Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FERNANDINHO1997
#166056
írd ! 😄

demonsss
#166055
Nah fiúk Kipróbálom ezt az 1,5-ös oddsozást ma kezdem A Tippeket beírja vagy ne írjam be ??

demonsss
#166054
Reggeli meglepetés 😄

w77d
#166053
akkor írj nekik

FERNANDINHO1997
#166052
Avispa Fukuoka - nem @ 1.18
145,89 HUF Single 03/11/2011 08:54:15 145,89 0,00

Yokohama F-Marinos - nem @ 1.36
172,00 HUF Single 02/11/2011 22:53:16 172,00 234,55 yeaah +100Ft 😄😄

Palesz2
#166051
ez az. h semmmit nem kaptam vissza..

w77d
#166050
az alaptéted felét vissza kellett volna kapnod. Tehát, ha mondjuk 1000-es alaptéttel játszottál (összesen tehát 4000-et fizettél a szelvényért), akkor 500 ft visszajár a dologból...

rajkonnen92
#166048
és bet365ön mennyi a minimum kifizetés?

Glory Man United Go Kimi Go

Palesz2
#166047
nahjo mind1. hagjyuk xD

Palesz2
#166046

itt pl visszakaptam a tétet...

Palesz2
#166045
Jo, értem, de most akk 3/4 ... magyrul.. xd vagyis. Akk nem kellet vonla visszakapnom valamitt???

Palesz2
#166044
de ez az hogy nem nyertem... semmit.. a tétet se nyertem vissza

#166043
bocs, 4 szelvényt kell csinálnod, és mindig másikat hagysz ki, ha 3/4 van.

szomferi
#166042
ehhez leírás? minek?
nyerté valamennyi pénzt, nem tudom mennyi az alaptét, de kb lófing

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#166041
mert rosszul értelmezed.

ha 3 bejön a 4-bõl nem feltétlenül nyersz.

ezt ugy kell elképzelni, hogy:
csinálsz 3 szelvényt, mindegyikbõl 1 meccset kihagysz( nyilván mindig másikat ), majd az össztétet harmadolod. az oddsokat meg ki tudod ugye számolni, mindegyik "szelvényre" a három meccs oddsa.

ezt mondjuk 1.7-8 körüliekkel érdemes, de még úgy sem mindig... csak ha nagggyon tutik.
vagy ha kifejezetten esélyteleneket teszel össze, mert te ugy gondolod hogy nyerni fogsz.
pl 4x 3-as oddsz elég szépen hoz 3/4-ben is.

Palesz2
#166040
mert ez hogy van?😮OO
multkor raktam és visszajött az alaptét... kb iylen szorzokkal...
van valami leírás valahol?😄DD mert ez nem kóser... vígan rakosgatom, hogy jeah, gerappá.. oszt nincs gerappá

szomferi
#166039
ilyen fing odds-okat nem szabad kombira pakolni, mert még az alaptét se jön vissza, mint ebben az esetben...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Palesz2
#166038

Ez ha kombiba volt, miért nem nyert?😮 Valaki meg tudja mondani?? mert én nem vágom :|

#166037
orosz, khl.

Palesz2
#166036
köszi. akk jött.
@szomferi am tippmaxon tettem

szomferi
#166035
na most mindenki 1,5-özik? beszállok már én is, csak nem hiszem hogy valódi pénzzel... :/

holnapra Tsonga és Schalke gyõzelem - 1,79

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Shep
#166034
Hát akkor 1 megvan az 5-bõl.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Shep
#166033
Neftekhimik RUS 3
Barys Astana KAZ 5

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

szomferi
#166032
jézusom, mi ez?? 😄
meg hol tetted?

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Palesz2
#166031
Nyeftehimik Nyizsnyekamszk - Barys Asztana
jégkorong...
nem tudja valaki az eredményét? sehol se találom :S

szomferi
#166030
ha még nem igényelted az elsõ befizetéses 100%-os bónuszukat, akkor befizetsz X összeget, és 15k-ig hozzácsapják az egyenlegedhez bónuszként, és 3x kell megforgatni a befizetett + bónusz összegét minimum 1,5 szorzón

teszem azt, ha maximálisan ki szeretnéd használni a bónuszt, akkor befizetsz 15e forintot, õk adnak ugyanennyi bónuszt, és 90e ft-ot kell megforgatnod 1,5x odds-on

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

zaki
#166029
tényleg? hogy mûködik a dolog? részleteznéd egy kicsit? köszi 😊

szomferi
#166028
õket hagyd, bet365-re fizess be, és még 100%-os bónuszt is kapsz, ha szeretnél

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#166027
Zaki majd ír be a tippjeidet 😄 AM szép szeló volt kár hogy elment

zaki
#166026
ahogy olvasom az összefoglalót még volt egy kapufája is a lyonnak a vége felé 😄

zaki
#166025
asszem befizetek egy kis zsét a bwinre, mert a tippmixen csak a bl meccseken lehet gólokra tippelni, azokat meg nem olyan nehéz eltalálni.
csak az a gáz, virtuálisan könnyebben eltapsolja az ember a pénzt 😊

szomferi
#166024
<#csodalk><#szomoru2>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

zaki
#166023
büdös p!csába, 8ból 7 bejött, meccseket nem is néztem, csak a félidei, és a végeredményeket.



majdnem. na mind1.

FERNANDINHO1997
#166022
megvan😄 köszi, tényleg vak vagyok :_?: DS:?DAS:_?D

Effe88
#166021
kapott gól

FERNANDINHO1997
#166020
Bet365 - õn nem találom azt a fogadásli lehetõséget hogy valamelyik csapat rug gólt.. xd tudom vak vagyok de valaki megmondaná h hol találom xD

demonsss
#166019
Oroszokra soha a büdös életbe nem teszek többet

Effe88
#166018
napoli gólt hihetetlen nem láttam meg<#szomoru1>
bayern 8 otthoni meccsén nem kapott gólt
hát most a 9.már kettõt is kapott

szomferi
#166017
hát látom, szánalmasak tényleg... egy tetves szerencsétlen román csapatot nem tudnak kitömni OTTHON... pedig bíztam benne, valahol -2AH-pel ajánlották õket, akkor gondoltam az over simán jönni fog, kb úgy mint a Bayern 1. félidejében <#levele>
de poén, az eredeti tervemben benne se volt a mu, de nekem bele kell tennem, hát rábasztam megint <#szomoru2>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#166016
Hát MU elég szánalmas újra, 4-5 meccse raklap szarok....... Hanyagolni kell õket mostanában...

szomferi
#166015
jó neked, nekem ez a szarházi szerencsétlen impotens mu viszi el a szelót jelen pillanatban <#falbav>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#166014
13 nap után úgy néz ki nyerek egy keveset...

City win 15K--23K

FERNANDINHO1997
#166013
Derby 0-2 😞( Derby góóóólt ! Benfica -.-''

szomferi
#166012
ez a faszláma mu ha nem rúg azonnal 2 gólt, úgy bassza isten õket akkor... <#levele><#falbav>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

demonsss
#166011
nem tettem meg csak poénra tettem hogy milyen könnyen össze lehet állítani egy 1,50-es oddsot

#166010
Ki tette meg a Leeds meccset?

FERNANDINHO1997
#166009
és megtetted ? nem, mi ?😄

FERNANDINHO1997
#166008
Ajax @ 1.44
Bayern München @ 1.28
Benfica @ 1.36
Inter Milan @ 2.20
Real Madrid @ 1.61
Man Utd @ 1.083
Man City @ 1.66
Seven-Folds, 1 bet * 50,00 HUF 02/11/2011 18:59:37 50,00

Apám rakta ha bejönne odabaszna<#idiota>

demonsss
#166007
Xd már az elsõ félidõbe jött 😄

demonsss
#166006
ne kiabáljuk el azért