88
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
  • sznek1975
    #88
    tudtok teljes magyarosítást?
  • sznek1975
    #87
    Sziasztok pc re nem lesz meg a játék ugye? tudtok ps2 emulátort ami jó és nem kel sokat tökölni vele ? + magyar írás vagy hasonló hozzá ?
  • 536134
    #86
    ja meg a neten vki játszik mer csinálhatnánk vmikor privát harcot pölö a cus-on egy cap-ot...
  • 536134
    #85
    OK akkor kérdek még vmit....
    A riasztoban csak az Alert számit vagy a kissebbek is?
    +
    Vmi internetes help a békákhoz??
    Mert oké a felét tom holl van csak mer pölö előre kéne szolni nekem...
    Mer hát a végénél mikor menekülünk EVA-val ott egy pillantom van arra hogy kilőjek egy békát, ugy hogy a motor mozog is....
    Meg különben 8-szor vittem végig és már megvan egy csomo cuccom (pl.:patriot,sok fajta camougflash,lézeres pisztoly,stb...)
  • Seth
    #84
    Csak 2. végigjátszástól elérhető, és kétféleképpen is megszerezheted:

    -úgy viszed végig hogy 1x sem szólal meg a riasztó
    -levadászod az összes olyan zöld játékbékát, 64 van belőle, sok sikert ^__^
  • 536134
    #83
    ÖÖÖ
    vki nem tudja hogy hogyan is kell megszerezni a láthatatlanságot?
    me má sok dolgot hallottam de nem tom meik a jó....
    Szal pls help!
  • Evin
    #82
    Próbáltam, de nem akart eljutni még a menüig sem.
    De állítólag a Microsoft érdeklődik a játék iránt, hogy átrakja PC-re.(Az MGS1-et is ők rakták át)
    Remélem sikerül, és lehet majd nyomulni a Subsistence-vel.
  • grayfox
    #81
    Biztos azt, hogy fasza, máshogy nem sok értelme lenne a mondatnak. :)
    amúgy ps2 emulátorral nem megy a game? én anno vettem egy ps2 ezért végigtoltam, aztán eladtam :D
  • Seth
    #80
    Mit is akartál mondani??
  • 536134
    #79
    Cso!
    Jo lenne ha PC-re is raknák me pölö,az a bajom van hogy a ps2-on mindegyik kepet elmenteni.....En PC-en csak az 1-el játazottam de azis eleg ****
    volt...
  • Zenty
    #78
    pc-re még mindig nem jött kih? Vagy ugy látszik nem is fog? :(
  • Seth
    #77
    "Although the third Metal Gear Solid title was expected to be released for PC, it has so far remained exclusive to PlayStation 2."

    EZT OLVASTAD A VÉGÉN?????

  • zs0ltee17
    #76
    a metal gear solid 3: snake eater megjelent pc-re? az ign.com azt írja hogy megjelent pc-re! http://pc.ign.com/objects/566/566700.html
  • WTSherman
    #75
    Lesz 4. rész is. Bár én igazán a 3.-at várom PCre. A PS2 drága és akkor még játékot nem vettem hozzá :'(
  • Evin
    #74
    Felkiáltójel akart lenni a kérdőjel!!
  • Evin
    #73
    Legalább már az biztos, hogy jön?
  • torrente
    #72
    1 év múlva. Talán.
  • grebber
    #71
    Mikor jön?
  • Zsoldos
    #70
    milyen jokis dzsungelprogi, de miert van 3 taposoakna a krokodil hasaban? :)
  • Davidus
    #69
    Ja nem god mode csak easy:D
  • Davidus
    #68
    Ja és god mode-ban nyomja:D
  • Davidus
    #67
    Elég béna aki játszik benne;)
  • Davidus
    #66
    Gameplay vodeók: gameplay1 gameplay2
    Hátha valaki még nem látta:P
  • Zsoldos
    #65
    www.gt3forpc.smsweb.hu
    www.ffxpc-warezdownload.com

    de most mondasz 2 peldat nem tudom mit valtoztat, akkor mar csak 20-2 az allas? aranyokban gondolkodj esetleg.. mondjuk 30% vs 1%
  • Sephi
    #64
    Degeci :))))
  • Davidus
    #63
    Meg GT3-hoz is adhatsz:P
  • Davidus
    #62
    "egyelore pc-re portolgatjak a jobb ps2 jatekokat, forditva meg nem nagyon"

    Igen? Akkor mondj már egy linket az FFXpc-hez plz. Le szeretném tölteni:P
  • Zsoldos
    #61
  • Sephi
    #60
    Igaz!

    De a Ps2 jatekokat nem kell agyon patchelni es nem kell extra szuper gepezet hogy menyen.

    De figyuz nem akarok en vele veszekedni :(

    Nem fikazok es kisz. Beke.
  • Zsoldos
    #59
    En tavol allok attol, hogy idegeskedjek ezen, nem tudom mibol gondoltad ezt 1 nyugodt mondat alapjan. Csak gondoltam megemlitem, hogy amit csinaltok az nyomisag (vagy legalabbis dedo szint). Es ami a lenyeg, hogy nem ebben a forumban a helye. Azert neztem be hatha a jatekrol ir valaki, erre ezzel a nyaladzassal van tele..

    De ha mar mindenaron ezt a temat eroltetjuk, egyelore pc-re portolgatjak a jobb ps2 jatekokat, forditva meg nem nagyon (azt ne vitassuk, hogy vannak NAGYON jo gamek pc-re is). Vagy ugye a szerenyebb featurek miatt lesz belole egy olyan ocsmanysag, mint a splinter cell ps2. Ha nagyon unatkozom es nincs kedvem megvarni egy ps2 jatek portjat, akkor kerek kolcson egy ps2 es azon jatszom. Kolcson gamer pc-t nem tudnek szerezni forditott esetben.
  • Sephi
    #58
    Valahogy ezt nem ertem de mind1...
  • Sephi
    #57
    Semmi baj!

    Mindeki mashogy van vele! en egy idoben meg voltam rol gyozodve hogy a GC jobb mint a Ps2 de rajottem hogy tevedtem. Jobb volt 4 jatek de mas semmi.

    De ez ugyanolyan mint amikor en elitelem a satanistakat hogy olyan allat zenet halgatnak es ok engem mert en nyugodt zenet halgatok szal ne merujunk bele a Konzol Vs. Pc temaban mert nem erdemes.

    Ami igaz az igaz! Pc-nek is megvan a maga elonye es a Ps2-nek is! Es itt szigoruan csak jatekokrol van szo!
  • fucko
    #56
    Ja bocs ez offolas volt.
  • fucko
    #55
    Nekem a ps2m a szekrenyben porosodik mar 3 honapja,amikor is az tortent h vegigvittem a final fantasy x-et.Az nekem eleg volt az adott stilusban, mas stilusban meg nem talaltam ra olyan jatekot amit hosszasan tudnek elvezni, pedig az osszes jo jatek megvan hozza nameg 72 centis tv is. Egyszeruen nem tudja visszaadni azt az elmenyt meg csak toredekesen sem mint a pc-n par jatek.Persze szigoruan izlesek es pofonok.
  • Solid Snake
    #54
    Volt Ps2-m szal addig kira csak mig jön a Ps3 sztán játékfejlesztés nuku,lásd Ps1 stb... Pc rulez foreva
  • Sephi
    #53
  • Sephi
    #52
    Hat igen! Mondjuk nekem se teccene ez a helyzet ha nem lenne PS2-om. De van.

    Es inkabb kiadok 35 penzt egy Ps2-ert mintsemhogy megvegyem a legujjab video kartyat ami part honap utan lejar mert jon jobb.

    Szal akarmenyire is aszited hiteles leszel emez beszolasod alapjan szolok hogy meg mindig en vagyok az aki boldog es te aki idegeskedel.

    Ergo sokra nem mentel ezzel :)
  • Solid Snake
    #51
  • Davidus
    #50
    Részemről kihagyom a következő gépfejlesztést és veszek egy PStwo-t. Amivel évekig játszani fogok)WoW) az úgyis jól fut a gépemen:)
    Jó reménykedést
  • CrucifX
    #49
    Hiába, lehet, hogy kegyetlenül hangzik de sajnos jelen esetben (is) ez a helyzet.