21
Szupervírus?!?
  • neménvoltam
    #1
    Nincs még üzenet
  • RelakS
    #2
    Bazz, a mailboxos címemet teljesen szétzilálta! Találtam két levelet, ami aszongya (angolul), hogy a részletekért nézzem meg a csatolt fájlt. Amatőr. Kaptam pár mélerdémont, tartalom nélkül :Ð Ezenkívül több levelezőrendszer rámdörgött, hogyaszongya öcsi, a fájlod vírusos/spam/akármi, tökismeretlen címekről. Még hollandhoz hasonló nyelven is kaptam üzit :)

    Ti hogy álltok ezzel a gennyes féreggel? :DD
  • RelakS
    #3
    Degyorsvagybazz, még végig sem tudtam írni a cuccost...
  • Pyx #4
    mailbox sux
  • neménvoltam
    #5
    nem tudom én nem kaptam de én freemailes vagyok (az se jobb)
  • RelakS
    #6
    Azon én sem láttam :)
  • szando
    #7
    Nekem sincs még semmi...
  • ThePartyFace
    #8
    En kaptam vagy 4 ilyen virust es az osszes mailboxos cimrol jott, pedig kulon mail szerverem van:P
  • CSOCSO
    #9
    régebben naponta kaptam egy ilyen levelet hogy a leveledben vírus van.. legtöbbször freemail rol érkezett...mostanág havi egy et kapok
  • Dikkma
    #10
    Én meg nem kaptam egyet sem.
  • I.C.ram
    #11
    ÉN is kapok mostanában napi rendszereséggel! Prímpostás vagyok. Az a durva, hogy magyar címekről kapom általában mindig.
  • Factor_007
    #12
    én nem kaptam még soha ilyet! pedig én is primpostás vagyok
  • precision
    #13
    http://www.virusbuster.hu/hu/viruslabor/leirasok/sobig.f
  • Dikkma
    #14
    Tényleg van ilyen :)

    http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/[email protected]
  • precision
    #16
    "Megjegyzés:
    a worm fájlokat képes az Internetről letölteni és futtatni (a rendszer dátumtól és órától függően),
    a worm 2003. szeptember 10.-én deaktiválja magát, s azután nem terjed."
  • RelakS
    #17
    19 levelemből 12-nek a vírushoz volt köze. Visszajelzés, vagy maga a vírus, utóbbit nem számoltam, de vagy 6-7 példányban megjött :)
  • precision
    #18
    Én asszem 3 nappal ezelőtt kaptam a freemailemre 54! db sobig.F-es levelet
  • RelakS
    #19
    Elkapták a Blaster.B-t készítő pofát. Baszki, csak kicsit belepiszkált, oszt kész, egyébként meg egy 18 éves, 150 kilós 190 magas kis köcsög, aki imádja a vírusokat:


    A Sobig.F készítőjéről meg aszongyák, hogy mesterien bánik a proxyval, ráadásul valamihez lopott hitelkártyát használt, így nagyon nehéz lesz utolérni
  • rushman
    #20
    ezt a köcsögnek:
  • KaBuTo666
    #21
    nekem freemailon kaptam 5021 Zafi családbol származo Zafi virusokat.(Zafi.B,D,C,E)
    nod32 jelzet:)
    csak törölni kel és pápá viruska:)