623
5-en 1 ellen jó magyar IRC-s módjára
  • SoDI---
    #381
    Én továbbra is azt mondom.
    Az, hogy megvernek egy embert, az "oké".
    megszokott
    Az, hogy többen vannak, az "oké".
    megszokott
    No de az, hogy hagyja, az már NAGYON NEM OKÉ!!!!

    Nem szabad hagyni, hogy az ilyenek nyeregben érezzék magukat! Ha üt is, ha rúg is, ha nincs egyedül; AZ ILYENNEK AKKOR SE LEGYEN IGAZA JUSZT SEM!!!
  • SoDI---
    #380
    Érdekes! A 2 hozzászólás különbözik! HUÁHUÁ!

    Az történt, hogy észrevettem, hogy az dőlt betű TAG-jét nem zártam le. Az Mehet után gyorsan STOP-ot nyomtam, majd F5-öt, hogy biztos nem-e ment el. Láttam, hogy nem. Elküdltem már jól bezárva a másodikat. Erre meg látom, hogy mégis kettő van belőle... És ettől nagyon ideges lettem :)

    Ja, ez kell a végére:
    Ütni kell!
  • neménvoltam
    #379
    mar ertem. na most erre mit mondjak?
    Magyar tarsadalom :(
  • neménvoltam
    #378
    mi van itt?
  • Jano
    #377
    Érdekes! A 2 hozzászólás különbözik! HUÁHUÁ!
  • Factor_007
    #376
    :D
  • Astaroth
    #375
    de ez 7 már bocs!
  • Dynamic
    #374
    Én is unatkoztam:)



  • Evil
    #373
    hat ezert tuti nem mennek.En anno azert kaptam 1 ev felfuggesztettet mert BELEMKOTOTT ket csavo, epp mentem haza asszonnyal, OK utottek eloszor, csak a bokkeno az volt hogy jol elvertem oket.Es megis en kaptam a buntetest, meg az egyik csavo ,de a masik meguszta.Na ennyit a magyar igazsagszolgaltatasrol.
  • CSOCSO
    #372
    hja.. látom..ok..
  • SoDI---
    #371
    Az, hogy nem akarok valamit elküldeni kétszer, de az SG szervere miatt mégis azt teszem akaratlanul is, és ez dühítő tud lenni.
  • CSOCSO
    #370
    neked mi a bajod?
  • Gladiator
    #368
    leszedtem a tényeket. nem semmi! jól megszopták ezt a törpék! keménykedni akartak, most meg leeht mennek a cellába.
  • dashed_
    #366
    Ehh .. komoly
  • Gladiator
    #365
    zsír:-DDDD lehetne még lentebb, gyerek meg fentebb.
  • SoDI---
    #364
    Én is PONTOSAN ezt mondom!!!!
  • SoDI---
    #363
    Na én is csináltam egy képet, ne maradjak már ki az alkotómunkából :-))

  • KeKKSZike
    #362
    Én is leszedtem ezt a videófelvételt! És szánalmasnak tartom a debreceni HVCS (KeményCsávókat), csoportosan könnyű volt! ;)
  • Ams
    #361
    ha megvenek is, pofánbaszon , és kellemesen beleröhögök a pofájába, kész. utánna agyonvernek, de megtettem amit tudtam:D
  • Dynamic
    #360
    Elkészült a videoklip is, bár elég kaki minőség:

    http://c0v4ry.nyoc.hu/lauss-panterated_by_tobo-divx.avi.avi
  • NaNoKuTyA
    #359
    szerintem félt az operatőr, hogy kulccsonton fejeli!:)
  • Jano
    #358
    loál
  • Factor_007
    #357
    "ööö...ez nem igaz, ugyanis nagyon régota ismerjük egymást, barátok vagyunk, a videofelvétel, többi részén látható az is hogy...ööö...eggyüt szorakozunk"
    hát én az operatőr helyébe hasba rugtam volna a gyereket...
  • SoDI---
    #356
    ROHADT SUPERGAMER FELDOLGOZÓ SCRIPT!!!!
    utálom!
  • SoDI---
    #355
    talán tepsiben viszik el.Ennek meg van a pszichológiája, szvsz tök egyértelmű, hogy ez lett volna

    Hát nem tudom.
    Olyan hülye emberek, akik valaki piszlicsáré ügy miatt agyon vernek valakit, maximum amerikában vannak. De ez itt a civilizált Európa!
    Nekem nem tűnt olyan veszélyesnek a helyzet.

    Viszont kurva idegesítő látni, hogy nem üt vissza!!!!

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én amikor nézem, hogy nem üt vissza, bocsánatot kér, miegymás; már a monitort ütöm, hogy ilyen baz'meg nincs. Az oké, hogy megvernek bazmeg, az már eldöntött, de akkor is üssél vissza, ne csinálj magadból hülyét, te barom!

    Ejjj... Nagyon idegesítő ez a videó.

    Halállal csak az olyan helyzetek végződnek, ahol van fegyver. Pl. Simon Tibi és az ólombot. A legrosszabb esetben nem egy, hanem két monokli lett volna az arcán.
  • SoDI---
    #354
    talán tepsiben viszik el.Ennek meg van a pszichológiája, szvsz tök egyértelmű, hogy ez lett volna

    Hát nem tudom.
    Olyan hülye emberek, akik valaki piszlicsáré ügy miatt agyon vernek valakit, maximum amerikában vannak. De ez itt a civilizált Európa!
    Nekem nem tűnt olyan veszélyesnek a helyzet.

    Viszont kurva idegesítő látni, hogy nem üt vissza!!!!

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én amikor nézem, hogy nem üt vissza, bocsánatot kér, miegymás; már a monitort ütöm, hogy ilyen baz'meg nincs. Az oké, hogy megvernek bazmeg, az már eldöntött, de akkor is üssél vissza, ne csinálj magadból hülyét, te barom!

    Ejjj... Nagyon idegesítő ez a videó.

    Halállal csak az olyan helyzetek végződnek, ahol van fegyver. Pl. Simon Tibi és az ólombot. A legrosszabb esetben nem egy, hanem két monokli lett volna az arcán.
  • SoDI---
    #353
    DANKE!!

    A Jó Estét Magyarország-ra is készítse valaki a TV-tunerét lécci :)
  • Dynamic
    #352
    Én innen szedtem le, kb 15 perce:

    http://bitchx.hu/gabucino/lausbub-Aug19-tv2-tenyek.avi
  • Jano
    #351
    A betyárbecsület évei már réges rég elmúltak! Nem divat ma már 1az1en verekedni!
  • SoDI---
    #350
    A francba má', a korridor.tv-n mikor frissítik a Tények videóarchnivumát, hogy én is megnézhessem a mait? :(
  • SoDI---
    #349
    Szánalmas.hu-n törölték a videót.

    Milyen jó, hogy időben leszedtem :)
  • SoDI---
    #348
    Minden esetre én csak helyeselni tudom, hogy az illetőnek elkezdték névtelenül fenyegetni a családját, meg azt is, hogy téglát dobtak az ablakukra.

    MANÓCSKA NEVELÉSE RULEZ :-))))
  • Dynamic
    #347
    Az az idióta attila24 is azzal védekezett a szanalmas.hu-n, hogy nem 4-en, vagy 5-en verték, hanem "csak" 3-an és ők is egyesével.De értsd már meg, hogy ez nevetséges.Ott áll 3 kiéhezett vadbarom, aki csak arra vár, hogy laposra verjék laus-t.Gondolod, hogy ha a verekedésben laus kerekedett volna felül akkor nem rohanta le volna a többi?De bizony.És olyatakat kapott volna, hogy talán tepsiben viszik el.Ennek meg van a pszichológiája, szvsz tök egyértelmű, hogy ez lett volna.Erre bármennyibben mertem volna fogadni.

    Közben megnéztem én is a Tényeket.Szó se róla törpe a legszánalmasabb görény a csapatban.Hazudozik barátságról, miközben a szaros seggét próbálja menteni.Na ez egy korrekt jellem!Esküszöm többre tartom ezt a lauss gyereket, aki egyedül elment és még utána is azt nyilatkozta, hogy megérdemelte, ait kapott.
  • SoDI---
    #346
    Még az ilyen borzasztóan erős kisebbségi érzésektől sújtott, és nevetséges tájszólással megvert apró növésű proli seggfejt is megkülönbözeti valami az állatoktól!

    Annyi civilizált úri gesztust el lehet várni még az ilyentől is, hogy nem üt akkor, ha éppen egy társa teszi azt!

    Nem az őserdőben vagyunk!
  • SoDI---
    #345
    mér kell vkit ketten verni? Szerintem az annyira undorító!!

    Miket beszélsz te itt? Hülyeség!
    Nem verték ketten!
    Felváltva verte két ember, ami azért közel sem ugyanaz.

    Éppen azért mondom, hogy ütött volna vissza a csávó.
    Lehet, hogy túlságosan is saját magamból indulok ki, de szerintem nagyon nagy állatnak kell lenni ahhoz, hogy csoportosan verjenek meg valakit. Ezekből az emberekből én azért ezt nem néztem ki. Még erőszakos izomagyú emberekben is kell hogy legyen annyi elegánst úriemberség, hogy egyesével ütnek. Lehet, hogy bennem van a hiba, de én legalábbis mást nem is vagyok képes feltételezni a szelíd, békés agyammal!

    Egyetlen embertől pedig még elviselhető a dolog, pláne ha még védekezel is.

    ÜTNI KELL!
  • The Garrett
    #344
    LOL az admincsaj és a 4 törpe írta: Garrett :)
    Melyik volt a legkisebb a 7 törpe közül?
    -Kővári!
    -De nem csak 5 törpe van a mesében? :D
  • OPM
    #343
    ha visszaütőtt volna, szerintem sem így hagyta volna el a helyszínt... :)
  • Dynamic
    #342
    Ez egyáltalán nem olyan egyértelmű.Ha belédkötnek mondjuk 4-en és TUDOD hogy mind a négy meg fog verni, ha ne adj isten visszütsz, szinte biztos, hogy inkább hagyod magad.Ez egy túlélési reflex arra, hogy talán így nem vernek agyon, talán csak 1-2 pofont kapsz.A túlélési ösztön általában nagyobb, mint az önbecsülés:)
  • Davidus
    #341
    Szerintem ha kiverik az összes fogad az nagyobb lelki sérülést okoz mintha hagyod hogy kétszer meglegyintsenek:)
  • SoDI---
    #340
    Verekedésben néhány sérülés egy dolog.
    Előfordul. Szinte semmi.

    Aki viszont állva hagyja, hogy verjék, az meg is érdemli.

    Ütni kell.