254
Zippo
  • SkAriN88
    #254
    sziasztok van egy 2001. Zippo Harley Davidson Fat Boy
    218HDH320 és elakarom adni 10000 FT-ér nézegettem mindenhol ilyen 16-18 közözz van természetesen Teljesen gyári állapotba van a polcon volt tartva csak töltve volt szóval a belseje kicsit megkarcolódott de szerintem ez nem olyan nagy sérülés szóval ha valakit érdekel írjon egy PM-et és megbeszélhetjük a részleteket természetesen tudom hogy nem Vatera vagy hasonló célokra van a forum csak gondoltam inkább ide teszem mert gondolom itt legalább rendes gazdára találhat
  • Zs0olt
    #253
    Hello

    a probléma kb ugyan az mint a legtöbb embernél NEM GYULLAD! :P namost, a kérdésem csa kannyi lenne, hogy vattából a sima "háztatrtási" vatta is jó, vagy van külön ZIPPO vatta? :P (az igazság az hogy az eredeti zippobenzin előtt kapott már majdnem mindent :P) Előre is kösz! :)
  • Order
    #252
    Eladó 1994-es sorszámozott "Az év gyűjteménye" (Limited Edition ZIPPO: A Remembrance WWII Volume I)

    Az Emlékezés 1. kötete. A Zippo a D-Day nap 50.-ik évfordulójáról az 1994-es D-Day öngyújtóival emlékezett meg. Az antik bronz emblémát a szövetséges csapatok által használt kabátujjhoz hasonlatosra készítették. Eisenhower tábornok 1944. június 6-I, csapatoknak írt inspiráció levelét rányomtatták a fedél belsejére.

    psborder kukac gmail pont com
  • arsenal85
    #251
    Gyújtógyűjtők figyelem! Eladó egy 96-os Lucky Strike emblémás Zippo!
  • arsenal85
    #250
    Köszi Zenszkij.
  • Zenszkij
    #249
    Amennyit adnak érte. Kb 8-12K Vaterán.
  • arsenal85
    #248
    Sziazstok!Van egy 1996-os Zippom Lucky Strike emblémával.Azt szeretném megtudni,hogy mennyit érhet.
  • bpzsolt
    #247
    Szeretném én is megjavíttatni a zippomat de sajna nm tudom h hol lehet!Megvan már kb 15 éve.Marlboros kétoldalon gravirozott limitált kiadású!
  • Zenszkij
    #246
    Nem jellemző a kamu Zippo. Már fogásra meg lehet ismerni. Igen kell venned Zippo benzint. 500 ft. Ui.: ne rendelj, menj boltba és ott vegyél egyet, pl valamelyik Pláza...
  • hnt
    #245
    Sziasztok!

    Barátnőmnek szeretnék venni karácsonyra egy női zippot.
    Ki is néztem egyet, de annyi rémhírt hallottam már a hamisítványokról, hogy megkérdezném tőletek hogy a gravírexpressznél eredeti zippokat árulnak ugye?
    Illetve lenne még valami. Amikor megveszem akkor full üres ugye? Tehát benzint is vennem kell és nekem kell feltöltenem?
    Köszi előre is!
  • elitehun
    #244
    Melyik netes magyar oldalról érdemes zippot rendelni??
  • zippoongyujto
    #243
    Az én fogaimat nem tette tönkre pedig már 15 éve használom!

    hkfcs: nézd meg a tűzkövet lehet, hogy ott van a gond, illetve ha egy picit visszavágsz a kanócból lehet, hogy megoldja a problémádat.
    ---------------------------------------
    Zippo blog
  • hkfcs
    #242
    nem túl rövid/hosszú, de viszont ha közvetlen a kilógó részre teszek 1 kis benzint akkor meg meg gyullad...
  • NeverwinterKING
    #241
    lehet nem ázott még át benzinnel. de az is előfordulhat h rövid az a rész ami kilóg, vagy hosszú. ezzel próbálj kísérletezni.
  • hkfcs
    #240
    Hellosztok!
    Már kérdezték de nekem is van egy olyan problémám, hogy kicseréltem a kanócot és nem akar meg gyulladni...
    zippo minden de sehogy se akar...(másnak írták, hogy lehet a vatta a baj) azzal is próbáltam mindent de nem akar égni!
    Valaki valamit tudna mondani??
    Előre is köszi
  • tenkenorman
    #239
    Lehet kérdezték már de tényleg tönkreteszi a fogakat a zippo öngyújtó? azt mondták hogy a tiszta szesz az egyik legjobb legtermészetesebb anyag amit tölthetsz bele.
  • NeverwinterKING
    #238
    sztem ez reklám.
  • zippoongyujto
    #237
    hkfcs
    Én nagyon régen kipróbáltam a 95-ös benzint.... Füstölt mint a gyárkémény és borzasztó szaga volt. Az első gyújtómat sebbenzinnel töltöttem, mert olcsóbb volt, mint az eredeti benzin. Égni égett, de ennek is érdekes szaga volt.
    --------------------------------------------------------
    Zippo blog
  • hkfcs
    #236
    Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki nem cigizik de van neki :)
  • Zenszkij
    #235
    Akkor minek öngyújtó? LOL
  • hkfcs
    #234
    Értem...
    Ja és pénzem van de nem cigizek :D
    Azért köszi!
  • Match
    #233
    Nekem az egyiknek volt szerencséje normál benzinhez (ismerősnél töltöttem, piacon vett zippo dobozos benzinnel). Égni égett...az is aminek nem kellett volna...Valszeg a sima benzin nem párolog úgy, mint a bele való petróleum. Ha van kedved szétbaszni a gyújtódat, próbáld ki.

    Mind a kanóc, mind a benzin pár 100 forintos tétel...ha már van pénzed egy-két doboz cigire, ezek is kijönnek belőle, nem érdemes ezeken spórolni.
  • hkfcs
    #232
    Hellosztok!
    Már olvastam, hogy mit szabad mit nem, de azért érdekelne részletesebben ha esetleg:-Nincs kéznél(bolt nincs nyitva)öngyújtóba való benzin és hagyományost(b.kútról bármelyikével)töltenék bele akkor van esély rá, hogy égjen? és ha IGEN akkor szarul vagy lehetséges, hogy azzal is "jól" 'működjön'/égjen? Na és a hígítóval mi a helyzet?azzal sem tudna begyulladni?
    -A kanócnak is öngyújtóba valónak kell lennie?ha nem azt tennék bele akkor rosszabbul égne vagy mi történne?
    ELŐRE IS KÖSZI!
  • Zenszkij
    #231
    Nincs.
  • bukren
    #230
    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogy van-e minőségbeli eltérés a drágább és a legolcsóbb Zippo benzines öngyujtó között?
  • Nauta72
    #229
    Szia! Köszi az infót! Igen egy John Deere " reklám".
  • tenkenorman
    #228
    lehet pontos i.
  • tenkenorman
    #227
    hali. Fekete anarchys zippó érdekelne. Hamis is jó csak olcsó legyen
  • zippoongyujto
    #226
    Üdv!

    Az 1964-es gyújtód ha - jól látom a grafikáját - egy céges forma. Én olyan 18-20 eFt körül mondanám. Bár ha talász egy komoly gyűjtőt talán többet is megad...
    -----------------------------------------------------------------
    Nézz be ide: www.zippoongyujto.blog.huwww.zippoongyujto.blog.hu
  • Nauta72
    #225
    Zippo1Zippo1
  • Match
    #224
    Ebay-en már 75 dolcsi fix árért találni.
  • Zenszkij
    #223
    Dobjál róla egy képet!
  • Nauta72
    #222
    Üdv,
    kis segítséget szeretnék kérni! Mennyit érhet egy 1964 es gyártású Zippo gyújtó. Korának megfelelő állapotban. A csapszeget kellene cserélni mert ami benne van az egy barkács megoldás, bár nekem így is működött éveken keresztül.
    Ha bárki tudna segíteni ár kérdésben kérem p.ü. ben jelezze!
    Előre is köszönöm!
  • berto17
    #221
    Amerikai zászlo mintás zippo gyújtom eladó: 4000 ft körül, érdeklödni priviben vagy a michaeljordankukacgmail.com-on. Szerintem ez reaális ár:)
  • zippoongyujto
    #220
    zippoman!
    Nézz körül a Zippo hivatalos oldalán, hogy készítenek-e ilye, vagy csak a film kedvéért csinálták. Sejtésem szerint, ha van, csak limitált szériás lehet.Zippo blog
  • zippoongyujto
    #219
    Szia!
    Ha a gyújtód aljára az van írva, hogy Z-16 akkor biztos, hogy nem Zippo gyújtód használsz... A Zippoknál nincs Z jelzés, és nincs 16 sem (majd 2016-ban lesz ha addig nem változtatják meg a számozást).
    Zippo blog
  • zippoman
    #218
    Sziasztok

    Nem tudjátok véletlen hogy az X-Men 2ben látott pyro shark zippo gyujtót hol lehet kapni? Esetleg valahogy megcsinálni úgy a zippomat?

    előre is köszönöm
  • Darth Vader 500
    #217
    megoldottam! egy kis vattát kiszedtem a kanócot lejjebb húztam és ami bent (értsd: ami a vatta alatt van kanóc) van, arra is öntöttem benyát
    Köszönöm!
  • Zenszkij
    #216
    Vatta a ludas próbálgatni kell.
  • Darth Vader 500
    #215
    amúgy a vattára gyanakszom