38
MSN Messenger Távsegítség Help
  • Szoki333
    #38
    remélem ez a legjobb topic erre:
    Most készitettem egy online verzióját az msn-nek, amit a suliban is tudnék használni vagy éppen a munkahelyen akárki!
    felraktam egy webtárhelyre, leteszteltem hogy megy-e, de nekem nem működik. Most a ti segitségeteket kérném: lécci menjetek fel erre az oldalra és próbáljatok meg bejelentkezni! ha sikerül ha nem lécci utánna küldj egy privát levelet hogy ment-e!
    Előre is köszi: Szoki
  • KeKKSZike
    #37
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszives, valamit elállítottam az MSNemen! Nem írja a contact listámon, hogy "Elérhető", "Nincs gépnél", "Elfolglalt" stb... Szóval csak a nevet írja ki, az állapotot nem. És hiányzik... Hogy tudom visszaállítani?? :D
  • vikkancs16
    #36
    nah,jó van...meg ne sértődjé h meg mertem szólalni...
  • akyyy
    #35
    van redes msn topik. mert ez azért nyitották anno mer valaki szintén nem lelte meg, és nyitott egyet a nyűgjének hogy nem megy a távsegítség.
  • vikkancs16
    #34
    pff...ugye nambaj,h én nem veszem ilyen viccesen...?
  • akyyy
    #33
    #19 :D
  • vikkancs16
    #32
    Hello!
    Naon fontos problémám van:
    Az MSN Live!,és a plus is fenntvan,és msn 8.1-et használok...Időnként,tőlem függetlenül,amikor bejelentkezek,minden visszaállitódik az alapra,és előlről kell beállitani a dolgokat.Ráadás kirak egy olyan személyes üzenetet tőlem,amit 1 éve irtam ki....Az elején hetente jelentkezett,de mostmár minden bekapcsoláskor eljátsza...az idegeim szétállnak tőle,ha tudtok,légyszi segitsetek!
  • Hrisskar
    #31
    Hali!

    lenne egy nagy problémám a MSN Live-val:
    Bejelentkezés után néhány másodperccel az egész program lefagy
    Már 7.5-ős verzióra se tudok visszaállni mert annál nem enged fel.
    Egyenlőre a 4.7-et használom átmeneti megoldásként:P

    előre is köszi
  • LecterDoktor
    #30
    Üdv!
    Hallottam egyszer egy olyat, hogy van olyan program, amivel belehet kapcsolni a másik fél webkameráját anélkül, hogy ő erről tudomást szerezne. Tudja valaki, hogy melyik programmal lehetséges ez, vagy hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni?
    Előre is köszi!
    Üdv!
  • Anonymus91
    #29
    Szép napot, Windows Live Messengerrel vannak gondjaim mikor el akarom indítani nem történik semmi Windows Feladatkezelő jelzi hogy működik de mégsem lesz semmi, le vettem újra raktam úgysem egyszerűen nem reagál semmire mit tegyek?
  • Raho
    #28
    Az msn jelszavammal lenne egy kis probléma..
    Nem tom miért, de bármit is írok be, bejelentkezéskor mindig egy nyolc betûbõl álló szót rak be..
    Szóval beírom, hogy: gfjkgjgkrfgjdnb
    akkor is csak nyolc betûbõl áll. tehát nem tudok bejutni az msnre. már uninstaláltam,meg minden, de semmi
  • aradi13
    #27
    Próbálld meg újra letölteni és rakd újra.
    Ha az sem jó akkor rakd újra a Windowsot és után már jónak kell lennie.
  • kavics92
    #26
    hello!!! valaki nem tudja miért állít vissza mindent a live messenger ki jelentkzés után??? a személyes üzimet a képemet.... és már mindent meg csináltam... valaki segítsen már!!! mert naon idegesítő addig is pá mindenkinek
  • ponty1
    #25
    Szasztok!
    Nos, nekem sem megy a távsegítség. Úgy működött hogy én segítettem másnak, de ő már nemtud hozzám csatlakozni. Neki nincs routere, nekem van. Szerintem ez lehet az akadályozó ok. CSaknemtudom milyen portokat kellene kinyitnom, ha vki tudná az segíthetne!!! Köszi!
  • eroberter
    #24
    Helló mindenki!
    Van vkinek vmi fogalma arról, mi a csoda az a LOCALHOST a levelező programban (Outlook Expresst használok) és mindig, minden újabb bekapcspláskor arra állítja vissza a beérkező levelek kiszolgálóját (a POP3-at)úgy kell visszaállítani mail.t-online.hu-ra állandóan. Hogy értethetném meg vele egyszer és mindenkorra, hogy a beérkező levelek kiszolgálója a mail.t-online.hu legyen??? Köszi!
  • budaiak
    #23
    MSN távsegítség
  • budaiak
    #22
    MSN távsegítség
  • nemzetes
    #21
    Ja igen a z oprendszer XP prof. 2002 ver.hu, ha ez jelent valamit
  • nemzetes
    #20
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni, hogy miért nem tudok felcsatlakozni a messengeremmel?
    Addig amíg nem volt routerem minden jó volt, amint routeren keresztül netezek azóta nem tudok felcsatlakozni, a bejelentkezés közepén lefagy.
    Valami beállítás hiba, vagy valami más? Ha van ötlete valakinek szívesen venném ha irna egy mail-t nekem a [email protected] címre.
    Köszönöm előre is!
  • akyyy
    #19
    témába vág:D
  • pistikem1
    #18
    Sziasztok!!!
    Megtaláltam amivel a telefonal lehet msn-ezni !!!
    Hurrá!!!
    Nem volt egyszerü keresni mivel senki nem segitet és elindultam megkeresni
    Szoval le kell tölteni egy fájlt internetröl és utána telepiteni kell TELEFONON sajnos a nokiák elönyösebbek nem rosszindulatbol irom (Nokia 6600, 6260, 6630, 3230, 6670, 6680, 6681, 7610
    Motorola A925 + A1000
    Sony Ericsson P800
    Ericsson P900, P910
    Nokia 9300, 9500
    Nokia 7650, 3650, 36xx, N-GAGE
    Nokia 6600, 6260, 6630, 3230, 6670, 6680, 6681, 7610 )
    ezeket támogatja
    most ti is vadászhatok :)
  • Balumann
    #17
    Ahhoz hogy működjön a távsegítség fennkell legyen a Windows Messenger (még ha abszolut nem használja senki).
  • pistikem1
    #16
    sziasztok akinek van yahooja itt elérhetik
    [email protected]

    messengerem
    [email protected]
  • tajfun
    #15
    A Gyurcsok tavgyogyasz nem tud segiteni? :D
  • Skiper
    #14
  • agyhalál
    #13
    Bocs, azt nem írtam, hogy a Windows Messenger 4.7-es verziójára akar "frissíteni", tehát még az se lehet gond, hogy mindkét oldalon aktív a 2 különböző tűzfal.
    Ha legalább addig eljutnánk, hogy megpróbál kapcsolódni, akkor úgyis tesztelnénk lebontott tűzfalak mellett.
  • KOXX
    #12
    szerintem nem a messenger-el van a baj
  • KOXX
    #11
    nekünk az egyi irányba működött, mindkettőnknek a 6.2 volt
  • agyhalál
    #10
    Szevasztok.

    Sikerült valakinek jutnia valamire ezügyben?
    Nálam is hasonló a helyzet, csak a verziószám változott 6.2.0133-ra mindkét gépen, plussz az, hogy nálunk még csak el se indítja a kapcsolódást, mondván: "Felkérése nem lett elküldve. A szolgáltatás (Távsegítség) használatához Önnek a Windows Messenger legújabb verziójára van szüksége. A legújabb verzió a Windows Messenger frissítési webhelyéről telepíthető."
    Akkor ez a lehetőség csak a Windows Messengert használók számára adott?
    Miért építették bele az MSN Messengerbe?
  • SaWo
    #9
    Az egy dolog, hogy kikapcsoltad a tűzfalad, viszont nem szabad elelejtkezni az XP beépített tűzfaláról sem, amit a hálózatok, helyi kapcsolat, spweciális fülön érhecc el, vagy vmi ilyesmi :P
  • csabawarchief
    #8
    senkivel sem
  • harczos
    #7
    nah. csaba pölö velem is próbálta. nem ment. tűzfalam van. ugyanakkor két másik havernak tudtam távsegelni. télleg csaba, senkivel se megy?
  • Tee
    #6
    Ok!Mind a kettötöknél legyen kikapcsolva a tüzfal!Kérdés:A másik félnél is a messenger 6.0-ás van fenn,mert lehet, hogy ez is akadályoz6ja.
  • csabawarchief
    #5
    az is ki van kapcsolva
  • Tee
    #4
    Szia!
    Probáld meg a tüzfalat kikapcsolni,ha be van kapcsolva,mert az sem engedi.
  • csabawarchief
    #3
    igen, mind2
  • Ch_Slater
    #2
    mind2 gép xp-s? mert asszem csak azzal megy (2000-et nemtom, olyanom még nem volt)
  • csabawarchief
    #1
    A következőben kérném a segítségeteket:

    Fennt van a gépemen az MSN Messenger 6.0-s, magyar verziója (6.0.0602). A kérdésem egész egyszerűen a következő: miért nem működik a Távsegítség ? Amikor távsegítséget kérek egy partnertől, úgy tűnik, hogy minden rendben van:

    "Felkérte XY nevű partnerét a következő elindítására: Távsegítség. Megvárja a választ, vagy visszavonja (Alt+Q) a függőben levő felkérést?"

    "XY elfogadta a következő elindítására vonatkozó felkérést: Távsegítség."

    Majd nem történik semmi. Mi lehet a gond?