66
Angol tanulás
  • Tetsuo
    #24
    A neten vmi jó kis chat, ahol még válaszolnak is a kezdő angoltudásúnak.. van olyan??
  • Tetsuo
    #23
    Mármint nem tudja h amit használ az éppen a Past Simple.. :)
  • Tetsuo
    #22
    a Past Simple-t egy átlag angol sem tudja. Hiszen ő nem tanul nyelvtant..
  • chicco
    #21
    Van olyan ismerősőm aki catoon networkon tanult de sok Mexikói gyerek is így csinálja:-)
  • Dynamic
    #20
    Mondjuk az, hogy valaki játékokból filmekből puszta szótárazgatással megtanul(!) angolul, nem teljesen igaz.Oké, hogy fogsz tudni rengeteg szót, de a nyelvtani szabályokat már nem.Én anno rengeteget szótáraztam(suliban nem angolt tanultunk) és több száz-ezer szó rám ragadt, de ennek ellenére már egyszerűbb mondatokat sem tudtam elmondani helyesen-míg nem jártam nyelvsuliba-,azt sem tudtam mi a franc az a Past Simple.
  • Dynamic
    #19
    Tudtok olyan oldalt, ahol van kinyomtatható formában(mondjuk e-book, pdf file)angol nyelvű regény, aminek a magyar fordítása is megtalálható ugyanott?Fontos, hogy magyar tükörfordítás is legyen mellette, mert ugye szimpla angol e-bookot találni nem nehéz:)
  • Tetsuo
    #18
    Franciát tanítok CSAK diáklányoknak, esetleg kezdő nyelvtanárnőknek, olcsón, Győrben, non-stop!
    Írj privit ha érdekel! ;)
    :DD
  • Multisync
    #17
    ANGOL OKTATÁS OLCSÓN! :-)
    -személyre szabott módszerek,folyamatos oktatás, csoportokban
    -minden szinten, nyelvvizgára felkészítés,vagy akiknek munkájukhoz elengedhetetlen a nyelvtudás
    - kedvező ár 1000 Ft/ óra
    - barátságos nyelvtanár
    -XIII. kerületben, remekül megközelíthető
    Mindenkit sok szeretettel várok! :)
    Telefonszámom: 06204219025
    Ui.: AZ ANGOL TUDÁS A TÉT!
  • The Garrett
    #16
    vicc de enis jatekokbol meg tvbol tanultam meg angolul.
    emlekszem anno szotarral ültem neki 1-1 komolyabb rpgnek, theifnek deus ex nek. Aztan forditgattam magamnak mi mit jelent, vegül csak azt vettem esze hogy az angol szokincsem kb 4xese az oran tanultaknak :)

    persze az ora is fontos megtanulni néhány kivételt, fontosabb szabályt.

    Masik dolog ami sokat segített az az online játék. Eleg sokat beszeltem/beszelek külföldiekkel többnyire angolul. Ez tökéletes szintentartás. :)
  • Jimmyke
    #15
    Én még a Gothicot is belevettem (kiejtéshez segít). Senki sem akarja elhinni, hogy így tanulok angolul :D
  • Vlala #14
    igaz, abban sok a fakjú, azt hiszik, ez általános köszönés :-)
  • Mike
    #13
    a gumisból inkább ne
  • Mike
    #12
    angolul úgy jó tanulni, hogy csak magadnak. amikor vmit nem tudsz, nem kapsz egyest. erre kiválóan alkalmas egy nyelvtanfolyam
  • Serpa
    #11
    amiket írtatok, azokkal már gyakorlom.
    subos filmek, játékok, CN (bár ezen egyre több a hundubos rajzfilm).

    újabban Spongyabobot nézzek MTV -n.
  • Vlala #10
    Pölö a gumiban is van angol topic, abból lehet tanulni. e tényleg, a tévék vagy az angol/merikai, feliratos filmek sokat tudnak dobni a nyelvtudáson/szókincsen.
    Én pölö a Cartoon Networkból kezdtem el angolt tanulni...
  • ZsirosKenyer
    #9
    sok TV, angol net-lapok, kalandjátékok
    nálam bejött..egy szót se tanultam nylevvizsgára és megvan..
  • Serpa
    #8
    szerintetek, hogy készüljek fel a májusi, angol "C" típusú szaknyelvizsgára ?
    órákra járás mellett :)
  • Sephi
    #7
    magyfaszt!

    En ugy tanultam meg egyes egyedul angolul 1997-ben hogy leultem a TV ele es parszor szotaral vegig vittem a Final Fantasy 7!!! Hout komoly! Azutan jott a tobbi jatek es szep lassan megtanultam!
  • Manta
    #6
    Inglis iz ízi vid ízi inglis!
  • steweee
    #5
    morrowind + neverwinter nights
  • Balo
    #3
    Ez tényleg jó oldal
  • Dynamic
    #2
    English OnLine
  • Pet-R
    #1
    FreeEnglish