32
  • Pheel
    #32
    Miért baromság? Mert nem vagy hajlandó elismerni?

    Ha esetleg elolvastad volna, hogy milyen pert vesztettek, akkor nem mondanál ilyenekt. Az alapján simán perelhető bármely böngésző készítője! Bármely!

    Amúgy az USAban le lehet védeni szinte bármit, aztán lehet perelni mindenkit miatta...
  • Pheel
    #29
    Az én Ericssonomnak azért sikerült alulmúlnia eddig mindent fagyásban. Egy idő után már csak zsebresetnek hívtam... :-(

    Mellesleg nem csak a mobil OS-ei jók a MS-nak. Az asztaliak is elég stabilak mostmár. Évek óta nem indult újra a gépem OS hiba miatt...
  • Naranek
    #28
    Jo poenok ezek a hozzaszolasok, csak kar, hogy hulyesegek..
    A PDA vilagban jelenleg epp a MS PocketPC megoldasai a legstabilabb es legsokoldalubb rendszerek.. Az iPaq-em mar tobb mint ket eves es meg soha nem fagyott le az OS hibaja miatt.. Es a Smartphonok rendszere a PocketPC-bol van szarmaztatva, szoval nem lesz ott kekhalal, meg lefagyas..
    A telefonoknal a fagyos rendszerek kesziteseben amugy is a Nokia az ellovas, oket nehez lenne alulmulni..
  • Benedekco
    #27
    kérjük regisztrálja a telefonját a microsoftnál! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Pheel
    #26
    hozzá és nem hozáá természetesen...
  • Pheel
    #25
    Utalnék a #18 és #19 hozáászólásokra... :-P
  • Bonewerkz
    #24
    de ahogy elnezem, az amcsiknal a villanyrencer is a majkroszoft rencererol megy
    ujrainditottak a fel usaban az elelktromos rencert, es most a szokasosnal is feketebb a NYC..
  • Bonewerkz
    #23
    ja... meg a telod elkuldi az osszes sms-edet a majkrozoftnak....vagy applogolja, kivel telefonaltal....
  • SoDI---
    #22
    Az SMS-küldő alkalmazás szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért futása befejeződik. Kérem, tájékoztassa a Microsoft-ot a problémáról.
  • Munch
    #19
    Egyszerű. Mert már a lúzer kis köcsögöknek is telik internyetre.
  • Pheel
    #18
    Jó vicc! :)

    Operating system: Symbian OS

    Azért szép próbálkozás volt... :-P

    OFF
    Miért van az, hogy mindenki ezeket az olcsó poénokat sütögeti, mindegy, hogy miről is van szó tulajdonképpen?
    ON
  • watermark
    #17
    Majd ha faggynak a fuleid es raragad a "Kicsi&Puha", akkor probalj resetelni!:)))
  • Munch
    #16
    9210-en Symbian van nem?
  • Bone-Cracker
    #13
    Hol a ctrl alt del???
  • Demon Eyes Kyo
    #10
    Szerintem nem baj, hogy lesz ilyen, ez a normál felhasználókat nem fogja érinteni. Hogy a vastagok mire verik el a pénzüket az az ő dolguk.
  • Benedekco
    #9
    a kékhalál plusz szolgáltatás lesz benne
  • Benedekco
    #8
    a kékhalál plusz szolgáltatás lesz benne
  • Benedekco
    #7
    a kékhalál plusz szolgáltatás lesz benne
  • Benedekco
    #6
    az intel nagyon szenny módon el akarja foglalni a világot! he
  • Hutch
    #5
    remélem nem windows98 at raknak rá :DDDDDDDDD
  • Lacc
    #1
    Már csak az hiányzik hogy meghódítsak a mobilpiacot is.