19663
  • Pluskast
    #363
    Látom egyre többen érdeklődnek a game iránt, ez dícséretes. Egyébként ha sokan leszünk akkor csinálhatunk majd egy magyar squad-ot. Mundjuk hunyadi páncélosok vagy valami hasonló.
    Szóval hajrá ww2 online
  • Shad01
    #359
    A Szent László Hadosztály névhez mit szóltok? Ebben az egységben minden fegyvernem képviseltette magát. Az egyetlen szépséghiba annyi, hogy 1944 októberében alakult meg.
  • manohun
    #358
    Ha tudtok valami jó magyar egység nevet, asszem volt egy mérnök egység buda védelmében akik elég eredményesek voltak.

    Keressünk neveket én benne egy gyok magyar squad létrehozásában.
  • Vata
    #355
    Előre huszárok!
  • munka_gorilla
    #352
    Hehe! ;)
    Magyar sereget, de izibe'!!! :D
  • manohun
    #351
    Pl. D2MH?
  • Fritz Von...
    #350
    Én mindenképpen a magyar sereget támogatnám...
  • munka_gorilla
    #349
    mán be vagyok regelve :D
  • manohun
    #348
    Csak a linkek kékek a szöveg maga fehér, és nem akartam a kettőt ugyan arra a színre.

    Nekem asszem 0.83-as k/d arányom van, de küzdök hogy elérjem az 1.00-át hamarosan.
  • Vata
    #347
    Öööö! Fekete alapon fehér?
    Esetleg fehér alapon fekete?
    Na mind1. Igy is tökéletes.
    Amúgy tegnap kezdetem igazán játszani. Nyomtam Dunkerquen és alatta Berguesnél (vagy mi a szösz)pontvédelemben egy szál karabéllyal. Jött ezer ellenséges tank, úgyhogy az első (2 órás) játékom eredménye:
    9 - 3 (d-k)
    (Egy pofátlan előretörő gyalogost a saját épületünkben lőttem homlokon pisztollyal ) Nagyon jó ez a játék,fantasztikus az atmoszférája, és külön jó, hogy csak egyre jobb lehet ahogy fejlesztik folyamatosan...
  • manohun
    #346
    Thx, meglesz :)
  • manohun
    #344
    Vagy ha elegen leszünk akár kölön squadot is csinálhatunk magyarok :)
  • manohun
    #343
    Ja és ha akarsz jöhetnél a 91esekhez.
  • manohun
    #342
    Magilla regeld be magad ide.
    Unofficial statistics
  • manohun
    #340
    Este sajna nem tudok menni, mert moziba megyek haverokkal és utánna meg nagy valószínűséggel buliba.

    Vata még nem tudom milyen színre cseréljem ki, javaslat?

    Örülök, úgy tűnik kezd beindulni itt is az élet :) Ja és HBA rulz!
  • manohun
    #339
    Front mogotti várost nem lehet még támadni.

    csak olyan várost lehet támadni aminek van kapcsolata német városhoz (már mint ha német vagy).

    Király magilla :) Akkor már 5en vagyunk. Lacus akkor most már igazán megvehetnéd. Ne kelljen már annyit könyörögnöm. :)
  • munka_gorilla
    #337
    Ez alapján azt találtam ki, hogy mi lenne, ha elindulnánk ma egy helyről, átvágnánk a mezőkön és egy hátsó várost betámadunk, nem a fronton harcolunk.

    Ilyenre én is gondoltam már...
  • Fritz Von...
    #336
    Ja de nekem nincs ám HBA-s logóm. Marad a D2MH-s addig.

    Tegnapról: a repteres attack király volt. Sajnos tényleg ott volt a szemét tank. Meg a városi támadásunk is jó volt.
    Este véletlenül bekeveredtem Lille-be. Senki nem jött velem, pedig ha van egy gyalogos, akkor megvan a város déli része. Eltévedtem kicsit, és odamentem. Az AI-t kiszedtem, meg egy antitankos kombót is.

    Ez alapján azt találtam ki, hogy mi lenne, ha elindulnánk ma egy helyről, átvágnánk a mezőkön és egy hátsó várost betámadunk, nem a fronton harcolunk.
  • Fritz Von...
    #335
    Dehogynem fogok.... csak a többiek kedvéért mondtam, akik nem ismernek.. HBA powa'
  • munka_gorilla
    #333
    Helló Fritz Bajtárs! Tegnap le kellett lépnem nagy hirtelen... kár, hogy kimaradtam a nagy dolgokból! :(
    Viszont van premium accountom (vagy mi...), érthetőbben fogalmazva: előfizettem!
  • Fritz Von...
    #330
    Hi mindenkinek!

    Lachun segítségével én is felpakoltam a játékot. Két napja nyomom, kezdem érezni már. POnt tegnap kaptam meg első tizedesi rangomat.
    Eddig Bf-eztem, de most ez még azt is veri nagyon. Szóval 25.-én ott leszek a rohamnál én is...:)))
  • Vata
    #329
    Herr Oberstleutnant, köszönöm a választ.
    Úgy hallottam, és úgy tudom hogy a rózsaszín is egy szín, de biztos nem vagyok benne persze... (Amúgy köszönjük, hogy szerkeszted a wwiionlineHun-t)
    Amúgy: S! magyar katonák! Maholnap megmossuk a Tommyk lábát a tengerben...
  • manohun
    #324
    OK most megyek isibe :)

    Majd felnézek mircre ha betudom állítani a progit
  • manohun
    #321
    Újabb kisfilm Lindirtől ami az új dolgokat mutatja be.

    Boat
  • manohun
    #320
    Hali emberek bocs hogy tegnap nem voltam csak nagy költözködések voltak, régi lakótársak ki, újak és szebbek be :), utánna meg tartottunk egy szolíd kis lakás avatót. :)

    Lacus minden infó ahogy én megtudom azzonal felrakom, ha joyban kell segítság abban tudok majd megbeszélünk egy időpontot.
  • manohun
    #313
    A leírás nem elég?

    Joy nélkül én sem tudok repülni, úgy hogy azt ne kérdezzétek.
  • manohun
    #309
    Úgy látszik a 25.-ei squad nap már egy új mapon lesz :)
  • manohun
    #308
    Bár én nagyon királyul el tudom őket olvasni.
  • manohun
    #307
    Ha1 :)

    OK Vata megpróbálok valamit csinálni. Mitszólnál a rózsaszínhez? :)
  • Vata
    #302
    A fekete alapon kék betük nehezen olvashatók Herr Oberstleutnant...
  • manohun
    #300
    Kijavítottam.
  • manohun
    #299
    Bár jobb lenne a benne maradna így sokkal eredetibb :)
  • manohun
    #298
    Lol javítom :))))
  • Shad01
    #297
    Idézet a hírekből: "A géppuskákkal lelehet lőni az alacsonyan szálló géppuskákat, de nehéz célozni."
    Javítsátok ki!
  • manohun
    #296
    lehet hogy attól is függ egy mission poon értéke hogy milyen prioritásút postolunk.
  • manohun
    #295
    igazából nem tudom mert még sosem írta mi hogy elhasználtam volna őket, de gondolom hogy missionpoint számú missziót lehet postolni (de ronda szó)
  • manohun
    #294
    Nekem is bele telt 2 napba még rájöttem az elején
  • munka_gorilla
    #293
    Mi az a "Mission Posting Points"? Jól gondolom, hogy nem lehet végtelen számú missiont postolni, hanem csak amennyi pontom van?
  • manohun
    #292
    :)

    Legalább volt haszna hogy leírtam :)
  • Shad01
    #291
    Most vettem csak észre az alapbeállításokat olvasgatva, hogy a "d"-vel kell előcsalogatni a StugIII célzórendszerét. :)