14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • EOX
    #222
    Bayern München: többen távozhatnak

    NSO, 2004-11-12 16:46


    A Bayern München labdarúgócsapata az idény végén szeretné csökkenteni játékoskeretét, ugyanis úgy vélik, hogy a meglévő 26 fős keret kicsit sok, ezt 22-re szeretnék redukálni. Sajtóértesülések szerint Linke, Scholl, Zé Roberto és Zickler a legesélyesebb a távozásra.

  • OPM
    #221
    Kahn szerint nem az õ hibájából esett a gól.



    Oliver Kahn a Bayern München kapusa visszautasította azokat a megjegyzéseket, amelyek szerint nagyot hibázott a Juventus elleni BL mérkõzésen szerdán. A torinói gárda ugyanis a hálóõr utolsó percben elkövetett hibája miatt szerezte meg a mindent eldöntõ gólt Del Piero révén. "Ez nem volt egy egyszerû helyzet egy kapus számára." - nyilatkozta Kahn. "A labda nagyon nedves volt, akár csak a fû és a labda furcsa módon pattant. Természetesen felelõs vagyok a gólért, mint mindig. Ám ez nem az én hibámból esett."
  • OPM
    #220
    München, október 29., 21.25 A középpályás nem lett depressziós.

    A múlt héten visszautazott olaszországi kezelőorvosához Sebastian Deisler, a Bayern München 24 éves középpályása. A játékos nem érezte jól magát az utóbbi időben, ezért úgy vélte, inkább megelőzi a bajt, mielőtt elhatalmasodik rajta a depresszió.
    - Nem estem vissza, csak egy kicsit elbizonytalanodtam - vélekedett Deisler. - Jót tett ez a néhánynapos szünet, mert sikerült feltöltődnöm, és egy-két nap múlva csatlakozhatok a csapathoz.
  • OPM
    #219
    SCHOLL VISSZATÉRT!!
    csereként állt be - egy gólpassz és egy gól
  • OPM
    #218
    Csak 17-es a keret! Ballack, Zé, és Lucio is hiányzik Rostockból!



    Felix Magathnak szombaton a Hansa Rostock ellen kilenc prófiról kell lemondania.

    Így nem utazik Michael Ballack se. Pénteken a Säbener Straßéban részt vett a tréningen, de le kell mondani a játékáról. Claudio Pizarro továbbra is hiányzik a hátpróblémái miatt.

    Új hiányzok a listán Lucio és Zé Roberto. Mindkét brazil az edzésrõl ment pénteken a csapatorvos Müller-Wohlfahrthoz. Lucio térdpróblémái miatt nem áll a csapat rendelkezésére Rostockban, Zé Roberto pedig izomhúzódással bajlódik.

    De ez nem minden. Tobias Rau csüt. tréningen sérült meg. Hozzá csatlakozik Roque Santa Cruz (rehab.), Sebastian Deisler (edzésszünet) és Alexander Zickler (edzésre kész).

    A kerethez csatlakozott Mehmet Scholl a szünete útán. (ez azért jó hír!! :)
  • Buddy
    #217
    ez már tény, ugyanaz az orvos fogja "kezelni", aki eddig is

    bár ekkora hülyeséget....mi az, hogy zavartság, meg lelki probléma....ezt hogy a francba lehet kezelni, mert szerintem sehogy, ez megint csak ilyen pénzlopós "mesterség"
  • EOX
    #216
    Deisler visszaesett?

    NSO, 2004-10-19 12:40

    Haza kellett utaznia Torinóból Sebastian Deislernek (képünkön), a BL-meccsre készülő Bayern München válogatott középpályásának. A huszonnégy éves futballista a tavalyi szezon felét lelki problémák miatt kihagyni kényszerült, ám nyáron testileg és lelkileg is megerősödve tért vissza és ősszel is remek teljesítményt nyújtott. Ennek ellenére a csapat menedzsere, Uli Hoeness úgy nyilatkozott, hogy az elmúlt hetekben ismét zavartságot vették észre Deisleren, akivel a héten még beszélnek a folytatásról. A menedzser nem tartja elképzelhetetlenek, hogy a játékosnak ismét pszichiáter segítségét kell igénybe vennie, hiszen gyógyulását nem lehet végérvényesnek tekinteni.

  • OPM
    #215
    bázz, ezt nem ide akartam hanem a bl topicba... :(
  • OPM
    #214
    15:30 FT Wolfsburg 2 : 1 Borussia M. h2h
    15:30 FT Wolfsburg 2 : 1 Borussia M. h2h
    15:30 FT Werder 1 : 2 Bayern
    15:30 FT Bayer 3 : 0 Hamburger
    15:30 FT Kaiserslautern 0 : 2 Hertha
    15:30 FT Hansa 1 : 3 Hannover
    15:30 FT Borussia D. 2 : 2 Nurnberg
    15:30 FT Freiburg 1 : 2 Mainz
  • mellon
    #213
    Nehéz szülés, de a 3 pont mindenre gyógyír.
  • OPM
    #212
    ma megint új mezben a bajorok :)

  • mellon
    #211
    Hello minden Bayern fannak.
    Én is úgy gondolom, hogy Hitzfeld jobb volt, de azért várjunk, hátha csodát tesz a csapattal.
    2001 de szép is volt . Reméllem ujra a régi pompájában fog tündökölni a klub, és májusban ott izgulhatunk a tv előtt. De szép lenne.
    A BL sorsolás lehetett volna könnyebb is.
  • OPM
    #210
    :D

    Magathot kirúgják én már előre látom... minenki visszasírja majd Hitzfeldet, de ő már nem vállalja újra el
  • EOX
    #209
    Bayern: Magath bekeményít

    NS, 2004-09-03


    A Bayern München labdarúgói felkészülhetnek arra, hogy mostantól az eddiginél is keményebb életük lesz, ugyanis Felix Magath vezetőedző dühös a szerény szezonkezdés miatt. A VfB Stuttgarttól érkezett szakember szerint befejeződtek a "mézeshetek".

    :D

  • Buddy
    #208
    ez ilyen átlagszöveg, hogy nem szabad gólt kapni....azaz hátul (a védelemnél) ne szülessen gól
    nem emlékszem ki mondta, talán Beckenbauer, vagy Hoeness
  • OPM
    #207
    ezt most nem értem :)

    hogyhogy hinten?
  • Buddy
    #206
    a lényeg: "hinten soll die Null steh'n" - és ezt betartották
  • Buddy
    #205
    jó kis meghatározás :) Legalább most már tudom, mi is ez a műfaj...érdemes volt ma fölkelni :)
  • OPM
    #204
    ÉS DEISLER ÚJRA BETALÁLT!! (az más kérdés, ha nem hibázik a bayern +2 gólt rúghtatott volna :)
  • OPM
    #203
    kösz :)

    az egész így hangzik és neke is nagyon tetszik:

    Trance - das ist Sinnesbeeinflussung durch Musik - das Hinübergleiten vom normalen
    zum erweiterten Bewußtsein. Eine Kombination aus Hypnose und Meditation,
    aber auch purer Extase. Trance-Musik ist akkustische Stimulation:
    der Hörer setzt sich bewußt einer Geräuschkulisse aus, die ihm hilft aus der
    Realitätswahrnehmung auszusteigen und andere Bewußtseinszustände zu erleben.
    Trance ist das Mittel zur Grenzüberschreitung durch Musik.
    trance.de


    de nincs is már ilyen trance.de oldal...
  • Buddy
    #202
    egyébként jó az idézeted alulra, honnan szerezted?
  • OPM
    #201
    qrva jó...
  • Ben C
    #200
    ték.
  • OPM
    #199
    ha hozza mind3 címet, akkor olyan hajat vágatok magamnak, mint ami neki van :DD
  • Buddy
    #198
    kell a vérfrissítés, de én még mindig kérdőjellel nézem magathot....nem szeretem, de ha hozza a címeket, akkor kussolni fogok
  • OPM
    #197
    sztem zé roberto vissza nyerheti az új poszton régi leverkusenes formáját
    és deislerből is nagy sztár lehet magath kezei alatt

    kellett egy kis újjítás, most már én is elismerem!
  • Buddy
    #196
    mondjuk magath nem való a Bayernbe, de legalább játszatja Salihamidzicet....kár lett volna veszni hagyni, szerintem jó játékos
  • OPM
    #195
    az első cím meg is van!

    Mainz, augusztus 2., 20.15 Simának indult, izgalmas lett a vége.

    A Bayern München megkezdte "bosszúhadjáratát" a legutóbbi szezonban duplázó Werderrel szemben. A Ligakupa fináléjának első 60 percében szinte lemosták a pályáról a bajorok a sérült Lisztes nélkül felálló Werdert. Ze Roberto remekül irányított, Deisler szemtelen gólokat lőtt, Reinke pedig indiszponáltan védett. A meccs utolsó harmadában feltámadt a bajnok, az egyenlítés azonban elmaradt.
  • Buddy
    #194
    há úgy legyen
  • OPM
    #193
    vége a fehér balettnek, elkezdődött az aranykorszak!! :DDD
  • Buddy
    #192
    a mez nagyon szar....de a csapat szerintem nem lesz rossz a bl-ben
  • JackDaniels #191
    Tevez igen nagy tehetség és meglehetősen gólerős is. Csak nehogy megrekedjen, mint a Barca-nál Saviola. A mez kisssé gáz, a ameccs sem volt valami húúúhaa!! Ezt a hugom nevében írtam ő nagy Bayern fan. Én nem írom , hogy mi vagyok.
  • Láma!
    #190
    szar mindkettő!!
  • OPM
    #189
    mit szóltok az új mezhez? (és a meccshez? :)
  • OPM
    #188
    állítólag kedden dől el, hogy megy e Ballack a Barcához
  • OPM
    #187
    nem értem, minek kellett elküldeni... legalább anyira xarul éreztem maga napokig, mint amikor elber elhagyta a csapatot :(
  • Buddy
    #186
    lesz itt mozgás....csak pozitívan kellene kijönni belőle....eddig minuszban vannak, Hitzfeld elküldésével
  • OPM
    #185
    én igazán Teveznek örülnék!
  • neménvoltam
    #184
    kíváncsi vagyok ez az igen nagy átalakítás mit hoz
  • neménvoltam
    #183
    Na asszem van elég változás most a Bayernnél: Hitzfeld ment, Sagnol is (valószínűleg), Ballackot is bírálják erősen. Úgy hallottam, hogy Hitzfeld helyére Magath jött, megvették Lucio-t, Deco és Frings megvétele pedig még kérdéses.