36
Midtown Madnes 3
  • kukorica
    #36
    p i c s a
  • kukorica
    #35
    nem CSM! te irtad #31 hozzászólást
  • csm
    #34
    skizofrén vagy?
  • FLeK0
    #33
    ügyes
  • kukorica
    #32
    Szia OPM!

    xboxost nem láttam
    azért én örülnék ha kijönne pc-re

    mi??????????????????????????????? Mikor jöt ki Pc-re?

    Azt mondták hogy a Midtown Madness 3 nem fog pc-re ki jönni. AZ KÁR

    ne szivass
  • OPM
    #31
    xboxost nem láttam
    azért én örülnék ha kijönne pc-re
  • Taranov
    #30
    Semmi, de nem is várom már, az Xbox-os nagyon gáz volt szerintem.
  • Laciiiiiii
    #29
    Hali! Semmi hir PC re?
  • Taranov
    #28
    LOL :D
  • 12346
    #27
    tod divat az árkád fikázás. de azért nyitott egy Taxi.Racer.New.York.2 topikot, no mind1.
  • Taranov
    #26
    időtöltés
  • gumikacsa
    #25
    ha ez a véleményed, minek vagy itt ember?
  • Taranov
    #24
    A busz jó volt :)
  • bodesz
    #23
    mikor jön ki ez az uj szar arcade game
  • Kit--Kat
    #22
    Én imádtam mind a 2 részét, Chichagót és San Fransiscót nagyon megszerettem a játékon keresztül(tudom, hogy nem annyira hasonlít rájuk).
    A Haverommal csináltunk maszekon hozzá kormányt meg pedált.
    Azt több órát játszottunk velük:)))
  • Taranov
    #21
    Na jó, de mégiscsak az a jó, ha sokmindent lehet benne csinálni. Így meg csak a missziókat lehet, 'free ride'-ban semmit.
  • grebber
    #20
    Nem is ez a lényege hogy buszozzál.Az meg hogy hátulról belém jönnek föleg nem érdekel.
    CSAK adnják ki pc-re oszt jó.
  • Taranov
    #19
    Én játszottam vele, nem lehet sajna kiszállni és valamennyire megtartotta azt a ronda szokását, hogy belénkjönnek folyton hátulról. Sajna buszozni nem lehet benne, pedig van benne busz. Mármint nincsenek buszmegállók és nem lehet utasokat felvenni.
  • Kit--Kat
    #18




    News
    May 13, 2003
    E3 2003: Midtown Madness 3 PC Coming?
    Word on the show floor is that the Xbox may not be the only thing getting mad midtown.

    by: IGN

    ez volt a tavalyi E+ előtt.
  • grebber
    #17
    Na ne szapuljad ŐT.
    Ja egyébként a képek alapján kira lenne ha lenne PC-re is a game.
  • Matthewpamer
    #16
    zaki nem volt még hogy lebasszon sumi?csak várj,mert nemsokára jönni fog és mondja majd hogy mért nem vártál a hivatalos megjelenésért.
  • Taranov
    #15
    Kösz az infót!
  • Kit--Kat
    #14
    Elvileg készülget, de már 1 éve nem hallottam róla.
  • Taranov
    #13
    Lesz a game PC-re? Játszottam vele X-Boxon, hát nem dobott fel, de azért ellennék vele 1-2 órát.
  • Taranov
    #12
    az se biztos, hogy a közeljövőben lesz.

    Én csak a kettővel játszottam napokat folyamatosan, de nagyon gyík játék volt, komolytalan és a grafika is csapnivaló volt, de a busz tetszett. Talán már a következő részben jobban ki lesz dolgozva a buszozás.
  • [HUN]FaTaL
    #11
    az 1-2vel elhülyűltem de egy rakás szar volt mind2 remélem a 3 jó lesz. Mikor jön nem tudja valaki?
  • Taranov
    #10
    Kijön. Állítólag. (Gamestar.hu)
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Kijön 1általán PCre?
  • Taranov
    #8
    ja, nem jelent meg, akkor írnák a microsoft.com/games/pc-n.
  • Taranov
    #7
    Ja, a Midtown volt a legszarabb, főleg mert a Midtown 2 újabb, mint a Driver 1, de össze sem lehet hasonlítani őket.
  • Taranov
    #6
    Ebben teljesen igazad van, de azért lehet, hogy megjelent, de a külföldi warezhelyzet totális csőd.
  • Skynet
    #5
    A külföldi warezok 70-80%-a totális kamu,összevissza kell VOTE-olgatni aztán amikor megjelenne hogy beléphetsz a letöltési helyre kivágja hogy HOPPÁÁ VALAMI HIBA TÖRTÉNT PRÓBÁZZ ÚJRA VOTE-olni...
    Nforce-on sem írták még hogy megjelent volna...Akkora kamu volt azis mint ház:)
  • sumi
    #4
    Külföldi warezon már láttam,csak nekem nem volt türelmem klikkelgetni hogy leszedjem....
  • Skynet
    #2
    Passz de nagyon nemizgat eddigiek is szarok voltak a driverhez és egyéb városi kocsis játékokhoz viszonyítva...
  • sumi
    #1
    Mintha megjelent volna!!??Valami infó ???