14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • SzocsA
    #13977
    Hát ha ez marad a visszavágóra ez az 1-0 lófaszt nem ér.
  • Mor3llo
    #13976
    Alaba hosszabbított, Benfica a BL-ben!

    Nem rossz, nem rossz :)
  • antijuve
    #13975
    Hát sztem kevés ember hiszi azt h minden oké. Én is úgy vagyok vele h kár BL győzelemről álmodozni, mert a Barcát ilyen védelemmel nem lehet megfogni. Két meccsen pláne nem. Alaba vmi irtózatosan pocsékul játszott, nemcsak az első gólban volt benne, de a második előtt is ő bénázta el a labdát, és a második félidőben is elbaltázott egy becsúszást, ami után Morata majdnem a kapuig gyalogolt. Egyben bízhatunk, hogy felépülnek páran a védelemből (az az egy Boateng kb...). Ráadásul tegnap a támadó szekció is eléggé egysíkú volt, labdatologatás, de igazi ötlet nélkül. Najó, a harmadik gól az szép támadás után született.

    Bár azt is hozzátenném h Torinoban meg a Bayernt éreztem a jobbnak, de ott is jött egy (vagy tán kettő is) kapitális hiba, és semmivé lett az előny. Fifty-fifty párharc volt, a szerencse most a mi oldalunkon állt.
  • Gabe18
    #13974
    Sajnos csak összefoglalót láttam most reggel a meccsről.

    Egyrészt biztos óriási élmény volt élőben látni egy ilyen fordulatos meccset, és sikert. Illetve elismerés jár a továbbjutásért, illetve a küzdeni tudásért.

    Másrészt itt BL győzelemről szerintem kár álmodozni idén is. Ez a védelem, illetve védekező taktika kis túlzással olyan járási sörkupa szint. Hát 0-2 után csak a ziccerekből kaphattunk volna még hármat. Persze, ott már valamilyen szinten kényszerpályán volt a csapat. Na de a két gól. Jó ég. Alaba akiről azt hittük a védelem legstabilabb embere, ilyen hibát csinál Neuer-el? A másodiknál meg 6! Bayern világsztár közül egy nem jut el odáig hogy fél pályánál... na jó nem, 40 méternél... ehh még mindig jön, na akkor 20 méternél felrúgom ezt a csávót aki itt viszi a labdát??? Nem, hanem köröznek körülötte mit a bolondok. Ez a Kimmich gyerek meg, hát könyörgöm rossz nézni ahogy mindenki beforgatja, átmegy rajta, aki nem Bundesliga kieső szint. És most már nem tudom elfogadni hogy nem középső védő. Könyörgöm, oldja meg... vagy mondja hogy nem megy és üljön a padra. De ez vicc.

    Szóval rossz belegondolni ezzel a csapattal megint egy Barcelona támadósor mit művelne. És gyanítom, annyit azoknak megint nem tudnánk rúgni hogy egál legyen a dolog. De persze nem sokkal biztatóbbak a kilátások mondjuk egy Real vagy PSG ellen sem, ahol előre megint csak van pár kellemetlen figura.

    Olyan érzésem van mint tavaly a Portó meccs után. Egy papíron gyengébb csapat ellen jó nagy gödörből kimásztunk, és elhisszük hogy minden ok. De mi lesz ha jön egy papíron sem gyengébb?

    Na de nem rontom tovább a hangulatot. Ami biztos, Müller-nek szerződés 38 éves koráig minimum, nem akarom más klubcsapat mezében meglátni.
  • Grove4
    #13973
    Hatalmas respect az itteni szurkolóknak!
  • Mor3llo
    #13972
    nem, addig jelentgetem, amíg ki nem vágják
    tipikus ellendrukker, saját csapatát állítom nem is követi
  • antijuve
    #13971
    hagyd a fenébe őt :)
  • antijuve
    #13970
    Igen. A második góljuk fantasztikus volt. Az elsőt mondjuk mi ajándékoztuk, csakúgy mint Torinoban. De ha a 91. percben nem adják el a 16osuk előtt a labdát, valszeg hosszabbítás sem lett volna.
  • argo001
    #13969
    Minden tiszteletem a Juventusnak. Nagyon örülök a továbbjutásnak, de így nem lehet védekezni. Guardiola továbbra is egy idióta, ha ezt erőlteti tovább.
  • antijuve
    #13968
    Sajnálom picit a Juvét (a nicknevem ellenére), 70. percig óriásit játszottak. És jól is védekeztek utána is, de csak benyomtunk két gólt.
  • Mor3llo
    #13967
    megy a report, ne aggódj kis barátom
  • Mor3llo
    #13966
    "KÁR, HOGY AZ EGYIK CSAPATNAK VÉGET ÉR A BL – ALLEGRI"

    Az olaszok mesterének mondata mindent elmond a mostani érzéseimről. Szeretném hinni, hogy megérdemeltük, de ez kevés lesz a következőkben. Ez a Juve, ennyire tartalékosan, lehoz két ilyen meccset....csak szuperlatívuszokban lehet beszélni róluk.
  • Rdinho10
    #13965
    mekkora szerencsetek van...remelem megint osszesorsolnak minket...
  • antijuve
    #13964
    vannak még csodák
  • limperatore
    #13963
    tuti nem fog, egy 0 edző a csávó amikor taktikailag bele kell nyúlnia egy meccsbe képtelen...
    és ez fog 20m-t keresni :DDD
  • SzocsA
    #13962
    De ha kapunk egy gól nekünk kettőt kell rúgni, meg a 11esek eléggé aggodalommal tölt el.

    Amúgy ha Pep nem nyer BL-t nem érte meg, hogy idejött, mert a bajnokságot bármilyen edzővel megnyerjük.
  • antijuve
    #13961
    hát ez vmi volt a régiből
  • SzocsA
    #13960
    Ezt nem hiszem el :DD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Erre megérte hazajönni.
  • SzocsA
    #13959
    Nem hiszem el megmondtam, ha beáll védekezni az ellenfél egyszerűen nem tudunk mit csinálni.
  • antijuve
    #13958
    A tökös kis lokomotívunkból lett egy kis buzisirózsaszínű Audi TT-nk...
    Kurvára kár ezért az elpocsékolt 3 évért.
  • argo001
    #13957
    Guardiola egy fasz.
  • Mor3llo
    #13956
    Ügyesek vagyunk, essünk ki a faszba.

    Ha nem tudjuk tilitoli erőből megoldani a meccseket, akkor jön a totális befuccsolás.

    Legszívesebben nézni sem nézném tovább.
  • antijuve
    #13955
    ilyen katasztrofális védelmet én nem tudom mikor láttam.
    támadások kb a nullával egyenlők.
    Kösz Pep, mostmár tényleg elég volt.
  • SzocsA
    #13954
    Csak nehogy szerdára elfogjanak a gólok.
    Amúgy az utolsó kivételével mind kapushiba volt.
    Az elsőnél mellette ment el a labda, igaz közel volt.
    A másodiknál bevédi.
    A harmadiknál hát az a kapáslövés már gólt érdemelt volna, de kiüti ellenséghez a labdát és utána meg a bordáját súrolva megy be a labda.
    A negyediknél szerencsére rövidet passzolt és lecsapott rá, de ott is a kapus lába mellett ment el.
    Az ötödiket lehetetten lenne kivédeni.
  • Gabe18
    #13953
    Tegnap csak a 60 percig láttam a dolgokat, úgyhogy sikerült lemaradnom az egyenlítésről, meg a vereségről is... Most nézem milyen szép díszkíséretet adott Costa meg Bernat a 2. gól előtt a szélen az ellenfélnek. Hát röhej...


    Az a baj ez már nem lesz jobb. Guardiola a full kerettel sem tudott védekezni vagy eredményre játszani. Most 2 hét alatt az egész idény mehet a kukába. Mert ha a BVB ellen szopás lesz ( ami egy fullos keret + jó forma mellett is benne lehetne Dortmundban) akkor már nagyon meleg a pite. A Juve ellen meg mért ne kaphatnánk ki otthon, ha egy Mainz ellen sikerül 2 héttel korábban? És itt a gond hogy nagyon sok edző ezt a két meccset simán lehozná két sima 1-1-el mondjuk, és minden ok. De a Guardiola féle Bayern erre gyakorlatilag alkalmatlan. Mi 3 éve csak támadni tudunk, meg dominálni, és ha ez nem hoz eredményt, akkor már bárki képes legyőzni mert szervezett védelem mint olyan nincs (mióta Boateng sincs hát azóta meg főleg).


    Szóval izgalmas két hét elé nézünk...
  • Gabe18
    #13952
    Ribery gólpassz mellel elég laza volt :)

    És lehet hogy Costa jó volt tavasszal, de az "öreg" Franck itt két szűk félidő alatt azért megmutatta ki az úr a háznál. Mert nekem nem kérdés hogy ha Ribery játékra alkalmas akkor még az elkövetkező 1-2 ki lenne a fix kezdő kettejük közül.
  • SzocsA
    #13951
    Hány éves ez a Kimich? Honnan jött?
    Most is majdnem kaptunk egy gólt miatta :D mákja van hogy Neuer jött.
  • antijuve
    #13950
    Ez bosszantó volt tényleg, bár sztem Münchenben simán nyerünk. Viszont 0-2-nél, egy teljesen apátiában lévő ellenfelet sikerült feltámasztani. Persze, hibázott Kimmich, de addig jól játszott, nem is védő amúgy, nem kell nagyon leszedni róla a keresztvizet. Bosszantó gól volt, nem vitás. De a második mellett se menjünk el szó nélkül. Az engem talán még jobban idegesített: én nem tudom, hogy miért kell azt játszani, hogy a kapus szervezi a játékot, és ahelyett h előrecseszné a labdát, felíveli a saját térfelünk közepére (még ha szélre is ment): Lahm meg - ha nem is akkorát, mint az elsőnél Kimmich - de nagyot hibázott, mert ő adta el a labdát a hülye fejelgetéssel. Aztán már benne volt a pakliban, hogy ki is kaphatunk. Pedig hát, a meccs nagyrészében, mintha nem is két bajnokcsapat (meg egy 15-ös győzelmi széria után érkező Juve) lenne a pályán. Bosszantó, mert ezt simán meg lehetett volna nyerni.

    Riberyt meg hamarabb is be lehetett vna állítani - amennyiben az állapota engedi.
  • Gabe18
    #13949
    Ezt jól elbasztuk...

    Nem azért mert a 2-2 rossz eredmény lenne otthonra, hanem mert ez egy eldőlt párharc volt 0-2-nél. Eredményben is, meg mentálisan is. És akkor ilyen faxom nyomorult gólokkal visszahozzuk őket hogy Kimmich nem képes akárhova rúgni azt a szar labdát mikor ketten jönnek felé, nem neki meg kell próbálni megjátszani a mögött állót. Aztán a 2.-nál Lahm hátáról pont hova pattan? Hát persze hogy a visszatámadó Juventus játékos elé, Kimmich meg megint lemarad középen.



    Amíg ilyen meccseket nem tudunk simán lehozni megnyert állásból, addig felesleges itt BL győzelemről álmodozni. Ráadásul a 2-2 után olyan káosz lett megint 10 percig kb, hogy akkor egy Barcelona megint megszórt volna még plusz vagy kettővel.
  • Mor3llo
    #13948
    Nagyon mérges vagyok, egy ilyen meccset 0-2-ről visszaadni X-re a semmiből...

    Szegény Kimmichet sajnálom, ahhoz képest, hogy semmi köze a középhátvéd poszthoz, csinálta ő a dolgát. Csak hát ez a BL kieséses szakasza, itt 2 ilyen hiba, az általában 2 gól. Így is lett.

    Most csináltunk egy izgalmas visszavágót, remélhetőleg már valamiféle védelemmel is. Mondjuk ha valaki azt mondja a meccs előtt, hogy ezzel a védelemmel Torinóban lehozunk egy sima X-et, lehet nem köptem volna szemen egyből :D
  • argo001
    #13947
    Ez a mocskos kommentátor végig szinte sírva könyörgött a Juve-gólért.
  • SzocsA
    #13946
    szép, ki az az új gyerek? mind a két gól miatta lett :D
  • Mor3llo
    #13945
    Robben :)
  • Gabe18
    #13944
    Egy röhej ez a közvetítés...

    Stúdióban a német utáló Puhl-al, meg az olasz mániás Várhidivel. A riporter meg fantsztikus. Azt mondja a 32. percben, "hát most már több helyzete van a Bayernnek". Miért milyen helyzete volt a Juventusnak? Igaz a 2. percben Mandzukic kapuig elvánszorgó labdáját úgy adta elő minta a felső sarokból kellett volna Neuernek kiszednie.



    Müller ha belövi az első helyzetét, simább is lehetne. De aztán a végén oda rúgta a védők meg a kapus közt ahova kellett.

    Talán ebből a meccsből olyan rosszul már nem jövünk ki így, de figyelni kell mert a gól után egyből megvadultak az olaszok. De talán lesz több hely is előre.
  • Mor3llo
    #13943
    Rohadt Müller, egész félidőben mint egy fogalmatlan úgy játszik, majd érkezik :DDDDDDDDDD
  • Mor3llo
    #13942
    Na eljött a nagy nap, sajnos félek a védelmünk miatt.
    Egyelőre nem látom, hogy egy 180 és egy 183 cm-es alapvetően középpályásként játszó hátvéd hogyan fogja majd Mandzut kivenni a játékból.

    Úgy tűnik, hogy az utóbbi évek BL-jei már csak ilyenek. Vagy a támadósor, vagy a védelem hiányzik.
  • Mor3llo
    #13941
    Na ez gyors volt, meg is kaptuk az első gólunkat Tasciról :D

    De nyilván nem kell értelmes hátvéd. Majd berakjuk Lewát.
  • antijuve
    #13940
    de hogy még az Arsenaltól is kikaptunk anno...az már mindennek a teteje :) (csak vicceltem)
  • 6unn3r
    #13939
    Azért, mert becsúszott egy döntetlen?
  • SzocsA
    #13938
    Jó lenne ha még most lépne le félévnél, mert úgy járunk mint mourinho csapata.