Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#164019
Sligo Rovers gyõzelem

szomferi
#164018
ja, de sok M1-et nem nézek... 😄

na mindjárt kezdenek a veszprémi srácok, meg a crvena zvezda vagy mi a pöcsöm kosárcsapat, ez a kettõ jön, és még éjszaka kell egy usanka gólocska

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

w77d
#164017
nna ma már erõsen plusszban vagyok.. kivettem 6 db döntetlen meccset, abból 4 jött is... imádom a másod és harmadosztályt XXXD

#164016
én is azt vártam ,de m1 bal felsõ sarkában ott a virít a magyar-finn live embléma
szomferi
#164015
áh, akkor BL két hét múlva lesz majd...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Tigristank
#164014
Nem, még EB selejtezõk lesznek.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

szomferi
#164013
kedden nem BL van? vagy csak az azutáni héten?

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#164012
Elche , depor , és celta gól simán rakható talán még az alcorcon is

demonsss
#164011
én se tennék magyar gyõzelemt

#164010
Jövõhéten én félek attól a magyar gyõzelemtõl , 1.5ért pláne..
Szerintem kikapunk de a finnek gólt lõnek az tuti! szóval mehet az over 2.5
demonsss
#164009
Liga 1-be mindenhol jött az 1,5 over 😄

szomferi
#164008
1,12-ért de meg kellett szenvednünk... 😄

na akkor hajrá Benettau, elsõ szettet már behúzta, jöhet a 2. is

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#164007
kár hogy nemtetem a meccsekre 1,5 overt kivéve az uccsóra

demonsss
#164006
ez a charlton gólom is megvan _D

szomferi
#164005
éééés ottvaaaaan <#eljen>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

szomferi
#164004
na Charlton büntetõ, úúúúúúúú

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

bujcsik555
#164003
Ja, meg mindenhol jön a H, kivéve azt a 3 meccset amit megtettem xD(Charlton, Colchester, Scunthorpe)

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

demonsss
#164002
Liga 1-ben mindenhol rúgott a hazai csapat legalább 1-et kivéve a Charlton mekkora egy szar csapat az te

szomferi
#164001
akkor szarjanak nekem össze egy gólt...
minden meccsükön rúgtak legalább két gólt, most meg basznak egyet is...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#164000
Szar ez a Charlton

demonsss
#163999
A Manchester United sztárjának, Wayne Rooney-nak az édesapja és a nagybátyja is tagja volt annak a kilenctagú társaságnak, akiket a rendõrség fogadási csalás miatt vett õrizetbe


A rendõrség kilenc hónapos nyomozás után jutott el a letartóztatásokig, és a kilenc fõ egyike Steve Jennings, a skót élvonalban szereplõ Motherwell középpályása, akit glasgow-i otthonában fogtak el.

Jenningset tavaly decemberben kiállították a Motherwell Hearts elleni meccsén, amikor egy korábban szerzett sárga lap birtokában egy tizenegyesgyanús eset után azt mondta Stevie O'Reilly bírónak, "mikor fejezi be a csalást a Motherwell ellen?".

A meccs után derült ki, hogy egy újonnan nyitott liverpooli számláról 500 fonttal játszották meg a fogadóirodáknál tíz az egyhez adott eseményt, miszerint lesz kiállítás a meccsen. A Brit Bukmékerek Szövetsége a meccs után egy nappal figyelt fel két tag jelzése után a furcsa egybeesésre, ekkor indult a vizsgálat, amely végül a letartóztatásokhoz vezetett

500 font 10 az 1-hez szeritem nem érte meg

demonsss
#163998
de megörültem , de csak egy sheffield gól 😄

szomferi
#163997
az szopás 😄
na egy azért legalább jöjjön mááá

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#163996
XD

bujcsik555
#163995
Nekem meg 2 xD

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

demonsss
#163994
Nekem is kell a Charlton gól 😄

FERNANDINHO1997
#163993
megjöttem 😄😄

szomferi
#163992
nekem a Charlton gól kéne de nagyon

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#163991
Megis van a sheffield wed. gólom 1,20-ért

demonsss
#163990
nekem 1000 Fft ment el tsongán , mellette volt még Nadal
tehát akkora nagyott nem buktam

gps4everyone
#163989
Hamar feladta jah.

w77d
#163988
Tsonga harmadik szettre gyakorlatilag megsemmisült...

gps4everyone
#163987
Tsonganak annyi... meg a lének is

szomferi
#163986
az over így is meglenne simán 😄

ha teniszre akarsz rakni szerintem kérdezz elõbb meg engem, vagy mást aki ért hozzá, bár nem tudom a topicban ki olyan teniszes mint én

ellenben a kimondhatatlan nevû kosárlabda csapatot lehet rakni 1,50-ért Fortunán, elvileg jó választás, nekem csak 1,35-ért sikerült megtolnom tippmaxon

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

w77d
#163985
azért tsonga a harmadik szettet lazán bukja majd 1-6-ra XXD

szomferi
#163984
és most az egyszer nem hülyeségre raktál 😄😄
bár ez nagyon ki-ki meccs, ilyenre érdemesebb game overt pakolni, nagyon ritkán van olyan hogy 6-3,6-3-at játszanak egymással a közel azonos erõsségû és tudású játékosok

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

w77d
#163983
ez nem vészes nem a fõ szelóm így csak 50-et

demonsss
#163982
Mennyit ? XD

w77d
#163981
ezt már nem.. én is buktam vele...

gps4everyone
#163980
Szerintem sem fog menni neki, nem meggyõzõ a játéka...

szomferi
#163979
volt õ már nagyobb szarban is, simán nyerhetõ még

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#163978
Ezt már nem fogja lehozni Tsonga

szomferi
#163977
98 Crvena zvezda - Hemofarm H 1,35
189 Veszprém - Silkeborg H 1,07
184 D. Goffin - J. Benneteau V 1,25
49 USA - Honduras: USA szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,12
25 Charlton - Tranmere: Charlton szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,12
5 Dundalk - Derry City: Derry City szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1,09

Eredõ odds: 2,46882
Tét: 400 Ft
Várható nyeremény: 990 F


ebbõl már a Derry City gól pipa <#eljen>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

gps4everyone
#163976
és hozza

TrBela
#163975
igaz most nézem csak azért lepõdtem meg mert azért afrikai nemzetek kupáját is nyertek és egy ilyen niger ellen nagynak tûnt az odds

demonsss
#163974
én se

gps4everyone
#163973
nem sok esélyt látok rá 😞

demonsss
#163972
reméljük megfordítja akkor

demonsss
#163971
Am Egyiptom utolsó a csoportjába 2 ponttal még a másik 3 csapat 8-9 ponttal állnak az elsõ 3 helyen és az elsõ ebben a csoportban niger ,tehát sose lehet tudni

gps4everyone
#163970
Pedig raktam rá 😞 A tegnapi nyereményt...