417
Hot Rod American Street Drag
  • titanic
    #417
    Valaki nem tudja, hogy honnan lehet letölteni???
  • Ryder7
    #416
    Valaki nem tudna adni egy autólistát?
    Mármint azokról az autókról, amelyekből a játékbeliek lettek mintázva? Fontos lenne!
  • PETI DK
    #415
    honnan lehet letölteni ezt a játékot légyszi segítsetek!
  • Opelfan
    #414
    A kombi járgánnyal 7.87-es időt értem el. Az alap játék Firebird-jével pedig 7.89-et :). Tök jó játék!
  • bodesz
    #413
    ma nagyon unatkoztam és elővettem ezt a gemt 25 öd szerre is és még mindig jó :) de most az új része jön :)
  • bodesz
    #412
    hát ja de az nemjó ennyire sztem
  • 20TYA
    #411
    Elkészült a játék folytatása!
    fórum
  • Vlala #410
    Itt a link hozzá!
  • via_mala
    #409
    Itt fenn van:
    ftp://hlcompany.etowns.org:9000
    pw: godson
    info: http://hlc.warez.hu/
  • Zion00
    #408
    Please HELP ME!!!!!!!!!!!!
  • Zion00
    #407
  • Zion00
    #406
    Hy All! Csak meg szeretném köszönni a címet de nem birom letölteni.nemtom hogy véletlenül nem kellene valami felhasználót avagy jelszót használni a letöltéshez?(Flashget) Köszi mindent! CSAO!
  • arty
    #405
    a multi totál használhatatlan, össze vissza mutatja ki győz... :( ill. ki hogy megy a verseny alatt :(
  • bodesz
    #404
    innen
    ha nem jön be akkor:itt
    lépj be és utána keresd meg
  • Zion00
    #403
    Please ez nagyon fontos mert szeretnék már multiban gamelni.
  • Zion00
    #402
    Hy All! Azt szeretném kérdezni hogy ti tudtok-e olyan internetes oldalt ahonnan le lehet szedni a game-t.Ha igen please írjátok meg. Előre is thanks. CSAO
  • Hegylakolaci
    #401
    nem kell ujratelepiteni,olyan mint egy patch
  • Shan
    #400
    Jól néznek ki a verdák, de ezért szerintem nem fogom újra feltelepíteni...:(
  • via_mala
    #399
    Hé! Van két új Hot Rod járgány. Ingyen
    letölthető (5,8 MB).
    1950's Delivery Wagon

    1960's Coupe
  • KG21
    #398
    Jó játék volt ez, csak hamar ki lehetett végezni. Ha rájöttél a speckó váltástechnikára a gép nem volt ellenfél többé:(
  • Roll
    #397
    Kéziféket hogy kell használni??
  • GvD
    #396
    Na ennyit a közkincsről...
  • GvD
    #395
    Ha esetleg még olvassa valaki rájöttem 1-2 dologra, és gondoltam közkincsé (hogy írják?) teszem! Szal ha elindítunk egy új profilt tök szar hogy csak 5000 dolcsit kapunk, amiért csak egy szakadt kocsit kapunk, amiben még le is kell cserélni egy halom alkatrészt! Na rájöttem arra, hogy ha megveszünk egy 3500-4500 közötti autót, amiben a motor még legalább ér egy 1000-est, akkor ha külön alkatrészekként elárusítjuk a kocsit, akár 1500 dolcsit is kereshetünk vele anélkül, hogy a week-day-hour elmozdulna egy perccel is. Én ezzel a taktikával már rögtön kezdésnek 7500 dollárt kerestem (W1 D1 H1 maradt). Ha valaki még erre sem ad, akkor az kiszedi a motort, visszaszereli 1-szer 2-szer, és már itt is van a következő hét egy újabb autó kinálattal. Alkatrészekkel is lehet kereskedni. Megfigyelésem szerint ha egy alkatrész 700 dollár fölött van, akkor ha megvesszük drágábban tudjuk eladni. Persze minden ilyen akció előtt érdemes a profilt menteni. Nekem is bejött a kézifékes 2-esből való indulás, és 7.90-es a csúcsidőm.
  • via_mala
    #394
    Na ez a fórum is kinyiffant!
    R.I.P.
  • Shan
    #393
    Te is futhatsz annyit, csak az időmérőn kell visszafognod magad 12-15 közé...
  • GvD
    #392
    Na én csak most kezdtem el játszani a gaméval (már majd’ megfulladok az fps-ektől) és gyorsan végig olvastam a a kommenteket!
    Mi a különbség a 3-as kategóriájú felnik között? Csak annyi hogy hogy néz ki? A hétvégi futamokon érdekes az, hogy a „15-12”-es versenyen a végső futamon az ellenfél 11.xx időt fut! Hol itt az igazság? Másrészről viszont szarrá lehet szopatni a gépet azzal, hogy agyonra tuningolt géppel megindulok a „15-12”-es versenyes! A kavlifikáción majdnem végig csak kettesben megyek, és csak a végén kapcsolok 3-asba, amikor már elhagyott az ellenfél! Ezzel kb. 13.30-13.50-es időt megyek. Amikor meg bejutottam, akkor meg simán nitro nélkül megyek 9.xx-es időket, és így nyerek alkalmanként 1500 dolcsit! Az a baj hogy tényleg az utcai ellenfelek egy idő után mar nem mennek jó pénzért versenyezni, hanem csak 70-90 dollár közötti összegért!
    Azokat az időket amiket beírtatok azokat a „Test Race”-n futottátok? Annyival színesíthették volna a játékot, kvázi elleshették volna a StreetRod-ból, hogy többfajta tétje is lehetne a futamnak, és akár az ellenfél kocsiját is meg lehetne nyerni! Mert ha nincs elég pénzem miért csak az én autómat vehetik el? Meg az is szemétség, hogy az újságból vett alkatrészek néha 5 dolcsit érnek, amikor 300-at is kiadtam érte!
    Amúgy a kocsi elcsámborgásáról annyit, hogy ez azért még visz egy kis színt a játékba! Nem olyan rossz ez!
    Mik a húzogatóknál szerintetek az ideális beállítás?
    Az is szemétség, hogy ha beleszerelek egy 3000 dolcsis alkatrészt a kocsiba, a értéke megy föl kb. 200 dolcsit! Csak a CHASSIS oldalon többet számolok össze, ha eladom az alkatrészeket! Viszont meglátásom az, hogy az sem mindegy milyen típusú kocsival indulsz az elején! Meg ha kevés benne a rossz alkatrész és az újságból tudsz venni relatíve olcsón egy 6-os vagy jobb motorblokkot, meg nitrót, akkor már el sem tudod veszíteni a gamét!
    Azt viszont még nem értem, hogy ha a hétvégi versenyen kell a Custom paint, akkor miért elég a középső is? Most akkor kell vagy nem? Amúgy sem akarok 3000 dolcsis festést a kocsira!
  • via_mala
    #391
    Kicsit feléleszteném a topicot, mert én még csak 2 napja játszok a cuccal, de marhára tetszik.
    Az érdekelne engem is, hogy mi a fenéért csalinkázik el a verda. Tökre figyelem a fordulatszámot, hogy mindig időben váltsak, és egyszercsak azt látom, hogy már kint vagyok a sávomból.
    Azt mondtad, hogy az indulási sebesség határozza meg az úttartást. Ezt hogy kell érteni? Minél nagyobb, annál jobb? A keréknyomást, meg a legalsó vacakot is maxra nyomom, a legjobb gumi megvan (mellesleg minden megvan), mégsem marad egyenesbe ez a trágya!!! Az az érdekes viszont, hogy ez a csalinkázás viszont csak akkor jön, ha nitrót, vagy nagyobb motorblokkot teszek a gépbe, addig egyáltalán nincs vele gond, de csak 9.10 körül lehet így menni.

    Segítsetek, mert emiatt már vagy 100x kellett visszatöltenem, és rendes versenyeken nem is tudok vele elindulni, mert max 2. leszek, bár legtöbbször, már a kvalifikációt elbukom miatta. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

  • donpedro
    #390
    Nincs vége, de van évente egy spéci verseny, ami sub-10-es, és a győztes autó felkerül valami újság címlapjára. Elvileg ez a cél, de ettől még játszhatsz tovább, ameddig akarsz. Én mondjuk nem akartam, mert single-ben unalmas volt, multiban meg nem volt kivel.
  • donpedro
    #388
    Az úttartást az indulás sebessége, illetve a last minute tweaks beállításai befolyásolják. DE! Nekem úgy lett 7.74, hogy egy kicsit korrigálnom kellett.

    A 8s alatti időket elérésének módját már nagyon sokan leírták itt, olvassatok vissza.
  • Yoosku
    #385
    Kicsit halott ez a fórum ha jól látom:-((
  • Yoosku
    #384
    Sziasztok!
    Kellene segítség: miért van az, hogy a neten vagy LAN kapcsolaton nem megy a jatek??Vagy valami "debug" hiba van, vagy a videókártyára panaszkodik, aminek egyébként semmi baja és nem is gyenge ahogy a gép állítja, vagy pedig ha összejön a kapcs és neten elindítjuk valakivel, akkor bent talizunk a host szobaban, mindenki beallitja amit szeretne es ha inditjuk akkor palya betoltes utan kiugrik win-be...VAN ERROL VALAKINEK TAPASZTALATA???Írjatok lécci akár mailon is: [email protected] - [email protected]
  • Dj gaga
    #381
    Hali!
    Az miért van,hogy nem tud az autó egyenesen menni?
    Mindig korigálnomkell és így nem tudok jó időket menni!
    Köszi:Gaga

  • KG21
    #379
    Ti Gamespyon ha mentek, látjátok az ellenfelet? Mert most próbáltam és olyan volt mintha tök egyedül mennék:(
  • dtk1985
    #376
    Hogy a francba tudjatok ti meg indulas elott kettesbe rakni? En ugy csinalom ahogy mondjatok de nem sikerul. Hiaba nyomom a gaz+fek-et es nyomom az E betut akkorsem veszi be. Mar ket gepen is probaltam de egyiken se mukodott. Eddig 8.19 a legjobb idom
  • KG21
    #375
    tökmindegy milyen autód van, a technika a lényeg. 2-be teszed még indulás előtt, aztán startnál nitro, majd rögtön 3-as, a többi már szokásos módon megy.
  • Skynet
    #373
    dolgozom rajta de eddig a 7:69-emet sem sikerült mégeccer megcsinálnom:)
  • dtk1985
    #372
    En hiaba nyomom a gazt es a feket a lampa elott, nem veszi be a sebesseget.
  • Stranger
    #371
    Kíváncsi vagyok vajon 7.50 alá le lehet-e vinni?
  • Stranger
    #370
    Hehe, úgy látom mindenki az én módszeremmel próbálkozik:)))
  • Grave Digger
    #368
    pedig úgy kell.