14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Mor3llo
    #13897
    A kettős cserénél csak azon imádkoztam, hogy gólt ne kapjunk, mert azt tudtam, hogy lőni már tuti nem fogunk
  • Mor3llo
    #13896
    Teljesen egyetértek.
  • Gabe18
    #13895
    Ekkora impotens egy fos játékot nem tudom mikor játszottunk utoljára mint ma. Még 5000 passz kellett volna talán akkor biztos jobb lesz. Meg is érdemeltük összességében hogy semmit se kapjunk érte.

    Mondjuk azt se tudom hány ilyen sárga ruhás moslék szarházi kell még a kapu köré hogy lássák ha az ellenfél kézzel üti be a labdát a kapuba.
  • argo001
    #13894
    Nevetséges volt a második félidő. Hogy lehet ilyen hitvány módon cserélni?
  • Gabe18
    #13893
    Hát nem sok minden volt. Thiago helyzete az elején aztán annyi. Ezen kívül elég sablonos passzolgatás. Neuernek köszönhetően még megvan a 0-0, de bármi benne van. Egyelőre nagyon várjuk hogy kijöjjön az Arsenal, eddig nem jöttek, csak a kontrákkal.
  • Mor3llo
    #13892
    Az utolsó 15 percbe kellemesen belealudtunk, az utolsó percekben a támadásvezetésünk olyan volt, mintha 6-0-ra vezetnénk. Azért most nem a Hannover ellen játszunk, nincs még lefutva a csoport...
  • argo001
    #13891
    Mindegyik csapat csak annyira tud játszani, amennyire az ellenfél hagyja neki. Az elején úgy tűnt, már-már megfog minket a Dortmund (mint ahogy anno a Wolfsburgnál is úgy tűnt), aztán nem bírták. Nagyon feljavult a széljátékunk, Costa félelmetes sebessége és veszélyes beadásai kellenek. Emellett van egy feljavult Lewandowski, aki már nem hagyja ki a helyzetei 60%-át.

    A Realról meg a Barcáról nem érdemes még beszélni. Nem most fogunk találkozni velük, hanem később, de egyelőre talán mi állunk a legjobban az európai csapatok közül.
  • Gabe18
    #13890
    Az lett.

    De meg kell mondjam őszintén, se a Dortmund, se a Wolfsburg ellen (10-20 évente van olyan 10 perce egy csapatnak, nem hogy egy embernek) nem éreztem hogy játékban lett volna közte 4, vagy hogy a Leverkusen ellen lett volna 3. Jobbak voltunk ezeken a meccseken, de a különbség túlzó. Nehogy idén is magunkat csapdázzuk be ezekkel a kiütésekkel, hogy aztán egy Real-Barca kaliberű gárda ellen meg nyakon vágjon a valóság...

    Az viszont durva hogy mennyire nem hiányzik Ribery és Robben. Régebben nélkülük elképzelhetetlen lett volna ilyen sorozat, mert gyakorlatilag ők jelentették a különbséget.
  • argo001
    #13889
    Henger.
  • Gabe18
    #13888
    Brutál kezdő a BVB ellen. Talán csak Alonso az egyetlen megkérdőjelezhető ember.

    Hát kiváncsi vagyok mire jutunk.
  • tototto
    #13887
    De legalább nem minden második kisiskolás tolltartóján virít a divat csapatunk címere ;)
  • --deathstroke--
    #13886
    Hungarokatalán*
  • --deathstroke--
    #13885
    A kis hingarokatalán..Mesélj mi újság messivel?
  • antijuve
    #13884
    nagykaland. azt a védelmet az Augsburg is elintézte.

    egyáltalán nem vagy szórakoztató ezekkel az odamondogatásokkal - sőt, inkább marha unalmas. Kb leszarjuk h te melyik csapatot tartod jobbnak a Bayern-nél. De ha neked ez a szórakozás h ide írogatsz - hát lelked rajta.
  • argo001
    #13883
    Igazi MGMNDMBR.
  • Rdinho10
    #13882
    Hat ezen a sg-n csak erre futja;) ruhellem a madridot,de 100x jobb csapat,mint a bayern munchen!
  • argo001
    #13881
    Halamadrid? Viszkaelbarsza? :D

    Mi a francot keresel itt? :D Te leszel a bohóc?
  • Mor3llo
    #13880
    most kezdjek egy reggeli reporttal, te idióta? :(

    az a baj, megint itt tolod a hülyeségeid, ahelyett, hogy a "szeretett" csapatod topicját boldogítanád...ja, hogy oda abszolút nem szoktál írni?? Milyen fura...:D
    Utoljára szerkesztette: Mor3llo, 2015.09.30. 08:06:52
  • Rdinho10
    #13879
    Az az;) de azert tavaly Messi elintezte a nagy bajor vedelmet:D iden sem lesz es maskent,lehet ,h egy zagrabot vertek 10-0ra de jon egy Madrid,Barca szint azt mentek a levesbe a 60-0 csoportbeli golkulonbsegetekkel;)
  • Mor3llo
    #13878
    hát szevasz pubi!
    Holnap oskola, már rég csicsikálnod kellett volna!
  • Rdinho10
    #13877
    Az teny,h D.Costa nagy fogas volt!
  • antijuve
    #13876
    vitathatatlan. talán idén másként lesz
  • Rdinho10
    #13875
    Ugyanigy voltatok tavaly is...mindenkit vertetek a csoportban,csak amikor kellett volna,akkor nem ment.hosszu meg a szezon;)
  • Gabe18
    #13874
    Sima meccs, úgy hogy a 2. félidőben, hát edzőmeccs jelleg volt. Labdázgatás, néha egy ritmusváltás, aztán legyen már vége.
    Az Arsenal szépen megcsinálta, mert most 2 meccs után van szép 0 pontjuk, és ha a formák nagyon nem változnak, akkor lehet 4 meccs után is ennyi lesz nekik... :) Az meg már erősen szopó gyanús.

    Leverkusent sajnálom, de igazán "Lúzeres" megoldásnak tűnik a 2 perc alatt 2 gól a hajrában, miután vezettek majd egy órán át...Mindegy, Rómával meccselhetnek keményen a 2. helyért. Ha csak nem a BATE-val.
  • Gabe18
    #13873
    Hát eddig nem rossz. Még 1-2 gól jöhetne a 2. félidőben.
    Costa megint uralja a saját oldalát. Lewandowski meg még mindig éli a "most minden összejön" korszakát.

    Müller jöhetne a szünetben, a kicsit leszálló formáját, ma megint elindíthatná felfelé egy góllal vagy gólpasszal.
  • Mor3llo
    #13872
    Most mondanám, hogy szétb@sszuk Európát, mert:
    -Douglas Costa világklasszis szinten játszik, mióta itt van
    -Lewa eddig is megrúgta a góljat, de most igazi 'beast'-ként viselkedik
    -Götze élvezi a játékot már meccsek óta, és ez meglátszik a teljesítményén
    -Lahm visszakerült végre a helyére
    -Müller: Müller
    -A két ász még mindig sérült, de egyszer visszatérnek...
    -Ha megrázzuk magunkat, akkor legtöbbször a pofonfát is megrázzuk magunkkal együtt
    DE! Hosszú még a szezon, ugye:)
  • Gabe18
    #13871
    Fontos BL meccs jön.

    Nagyon kellene hogy az első két meccsből meglegyen a megnyugtató 6 pont, az Arsenal elleni meccsig.
  • Gabe18
    #13870
    Ha Dante a brazíliai hetest egy évig nyögte, akkor a tegnapi napot se felejti el egyhamar...

    Sajnos az egész meccset nem láttam, most a gólokat megnéztem, meg belenézegettem az egészbe. Hát érdekes volt Neuer félpályás kifutása is már megint. Ha ott 0-2, lehet más a vége.
    Nem tudom végre Guardiola felfogja-e hogy Lahm jobb védőbe van a helyén, és most hogy VKP-ra van neki egy Martinez-Vidal párosa, végre ott is hagyja-e. Gyanítom nem, de hát ehh...
    Mindenesetre a BL csoportmeccs győzelem, a hétvége, meg most ez a meccs azt mutatja hogy jó úton van a csapat, remélhetőleg sikerül ezen továbbmenni.
  • Mor3llo
    #13869
    Lewa, 10 perc, 5 gól :'D
  • Gabe18
    #13868
    Második félidő már jobban nézett ki. Teljesen uraltuk a dolgokat, momentuma nem volt az ellenfélnek itt már. Coman szépen bevágta a gólját, tetszik amit eddig tőle látok. Persze van még hiba benne bőven, de 19 évesen egy Bayern szintű csapatban ez szerintem nagyon rendben van eddig.
    Rode meg a két villanásával kb. a meccs embere lett.
    Igy az egész 90 percet nézve azt lehet mondani hogy tartalékosan is jól lehoztuk ezt a meccset. Most majd jönnek a keményebb feladatok...
  • Gabe18
    #13867
    Hát 45 perc alatt talán egy értelmes kaput eltaláló lövésünk volt a Darmstadt ellen (maga a gól), úgyhogy ez igen karcsú.
    Götze megint nulla, nem tudom mikor fog két egymást követő meccsen az a srác itt jól játszani.
    A Vidal, Coman páros tetszik ma, rajtuk látszik az akarás. Meg talán Vidalt feldobta hogy most előrébb játszhat.
    Rode ellen mondjuk egy jogos 11-es elmaradt, ezt is említsük meg, ha már az elmúlt két meccsen megkaptuk a véleményes eseteket.

    Ami viszont szörnyű, hogy továbbra is ott tartunk, hogy a védelemben tízméteres rések tátonganak széltében-hosszában, és láthatóan ezt egy Darmstadt szintű csapat is képes kihasználni, hiszen nem egyszer lőtték be a labdákat ezekbe a résekbe. A védőknek persze esélyük sincs ilyenkor már szerelni, lehet rimánkodni hogy jöjjön Neuer és 20 méterre a kaputól tisztázzon, vagy védje a lövést... Egy komolyabb csapat ellen nem tudom mire lehet így számítani ezen a téren.
  • antijuve
    #13866
    Újabb csodás nap a Pep-csapatnál
  • Gabe18
    #13865
    Újabb kabaré 11-es... Én nem tudom mi szükség van erre. Tiszta röhej.
    Én nem tudok örülni egy ilyen győzelemnek. A Leverkusen ellen legalább nem a két 11-es döntött.

    Amúgy semmi "éle" nem volt a csapatnak. Mentek, daráltak, de az igazi koncentráció nem volt meg.
    Koman nem volt rossz, volt egy-két jó megmozdulása.
    Az viszont hogy Lahm lassan már csatárt játszik, számomra továbbra is teljesen nonszensz Guardiola agyrém...
  • argo001
    #13864
    Az igaz. Ugyanakkor az elmúlt 2 évben mutatott vergődésére is sokáig fogunk emlékezni.
  • Mor3llo
    #13863
    A 2012/13-as szezonos teljesítménye felejthetetlen lesz!

  • bakkerman
    #13862
    Nalunk is igy indult a 11-12-es szezon,aztan tudjuk mi lett belole...BL bukta,bajnoksag bukta. Persze en nagyon szurkolok Pepnek,hogy a BL-ben is alakitson valamit veletek,de ez nagyon gyenge,gyakorlatilag lerombolta azt a varat amit Heynckes felepiett,es jelenleg csak az aljanal jar az ujjaepitesenel...
  • Mor3llo
    #13861
    Lényeg a győzelem...
  • Gabe18
    #13860
    Megérdemelten nyertünk, de ez a 2. félidő vicc volt.
    Kezdve Robbennel, aki biztos hogy a futballtörténelem legnagyobbja közt lesz emlegetve majd mindig, de ezek a szánalmas kamu esései vérlázítóak.
    Aztán jött az első 11-es, ahol Vidal bemutatta olaszos tanulmányait az elmúlt 4 évről, ezzel a röhejes homorítós produkcióval. Bíró szépen megette.
    Utána második 11-es, szerencsétlen Leverkusenit kb. hónaljon találja a labda, erre befújja ez az idióta, csak mert fent volt a keze.

    Szóval jobbak voltunk meg minden, de nekem ez a meccskép ma marhára nem tetszett.
  • Gabe18
    #13859
    Szokták írni ilyen vicces képekhez, hogy "olyan nincs hogy valami nem sörnyitó", hát olyan se hogy Alonso nem kezdő. Nincs az a csapat átalakítás amiben Guardiola neki ne találna helyet.
    Tegyük hozzá, ma 45 perc alatt rendben volt. Olyan nagy játék mondjuk nincs, inkább taktikai csata, ahogy mondani szokták. És eddig a szedett-vedett védelmünk elég jól áll, igazi helyzet nélkül a Leverkusen. Lehet nekik ez a hét inkább a Lazio-ról szólt (nagyon helyesen).
    Costa azért ma is szétszedi az ellenfél védelmét a szélen, de ez szinte már alap... Müller meg szépen ünnepli a 200. meccsét.
    Mondjuk jó lenne ha megúsznánk piros nélkül, mert a játékvezető dobálja a sárgákat mindenre.
  • Mor3llo
    #13858
    Nagyon örülök neki, hogy a rangadókon, nagyobb meccseken még mindig ott tartunk,hogy Xabi Alonso fix kezdő..