14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Taranov
    #302
    Az Interbe mondjuk mehetne, azt is szeretem :)
  • Buddy
    #301
    igen, emlékszem rá, az inter is akarta....el kellett volna adni, de akkor a vezetőség nagyon ragaszkodott hozzá....lehet most másképp gondolkoznának :)
  • Taranov
    #300
    Meg is akarja/akarta venni a Barcelona Ballackot, de úgy tűnik semmi sem lett belőle.
  • Buddy
    #299
    Ballack szerintem nem hiányzik innen, Scholl mérföldekkel jobban játszik
  • Taranov
    #298
    Hát hiányzott Ballack, Deisler (ugye őt is?), Frings sajnos durván kihagyta azt a helyzetet. Csak abban tudok reménykedni, hogy a második meccsen is a Bayern uralja majd a pályát.
  • Taranov
    #297
    Nagyon szép volt csak az az egy gól a végén :(
    Ha 2-0-ra nyer az Arsenal legközelebb, akkor végzek magammal :)
  • Gabe18
    #296
    Hát most furcs lesz amit mondok,de a tuti továbjutás helyett sikerült a határra táncolnunk ezzel a bekapott gólal.Amikor Frings a 70. perc körül 3-0-nál kihagyta a kihagyhatatlant,akkor éreztem hogy ennek még meglesz a böjtje.És sajnos bejött.Ha akkor 4-0,szerintem vége mindennek,igy viszont a 3-1-el "csak" egy magabiztos előny van,amit még véres küzdelemben meg kell valahogy védeni két hét múlva.Mert affelől biztos vagyok hogy Londonban egy egész más Arsenal-t látunk majd.Sajnos hazai pályán pokoli erősek általában.

    Na de azért gratula a csapatnak,kitűnően,fegyelmezetten játszottak ma.Igy meglehet a továbbjutás a visszavágón!

  • OPM
    #295
    3-1
  • Falconer
    #294
    :) Az szép
  • OPM
    #293
    ő... hát asszem első félidőben egy lövés (kapu mellé)
    a másodikban volt Kahnnak egy nagy védése, ezen kívül nem volt dolga

    de ahány 100-os helyzetet kihagytunk... simán 8 vagy 9 - 0 is lehetett volna
  • Falconer
    #292
    Huh... Ezt látnom kellett volna
    Dortmundnak hány komolyabb helyzete volt?
  • DONGUBA
    #291
    Az persze akko soroljam meg kiket kellene szeretnem ha divatdrukker lennek???
  • forzajuve
    #290
    wehehhheeee
    buzi divatdrukker!
  • DONGUBA
    #289
    Van.soroljam???A bayernt csak kicsit szeretem de ha ez neked gond akkor TAKARODJ
  • forzajuve
    #288
    vezetÜNK? :DDDDDDDD bazze van még olyan csapat aminek te nem drukkolsz?
  • OPM
    #287
    FC Bayern - Borussia Dortmund 5:0 (4:0)



    FC Bayern: Kahn - Sagnol, Lucio (69. Frings), Kovac, Lizarazu - Salihamidzic (46. Deisler), Demichelis, Scholl (63. Schweinsteiger), Zé Roberto - Pizarro, Makaay

    Kispad: Rensing, Jeremies, Hargreaves, Guerrero

    Borussia Dortmund: Weidenfeller - Metzelder, Brzenska, Wörns, Dede - Kruska (46. Rosicky), Kehl, Kringe - Smolarek, Koller, Ricken (62. Ewerthon)

    Vezette: Dr. Markus Merk (Kaiserslautern)

    Nézõk: 53.000

    Gólok: 1:0 Salihamidzic (5.), 2:0 Makaay (6.), 3:0 Pizarro (28.), 4:0 Makaay (34.), 5:0 Makaay (54.)

    Sárga lapok: - / Kringe, Metzelder


    Igazi gála meccs volt, nagyon sajnálom hogy nincs még sport2 nálunk, így csak az összefoglalót láttam. Ze Roberto hihetetlenül jól húzogatott és még Kahn is elküldött egy BVB játékost :D
  • DONGUBA
    #286
    Bazzzzzzzzzzzzzzzzz 33. perc es 4-0 ra vezetunk szep
  • Gabe18
    #285
    Véletlen volt,de neked régebb óta volt ugyhogy leszedtem.

    Nagyon nehéz,és sorsdöntő két meccs előtt állunk...
  • OPM
    #284
    sport2 biztos, de sajna nálunk sincsen
    mindenesetre 18.10-től az ARD-n a Sportschauban lesz az összefoglalója
  • Falconer
    #283
    Azt mikor adják és hol?
    Sport1-2 nincs :(
  • OPM
    #282
    bayern-arsenal lesz

    de mostmég inkább a holnapi bvb elleni rangadóra kell koncentrálni...
  • Falconer
    #281
    kedden meg Arsenal - Bayern
    22:45 viasat


    El ne felejtse senki megnézni vagy fölvenni videóra!
  • Falconer
    #280
    Te az én logómat loptad e, vagy csak véletlen volt e?
  • Gabe18
    #279
    A Bielefeld-Bayern azonban már korántsem...

    (a képem!!! )
  • Falconer
    #278
    Jó meccs volt...
  • OPM
    #277
    Bayern-Bayer 2-0
  • neménvoltam
    #276
    Bayern -HSV 3-0
  • OPM
    #275
    LEHET HOGY A HSV ELLEN "ZICO" IS OTT LESZ A CSAPATBAN!!!

  • Buddy
    #274
    én is, népszerűbb cucc, bár a törökök szeretnek sokat ugatni :)
  • OPM
    #273
    Katar is benne lehet még a pakliban, de a helyében a törököket választanám :)
  • Buddy
    #272
    Der nächste Versuch, Ottmar Hitzfeld aus seiner selbst auferlegten Ruhepause zu locken: Der ehemalige Bayern-Erfolgscoach hat nach Informationen der "Bild"-Zeitung ein Angebot vom türkischen Fussballverband vorliegen.

    Hitzfeld soll die türkische Nationalmannschaft zur WM 2006 in Deutschland führen.

    Na lehet lesz egy kis munkája a mesternek :)
  • Buddy
    #271
    ja és életrajzhoz beírhatod, a nyelvvizsga mellé...mondom, többet tud, erősebb és elismert cucc
  • Buddy
    #270
    hogyhogy mire? :)
    erősebb, mint a sima nyelvvizsga...azt tudja, hogy elvileg jobban beszéled a nyelvet, mint az ottaniak...ugyanis beletartozik az iridalom, nyelvtan, szókincs, minden...nameg ezt a papírt kint is tudják micsoda
  • Buddy
    #269
    egyszer asszem én is próbálkoztam, nekem sem nagyon akartak reagálni, ezért amikor haverék voltak Münchenben, akkor hozattam velük cuccokat
  • Taranov
    #268
    Hi!

    Rendeltetek már a Bayen Fan Shopból? Nem tudjátok, hogy mennyi szokott lenni a postaöltség? Írtam nekik egy béna levelet, de nem válaszoltak.
  • OPM
    #267
    igen? :) akkor örülök
    és pontosan mire használtad fel
    mert én még nem igazán tudom mit kezdek majd késöbb vele... :)
  • Buddy
    #266
    hát Isten éltesse sokáig a Mestert, nagyon szimpatikus és jó edző
    remélem lesznek még nagy sikerei (remélem még egyszer a Bayernnel is)
  • Buddy
    #265
    kolléga úr :) olyanom nekem is van :)
    még gimiben csináltam meg...jó kis papír, külföldön szeretik
  • OPM
    #264
    56 éves Ottmar Hitzfeld

    1949-ben ezen a napon született Ottmar Hitzfeld, az elmúlt évtized egyik legsikeresebb európai klubedzője. Játékos-pályafutása csúcsát Svájcban érte el, ahol az FC Basellel bajnok és kupagyőztes lett, egy alkalommal a német B válogatottban is szerepelt. Később megfordult még a VfB Stuttgartban is, amelynek színeiben 22 alkalommal lépett pályára a német élvonalban, de karrierjét Svájcban fejezte be, mégpedig az FC Luzernben.

    Edzői pályafutását is a helvéteknél kezdte, az 1983-84-es szezonban az FC Zugot irányította, ezt követően négy éven keresztül az FC Aarau mestere volt, majd következett a Grasshopper-Club, amellyel első nagy tréneri sikerét ért el: a Szöcskékkel bajnokságot és kupát is nyert, mindkettőt kétszer. Ennek ellenére a német közvéleményt meglepetésként érte, hogy 1991-ben ő került az akkoriban amolyan stabil középcsapatnak számító Borussia Dortmund élére.

    Rögtön első évében a második helyre vezette az egy évvel korábban csak tizedik BVB-t, majd két negyedik hely következett, 1995-ben azonban sikerült elhódítania a csapattal az elsőséget, és egy évvel később meg is védte a salátástálat. Mindeközben a nemzetközi porondon is remekelt a csapat, játszott például UEFA-kupa-döntőt, de a legnagyobb diadal 1997-ben jött el, amikor is a Dortmund a sokkal esélyesebbnek tartott Juventus FC ellen megnyerte a Bajnokok Ligája döntőjét.

    Hitzfeld akkor érezte úgy, hogy fel kell állnia a kispadról, és sportigazgató lett Dortmundban, de ez kevesebb mint egy évig tartott, a Bayern München ugyanis elcsábította őt. A bajoroknál szabad kezet kapott, a klub mindenkit leigazolt, akire csak szüksége volt, és a tréner nem is okozott csalódást: hat év alatt négy bajnoki címet, két-két DFB- és német Szuperkupát szerzett, 2001-ben pedig a hőn áhított cél, a Bajnokok Ligája megnyerése is sikerült.

    Irányítása alatt a Bayern egyeduralkodóvá vált a Bundesligában, és Hitzfeld nevéhez fűződik a nemzetközi labdarúgásban az úgynevezett rotációs szisztéma bevezetése, vagyis az, hogy hétről hétre változtatja a kezdő tizenegyét annak érdekében, hogy a keretben szereplő mindegyik futballista elegendő játéklehetőséget kapjon. Az elmúlt év nyarán nem hosszabbította meg szerződését Münchenben, azóta pihenéssel tölti idejét...
  • OPM
    #263
    Deutsches Sprach Diplom volt