább gyertek Planetside-ozni :P
  • I.C.ram
    #45
    Nem enged accountot csinálni!! Kiírja, hogy valami nem okés, de azt hogy mi nem okés, azt már nem.
  • Krinyo
    #44
    "de hát melyik szimulátorban lehet joy nélkül repülni?"
    bármelyikben
  • antijedi
    #43
    mégsekell :D
  • antijedi
    #42
    najo megnezem, de ako nekem is kene egy trial link :D
  • antijedi
    #39
    magyarul a 7naponta ujregnek semi értelme..., köcike :D
  • antijedi
    #37
    ol = jol
  • antijedi
    #36
    és mire jo a rang? ertelme is van vagy csak ol mutat? :D
  • I.C.ram
    #35
    müxik, viszont a rangot lépett karaktered elveszik mindig.
  • antijedi
    #34
    hmm, az müxik hogy 7 nap után ember mindig uj reget csinal? vagy van itt valami fejlodes vagy ilyen?
  • I.C.ram
    #33
    Nem találom a 7-day trial verzó letöltési linkjét!! pls adjatok konkrét linket.
  • I.C.ram
    #32
    Én még egy online játékot sem láttam, aho lelső hónap több lenne :)
  • HBA|Lacus
    #31
    o gyerkök gyülünk jolvan:)
  • manohun
    #30
    icq: 172996435

    TS:66.221.195.252:9000
  • manohun
    #28
    vedd úgy hogy a regkód ért adsz ki 7 dollár pluszt ez bevett szokás.
  • I.C.ram
    #27
    tudom mit jelent a TRIAL verzió, csak arra gondoltam, hogy azért 20 dolcsi az első hónap, mert hogy TRIAL verziót regeled, magyarul a kiadó elesik a dobozos játék eladásának bevételétől, és így akarja kompenzálni. Ezekszerint nem így van. Nem nagyon értem, hogy miért jó az neki, hogy drágább az első hónap.
  • manohun
    #26
    a trial azt jelenti hogy ingyenes.

    20 dolcsi az első hó így is úgy is ha egyszer hivatalosan megveszed.

    Pluska:
    http://wwiionline.freeweb.hu/

    innen a bal oldalon van egy kis ikon az a link a regisztrációhoz és a letöltéshez.
    Ha a letöltés nem menne onnan, akkor a föoldalról is letöltheted: www.wwiionline.com
  • I.C.ram
    #24
    20 dollár az első hó, ha a trialt regelem, nem? Ha dobozos változatot veszem meg, akkor első hónap ingyenes, utána 13 dolcsi/hónap.
  • I.C.ram
    #23
    Hohóóó!! OFP-sek :)
  • manohun
    #22
    ja igen joxy, blondy és én németekkel játszunk szóval csak ott tudunk dumálni a játékban.
  • manohun
    #21
    fontos a regelésnél a névben ne legyen semmi csak szám és betű, abból is max 8. Ird bele hogy HUN akkor könnyebben megtaláljuk egymást a játékban
  • manohun
    #20
    akkor töltsd le és regelj be az ingyenes akcióba nem sokára beirok egy TS cimet ahol tudunk beszélni, és a honlapon a nevünk mellé is felrakom az ICQ számunkat hogy ha kell segítség.
  • manohun
    #18
    Amúgy ha figyelsz és jó helyen vagy itt is gyönyörű képekben lehet részed.

    90 fős tank oszlop, masszív stuka zuhanó bombázás, 15 -20 he111-es gyárbombázásra készülve, és ezeket nem csak láthatod hanem részt is vehetsz bennük, ettől több ez a játék.
  • manohun
    #17
    Most van ingyenes kipróbálási lehetőség a honlapon van link:
    http://wwiionline.freeweb.hu/

    Amúgy ha előfizetsz akkor 20 dollár az első hó és utánna havi 13 dollár (kb. 3000 ft).

    Olyan embereknek nem ajánlom akiknek a kinézet az elsődleges egy játékban. Ha valaki egy igazán komlpex és csapatjátékot, gondolkodás igénylő játékkal akar játszani és a II. világháborút szereti annak ajánlom. Nem véletlenül 30 év itt az átlag életkor.
  • I.C.ram
    #15
    Mennyi az előfizetés/hó ? Ha jól emlékszem nem volt valami olcsó, a kinézethez képest :)
  • manohun
    #14
    nem hanem új néven újra beregelhetsz, csak akkor újra közlegényként kezdessz, vagy ha nagyon megtetszik elő is fizethetsz, mint én.
  • DarkHorSe
    #13
    7nap után vége a játéknak ?
  • manohun
    #12
    ha kell valakinek segítség beállításokban az is nyugodtan írjon
  • manohun
    #10
    ha a trial letöltése nem menne akkor a wwiionline főoldaláról töltsétek le a játékot az is jó
  • manohun
    #9
    igen
    a honlapon van link
  • manohun
    #7
    sok minden javult nézd meg a honlapot az archivumba benne van az 1.9es változtatások listája
  • Xboxman
    #6
    Az 1.9-ben jobb lett a grafix?
  • manohun
    #5
    sajnos még nem ismerem hogy itt hogy lehet linkelni ha valaki eltudná magyarázni hogy meg mondaná hol tudom megnézni azt meg köszönném.

    HQ: http://wwiionline.freeweb.hu/

    még kezdetleges de folyamatosan fejlesztvel lesz.
  • manohun
    #4
    ahogy látom meg halt az a topic.

    Én ezt azért indítottam mert most csinálom egy haverommal joxyval a magyar HQt és akit érdekel az nézze meg. Akit nem annak nem kell.

    Ha meg nincs joyod még mindig ott van a gyalogos harc, a tankozás, és a hajó vezetés. Repülni tényleg nem lehet nélküle, de hát melyik szimulátorban lehet joy nélkül repülni?
  • manohun
    #3
    1. lehet nem láttam
    2. ez nem igaz csak hozzá kell szokni
    3. láttad az 1.9et?
  • I.C.ram
    #2
    1. van már ilyen tpoic.
    2. járműveket kormány/joy nélkül irányíthatatlanok.
    3. grafika borzalmas.
  • manohun
    #1
    Sziasztok! Ha valakit érdekel itt egy rövid leírás.

    Mi is ez:

    - Egy interneten játszható online stratégiai és rpg elemeket felvonultató fps játék, amely a második világháborút akarja szimulálni, és ebből eddig a háború első szakasza, a nyugati fronton való előretörés, a "villámháború" (Blitzkrieg) készült el. Mikor elkészül végleg, benne lesz az összes jelentős ország és helyszín is. A játékot folyamatosan fejlesztik és önműködően letölti az újabb javításokat.

    Játszható a tengelyhatalmak (Axis) és a szövetségesek (Allied) oldalán, a játék során a gyalogos katonától kezdve a harckocsizón át a vadászpilótáig sok mindent ki próbálhatunk. Olyan mintha egy repülő, tank, gyalogos katona és hajó szimulátort kapnál egyszerre.

    A játszható terület 1 600 000 km2, amely szabadon bejárható. A járművek részletes sérülés modellel rendelkeznek, és műszaki paramétereik a valós adatokon alapulnak. A játék során, városokat kell elfoglalnunk, illetve az ellenfél előretolt bázisait kell megsemmisítenünk. Nagyon fontos az ellenfél hátországban levő gyárainak bombázása, hogy gyengüljön a hadianyagok utánpótlása is.

    Játékbeli életünk során egy karriert építhetünk, ahol a befejezett missziók, és a teljesítményünk alapján előre léphetünk, és így egyre jobb járműveket használhatunk, illetve egyre magasabb rendű missziókat hozhatunk létre. Ebben a programban közvetlenül lehet beszélni, és ötleteket adni a fejlesztőknek, az egyik legjobb a scenejé, és nagyon erős klán élet fűződik a játékhoz, mert csak össze hangolt csapatmunkával lehet sikereket elérni. Jó példa erre, hogy a nagyobb ágyúkat külön ki kell egy társunknak vontatni a terepre teherautóval. Nem ritkák a 15 -20 tankból és 30-40 fő gyalogságból álló támadó formáció, ami még légi fedezetett is élvez. Ezt segíti a beépitett szöveges chat is, amit, mint egy rádiót hangolhatunk a különféle csatornákra. És itt jelennek meg a fő parancsnokság üzenetei is, illetve még az is, hogy melyik városunkat támadja az ellenség, és mit támadnak a saját csapatok. Az idő négyszeresére gyorsítva telik a harc mezőn, 5 óra nappal után 1 óra éjszaka következik.

    A játékba dinamikusan csatlakozhatunk be, a nap bármely szakában, mivel egy külföldi központi szerveren fut. Innen Magyarországról ADSL kapcsolattal játszunk, és még nem volt gond a kapcsolat minőségével, jól megirt, takarékos a net kódja. A grafika egy kicsit egyszerűbb mint napjaink csúcs játékainak, épp azért, hogy minél többen tudjanak vele játszani.