136
Mit vegyek? Ti mit mondtok.....
  • Xing
    #136
    tárgytalan :P
  • Xing
    #135
    olvassa még valaki? :S
  • [Walaki]D`Lair
    #134
    Lehet valahol kapni 9800-at? Ahol tuti van...
  • ollie
    #133
    Van rá softpatch, ami belévarázsolja a maradék 4 pipe-ot, de persze ugyanúgy, mint a 9500-nél, nem mindig müxik.
  • [Walaki]D`Lair
    #132
    már megvan....4 pipeline van benne....olyan nem kell...:D
  • [Walaki]D`Lair
    #131
    Mennyivel szarabb egy 9800SE mint egy 9800, vagy akár egy 9800Pro? Mi a különbség köztük? fontos a kérdés, gyorsan kérném a választ...
  • Borg
    #130
    Szvsz a BBAban tutira nem fogsz csalódni, ha valamit, akkor azt nem szar cuccokkal szerelik fel:)
  • zoli..
    #129
    Bocs,ez 2x ment el.

    Egyébként nem gondoltam ám komolyan,csak irigyellek. Vedd meg,jó lesz egy darabig.
  • [Walaki]D`Lair
    #126
    Tudok BBA ati 9800-at 70ezerért venni....megéri? Mennyivel tud kevesebbet a Pro-nál és ha csak az órajelben, akkor fel lehet -e húzni kb. Pro szintre?
  • NeoMaN
    #125
    Nálam procihúzásnál volt ilyen kifagyás, de furcsamód csak onnantól, miután ADSL-em lett, és hálókari.
    Ha ment a letöltés nem fagyott, amúgy meg rendszertelen időközönként fagyott a desktopon is.
    Meg sem oldódott a probléma-még proci alapjáratra visszaállításával sem- amíg el nem adtam a gépet... :)
  • ollie
    #124
    CRC? Nekem akkor volt ilyen a P4-emmel, amikor a BIOS-ban a rendszer turbo módra volt állítva. Mint kiderült ezt nem bírta. Miután kikapcsoltam, minden helyrerázódott. Lehet, hogy neked is valami ilyesmi gond van.
  • Adi
    #123
    49 fokos a CPU.... Sztem az nem nagyon jó.....
  • TheZsenyka
    #122
    Felejtsd el a reinstallt. Agresszíven kutasd hogy minden hűtő rendesen forog-e, jól fel van-e téve, lőjj be egy "DEFAULT SETTINGS"-et a BIOS-ban (gondolom neked újak még ezek a dolgok, azért javasolom) és akkor megint hesszeld meg, vannak-e problémák.
  • Adi
    #121
    Powersaving az mi(vmi erőmentés?)? Arghh most meg állandóan CRC hibáim vannak.. Lehet majd holnap neki ülök egy reinstalnak. Kicsit lehet összekutyulódot a gf2 driver és a gf4??
  • Gerry
    #120
    Valami gond van a powersaving móddal, vagy a VGA kikapcsolásánál, vagy valami mással. BIOS frissítés, legújabb alaplapi + VGA driverek telepítésével, esetleg Windows reinstallal valószínűleg megoldható a probléma!
  • Adi
    #119
    Amúgy hadj kérdezem meg mér lehet az, hogy: Gépet bekapcsolom és otthagyom. Mondjuk elmegyek vhova. 30 perc vagy akkár több idő múlva vissza jövök és kivan fagyva. De ha csinál vmit mondjuk tölt vagy isten tudja mit csinál, akkor általában nem fagy meg csak így.(az új vga-val nem volt sokáig, úgyhagyva, hogy töltöt is, csak gép bekapcsolva simán).. Mér lehet ez? Létezik, hogy a VGA lehet a hibás? Más: Amúgy nézzegetem az alaplapomnál a dolgokat és nagyon nem találtam, olyat, hogy 4x AGPnél nagyobbra tudnám tenni...:| Mint mondtam már: ABIT VH6T
  • Adi
    #118
    Nálam frankón gf2 308 produkált.
  • NeoMaN
    #117
    Hát nemtom bazz, málam 750-es Duronnal Gef2MX400 64-es 1200-at dobott...
  • Adi
    #116
    Nah: GF2mx400 64ram-os: 3dmark 2001 308 pontot produkált.
    GF4 128 ram-os minden alap: 4190 pontot kapot:) kicsit jobb..:)
  • [Walaki]D`Lair
    #115
    jaja....én is így gondolom...nameg Gigabyte az alaplapom is :DD
  • TheZsenyka
    #114
    Szerintem Gigabyte-ot, ha elpasszintod egyszer majd, jóval ismertebben fog csengeni, meg szerintem jobb is.
  • [Walaki]D`Lair
    #113
    Melyiket vegyem? Radeon 9700Pro BBA , vagy 9700Pro Gigabyte?
  • mustar
    #112
    Értelmes: ÉN
  • Adi
    #111
    Gondolotam felteszem a kérdést, mert ide értelmes emberek járnak.
  • Gerry
    #110
    Ja az is lehet, sőt a tápkábelek elég gyakran szétcsúsznak, ha sokat vannak ki-be dugdosva, úgyhogy mindenképp érdemes ezt is megnézni
  • Pheel
    #109
    Esetleg a tápkábel kontakthibás, aztán újra seek-elget a vinyó...
  • TheZsenyka
    #108
    ...avagy hogyan juthatunk el a "Melyik VGA-t vegyem?"-től a nyekergő hangig...
  • Gerry
    #107
    vagy kontakthibás az IDE kábel, próbáld ki egy másikkal is, de a melegedés is elég valószínű problémaforrás lehet!
  • Laalee
    #106
    lehet tulmelegszik olyankor kikapcsol a hővédelem, a fejek parkolásának sokott kattogo hangja lenni. probáld meg távolabb rakni a két vinyot, vagy venivel hűteni, esetleg ne passziv rackben tárold őket :D
  • Adi
    #105
    Amúgy segítsetek mér lehet a következő probléma néha a géppel:
    Egyszer csak megfagy a gép. És vmi furcsa nyekergő hang áramlik ki a házból. 2 percel késsőbb azt mondja, hogy ő nem találja a D: vincsimet. Ez érdekes lesz. Miután szétszedem a gépet. Kihuzzom a kábeleket, vissza dugom. Gép bekapcs vo a' la a gép újra felismerte a vincsit.
    Régen: volt a gépembe egy 13-14 gb vincsi na már most az 3 év után felmondta a szolgálatot, azt mondták a procija kiéget vagymi. Ekkor vettem egy 80gb a 40gb mellé. Na már most azóta vannak vincseszter gondjaim. Maxtor mind a kettő vincsi.
  • Adi
    #104
    mustar #100 :) és még észre se veszi.
  • NeoMaN
    #103
    q3-hoz stabil 125 kell.
  • NeoMaN
    #102
    Hát ha Q3-at nyomsz neten, akkor ping miatt 30ms+ a moncsi miatt is 20ms. HCgamereknél ez már zavaró.
    Persze vannak ennél sokkal roszabb értékekkel rendelkező moncsik is.
    Nem azt mondom, hogy szar vagy rossz, csak azt, hogy ez a legnagyobb hibájuk.
  • Laalee
    #101
    nem késik a képe :D utánhúzásnak hívják, a képpontok nem tudnak olyan hamar kialudni mint a crt monitorokon. az újabb modellek már 16ms osak, tehát a legelvakultabb fps ezőnek is jó. 62 fps asszem 2*több mint ami kell :D. a tft egyetlen hibája, hogy a tervezett felbontástol eltérve tré a képe, 15col os lcd kicsi a 17esnek meg 1280 as 1600 as felbontása van amihez jó erös hw kell
  • mustar
    #100
    20 ms az eltérés, ennél már nem lehet látni hogy késne. Mert ez 20/1000-ed másodperc
  • NeoMaN
    #99
    Igen, csak a képet késöbb "rajzolja ki", mint ahogy valóban történik. Ezért azok a legdrágábbak, amiknél ez a késés kicsi. Viszont nem reklámozzák sehol... Pl. profi Q3 vagy UT-re alkalmatlanok még....

    Az viszont tény, hogy gyönyörű a képük!
  • mustar
    #98
    De játékra is full jó, nem húz csíkot, nem tükröződik, és nagyon szép a képe.
  • Adi
    #97
    Aha. Én nem vagyok a monitorokba sem otthon.
  • NeoMaN
    #96
    Jah, mindenre jó, csak játékra nem... :)
  • mustar
    #95
    Adi, nekem is 17 colos Lcd-s monitorom van. És sík (bár nem sík nincs is O))