545
Railroad Tycoon III
  • kisbesi
    #545
    Hogyan kell a többi vállalatot csődbe hozni? Mer van több küldetés is, hogy csak az én cégem maradjon talpon. Hogyan kell ezt csinálni?
  • Sippie
    #544
    Elképzelhető, 64 bitesre többen panaszkodtak.
    Amúgy magyar pályát nem tudtok véletlen ehhez a részhez?
  • Grrrrrrr
    #543
    Üdv! Elképzelhető, hogy ez a játék nem fut win7 alatt?
  • Hay
    #542
    Nekem 2 CD-s (iso) változatban van meg, a 2. CD-n van egy Crack könyvtár, abban van a játékindító "RT3.exe". Azt kell bemásolni oda, ahová telepítetted a játékot, mégpedik az ott lévő "RT3.exe"-t felülírva.
  • Hay
    #541
    SZia, valamikor d.u. hazaérek, megkereslek.
  • traktor0007
    #540
    afibula
  • traktor0007
    #539
    figyelj itt a skype cimem ha van skypod vegel fol mert nemnagyon ertem de azert koszonom
  • Hay
    #538
    Van egy reloaded v. deaviance v. hodloom féle könyvtár? Ha van, a benne lévő exe fájlt másold át a játék telepített könyvtárába, ahol ennek az exe fájlnak az eredetije van.
  • traktor0007
    #537
    nemertem letoltottem es keri a CD t mit csinaljak kerlek segicsetek
  • Ventura82
    #536
    Megvenni lehet valahol a játékot? Vagy letölteni? Néztem a Cdgalaxis-t, de ott nincs meg.
  • PLackó
    #535
    Üdv.
    Nem lehet valahogyan wide screen felbontáson futtatni a játékot? :(
  • Requiem88
    #534
    kirááály ^^ köszi!
  • Cream78
    #533
    Üdv!
    Többen kérték tőlem a magyarítást megtaláltam az oldalamon innen tölthető:

    Magyarítás

    Menük, és a kezelőfelület magyar....(Ha jól emlékszem)
  • Requiem88
    #532
    sziasztok, sajnos nekem angolul van meg a játék, magyarást hol tudnék letölteni?
  • Hay
    #531
    Tök yó, a fiam( 13) is élvezi!
  • Hay
    #530
    Hi!
    Ma lett meg e játék, elolvastam az összes hozzászólást, most pedig megyek, és kiprósza!!!
    Hay
  • 1488
    #529
    köszi!
  • reménytelen
    #528
    Én úgy csináltam aranyra, hogy fokozatosan építgettem városok között vonalakat, aztán előbb-utóbb meglett a Boston-New York vonal, onnantól meg gyorsan annyi kötvény, amennyi belefér, és vonalépítés a kijelölt városig (mivel az elején csak az a cél, nem baj, ha hatalmas adósságot halmozok fel).

    A másik, hogy ha nem tudod visszafizetni azt a rengeteg kötvényt, akkor az bizony probléma, mert a részletfizetés az bizony szippantja le a pénzed rendesen, és ha nem vagy nyereséges, akkor csak új kötvénnyel tudod megoldani, hogy építkezz, ezzel viszont egyre mélyebbre ásod magad a gödörben, amiből már nem nagyon lehet kimászni. Ezért azt tanácsolom, hogy jól nézd meg, milyen vállalattal olvadsz össze, és ne erőltesd a fúziót! Ha kell mondjuk az aranyéremhez, akkor megpróbálhatod a cél teljesítéséhez közeli évben, de én nem szoktam vele vesződni, akkor inkább megelégszem az ezüsttel és a 30 millával, amit keresek
  • 1488
    #527
    bocsi a láma kérdésekért, nemrég kezdtem csak :D:D
  • 1488
    #526
    ezenkívül a másik nagy problémám pedig, hogy volt egy sikeres fúzióm egy másik (eléggé veszteséges) vállalattal, van hatszáz kötvénye kibocsájtva, tehát jó nagy adósságot halmozott fel. és így hogy most összeolvadtam vele, a vállalatom pénze 5000-ről -6000-re változott. kivontam a veszteséges (és nem jól profitáló) vonatokat a forgalomból, veszteséges épületei nem voltak. mi az ami még zabálja a pénzt ezeken kívül? hogyan tudom helyrehozni?
  • 1488
    #525
    akkor jó :D
    belejövök lassan én is, de az első küldit nem bírom még bronzra se megcsinálni (karrierben), neked sikerült?
  • reménytelen
    #524
    Van. Nekem pl még a kedvenceim közt van a topic, bár jó régóta nem írt senki...
  • 1488
    #523
    Van még itt valaki? :)
  • surja
    #522
    Helló..Sokáig leállt a játék ntdll.dll problémával és a neten nincs erről semmi..Rájöttem,h kell az 1.05-ös patch..A magyar verzió működik az angol patch-el is.
  • steweee
    #521
    az ellenfél sinrendszerére milyen feltételekkel lehet rámenni? mert ő néha használja a mienket
  • Cream78
    #520
    Hi!
    Sajna elvesztettem a magyarításomat....
    Légyszi dobja át valaki! (vagy egy kinket ahonnan leszedhetem..)
    Felakartam tenni, hogy megint végignyomjam, de magyarítás nélkül nem szívesen állok neki....

    [email protected]
    Thx
  • Me Ga
    #519
    Hmm, szóval senki?
    Lécci, ha valaki tud, segítsen...
    Manual nincs meg esetleg valakinek? Nagyon megköszönném...
  • Me Ga
    #518
    Sziasztok!
    Tudom, hogy régi topik, de azért hátha... :-)
    Szóval az lenne a kérdésem, hogy a ez a tőzsdés dolog most kezd világossá válni, a renbelkezésre álló készpénz mennyiségét azonban nem értem. Elkezdtem játszani az egyik pályán. Szinte a kezdetek óta mínuszban van/volt a cash. De a purchase power mindig pozitív volt, így vásárolgattam a tőzsdén. Most meg hirtelen eladta az összes részvényemet, a készpént még mindig mínusz, így most nem tudok seemit csinálni...
    Hogyan lehet a kp mennyiségét növelni???
    Előre is köszi a segítséget!
  • Mikee76
    #517
    Sziasztok!

    Honnan lehet megszerezni a játékot..?
  • donatus13
    #516
    mert nem
  • zolo
    #515
    Kedvem támadt elővenni ezt a jó játékot , erre nem működik a setup.
    Setuplacher hibáva leáll még mielőtt bármi bejönne a setupból.

    Valaki küldje már el e-mailban a játék magyar változatának(mert nekem az van) a setup.exe fájlát.Pár kilobájtos az egész.
    Nagyon megkösszönném, ha minél hamarabb elküldené valaki

    Ja, és az e-mailcím: [email protected]
  • Zod
    #514
    Hello!

    Azt szeretném megkérdezni, a 2 tehenet termelő farmból miért nem lesz 3, ha viszek kukoricát neki. Vittem és ugyanúgy kettő maradt...
  • totya4
    #513
    Nehezen átlátható a sok vonat, kár hogy nem lehet őket csoportosítani valahogy...mondjuk az is elég lenne ha legalább a vonatok listájában a sorrendet lehetne változtatni valahogy. Valaki tudja hogy ezt lehet-e?
  • donneck
    #512
    Helló, sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, a Railroad Tycoon 2. psx játékhoz. Sajnos sehol nem tudok magyar nyelvû leírást szerezni és így elég nehézkesen tudok csak játszani. Megköszönném ha vki. tudna küldeni egy ilyen leírást vagy egy olyan weboldal címet, ahol ez megtalálható. Előre is köszi. Sziasztok!
  • antijedi
    #511
    hátő, már nem emléxem nekem ilyen problémáim nem nagyon voltak... :/
  • TTomi
    #510
    És azt hogyan? A privát vásárlóerő ugye az szinte mindíg pozitív, de a kp az sohasem akar arrafelé tendálni. Azt ne mond, hogy adjam el a részvényeimet....... :)
  • antijedi
    #509
    ha csökkented az adóságod (loan)
  • TTomi
    #508
    Kicsit régen frissült a topic, de megpróbálom, hátha játszik még valaki ezzel a játékkal!
    Szal az a kérdés, hogy a magánvagyonom kpját hogyan tudom a legkönnyebben pozitív irányba helyezni? Az ok hogy a vásárlóértékem pozitív, de a kp. mitől lesz a újra az?
  • Roll
    #507
    Tudtok egy címet ahol még fellelhető a játék?
  • Lekai
    #506
    érdekes dolog ez a fagyás
    nálam meg mindig kidob az asztalra