417
Hot Rod American Street Drag
  • Giovanni #86
    Nekem meg ennél is jobb:



    Sőt, van nőm is :-D

  • Grave Digger
    #84
    holnap délelőtt sztm csinálok egy szervert, a gamespy-on keresztül fel lehet majd lépni. A játék jellegéből adódóan egy embernek:D
    Kb.: olyan tíz körül délelőtt:D
  • Grave Digger
    #82
    ehh nekem a 9.21-nél már jobb az időm:

  • Grave Digger
    #81
    így van a játékban is, tehát ha a kocsid már tud 8.80-at, ha lehet ne olyan versenyre nevezz, amiben 12-15 mp között kell menni, mert ha gyorsabb vagy kizárnak mint a szart:)
  • Grave Digger
    #80
    nme lehet, akkor túl könnyű lenne a játék:D
  • CS@
    #79
    Én vagyok a béna vagy tényleg nem lehet az alkatrészeket javítani ? THX!
  • WiZZaRD
    #78
    hmmm...eleg hule egy szabaly...
  • tomsolo
    #77
    csak qualify-nál számit ahol előremegadott intervallumot kell teljesíteni, sekevesebb se több :)
  • SecMan
    #76
    Szerintem ha ennek a jó oldalait és az SLRR-nek a jó oldalait össevegyítenék akkor megszületne az évtized autós játéka(persze csak bugok nélkül:))
  • Hellhammer
    #75
    Van egy olyan szabály a gyorsulási versenyeken, hogy először mész időmérőt, utána meg ha a versenyen ettől gyorsabban mész, akkor kizárnak. Nemtom ebben a progiban így van-e, de előfordulhat.
  • king13
    #74
    Te tudod de számomra meg pont az SL(RR)-nek van GearheadG hangulata
  • tomsolo
    #73
    és azt sem mondtam hogy hasonlit, hanem csak azt hogy olyan a hangulata :DDD
  • Rosco
    #72
    ahhoz képest, hogy az ISO 290 Mb... szerintem nagyon klassz. Csak a kamerabeállításokat b*szták el.
    Az SLRR más kategória, kicsit összetettebb és más egy egész várost lemodellezni (gyalogosokkal stb) mint csinálni kb. 20 fix pályát.
  • tomsolo
    #71
    nem mondtam hogy jobb, de ezzel biz lehet jáccani :DDD
  • king13
    #70
    hát akármit is mondotok az SLRR-hez képest ez a játék szar...jó vannak benne jó dolgok de még így se olyan jó mint az SLRR...Gearhead Garage hangulata inkább az SL(RR)-nek van, ugyanis még az 1. részt annak a mintájára készítették és persze a Fast and Furious mintájára, 2 pedig az egy mintájára készült. tehát a 2 közül már inkább az SLRR hasonlít a Gearhead Garage-ra
  • tomsolo
    #69
    nekem nagyon bejött :)))
    olyan gearhead garage hangulata van, nincs semmi túlbonyolítva és elég könnyű rákattani. Az SLRR-ről meg inkább nem mondok semmit :DDD
  • WiZZaRD
    #67
    csak ugy elvezhetetlen...
  • king13
    #66
    hát a szaggatása mellett is szerintem az SLRR a jobb
  • WiZZaRD
    #65
    inkabb elvezd, hogy vmi nem szaggat:)
  • king13
    #64
    még annyit hogy ez szerintem egy feltuningolt ISD
    ami furcsa a játék mondjuk 1940-50-ben játszódik akkor hogy kerül bele Stereo Autohifi "Deluxe", de ez még mind semmi, hisz a nagyobbik hogy Nitro hogy kerül bele? vagy csak én vagyok tudatlan és 1940-ben már Nitroval nyomultak???
  • king13
    #63
    ez a játék tisza Illegal Street Drag...még a hangos is ugyanazok ami nem véletlen mindkettőt a ValuSoft csinálta. a játék szerintem elég nehéz de jó
  • M@TriX
    #62
    nem, mondtam, hogy jön, sőt le is jött...
  • Barpi
    #61
    Basszus most olvastam csak ezt az uzenetet. Szal 14db kep es 1,6Mb. Nagy? Kuldjem kettobe?
  • Barpi
    #60
    Ok!
  • M@TriX
    #59
    Amúgy ha valakit érdekel egy jól törő tuningolós játék, akkor a Tough Trucks-ot tudom ajánlani, off-road téma, de király a törés. Kb 2 hónapos. Nem nagy tuning, de le lehet vele szórakozni és elég jó a fizika is...
  • M@TriX
    #58
    JÖN!! ;)
  • WiZZaRD
    #57
    illetve nem tudom ez szabalyos e igy..
  • WiZZaRD
    #56
    nem, zold utan indultam, nem mentem at a masik savba, a vegen a celvonal utan satufekkel magatol megallt a kocsi...
  • M@TriX
    #55
    eddig még nem jött meg. ;)
    pedig a levládám atombiztos, mert most is levelezgetek live.
    Amúgy mekkora a mail, mert ha 20MB, akkor gondolom visszapattan. :) De akkor meg neked kellene megkapni. Ha nem kapsz visszajelzést, akkor elméletileg meg kellene kapnom. :)
    Próbáld max 1MB-ba sűríteni. Mondjuk akkor dolgoztál jól, ha belefér mx 1MB-ba 10 kép. :)
  • Barpi
    #54
    közben nem szabálytalankodtál?
  • Barpi
    #53
    Ok, kuldom +int!
  • M@TriX
    #52
    bocs, csak most értem haza...
  • M@TriX
    #51
    NEM jött meg amilt. Hova küldted? a [email protected] -ra küld légyszíves. Jöhet akár 20 is...
  • WiZZaRD
    #50
    lemaradt mint a borravalo, vagy nem a celvonalat merik? mert eloszor valoban o volt elol, csak utana hagytam le de akkor nagyon...es hat ha o ert be kesobb akkor termeszetes, hogy az en idom kell kevesebb legyen...vagy nem igy van? mert en a gyorsulasi szakaszon kozben nem lattam meropontot sehol...
  • Barpi
    #49
    ellenfelelmevel = Ellenfelemével
  • Barpi
    #48
    Most lehet, hogy hulyeseget kerdezek de az eredmenyeknel a te idod jobb? Nekem soxor volt ugy, hogy szazadmasodpercre stimmelt az idom az ellenfelelmevel.
  • WiZZaRD
    #47
    amugy jo moka a game, az elso jatszhato ebben a temaban....nem sim, nem ultrarealisztikus, nincs belso nezet, de sztem nem is kell....viszont jol jatszhato:) csak nem ertem miert vesztek ha egyszer megelozom az ellenfelem:( vki el tudna magyarazni?
  • WiZZaRD
    #46
    azt nem ertem, ha egszer en haladok at a celvonalon egy gyorsulasi versenyen, akkor miert vesztettem a felirat?!
  • Barpi
    #45
    Bocsanat! Rossz kepet szurtam be! :((((

  • Barpi
    #44
    Na vegre sikerult a regi 22.58-as idomet tulszarnyalnom. Mondjuk innentol kezdve nincs kihivas. A multiplayer LAN-ba megy valakinek?