14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Mor3llo
    #13857
    A szegedi szurkolócsoport szervez utat.
    Na most, ha érdekel, akkor meg tudlak téged hívni oda facebookon.
    Viszont, magához a meccshez, hogy bejuthass a vendégszektorba majd, kell Bayern tagsági kártya, amit ki kell váltanod, és van ára is.
    25 év alatt 40 euró/év, 25 felett 60 euró/év. És magát a kártyaigénylést minél hamarabb el kell indítani.
  • smith09 #13856
    Srácok ! Érdeklődöm h szerintetek hogyan lehetne megoldani h eljussunk a Zágráb Bayern meccsre ?
    Társas utazás vagy egyéni is érdekelne, vagy e jegy igénylést hogyan lehet megoldani ?
  • Gabe18
    #13855
    Egy nehezet kellett kapnunk, ahhoz képest az Arsenal még nem is rossz. A másik kettő szerintem a futottak még kategória, sima német-angol továbbjutás lesz, kérdés ki hanyadik helyen.

    A Wolfsburg és a Leverkusen szerintem harcolhat a 2. továbbjutó helyért a csoportjában, a Barcelona és a MU mögött elcsíphetik azokat. Persze a Wolfsburgnál kérdés még de Bruyne helyett kit tudnak gyorsan hozni a középpályára.A M.gladbach viszont nagyon behúzta, és látva az eddigi 2 bajnoki meccsüket, sok jóra nem számíthatnak.
  • Mor3llo
    #13854
    Bayern, Arsenal, Olympiakos, Dinamo Zagreb

    Jó pörgős meccseket tolunk mindig az Arsenal ellen, de most már kezd kicsit kurvára unalmas lenni, hogy mindig besorsolják :D
  • SzocsA
    #13853
    Ha következetesek akarunk lenni akkor Müllernek is sárgát kellett volna adnia a bírónak és mivel már volt neki sárgája pirosat is kapott volna.
    Costától meg szép volt tiszta Robben.
  • tobias88
    #13852
    Sziasztok, 4 jegyet szeretnék valahogy venni az alábbi meccsek valamelyikére:
    Szo. 2015. okt. 03. Bayern Munich - Borussia Dortmund
    Szo. 2015. okt. 24. Bayern Munich - 1. FC Köln
    Szo. 2015. nov. 07. Bayern Munich - Stuttgart

    Elsőre már kaptam egy szép üzenetet a Bayern ticket supportról a jelentkezésemhez, hogy ne is reménykedjek. Tudtok valami biztos és anyagilag nem öngyilkos módszert, hogy legalább a másik kettő valamelyikére tudjak szerezni? Hivatalos honlapban már nem reménykedem...
  • Gabe18
    #13851
    Nem volt rossz rajt, bár ha azt vesszük hogy a Hamburg előzőleg is éppen bent maradt, plusz az elmúlt időszakban miket vertünk rajtuk, akkor már szinte semmi meglepő nincs benne. Könnyen lehet idén is csak a kiesés ellen fognak küzdeni.
    De ez az ő gondjuk. Nálunk Costa valóban egyre jobb. Erősen dolgozik a vételára megtérítésén. Érdekes lenne ha Ribery visszatérne, és egy Costa-Ribery-Robben "csata" indulna a két szélső helyért.
    Egyelőre nekem úgy tűnik idén Bernat lehet a legnagyobb vesztes, mert most hogy Alaba visszafoglalta a bal szélt a védelemben meg jött Costa szintén a szélre, neki nemigen marad hely egy fullos kezdőben.
  • SzocsA
    #13850
    A világon egyetlen játékos van, akinek nem kell rám hallgatnia. Ő Lionel Messi” – mondta Guardiola a Bayern München játékosainak.

    Jó lenne ha már elfelejtené barcát meg messit, mert már nem ott van.
  • Mor3llo
    #13849
    Hát Douglas Costa nemhogy ma is, de magasan a felkészülés legjobb embere volt. Nemtudom eddig hol bujdokolt, de ha így folytatja, akkor Zé Roberto 11-es száma jobb utódot nem találhatott volna.
    Höjbjerg mozgáskoordinációja meg 101%-ban Schweinire hasonlít, és ahogy látom, nagyon jót tett neki az a kölcsön, borzalmasan sokat fejlődőtt technikailag és fizikailag is.
  • Mor3llo
    #13848
    ezen besírtam mikor láttam :D mint valami hernyós
  • Mor3llo
    #13847
    teljesen mindegy mikor, hol és kivel játszunk, mindig így szokott örülni :D
  • mooo
    #13846
    Úgy nézi ki,mint akire rájött a nagydolog :DD
  • szucsy89
    #13845
    hát van különbség a 2 csapat közt.

    ennek ellenére Guardiola mit örjöng minden gólnál mintha BL-t nyertetek volna? szóljon már neki valaki hogy ez csak egy sörmeccs :D
  • Mor3llo
    #13844
    Most megy az AUDI-kupa a Milan ellen, ahogy nézem a csatársor Götze-Vidal, a 3 védős rendszerben meg Bernat-Rafi adja a tengelyt :DDD

    Eszem megáll :D
  • SzocsA
    #13843
    hát idén sem lesz triplázás. szerintem meg a blt sem fogjuk végigvinni. hát úgy látszik, nem volt nyerő az edző.
    azt nem értem, hogy ami egyszer jól működik, azon mi a faszért kell változtatni?
  • Rdinho10
    #13842
    Nagyon remelem en is,h elviszi a city ezt a"magust"!nem akarom nalunk latni...
  • Gabe18
    #13841
    Nagy ötleteket láttunk az utolsó 20 percben megint. Müller fel éknek, aztán meg Götze, persze közük se volt semmihez ott elöl már. Szélre megint jött a kis kedvenc Rafinha, Lahm meg mehetett középre, ahol persze szokás szerint elveszve bóklászott. Alonso meg akkor se lenne lecserélve ha nyégykézláb mászna a kezdőkörben fel-alá, mert most is kb. annyi haszna volt.

    Nagyszerű volt látni hogy Guardiola idén is tovább nyomja a hajmeresztő faxságait. Semmi sem fog változni. A Bundesliga mezőny 80%-át izomból megverjük, mert akkora a játékoskeretből adódó különbség hogy gyakorlatilag tök mindegy ki az edző. Ahol viszont már számít a szakmai tudás is, mert van néhány "spiler" az ellenfélben is, ott már jönnek a gondok. Ha meg a BL-ben összeakadunk egy olyan ellenféllel ami esetleg keretben még fölénk is nő, ott majd lesimáznak megint mint az elmúlt két évben is.

    Azon már külön röhögök ahogy pantomimezik a vonal mellett Guardiola, szerintem rajta kívül nincs játékos aki tudná mi a rossebet akar. Olyan értelmes fejjel jött ki most is Alaba a vége felé hozzá, hogy csak na...

    És még hosszabbítani akarunk vele. Atya isten. Remélem a City nem változik meg idén, és "csak azért is" elviszik ezt az edzőfenomént.
  • Gabe18
    #13840
    Hát ez nagyon idény eleji forma...
    Rengeteg rossz passz, pontatlanság. Neuer se érzi a kimozdulásokat igazán.
    Mondjuk Alonso még ebből is kilóg lefelé megint, kb. 10 méteren felül nincs jó passza, hosszú, magas, ellenfélhez, minden van.
    Robben, Thiago alig ér labdába.
    Talán Costa kihozható pozitívnak a lendületével, látszik hogy bent akar ragadni a kezdőben.

  • antijuve
    #13839
    jap
  • 9csöves9
    #13838
    Tipikusan az a játékos aki ha nem az ember csapatában van akkor egy büdös gyökér, de ha igen akkor nem lehet nem szeretni,mert minden meccsen meghal a pályán.
  • Effe88
    #13837
    méltó:S na ne már
    viszont nem rossz játékos az tény

    egy martinez-vidal (rode) középpálya nem is rossz:)
    csabi alonzó itt van még?:S
  • Gabe18
    #13836
    Hát elfogadható pótlása. A "méltó"-tól nekem nagyon messze van, már eleve ha a stílusukat, mentalitásukat nézem.
    Viszont kétségtelen, a mi középpályánkon nagyon élhet a csávó, lesznek társai a játékhoz. Hát bízzunk ebben...
  • antijuve
    #13835
    hát...Schweinihez viszonyítva egy rohadt nagy türhő, de az eredményesség szempontjából ez nem lényeges. Ellenfélként nagyon nem csíptem, itt sok sikert neki!
  • Mor3llo
    #13834
    na Vidal mostmár tényleg hivatalos, méltó pótlása Schweininek!
    Utoljára szerkesztette: Mor3llo, 2015.07.28. 18:55:53
  • Effe88
    #13833
    Vidal
    pfffffffffffff
  • Mor3llo
    #13832
    mert elment Schweini? :D
  • Gabe18
    #13831
  • SzocsA
    #13830
    hát szétszedik a bayernt mint anno a wolfsburgot ......
  • Effe88
    #13829
    Sok sikert neki:)
    Én megértem, hogy lelép,miért ne próbálja ki magát a világ legjobb bajnokságban, ráadásul mindezt az egyik legnagyobb angol csapatban.
    Jó lesz ez, tuti szeretni fogják ott is:)
    Persze, hiányozni fog mint állat.....
    apropó xabi alonzó nem húzott még el?:D
  • Mor3llo
    #13828
    Azért azt tegyük hozzá, hogy Schweini menni akart, ki akarta magát máshol próbálni, itt már mindent megnyert. Nem Peppel ült le beszélni, nem ő küldte el, hanem Rummeniggével.
    Sok sikert neki, mint egyéni játékos, legyen sikeres ott, de ne nyerjen az MU-val semmit :D
  • Bercy #13827
    Hat ez most sziven talalt. A BL gyoztes Heynckess fele csapat rengeteg munka es kitartas es varakozas etredmenye volt.
    Heynckess alatt a csapat beerett egy olyan szintre amit anno a Barca kepviselt. Europat dominalhattuk volna meg eveken keresztul ha nem akarnak futbalforradalmat egy olyan csapatnal ami szinte tokeletes...
    En sosem voltam Guardiola ellen de igy mar azt kell mondam, hogy Schweini nem ment volna el ha nem toketlenkedjuk szet az elmult ket szezont... Koszi Pep...
  • Gabe18
    #13826
    Rummenigge nyilatkozott, Schweinsteiger távozik a MU-ba.

    Egy korszak lezárult ezzel szerintem, bár még Lahm itt van, Bastian azért nagyobb "reklámarca" volt a csapatnak az "ős" Bayernesek közül.

    Mit mondjak, jól halad a Guardiola projekt, már ha a csapat totális szétbaxása volt a cél...
  • Mor3llo
    #13825
    várjunk még azért vele
  • SzocsA
    #13824
    Schweinsteiger a manchester unitedbe igazol :(
  • Darthmushroom
    #13823
    ja ilyen hülye pletykát, utána már Götze-Di Maria cserét is írtak. komolyan nem tudják mivel adják el az újságokat.
  • Mor3llo
    #13822
    nyilván ez akkora baromság, hogy még a 'kacsa' kifejezést sem érdemli meg :)
  • tototto
    #13821
    Szerintem Robben egyedül többet ér mint Di Maria...
  • Effe88
    #13820
    Dougles Costa jött. Elég jó bal lába van neki is:D

    Ez viszont viccnek is rossz:D
    "Érdekes üzlet lehet a Bayern és az MU között
    A bajorok szakvezetője, Pep Guardiola nem tett le róla, hogy megszerezze a Manchester United középpályását, Ángel di Mariát. A Bild, német lap szerint a mostani ajánlat szerint Arjen Robben, Thomas Müller és némi készpénz érkezne az argentinért cserébe."

    Di maria nem lenne rossz de nem ilyen áronXD
  • antijuve
    #13819
    Klopp arcát a padunkon látnám...
  • Effe88
    #13818
    így is jó volt...
    megérdemelték a farkasok
    klopp és kehl savanyú arcát látni:)