Internetes Fogadások, Tippmix +18
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#177080
na de mauni hát a picsámat azt kinyaaaata
#177065
Fiorentina? Hát az olasz! 😄😄
passz
hagyd ki😄😄majd holnap olaszokra fiorentina gólra inkább😊
amúgy azért írtam ma neked egy arsenal+derby gólt nekem ez volt a nap tutija bár jobbat találtál helyette😄😄😄
hagyd ki😄😄majd holnap olaszokra fiorentina gólra inkább😊
amúgy azért írtam ma neked egy arsenal+derby gólt nekem ez volt a nap tutija bár jobbat találtál helyette😄😄😄
#177060
Penarol gól?
Hazai pályán lesznek most, eddigi mérlegük 2 meccsen 0:5 😄😄 Vagy márszejeset fognak játszani?
Hazai pályán lesznek most, eddigi mérlegük 2 meccsen 0:5 😄😄 Vagy márszejeset fognak játszani?
#177055
😄
#177053
jajajajaja
birmingham 😄DD na chelsea hozta amit kell ha ellenük van tippem akkor nem jön ha rájuk akkor sem 😄D
birmingham 😄DD na chelsea hozta amit kell ha ellenük van tippem akkor nem jön ha rájuk akkor sem 😄D
#177052
BetClic kezdõbónuszát (11k ingyen fogadás), minimum hányas szorzóra kell pakolni? vagy az nincs megadva? Ha elmegy akkor visszafizetik és kivehetem egybõl a pénzt? ha nyerek akkor is?
#177050
akkora fasz voltam, megraktam a Birmingham gólt a kombi szelóimba bet365ön a Millwall helyett...
#177048
hát... az még pláne, de hogy a Birmingham nem tud vágni 1 gólt a Chelseanek... 😄
#177045
birmingham gól kénee...
Southampton fuck yeah, épp most gondoltam rá, hogy 10 perc alatt sajnos már nem lõnek gólt
de mégis<#eljen>#eljen>
de mégis<#eljen>#eljen>
Zeniiiiit vágjatok már egy szar gólt, meg a Milan is
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
#177037
Chelsea 2-0 :@
#177036
Na Ibra is mit hagyott ki 😄
#177035
na Birmingham mostmár vágjatok 1 gólt 😄
#177033
Mit hagyott ki Arsenal :ASD:AS😄:AS😄:A:SDa
Hát te egy állat vagy 😄DDDDDDDDDDDD<#hamm>#hamm><#hamm>#hamm><#hamm>#hamm><#hamm>#hamm><#hamm>#hamm>
#177029
am birmingham sztem gólt lõ a chelsenak, bár erre most nem tudom mekkora a szorzó
#177028
jaja 😄 meg bármikor képesek vagyunk eladni egy szép kis labdát... :S no hajrá legyen már 4-0 😄
#177026
hát 2-t nem hiszem hogy vágnának rendes játékidõben :\
#177025
sumák régen lõtt gólt ma beáll és gólt lõ 😄D (ez vicc inkább)
#177024
Hát az nem olyan biztos, hogy nem lesz Milan gól... Az arsenal bármikor képes öngólt toln is 😄😄😄😄 Kosnyigeci simán vállal bármikor egyet 😄
hülye 😄😄😄😄
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
#177020
nem lõnek gólt... milan 0.5 under 😄D viccet félretéve bátorság lenne azért milan gólra tenni.. ha nagyon szeretnél valamit tegyél de csak min. téttel szerintem
#177019
Van Persie 2 v több gól, vagy inkább rakjak egy Ibra vagy Sharaawy gólt? :\
#177017
rakjál most egy arsenal tj-t 😄 legalább 1k-t rakj rá 😄 ezek szerint ma szerencsét hozol xD
demonss: kérdezed ki kezdi? erre se válaszoltam mert nem érdekelsz 😄D most megint te írtál nekem egy üzenetet feleslegesen mert sztem ferrari értette, hogy abban az üzenetben semmi kötekedõ szándék sem volt 😄
demonss: kérdezed ki kezdi? erre se válaszoltam mert nem érdekelsz 😄D most megint te írtál nekem egy üzenetet feleslegesen mert sztem ferrari értette, hogy abban az üzenetben semmi kötekedõ szándék sem volt 😄
#177016
El Sharaawy gól vagy Ibra gól? hmm... 😄 valamelyiket lehet rakni kéne
#177013
max. egy kontrából találhat be a milan de ilyenre én (elfogultság nélkül sem) nem tennék.. benne van a 4-0 , 5-0 is de a 3-1 is 😄 mint pl. a félidõ végén
#177012
Na ez azé nem igaz, mert Persie gólt tettem 😄 Akkor ki kellett volna hagynia😄
#177011
nézi valaki a meccset? köv. gól lehetséges hogy Milan gól lesz?
#177010
te se vagy normális 😄D arsenal gólra nem raksz 1.2ért (mert ismerjük a múltatokat) erre RVP gólt meg bemered vállalni ráadásl ilyen nagy téttel??? 😮 Szép de ez nagyon bátor volt 😄