14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Garcia
    #182
    nincsmit:)
  • Buddy
    #181
    köszi, hogy elintézted, hogy itt is van szép cucc
  • Garcia
    #180
    szólj a moderátoroknak, ők majd beteszik
  • Buddy
    #179
    há kéne, de fogggalmam sincs, hogy kell :)
  • Garcia
    #178


    nem rakjátokbe??
  • Buddy
    #177
    azért egy Bayern-meznek több az eszmei értéke, mint a Győrinek, nem?
  • Garcia
    #176
    nincs arra pénzük, hogy ingyen mezeket osztogassanak..
  • OPM
    #175
    de nem az eto 100 éves most? miért nem győri mezeket adnak? nem mindtha annyira ellenezném az ingyen bayern trikót, de azért érdekes a dolog, nem az ETO-t ünnepeljük, vagy hogy van ez??
  • Buddy
    #174
    audiéknál van pénz, ne félj :)
  • Davidus
    #173
    Szabics kettőt vállalt eddig :D
  • OPM
    #172
    mindenki, akinek van jegye a győr-bayernre, a meccs elött eredeti bayern mezt kap ajándékba!! ez nagyon brutál, mert ha 15E-nek veszünk 1 mez, akkor az összes mez értéke meghaladja a 3 milliárdot :) vagy valami kiselejtezett dolgok lehetnek?
  • Buddy
    #171
    a maradék két meccs már csak séta :)
  • OPM
    #170
    éppen hogy akkor kell!
    ha nincs meg, akkor elúszott minden...
  • Buddy
    #169
    Ulli mindig beszél :))

    nyugi, ez a szerződés, de ha a Bréma elleni meccs megvan, akkor már nem igazán kell tartalékolni
  • OPM
    #168
    "wir werden bremen wegfegen" -mondta Ulli :))

    "a Bayern a legjobb csapattal jön akármi van, szerződésben van...."
    nem hiszem, hogy kockáztatnák a bajnoki címet egy győr elleni baártságos meccs miatt, bárki megsérülhet. De ha a szerződésben ez van... nem tudom...
  • Buddy
    #167
    a bréma szét lesz ütve a Säbener Straße-n és utána már sima az ügy

    a Bayern a legjobb csapattal jön akármi van, szerződésben van.....

    én nem fogok ráérni, úgyhogy nem tudok menni....jegyért szerintem utazási központoknál próbálkozz
  • OPM
    #166
    egyre valószínűbb a Bremen bajnoki címe... elég furcsa gondolat fogalmazódott most meg bennem: VERJE MEG A BREMEN MÜNCHENBEN A BAYERNT! :) mégpedig azért, mert akkor a legjobb csapattal jönnek Győrbe, viszont ha még versenyben vannak a bajnoki címért, akkor csak egy B gárdával állnak ki...

    Jön még valaki a meccsre? Nem lehet valahonnan jegyet rendelni? Mert nem lakok vmi közel Győrhöz sajna :(
  • OPM
    #165
    NYERTÜNK ÉS A WERDER CSAK X-ELT!!!!! MÁRCSAK 6 PONT!!
  • Buddy
    #164
    érdekes....odakint 6000 egy tuti hely (középen) egy bajnoki meccsre - igaz a bl egy kicsit durvább :)
  • OPM
    #163
    A Győri ETO FC közleménye: „A 2004 május 18-án, 18 órai kezdettel megrendezendő Győri ETO FC–FC Bayern München mérkőzésre előre láthatólag a jegyeket 2004 május 3-tól lehet megvásárolni a győri Stadion pénztáraiban és a Quaestor RT. új győri irodájában. A pénztárnyitás pontos időpontjáról és a mérkőzést körülölelő programokról a sajtóban és honlapunkon folyamatos tájékoztatást nyújtunk. A jegyek 3.000,-Ft, 6.000,-Ft és 9000,-Ft-os helyáron kerülnek értékesítésre.
  • Buddy
    #162
    jó, hogy az, csak a szar arsenaljukat meg a milant majmolják
  • neménvoltam
    #161
    sztem a Sport1-en mindenki bayernellenes :(
  • Matthewpamer
    #160
    ja,puhl sanyi megmondta
  • Buddy
    #159
    ...de ha akart volna, még tovább futhatott volna
  • OPM
    #158
    jogos volt a 11-es sajnos. a 3. féle visszajátszáson látszott, hogy Brazzo bal lábával nem találta el Gambinot, viszon a jobbal kicsit hozzáért, ami kibillenthette egyensúlyából...
  • Buddy
    #157
    így is lehet mondani.....de megint kijött a mázli dortmund-faktor
  • Buddy
    #156
    így izgalmas......igaz, én nem szeretem az izgalmakat
  • Matthewpamer
    #155
    bíró elcsalta
  • OPM
    #154
    bvb - bayern 2:0
  • AMD Norbee
    #153
    Mennyi lett a mai mecs vége????
    Bayern-Dortmund
  • neménvoltam
    #152
    a mai meccs után már az, ha holnap nyer a Werder :(
  • OPM
    #151
    május 18. Győr
    no comment :)
  • Buddy
    #150
    A védelem ennek ellenére siralmas (Kovac fölösleg) és túlságosan Makaayra építkeznek
  • Buddy
    #149
    de nem irreális a bajnoki cím.....FC Bayern, Stern des Südens
  • Buddy
    #148
    Na én megnéztem A CSAPATOT élőben odakint, bár csak lézengtek a nézők.....34000....na hétvégén megnézzük, a Sopron ellen többen leszünk-e
  • OPM
    #147
    meg kell verni a Werdert, ezen kívül nekik még kell egy vereség megy egy X vagy négy X :)

    van még rá esély, ne sok, bár több mint 1-2 fordulóval ezelőtt, amikor még 11 pont volt a hátrány...
  • Gabe18
    #146
    Remélem igy lesz,bár a hétvégi játékunk megint nem volt egy nagy valami.Na de hátha kivágunk egy nagy hajrát tényleg.
  • Gabe18
    #145
    München, április 6., 13.55 A Bayern edzője szerint ledolgozható a hátrány.

    Hétvégi döntetlenjével a német listavezető Werder ismét közelebb engedte magához a bajnoki címre pályázó Bayernt. Ottmar Hitzfeld, a bajorok edzője szerint a hátralévő fordulókban ledolgozható a hétpontos hátrány, pláne úgy, hogy még Münchenben is vendégszerepel a Bremen.
    - Az elmúlt hetekben visszaszereztük az esélyt a bajnoki címre - vélekedett Hitzfeld. - A Werder most már nyomás alatt van, és ha sikerül hazai pályán legyőzni, akkor már csak négy pontot kell még behoznunk. Várható volt, hogy a brémaiaknál is előbb-utóbb befejeződik a győzelmi sorozat, nekünk ezt kell kihasználni, és akkor a szezon végén miénk lehet a salátástál.

  • Breki33
    #144
    bocs, hogy beleszólok Juvésként de ezt kirakhatnátok bannernak
  • OPM
    #143
    dehogynem :)

    5-2
    kiváncsi vagyok a gólokra, 18.10-kor kezdődik a bundesliga összefolglaló az ARD-n