545
Railroad Tycoon III
  • DGray
    #505
    még annyit, hogy 650es CD-re írtam ki a bin file-okat.
  • Carlos
    #504
    Szerintem elkezdek meginn' játszani vele.
    Most valahogy nagy kedvem van hozzá!!!
  • DGray
    #503
    minden safe mode variációt kipróbáltam, de mindig lefagy.
    XP-m van, más játékokkal semmi gond.
  • DGray
    #501
    Én letöltöttem ezt a játékot egy ftp-ről, 2 CD.
    Ha simán telepítés után indítom, akkor jön egy error msg, hogy wrong CD. Gondolom, ez az eredeti CD-t akarná.
    Van egy Crack könyvtár, ha abból átmásolom az exe-t a winyóra, a telepített könyvtárba, és indítom, akkor kis gondolkodás után elszáll a program.
    Megnézegettam a patch exe-ket is, és töltöttem le NoCD fileokat is, mindegyiknél ugyanaz a hiba.

    Nektek, hogy indul el?
  • BYpsilon
    #500
    hmm, mindenki végignyomta mát a küldetéseket?

    akkor egy kis stratégiai tanács kellene, az Orint Expressz-s pályához

    Hogy a flancba lehet azt megcsinánlni?????
    Minimum 3 országra kell területi jogokat megszerezni, ami cirka 12 milla
  • zaki
    #498
    kijötte 1 patch a játékhoz
  • mafiahq
    #497
    A grafika nagyon szép lett!
  • end
    #494
    dg
  • Carlos
    #493
    Jaja...Dungeon Siege megy most nálam...pedig a patch-et is letöltöttem... :)
  • zaki
    #492
    hú, de kihalt a topic
  • Botond #491
    hehe,én a 2-t lefordítottam anno :-P
  • zaki
    #490
    majd ha lefordítod akkor
  • BYpsilon
    #487
    varj amig osztani kezdik a reszvenyt - 2 split 1 - ez altalaban akkor kovetkezik be ha 100$ fole kerul a reszveny erteke
  • scynetyc
    #485
    köszike :o)
  • scynetyc
    #482
    ezaz ezaz, te vagy az emberem! A kiadott részvények visszavásárlását hogy és hol tudom véghez vinni?Na és ez az osztalél is..... Bövebb infót lécci,lécci :o)
  • scynetyc
    #480
    Én ha jol emléxem felvásároltam egy csomo épületet /tejtermelő, cattleranch stb/ meg ha engedélyezett a tözsde ott is .Nekem a 2. küldim lett ezüst, egyszerüen nem tudom aranyra vinni,pedig egyszer már volt arany,de üritettem a save mappát és nem figyeltem az after séveket. :o(Fektess be épületekbe,meg terjeszkedj a vasuttal ,ezek feljebb viszik a részvényeid értékét igy a te lovéd is nővekszik.
  • scynetyc
    #478
    Nem akarlak elszomoritani,de tévuton jársz:
    - a Logging Camp termel évente 1 Pulpwood-ot és 2 Logs-ot
    - a Pulpwood-ot kell a Papirgyárba vinni és lőn papir
    - a Logs-ot kell a Lumber Mill-be vinni és lőn Lumber
    - a Lumbert meg a játékgyárba v. butorgyárba /stb/ kell vinni. sorry a kiegészitésért.
  • scynetyc
    #476
    Phulphudot vagy mit kell neki szálitani,nem farönköt.
  • DDE
    #475
    Hali!

    A kilépés:nálam is előfordult. A megoldás az volt, hogy a proci órajelét visszavettem ([email protected] ment, 2.55-n nem volt probléma).
    A kérdés. A 'piacos' része a játéknak nem tiszta. Hogy a túróba lehet a részvényeket felvásárolni? (Ezzel megszerezni egy vállalat felett az irányítást?) Amikor veszek részvényt, akkor egy idő után a brókerem eladja.
    Mi az a metodika amivel ez korrektül működik?
    (Az utobbi egy kicsit lama kérdés volt, de ehhez a részhez az is vagyok :((
  • Bandeeka
    #474
    Sziasztok!
    Aki már nagyon belemélyült ebbe a gamébe azt kérem, hogy segítsen nekem. Bármit csinálok veszteséges a válalkozásom. Aki tud az segítsen pls. Köszi.
    Ui:Jo lenne ha vki leírná nekem hogy it mivel kene összekötni.
    mail cím: pbandee&freemail.hu
  • bang
    #473
    Csak egy gyenge ötlet (egy kezdőtől): amikor az állomást telepíted a városba, akkor zölddel jelzi a hatósugarát. Ha ebbe nem esik bele a papírgyár (mint épület), akkor az az állomás nem látja azt el alapanyaggal (hiába van mindkettő egy városban). Ha kis méretű állomást telepítesz a város egyik szélére, akkor előfordul, hogy a város másik szélén levő épületeket nem fedi le a hatósugár.
    Másrészt lehet az is akadálya a termelésnek, hogy a gyárban felhalmozódott a késztermék (mert pl. nincs elszállítva onnan). Ha van késztermék akkor próbáld meg elszállítani, talán beindul a termelés is.
    Ezek elég egyszerű dolgok (és csak ötletszerűek), úgyhogy biztos figyeltél rá, de más nem jut az eszembe.
  • bang
    #472
    Na akkor majd könyékig belenyúlok :)) De más játéknál nem fordult elő, csak olyannál, amelyről tudom, hogy mindenkinél hibás (azaz másnál is kilép). Várok még, hátha más is jelzi itt ezt a problémát. Ha neked mégis újra előfordul (nem kívánom), akkor Te is jelezhetnéd. De addig is utána nézek. Köszi :))
  • bang
    #468
    Köszi szépen :))
    még egy kérdés: az "any cargo" alkalmazásánál jövedelmi preferencia szerint rakodik ?? (azaz a legjövedelmezőbbet rakja először, majd a többit ?)
    nektek nem lép ki időnként a deskre (ez már két kérdés :))
  • scynetyc
    #467
    Az Any Cargonál szállithat a vonat utast ,árut és postát tehát bármit, Any freight-nál csak árut az Any Expressnél meg csak utast és postát szállit.Ajánlatos távolabb lévő városokat is összekötni /én igy szoktam kezdeni/ Szoktam már a kezdetekkor letenni az állomásra hotelt,postát és éttermet,hogy hamarabb nöjjön a lakosság.Ha a város közelében van marhatelep és a városban van husfeldolgozó szállitsd be,hogy csináljon kaját.Vedd figyelembe azt is hogy egy marhatelep egy évben 2-3 marhát ad,tehát ha rövid uton szállitod a városba és gyorsan tud fordulni a vonat többször egy évben akkor üres járataid lesznek.Ilyenkor én távolabbi városba szoktam szállitani vagy pedig több marhatelepről szállittatok ugyanazzal a vonattal, igy van ideje töltödni a városoknak.
  • scynetyc
    #466
    Vagy automatikus, vagy nem a rakodás. E kettő közül választhatsz.Elöször én is hasonloan akartam kombinálni,de felesleges,mert idővel mikor elkezd dőlni a lé,egyre több bekötött városod és egyre többb vonatod lesz akkor az automatikussal szerintem jobban jársz.
  • scynetyc
    #465
    scenarioban játszál,bár ott is van küldetés,de én sem foglalkozom vele.Amikor lejár a küldi teljesitésére kitüzöttidő,utána is folytathatod.
  • Csiszi
    #464
    Egy gyors kérdésem lenne:

    Megoldható az, hogy a rakodás automatikus legyen ugyan, de X (+Y, +Z) tipusú árut NE vegyen fel semmiképpen?

    Ugyanis ha van egy város ahol nagyon sok féle árut termelnek, és 2 különböző vonatom megy oda: az egyik egy közelebbi a másik egy távolabbi városba, akkor azt szeretném, hogy a közelebbibe vigyen mindent ami jövedelemező de X terméket ne, mert azt a távolabbiba akarom vinni (jó nagy profitért).

    A probléma az, hogyha a közelebbinek nem autot nyomok hanem mindenféle termékeket, akkor fél évet vár mire megtelik (közben lehet mást simán vihetne), viszont ha autot akkor meg lehet hogy éppen elcsórja az X tipusú árut a messzire menő vonat elől ami azzal sokkal többet tudna profitálni...
  • bang
    #463
    Ja, és még egy kérdésem lenne: hogyan lehet "free" játékot indítani (minden feladat és megkötöttség nélkül), amiben persze versenytársak meg "jövedelem vadászat" is van.
  • bang
    #462
    Sziasztok!
    Tegnap végre 3-4 órát tudtam foglalkozni a játékkal, ami nagyon tetszik, de két gondom is van vele:
    1.) 3-4 „évente” kidob a deskre, ekkor újraindítom és az utolsó auto save-től folytatom….. amíg ki nem dob újra.
    2.) két adott város közötti teherszállítás esetén nem lehet-e azt megoldani, hogy a vonat úgy legyen megrakva, hogy a legjövedelmezőbb áruval kezdje a rakodást, amikor az mind fent van a vagonon, de van még hely, akkor a következő legjövedelmezőbbet rakja és így tovább. Csak akkor indulna el a szerelvény, amikor fent lenne rajta az állomáson lévő összes jövedelmező áru (vagy nyilván, ha megtelne a max vagon szám).
    Én állandóan azt lesem, hogy mely áru szállítása van megadva, mert a következő fordulónál abból már kevés van/vagy nem jövedelmező a szállítás, amiből az előzőekben szállított. Így minden fordulóban mást és mást érdemes szállítani az adott állomásról, azaz állandóan be kell avatkozni. Ez már 3 vonatnál is sok. (ja mi az az „any cargo” , pontosabban akkor mit szállít, és nem adja meg, hogy mi a jövedelmezősége, mennyi áll rendelkezésre)
  • BYpsilon
    #461
    rohadt egszeruen magyarthato egyebkent
    alapvetoen csak az kell atirkalni
    viszont a szovegek elhelyezese az angol szoveghosszokra van belove, igy a magyar szoveg nem biztos hogy elfer
  • scynetyc
    #460
    oksa,beszámolok majd.
  • scynetyc
    #458
    :o)
  • scynetyc
    #457
    huhh az nem . :o) köszike a segitséget. Lassan megjelenk a magyar verzio a cd-galaxisnál,meg is veszem.
  • scynetyc
    #454
    #327
  • Hustler_hu
    #452
    nem akar vki multiban jatszani 1 party-t ?
  • scynetyc
    #451
    Szia buxa!
    A 2. küldiben St.Luist kell összekötni Clevlend-el.A company lovénak 40 milka ,az industrynak 10 milka kell min.lennie az aranymedálhoz. Összekötöttem a két várost 52 milka a company 24 milka az indrusty lovém és 1880 előtt meg lett az egész amit kért,mégis ezüstöt kaptam. Tudod esetleg,hogy miért?
  • bang
    #450
    igen, Tőled külön elnézést, mert közben visszaolvastam és a 210-es hozzászólásodból kiderült.
    Gratula a küldik teljesítéséhez, én a free-t fogom elkezdeni. Majd.
  • bang
    #448
    Sziasztok!
    én csak ma este tudom megszerezni a game-t, de olvastam, hogy bizonyos feltételek esetén felvásárolható a konkurencia. Kérdésem: ha sikerült a vétel, akkor tudom-e irányítani a megvásárolt cég termelését, szállítmányozását stb.. Azért kérdem, mert pl a Kapitalizmus II-ben is lehet konkurenst felvásárolni, de nem lehet ezután sem beavatkozni semmibe (nem válthatom le a vezetőt, nem alkíthatom a kereskedelmet, termelést, semmit), így nem érek vele semmit sem. Itt mi a helyzet ??
  • asa
    #447
    Nem vagyok annyira elvetemült, és nem is akarok senkit bantani, ez csak a saját hülyeségem/bogaram, hogy elvből....már csak azért sem, stb.....
  • antijedi
    #446
    pedig valamenyire igaza van...