262
Írjatok server címeket plz!
  • 7kyu
    #262
    Köszi srác, és te voltál a legéletképesebb sperma apádban?
  • Anonymus20
    #261
    Kapcsolja be a hangfalat
  • 7kyu
    #260
    Sziasztok
    Az lenne a problémám, hogy a haveromnak vistája van, mi halljuk őt TS-en de ő nem hall minket. Ez mind TS2-őn. Nem tudom mi lehet a problépma.
    Előre is köszi...
  • Logikok
    #259
    Már megoldódott a gond freebe 24/7be:D
  • Logikok
    #258
    Valaki tud nekem küldeni egy ts ipt és annak még nagyon örülnék ha adna egypár jogot pl egy ca & sa jog elég is:D ha van egy ilyen akkor nagyon megköszönöm akinek meg nincs és csak kritikát ír az nem nagyon köt le ha van és teljesítené a kéréseimet pls privibe ty for all
  • Curtis
    #257
    Publikus TeamSpeak: www.klanok.hu (78.47.57.121)
  • Free
    #256
    a leírásában megtalálod mit hova kell másolni ha minden jól megy.
    nem tudom sosem használtam ezt a programot.
  • Free
    #255
    hivatalosan semmit nem tudsz kezdeni a dologgal.
    nemhivatalosan megpróbálhatod telneten keresztül feltörni a szervert de ha egy kicsit is ért hozzá az aki belőtte akkor nem fog menni. jobb helyeken tiltják is a telnet portját a Ts nek.
    Sztem Írj inkább levelet az adminnak. elméletileg benne van a Ts leírásában az admin elérhetősége. legalábbis jobb helyeken. vagy annak akitől béreled. más megoldás nem nagyon van
  • Taxi2
    #254
    Sziasztok.
    Lenne egy kérdésem amit majd biztos sok ember fikázni fog dfe az ő bajuk...
    Szóval az lenne a kérdésem hogy tud e valaki egy programot amivel a TS 2.0.20.1 verziójában tudok SA vagy CA accountot csinálni?
    Azért kell mert rendeltem egy játék szervert amihez kaptunk 1 TS szobát de semmi jogot és a szerveren nincs admin.Csak anyit akarok hogy átirni a szobát és alszobákat csinálni semmi kárt nem akarok a szerverben tenni...
  • BoNdi09
    #253
    az előzőt hagyjuk :D
    letöltöttem egy olyat hogy ts configurator 0.6 rc3 abban meg csináltam mindent hova kell bemásolni ?
  • BoNdi09
    #252
    uyge be írom ezt a hogy pl:[color=blue]this text is blue[/color] de nem lesz kék megjelenik ugyan ez
  • BoNdi09
    #251
    ok thx
    És nem tudsz egy olyan helyet ahonnan le lehet szedi ?
    ja és a színezős sem megy a abban is kéne egy kis help.
  • Free
    #250
    opsz ez nem is ide jött volna

    A te kérdésedre a válasz a Ts bot
    ts third party appsan találod értelem szerűen telepítve
  • Free
    #249
    joomla extension írd be googlerba számtalan ilyen modul van

    majd keresek neked

    de asszem a magyar bővítménytárban is van ilyen letölthető modul
  • BoNdi09
    #248
    Free tudnál segíteni egy két dologban ?
  • BoNdi09
    #247
    Helló!
    Engem az érdekelne hogy olyan privát üzeneteket pl:ipt ki írja ha csatlakozom esetleg még a ping ?
    Azt hogy lehet megoldani ?
  • 7kyu
    #246
    Sziasztok
    Lenne egy kérdésem... A TS szeróm üdvözlőüzenetét hogyan tudom kiszínezni? Meg egyéb színeket, hogy lehet csinálni?
  • lami321
    #245
    Ingyenes TS server: http://shootingstar.mydns.hu/
    Az leggyorsabbaknak Call of duty sponzoracio!!!!!
  • pelyhedani
    #244
    Hát hát hát

    áááá hadjuk ( Szeretsz írni látom!!!!!!! )


  • N3TuddKi
    #243
    sírva röhögök annyira vicces vagy
  • Free
    #242
    áááááááááááááááááá

    basszus

    legalább annyi legyen benned hogy ezt a fórumot visszaolvasod... nem olyan sok az a hozzászólás mennyiség


    Könyörgöm emberek...

    van annyi szép leírás ezekhez a dolgokhoz. google pl. segít amiben tud.

    amúgy miből gondolod hogy egy program fut miután a géped lekapcsolod?

    jesszusom ennyire nem lehetünk elhülyülve hogy evidenciába tesszük, hogy minden működik folyamatosan mégf akkor is ha nem kap áramot.

    ha ennyire nem értesz a civilizáció vívmányaihoz akkor minek foglalkozol vele?

    és ha még egyszer valaki azt írja hogy "szerót" hát én nem tudom mit csinálok.

    legalább az alap fogalmakkal legyetek tisztába és most utoljára leírom.


    A Teamspeak egy 2 komponensű program:

    1 komponens a kliens:
    ez a kis program a nevéből adódóan csatlakozik egy másik programhoz a többi kliens porgrammal együtt. a kliensben tudod szabályozni hogy milyen hangosan beszélj, milyen hangosan halld a többieket, melyik szerverhez szeretnél csatlakozni. és ennyi.

    2 komponens a szerver:
    Ez is egy számítógépen fut természetesen. tehát ha nem megy az a gép amire fel van téve akkor a program sem fut. ezen tudod beállítani hogy milyen szobák legyenek azok a szobák milyen paraméterrel rendelkezzenek, legyenek e jelszavak a szobákhoz vagy esetleg az egész szerverhez és még ki tudja mennyi finom hangolási lehetőség van. többek között pl a kliensben is vannak olyan lehetőségek amik a szerver programot vezérlik ha van hozzá megfelelő jogosultságod mint felhasználó. de ettől még a kliens csak egy felület a szerver vezérléséhez.
    A szerver több oprendszeren is futhat lehet az microsoft alaú windowsos környezet vagy épp bármilyen Linux disztribúció. a legelterjedtebb a linuxos környezet,, lévén hogy ennek a gépnek MINDIG BEKAPCSOLVA KELL LENNIE. a microsoftnak erre a célra a szerver vagy nt verziói a megfelelőek. mármint a folyamatos futtatásra.

    konklúzió:
    ha szeretnél a cimborákkal Ts en beszélni választanod kell. vagy lokálisan a saját gépeden futtatsz egy Ts szervert ezzel felvállalva, hogy az otthoni sávszélességed rovására megy a dolog ha sokan csatlakoznak, valamint ha lekapcsolod a géped megszűnik a TS szerver működése ( huh ezt de nehéz megérteni mi? )
    ha ez nem alternatíva a számotokra akkor lehet bérelni különböző cégeknél szervereken futtatás jogot, itt saját Ts szervert tudsz beüzemelni és lévén ez a gép mindig megy a szerver is mindig fog menni mondjuk ez pénzbe kerül. a másik ilyen pénzes megoldás hogy vannak dedikált TS partnerek akik futtatnak szervereket mármint gépet is és programot is lásd googleban Ts szerver bérlés címszó , persze ez is megfelelően pénzes dolog.
    ha ez sem tetszik és ingyenes megoldás kell akkor fogod és a kliensedben beállítod a területi részen hogy keressen magyar szervereket, ott kiválasztasz egy szimpatikusat, oda felmentek cimbikkel és megkéritek a helyi Server administrátort hogy készítsen nektek szobát amiben L tudtok lenni kényelmesen.


    ha amúgy az első verzió lesz életképesebb akkor könyörgöm csak annyi minimális dolgot tegyetek meg , hogy utána olvastok. persze jó dolog kérdezni és ezért is van ez a fórum hogy lehessen . de próbáljunk meg tényleg olyan dolgot kérdezni ami újítás vagy kemény küzdelem megoldani. lásd hogyan tegyük a usereket mysqlbe, hogyan tegyünk ki a szerverünkre saját bannert, hogyan használjunk pl Segéd programokat Bot -okat meg a többit. hogyan fokozzuk a biztonságot a szerverünkön
    mi az a flood hogyan lehet ellene védekezni és a többi.

    és könyörgöm GOOGLE vagy YAAHOOO vagy ha nagyon suicid vagy akkor LIVE search. értitek olvasni informálódni nem baromságokat kérdezni.
    most lehetne azt is mondani hogy de nem beszélek angolúl. nah ez hiba. én sem de nekem megvan a mentségem hogy ém abban a korszakban nevelkedtem fel amikor tisztelegtünk a pártvezetőknek és piros meg kék nyakkendőt viseltünk büszkeséggel a párt a haza a nemzet szolgálatában . jah és az Orosz volt a kötelező nyelv amit tanulni kellett.

    és ennek ellenére mégis megoldom az angol dolgokat lásd webforditas.hu vagy a translate.google.com amik képesek komplett weblapokat lefordítani minden nyelvről magyarra. szóval hajrá fiatalok legyetek kíváncsiak és ne legyetek lusták olvasni. vagy ha ez végképp nem megy akkor minden XP ben van olyan segédlet hogy felolvassa a weblapot neked egy automata. de ha már erre a szintre jutottál akkor kapcsold ki a géped és irány a természet vagy vegyél egy sírhelyet magadnak mert ne vagy életképes.
  • atlaszka
    #241
    Sziasztok! Egy saját célú TS szerót csináltam pár haveromnak és nekem a TeamSpeak Server progival. Addig jó minden, amíg a gépem be van kapcsolva, de ha kikapcsolom, egyértelműen leálla szerver is. Meg lehet oldani valahogy ingyenes módon, hogy a szerver 24/7-ben fusson? Előre is köszi.
  • 7kyu
    #240
    Tudom ezeket a dolgokat, de akkor nem hallom ha valaki bejön a szobába. És én csak azt szeretném hogy csak azokat halljam akik a szobába bejönnek nem pedig a szerver bármelyik szobájába.
  • Free
    #239
    ennél egyszerűbb megoldás ha a kliensedben tiltod a hangokat.

    olvass utána....

    ne légy lusta
  • 7kyu
    #238
    sziasztok! van TS szeróm, és azt szeretném kérdezni, hogy lehet a a szobák mögé tenni egy S betűt, hogy ne halljam amikor valaki bejön. előre is köszi
  • lami321
    #237
    TS szerver: http://shootingstar.mydns.hu
  • pelyhedani
    #236
    Mégtöbbre!
  • N3TuddKi
    #235
    költsd csajokra.
  • pelyhedani
    #234
    Van péééz!!!
    Ne félcsetek van péééz!!!
  • N3TuddKi
    #233
    most mé kell deviánsnak lenni? :Ð
  • Free
    #232
    helyes... fizetni sosem szabad éljen a Free világ :c)
  • Ratzee
    #231
    én nem fizetek mégis van 24/7-em :D
  • N3TuddKi
    #230
    jajmár ne csináld már. had fizessenek. :)
    lehet ez teszi őket boldoggá.
  • Free
    #229
    jaj istenem emberek ...
    annyi nyűves TS szerver van minek még egy ?
    Pláne miért kéne fizetni egy alapvetően ingyenes cumóért?
  • pelyhedani
    #228
    Ok köszi!!!
  • Ratzee
    #227
    de olvasom! figyelj Dani. Rengeteg
    szolgáltató van ami 24/7-ben tud
    biztosítani neked teamspeak servert.
    http://google.hu <- ide beírod, hogy
    teamspeak server bérlés. Hajrá ;)
  • pelyhedani
    #226
    Ratzee ezt ne olvazsd!!!!!!!!!!!!!!!!

    És nem tud valaki szolgáltatót ahol a nap 24 órájában kapok áramot???

  • pelyhedani
    #225
    Na ilyen választ vártam!!!!
    De nem osztogatom az SA-t!!!
    Na hadjuk Ratzee ne nevess!!!
  • Ratzee
    #224
    pontosan ;) :D
  • N3TuddKi
    #223