392
Tron 2.0 (c) Disney Interactive
  • dikki*yysw
    #34
    Multi demó alapján nem túl nagy eresztés a multija, én pont a SP miatt vártam erre :)
  • G. Joe
    #33
    Bár tudom hogy kevés embert érint, de jövő héttől kb itthon is kapható! Volt szerencsém kiprobálni, és az kell hogy mondjam, jobb mint amit vártam. Egész jokat lehet vele hentelni.
    Igazábol a multira leszek kivancsi .:)
  • moNTo
    #32
    Kis türelemmel általában a legtöbb audiocodec probléma megoldható xp alatt: Első lépésként le kell szedni minden uninstallálható codecpakkot, majd 'Control Panel' - 'Sound and Audio Devices', 'Hardware' fül alatt Audio Codecs, Properties,, itt van még egy 'Properties' fül, ez alatt van az összes audiocodec. Itt érzéssel lehet garázdálkodni. Kiválasztasz egyet, majd 'Properties' gomb, majd le lehet tiltani a 'Do not use...' opcióval.
    Ha végképp tanácstalan vagyok, akkor letiltom az ott lévő codec-ek felét, megnézem, hogy fennáll-e még a probléma, ha igen, akkor a másik felét tiltom le a codec-eknek, és így lassan rá lehet jönni, hogy melyik codec a ludas.
  • gonosz
    #30
    http://www.tothegame.com/screenshot.asp?screens=10410
  • hykao #29
    Hello!

    Valaki húzzon már be ide egy képet a játékból, hogy hogyan is néz ki.
  • gyozo
    #28
    Előttem moNTo már leírta, de azért leírom még egyszer, én is a hang probléma megoldását, hátha belefut még valaki.
    Nálam két hiba jelentkezett, az egyik esetben egyáltalán nem is indult el a játék, hanem visszalépett desktopra, másik esetben hiányzott a szöveg.
    Mindkét esetben az volt a hiba, hogy fent volt a Nimo codec pack. Nekem úgy lett jó, hogy lekaptam a Nimo-t és lefuttatam újra a kettes CD-ről a WMFADist.exe-t. Az viszont csak akkor fut le hiba nélkül, ha már nincs fent a Nimo (Winme esetén kellet egy reboot is unistall után).
    Mégegyszer bocs, hogy ismétlek, de elég sokat szívtam vele.
  • Dynamic
    #27
    Végül is jobban belemélyedve kellemesen csalódtam.Egész jó játék egyelőre, bár még rá kell jönni 1-2 dologra.
  • Gear
    #26
    Kösz...valszeg még keveset nyomultam vele s nemvolt rá szükség.
  • CSOCSO
    #25
    :)
  • moNTo
    #24
    Vajon milyen érzés lehet egy adatnak, amikor leformázzák a vinyót?
    Én már tudom :)))
  • moNTo
    #23
    A "felső cumó"-val tudod portolni az ismeretlen programokat a te rendszeredre (csak így tudod felhasználni).
  • moNTo
    #22
    Sztem az audiocodec-kel van probléma (főként ha ace v. nimo codecpack van felrakva). Ugyanez volt a gond a NOLF2-vel is sokaknak, nézd meg azt a fórumot is ( http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1016664986 ). Esetleg szedd le a codecpackot, és installáld fel újra a játékot.
  • Gear
    #21
    Nincs ezzel semmi gond , mert a főhőst ugyanúgy kell rendbetartani mint a számítógépet:). defragolni kell hogy legyen a progiknak helye , ha valamelyik prog vírusos lessz akkor lehet vírusírtást csinálni! Csak a 3. (felső cumóra) nemjöttem még rá...de majd kitörpölöm mire jó nagyon feelinges az anyag...sok ilyen egyéni ötlettel rendelkező prog jöhetne ki!
  • Mr. Perfect
    #20
    Szerintem is k. jó ez a játék. Nagyon jó a hangulat, főleg annak aki látta a filmet. Nagyon jó a Light Cycle verseny is, nagyon profin van megcsinálva, és a önállóan is játtszható!!!
  • krisz073
    #18
    Sikerült megoldani és voltam a Fa..
    Mindent kis betüvel irtam és ugy már elfogadta :))
  • krisz073
    #17
    Sziasztok.

    Probálnám telepiteni a Gamet de nekem a serial számra azt irja,hogy nem megfelelő.Tudna valaki adni 1 jó serialt ?
    Elöre is thx.
  • moNTo
    #16
    Sztem kurvajó játék, engem a Deus Ex-re emlékeztet nagyon (bár teljesen más). Végre valami eredeti játék. Az még egy külön plusz, hogy végre pofán lehet vágni a vírusokat FPS módban is :))) Sztem akinek tetszett a Deus Ex meg a Jedi Knight 2, az ezzel is ellesz egy darabig.
  • Dynamic
    #15
    Én kipróbáltam, de idegesített, hogy 20percen belül vagy 5-ször haltam me.Először a combat trainingben azért, mert leugrottam a platformról, utána azért, mert előbb dobtam el a harci diszket, mint kellett volna, utána a training ellenfél nyírt ki, utána valami vírusok stb.
    Majd lehet, hogy újra próbálkozom, de rühellem, hogy mindig loadozni kell.
  • Eye-scream
    #13
    Hmm leszedhetném ha akarnám.:) Érdemes? Én a filmet se láttam, de a leírás alapján nem lehet rossz game.
  • Dikkma
    #12
    Demóval nyomtam, nem volt rossz. Megnézzük ezt is.
  • Mr. Perfect
    #11
    Na, még senkinek nincs meg?
    Ha minden jól megy nekem akkor is csak reggelre lesz meg, úgyhogy csak holnap du. tudom kipróbálni. Asszem tűkön fogok ülni a munkahelyen :-)))))))))))))))
  • zoli80
    #10
    bocsi
  • zoli80
    #9
    télleg?most vettem észre:)
  • Mr. Perfect
    #8
    Ezen már egy ideje túl vagyunk :-)))))
  • zoli80
    #7
    megjelen a nforce-on.
  • Mr. Perfect
    #6
    Egyébként létezik egy speed bike játék amivel nagyon jól el lehet játtszani mind multiban mind a gép ellen. Nemtom ki ismeri ki nem a címe: Armagetron.
    Amúgy a screenshotokat nézve lesz ebben is, remélem jó lesz, amolyan játék a játékban :-))))))))))))))))
  • Crem
    #5


    Mennyit nyomtuk C64-en!:)

    Ehh régi szép idők...
  • Mr. Perfect
    #4
    Én mondjuk a filmet is láttam annakidején és ha a játék annak a hangulatnak csak egy részét képes visszaadni akkor máris az év játék cím várományosa, legalábbis nálam :-)))))

    Ja és nálam már tőtődik lefele :-))))))))))))))
  • Mr. Perfect
    #3
    Ez hihetetlen!!!!!!!!!!
    Máris megjelent?

    Ez a játék az előzetes infók alapján nagyon ütős lesz. Én már alig várom, hogy kipróbálhassam. Ha valakinek már sikerült megszerezni rögtön íjon róla értékelést!!!!!
  • [Jakuza]
    #2
    http://www.tron20.net/
  • Crem
    #1
    Na megjelent... DEVIANCE jóvoltából!:)


    De infót nem találtam sehol!:(