14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Taranov
    #342
    Már nem is merem megmondani, hogy én nem ismerem :)
    Elküldi valaki?
  • Buddy
    #341
    hogyne, de annak ellenére jól sikerült
  • OPM
    #340
    ofkóz :D
    alap zene, szurkolók körében :))

    és te az anti-hosen számot?
  • Buddy
    #339
    az Olli Kahn című számot ismeritek?
  • Buddy
    #338
    na azt hiszem kirobbantottam egy forradalmat titokban
  • Taranov
    #337
    Persze, a játékosok nevei is így maradnak benne az emberben :)
  • OPM
    #336
    pedig a sport1-en is gyakran mondogatták úgyemléxem
    annak nincs értelme hogy bemagolod a neveket, ha folyamatosan olvasgatod a híreket, történéseket a csapat körül, minden fontos info rögzül benned
  • Taranov
    #335
    Sosem hallottam még meccsen Salihamidzicet Brazzonak hívni, de mostmár megtanultam. Az fcbayern.de-n bemagolhatnám a beceneveket mondjuk.
  • Taranov
    #334
    Hát hozzád képest lehet, hogy nem.
    Én megnézem a meccseket, ha itt játszanának, kimennék, meg ismerem a csapattagokat, meg néhány tudnivalót róluk, de a becenevek közül nem mindegyiket. Ez van.
  • Falconer
    #333
    Jóvan haggyá békén
  • Nh Shevits
    #332
    Hát ez Lál! Ekkora füstöt! Szvsz tök alapdolog hogy tudod mik a játékosok nick-jei (amelyiknek van és szokták is mondogatni). Hát látom ez ilyen plátói szerelem...
  • OPM
    #331
    igen, pont attól

    ezexerint te csak nézed a meccseket/összefoglalókat, de amúgy nem érdelelnek a csapat körüli részletek?
  • Falconer
    #330
    jovanmá, most attól még hogy nem tudjuk mindenki nikkjét
  • OPM
    #329
    akkor ti nem azok a nagy bayern szukolók vagytok... úgylátom :(
  • Taranov
    #328
    Jaaaaaaaaaaaaaa, Salihamidzic :)
    Vágom már. Hát igen, nekem is ő szimpatikus Zé Roberto mellett.
  • Taranov
    #327
    Sajnos igen
  • Falconer
    #326
    Én sem tom kiaz
  • OPM
    #325
    ezt ugye nem kérded komolyan?
  • Taranov
    #324
    Na, akkor asszem Salihamidzic lesz. Ki az a Brazzo?
  • Taranov
    #323
    Mondjuk a Bayern is nagyon jól nyomja a rajongói cuccokat, de ez kimondottan előnyükre válik, persze nem a pénz miatt, hanem mert így szimpatikusabbak is lesznek a játékosok a rajongóknak stb.
  • Buddy
    #322
    ebből a névsorból egyértelmű mit vennék :)
    Brazzo-t vegyél, nálam alapember és jó teljesítményt is nyújt.

    Ez igaz Zé Robertora is, de ő már öreg és szerintem hamarosan elmegy (hanem elküldik)

    Ballack nem játszik jól szerintem, csak ritkán, Deisler meg még fiatal, ki tudja mit tartogatnak neki
    Salihamidzic régóta Bayernes, tehát "ráillik" a Bayern-mez és jól is játszik
  • Buddy
    #321
    de ez már nem foci, hanem piac
  • Taranov
    #320
    Pont azon gondolkoztam, hogy ha vennék tavasszal Bayernes mezt, milyen névvel vegyem.
    Zé Roberto, Salihamidzic, Ballack meg Deisler van versenyben igazából :)
  • Taranov
    #319
    Ez mindennel így van. Fikáznak egyesek mindent, olyat is, amit nem ismernek, meg olyat is, amit ismernek, de mások szeretnek.
  • Falconer
    #318
    ja, teljesen pénzorientáltak, nem a játékért csinálják a futballt, hanem a nagy lékért, meg a presztizsért, megvesznek minden sztárt, hogy tudjanak ladni pólokat, meg eladni miindenfélét, és egyre robb pénzük legyen
    Egyszerüen undorító amit csinálnak
  • OPM
    #317
    Ze Roberto egyre jobban tolja Münchenben is, kezd ráismerni Leverkusenes énjénre!!
  • OPM
    #316
    #49
  • Buddy
    #315
    ja és abból is elegem van már, hogy mindenki a Bayernt szidja és pofozza, ahol éri
  • Buddy
    #314
    meg általában mázlijuk van....de tény, rohadtul önzőznek
  • Buddy
    #313
    real abszolut nem "csapat", ezért nem fog így soha bl-t, bajnokságot és semmit sem nyerni
  • Taranov
    #312
    Túlzás is azt mondani, hogy csapat, úgy fogják fel, hogy valaki majd csak lő egy gólt.
    Hát így volt a tavalyi BL-ben is a Bayern ellen.
    Roberto Carlos belőtt egy gólt, miután felpofozta a Bayern játékosát...
    Meg a Zidane, Figo, Beckham, Roberto Carlos nagyon jó lövők, de a szabadrúgásokon kívül nem csinálnak semmit.
  • Falconer
    #311
    Meg nem csak az van, hogy agyonreklámozzák öket, hanem magzkat is összevissza ünnepeltetik a meccseken. Feszt önzöznek, és mutogatják, hogy milyen fasza gyerekek egyenként. Iszonyat undorító egy csapat
  • Buddy
    #310
    ennek ellenére kíváncsi vagyok, lesz-e 20 döntetlenjük a bajnokságban :))))
  • Buddy
    #309
    talán az szimpi benne esetleg, hogy nincs annyira agyonreklámozva és túlsztárolva, mint a real meg az ilyen hasonló klubok (ezért utálom egyre jobban a realt, semmi másért)
  • Buddy
    #308
    hát pont a nagypofájú realnak is csapkodott gólokat :)
  • Taranov
    #307
    Nekem amiatt szimpatikus az Inter, hogy sztárok játszanak benne, de nem olyan nagyképűek, mint pl. a Realban.
  • Taranov
    #306
    Hát igen, én végülis nem rég vagyok Bayern drukker, de Elberre emlékszem azért, hogy jó volt :)
  • Buddy
    #305
    én nem vagyok inter-párti...lazio mellett vagyok...bár most hulladékok
  • Buddy
    #304
    mert ugye jött Makaay és éreztették vele, hogy nincs rá szükség, ezért inkább elment...ez mondjuk bunkó dolog volt, mert jó játékos és hiába öregedett, gólerős volt
  • Taranov
    #303
    Egyébként Elber miért ment el anno?