48
Áramkimaradás
  • A nick nevem
    #48
    villanytszerelnek
  • Dzsini
    #47
    szerinted ha nincs áram este mit csinálnak az emberek tvnézés/netezés helyett? na annak lesz eredménye 9 hónap múlva. :)
  • I.C.ram
    #46
    Ezt most nem vágom :)
  • Dzsini
    #45
    nem most... kb 9 hónap múlva... a hetvenes években is volt egy (nem ekkora) áramszünet, és azután 9 hónappal is nagy roham volt.
  • CSOCSO
    #43
    én ezen hol röhögtem??
  • a.carkey
    #42
    Hülye vagy!

    Akinek nem inge ... ("Mikor szidja itt az általánosban bárki a kishitlert vagy az arogánt, vagy a köteles csávót?!" Hát láttam már nem egyszer ... Mellesleg a "nem általánosban" mást se csinálnak ...)

    Meg mellesleg ki szidta? Egy megállapítás volt.

    (Pedig Demszky is egy "Világváros" vezetője már jó ideje, de a beszédei szörnyűek és MINDIG hemzsegnek a politikától, a spontán beszédei szintén. Pont azokat szidja akiket te felsoroltál. A választásokon is az egyetlen dolog amit állandóan hangsúlyozott az volt, hogy "A szélsőjobb szerencsére nem került be!", és nem az, hogy hála istennek pinahajszállal bekerültünk ... Itt ezt nem vettem észre, pedig most tényleg lehetett volna politikai tőkét kovácsolni belőle, mert kb. 20 milliónyi ember kóricált gyalog hazafelé ...)

  • a.carkey
    #41
    Ott álltak mellette :)
  • Braveheart
    #40
    Ez elsőre vicces volt de utána belegondoltam milyen szar lehetett nekik...
  • Braveheart
    #39
    Gondolom lesz erről vmi a mai híradóban.
  • I.C.ram
    #38
    Tesóm is mondta, hogy vicces :) Ő Detroittól nem messze lakik :)
  • CSOCSO
    #37
    fasza a helyzet odakint... net nem nagyon van, a mobilszolgáltatás érdekesen müxik, kicsit bugos lett a kapcsolás...és 16 ember halt meg akik otthon ültek gépre kötve ( nem pc re gondoltam hanem lélegeztetőgépre vagy valami hasonló)
    stb stb...hja és valami hajnali 3 ig nem volt áram.. ehh fasza látvány lehetett...
  • Galy
    #36
    :-DDDDDDDD
  • A nick nevem
    #35
    ".....állandóan őket kell majmolni, ezt ők persze természetesnek veszik"

    1 pillanat, már kapkodom is ki a biztosítékokat, csak még ezt a hozzászólást beírom...

    Múltkor hegesztettem, kivágta biztosítékot. 10 percig nem volt áram a házban! Én még utána vártam a CNN munkatársait, nem jöttek. Fogtam, azt' felkapcsoltam. Majd tán fogok itt várni rájuk, mikor megy a munka!
  • Galy
    #34
    he???

    teljesen normális kérdést rakott fel....

    (ami jogos is...)
  • Lteebee
    #33
    Fejezd ezt be!

    Mikor szídja itt az általánosban bárki a kishitlert vagy az arogánt, vagy a köteles csávót?!
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    a kormány azért foglalkozik külföldi problémákkal hogy elterelje a figyelemt az itthoniakról! :|
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    nájsz :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    LAN party volt :)
  • PResident Evil
    #29
    mert talán ők tudják a választ :)
  • Cat #28
    néztem vagy másfél orát cnnt, mindenkit megkérdeztek (rendőrség, tuzoltoság, homeland security vezető, tudjafaszom ki), utána dumált a polgármester
    DE MI A FASZOMÉRT NEM KÉRDEZTEK MEG SENKIT AZ ÁRAMSZOLGÁLTATOKTOL???
  • PResident Evil
    #27
    ez bolond:)
  • Buddy
    #26
    azért érdeklődnék, hogy mi a túrót kell ezt így fölfújni, másrészt kit érdekel, hogy mi van amerikában.....állandóan őket kell majmolni, ezt ők persze természetesnek veszik

    bezzeg ha itt lenne vmi.....odaát nem is tudnának róla, talán mert azt sem tudják mi az az Európa
  • Davidus
    #25
    Különben meg az történt hogy az EVA unit:01 sugárfegyveréhez kellett az energia hogy el tudja pusztítani az ötödik angyalt.
  • Davidus
    #24
    Mondjuk minket:?:)
  • Factor_007
    #23
    :DDDDD
  • The Garrett
    #22


    5 perc alatt ennyire futotta :))))
  • mikike
    #21
    csak nehogy ezért is megtámadjanak egy országot...
  • I.C.ram
    #20
    Tuti, hogy az lesz, hogy direkt kicsalták az embereket a terroristák, hogy majd a vegyifegyverek hatékonyabbak legyenek! :D
  • a.carkey
    #19
    Miért? Mit tehetnének mást? Az első rákban mindig megy a találgatás és ezt a CNN qurva jól el tudja adni, pedig általában ő se tud többet, mint más, csak következtet, jól vagy rosszul ...
  • a.carkey
    #18
    Milliók az utcán. Kiváncsi vagyok, hogy lesz-e fosztogatás? A rendőrség tudja-e majd kezelni az éjszakát, amikor a különböző bandák felébrednek, vagy ismét belemerülnek a cocomárorba és elindulnak kötekedni, lootolni stb. ...
  • Cat #17
    tökegyszerü:

    meleg van, a légkondik, hütők áramfelvétele megnött, a hálózat maximális kapacitásra került. Néhány gyengébb, régebbi trafó vagy ilyesmi megadta magát, ezáltal a maradékra is jóval nagyobb terhelés került, amit már ők sem birtak ki, és lekapcsoltak automatán, hogy védjék magukat a fizikai károktol. Ezáltal mivel észak amerikában keresztül kasul össze van kötve minden áramkimaradás ellen, jó nagy darab területen lekapcsolt minden egész dél kanadáig.

    az emberek bennragadtak a metrókban, liftekben, egy kórház brooklyban lekapcsolt (de ilyenekben mindig van generátor), a weblapok mennek, habár a nagy amcsi hirsiteok lelassultak (de sztm csak a terhelés miatt, mindenki kiváncsi a hirekre), bünőzés, tüzeset nincs, terrorista cselekménynek nincs jele.

    A cnnen 5 percenként elmondják hogy menj haza, nyisd ki az ablakokat, igyál sok vizet és ülj a seggeden.
  • I.C.ram
    #16
    Nagyon durva, hogy ennyire függünk a technikától! Egy szaros áram kimaradás, és kész, senki sem tud dolgozni, nem megy semmi.
  • I.C.ram
    #15
    Egyszer volt már hasonló áramkimaradás New Yorkban, de az nem volt ekkora.
  • a.carkey
    #14
    A mésodik gép is később csapódott a WTC-be. Náluk úgy 5? óra lehet, délután. Ha várunk, még jöhet egy JET ... :)M
  • a.carkey
    #13
    Ez a polgármester is tud normálisan beszélni, Gulliani is tudott, a mienk miért nem? :(
  • CSOCSO
    #12
    State officials said the Niagara-Mohawk power grid was overloaded. The grid provides power for New York and stretches into Canada
  • a.carkey
    #11
    Nem terror, mondják egyelőre ... :)
  • The Garrett
    #10
    lol a klánnal gondolkozunk hogy magunkravállaljuk eme nemes tettet :D
  • BADE
    #9
    Nem zárható ki az sem.
  • The Garrett
    #8
    És mi történt? megint az arabokra fogják?