150
JoWood
  • sebtib
    #150
    Sziasztok!

    Látom ide már elég régen írtkak de megkérdezem van e játékhoz magyarosítás??már angolnak is nagyon örülnék mivel nekem orosz
  • babzso
    #149
    Sziasztok

    valamelyikőtök meg tudná szerezni nekem? Ha igen a kkor jelezétek a [email protected] e-mail címre.

    köszi
  • sebtib
    #148
    nem tudná valaki honnan lehet leszedni teljesbe
  • ddrogos
    #147
    Ha valaki fent van az oldalon akkor kérem hogy jelezze mert fontos lenne.
    Én hozzám most került ez ajáték és elakadtam egy helyen amit sehogy sem tudok átvinni. A szálitocéges pályán vagyok de nem tudom egyszerűen megcsinálni.
    Valaki nem tudna segíteni és elmondani hogy kell átmászni azon a dróton.
  • ddrogos
    #146
    Hi
  • méonech
    #145
    hello!hogyan kell az első küldetésben bejutni a tuszhoz aki tudja kérem írja le.előre is kösz
  • Aborg
    #144
    Ellevelezgetek itt magamnak... ha valakinek meg ez lenne a gondja: bug volt, a javitas gomb (technologia) es az ajtora mutatas, egy kis ideig varni es kinyithato.
  • Aborg
    #143
    Elakadtam a THE TRACT nevu palyan. Egy kozelkeleti foldalatti laborban vagyok, el kell lopni a dokumentumokat. Ovatosan hidegre tettem mindenkit, de abban a pillanatban ahogy magamhoz veszem a dokumentumokat lezarulnak a nagy kapuk, ezert nem tudok visszajutni a lifthez hogy elhagyhassam a palyat. Probalgattam sokmindent de hasztalan.
    Ha barmelyik zart kaput probalom kinyitni ezt szajkozza a karakterem: i could try fiddling with it.
  • Aborg
    #142
    Ez maga az alap game, nem datadiszkel jatszok, tudtommal nincs is hozza. Remek jatek! Vagy mire gondolsz? En ugy vettem, nem szedtem le :)
  • PLackó
    #141
    Hi.honnan lehet leszedni??
    kell hozzá alap game??
  • Aborg
    #140
    Ja, es hogy lehet "beprogramozni" a fegyvereket a gombokra? Az OPTIONSban latom hogy az 1-es gombtol 5-os gombig fegyverhotkeyt lehetne hasznalni, csak nem tudom a fegyvert a gombhoz rendelni.
  • Aborg
    #139
    Mit jelent a fegyverek minősítőtáblázatában a TARGET FACTOR? A következők gondolom ezek:

    -Condition -állapot (kopás)
    -Damage -okozott sebzés
    -Range -lőtáv
    -Accuracy -pontosság
    -Target factor -???
  • bfg900
    #137
    Thx, elkerülte a figyelmemet, mert nem gondoltam rá, hogy az ajtajára kell bökni.
  • bfg900
    #135
    Van az a pálya, mikor a repülőtérről kell elmenekülni, nincs is más feladat. Egy piros kör jelzi a pontot, ahol el lehet hagyni a pályát, de ha odamegyek semmi sem történik. Emléxeik még valaki, hogy itt mit kellett csinálni még?
  • bfg900
    #134
    Van az a pálya, mikor a repülőtérről kell elmenekülni, nincs is más feladat. Egy piros kör jelzi a pontot, ahol el lehet hagyni a pályát, de ha odamegyek semmi sem történik. Emléxeik még valaki, hogy itt mit kellett csinálni még?
  • lwb
    #133
    El. :D De sajnos én már nem emléxem rá, hogy kellett... Bocsi. :)
  • Trekker
    #132
    Najóvan ezt nektek, legalább kimoderáltok!
    A tetves büdös gennyes kurva görény nyomorék telibevert véres gecis mocsadék hányásba bele, basszátok meg.(elértem, hogy rám figyeljenek?)
  • Trekker
    #131
    Háezmánemigaz, lécciléccilécci!

    Mongyátok má nem, hogy hogyan kő felvenni aztata k. táskát na! Napok óta várok....
  • Trekker
    #130
    NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

    Valaki ugyan nézzen már be aki játszott vele! Ezüst táskát akarok, bakker!!!

  • Trekker
    #129
    UP! UP! UP!

    ASA kérdésére én is keresem a választ? Hogy lehet felvenni az ezüst táskát? Mer nem mén.... hlp plz!
  • RUDKO
    #127
    sziasztok. énis itt tartok nem tudna valaki segiteni? minden ajto zárva!
  • Shep
    #123
    A gvatemalai pályán a repülőtéren az a feladat, hogy kijussak a reptérről, de ha a kijelölt helyre érek semmi nem történik, mi lehet a gond?
  • zoli80
    #122
    megvan,rájöttem hogy lehet forgatni a kamerát:)
  • zoli80
    #121
    elsö pályán szivok,hol kell felkapcsolni az áramot és hogyan kell kinyitni az ajtót?
  • Shep
    #120
    Na senki nem segít?
  • Shep
    #119
    A The Tract /a sivatagos katonai bázis alatt van/ nevű pályán eljutok a szobáig ahonnan meg kellene szerezni a cuccot, de nincs zár és erre mondja a figura, hogy a kontrol panelt ha megtalálja akkor ki tudja nyitni, ez eddig szép és jó, de az merre van, mert a térképet megnézve a kijelölt hely a térképen kívülre esik. Vki. segítsen. Előre is kösz.

  • Shep
    #118
    A The Tract /a sivatagos katonai bázis alatt van/ nevű pályán eljutok a szobáig ahonnan meg kellene szerezni a cuccot, de nincs zár és erre mondja a figura, hogy a kontrol panelt ha megtalálja akkor ki tudja nyitni, ez eddig szép és jó, de az merre van, mert a térképet megnézve a kijelölt hely a térképen kívülre esik. Vki. segítsen. Előre is kösz.

  • Shep
    #117
    Hátul van egy ajtó arra kell menni
  • BlackHeart
    #116
    Sziasztok!

    Elakadtam azon a pályán, ahol az ezüst táskát
    kell megszerezni (Dikowsk - Russia). Lementem a lifttel, megszereztem a csomagot, de nem tudok
    visszamenni a felszínre? Hiába megyek be a liftbe, az nem indul el, és nem történik semmit. Mit tegyek? Nem tudok tovább menni. Előre is köszi
  • Shep
    #115
    A kevlárokat meglehet javítani?
  • Skynet
    #113
    Az irodádtól nemmessze van egy vegyeskereskedés ahol az órát,mobilt újságokat tudod eladni( pawnbroker vagymiafax)..
    Javítani úgy tudsz hogy rákattintasz a futás melletti ikonra (ami például az ajtók feltöréséhez is kell) és utánna rákattintasz valamelyik cuccodra amid éppen aktív.
  • Shep
    #112
    Hogy lehet a felszerelést, fegyvert megjavítani?
  • Shep
    #111
    A szemetes hajó mellett lévő épületben van 2 generátor melettük egy sárga kapcsoló.


    A fegyvert hogy lehet megjavítani? Órát gyűrűt stb kinek kell eladni? A 2. pálya előtt el kell menni Eddie bárjába is de minek? Nem csinál semmit csak pofázik hogy nem szabad piálnia meg ilyenek.
  • TheZsenyka
    #107
    Már csak azért, mert a piros köröcskék nélkül jó körülményes pár dolgot megtalálni :D Igazi RPG-t nyomattál ha anélkül játszottál :D
  • Lacc
    #106
    Hát ez új... Thanx :D
  • TheZsenyka
    #105
    Amikor megpróbáltál beszállni a kocsiba, kellett hogy dumáljon a karaktered, valami ilyesmit: "How would i find her without a map?" szóval egy melléképületben, egy öltözőszekrényben találod a motyót (térképet). Egyébként a mission objectives ablakocska mindíg piros karikával jelzi mi hol van, ha rámész a szövegre, ha nem tudtad volna...
  • Lacc
    #104
    Argh! :D A repteres pályán kínlódok, már kijutottam, de nem tudom hogy kell elmenni :) Próbáltam kocsiba beszállni, gyalogolni, stb. Ez egy nagy minusz, hogy nem tudod konkréten mit/mihez kell elérned a mission végén. Na még keresgélek.
  • Lacc
    #103
    Oje, megvna, köszi :)
  • TheZsenyka
    #102
    A kapunál le kell tenni, hogy kinyithasd a kaput. Egyébként előbb nyisd ki, aztán vedd fel a pupákot.
  • TheZsenyka
    #101
    Én is szoppantottam, aztán megnéztem a menüben a bill kiosztást :D (negyed órát szoptam vele)

    CTRL gombot kell nyomva tartani míg ráklikkelsz :D