Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#177080
na de mauni hát a picsámat azt kinyaaaata

#177065
Fiorentina? Hát az olasz! 😄😄

Effe88
#177064
passz
hagyd ki😄😄majd holnap olaszokra fiorentina gólra inkább😊

amúgy azért írtam ma neked egy arsenal+derby gólt nekem ez volt a nap tutija bár jobbat találtál helyette😄😄😄

#177060
Penarol gól?

Hazai pályán lesznek most, eddigi mérlegük 2 meccsen 0:5 😄😄 Vagy márszejeset fognak játszani?

Effe88
#177057
hülye fasz😄😄😄
és amúgy tompítja a hangot???😄😄
engem is érdekel😄😄

#177055
😄

Effe88
#177054
szép<#eljen>
látod mondtam ,hogy vissza nyered😄😄

#177053
jajajajaja

birmingham 😄DD na chelsea hozta amit kell ha ellenük van tippem akkor nem jön ha rájuk akkor sem 😄D
#177052
BetClic kezdõbónuszát (11k ingyen fogadás), minimum hányas szorzóra kell pakolni? vagy az nincs megadva? Ha elmegy akkor visszafizetik és kivehetem egybõl a pénzt? ha nyerek akkor is?

tippmix945
#177051
Benfica 2-0 93.percben ezaz

#177050
akkora fasz voltam, megraktam a Birmingham gólt a kombi szelóimba bet365ön a Millwall helyett...

tippmix945
#177049
benfica huzzátok ki pls

#177048
hát... az még pláne, de hogy a Birmingham nem tud vágni 1 gólt a Chelseanek... 😄

tippmix945
#177047
nem hiába utálom én az angol másodosztályt

demonsss
#177046
Na lesz e csoda az arsenal meccsen vagy nem ?

#177045
birmingham gól kénee...

JohnnyNapalm
#177044
na istenit

tippmix945
#177043
meg az Ipswich

tippmix945
#177042
a Derby rondított csak bele a mai napomba.

JohnnyNapalm
#177041
Southampton fuck yeah, épp most gondoltam rá, hogy 10 perc alatt sajnos már nem lõnek gólt
de mégis<#eljen>

tippmix945
#177040
southampton!

szomferi
#177039
Zeniiiiit vágjatok már egy szar gólt, meg a Milan is

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

tippmix945
#177038
na egyszer rakok a Chelsea-re

#177037
Chelsea 2-0 :@

#177036
Na Ibra is mit hagyott ki 😄

#177035
na Birmingham mostmár vágjatok 1 gólt 😄

tippmix945
#177034
na Chelsea

#177033
Mit hagyott ki Arsenal :ASD:AS😄:AS😄:A:SDa

fook
#177032
Hát te egy állat vagy 😄DDDDDDDDDDDD<#hamm><#hamm><#hamm><#hamm><#hamm>

tippmix945
#177031
neeeem

demonsss
#177030
majd meglátjuk

#177029
am birmingham sztem gólt lõ a chelsenak, bár erre most nem tudom mekkora a szorzó
#177028
jaja 😄 meg bármikor képesek vagyunk eladni egy szép kis labdát... :S no hajrá legyen már 4-0 😄
tippmix945
#177027
southampton+middlesbrough go! <#nevetes1>

#177026
hát 2-t nem hiszem hogy vágnának rendes játékidõben :\

#177025
sumák régen lõtt gólt ma beáll és gólt lõ 😄D (ez vicc inkább)
#177024
Hát az nem olyan biztos, hogy nem lesz Milan gól... Az arsenal bármikor képes öngólt toln is 😄😄😄😄 Kosnyigeci simán vállal bármikor egyet 😄

w77d
#177023
utólag én is belátom.. szétlõttem a kedvenc nagypárnám <#falbav>

demonsss
#177022
Arsenal gólok száma 4,5 over ezt tedd

szomferi
#177021
hülye 😄😄😄😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#177020
nem lõnek gólt... milan 0.5 under 😄D viccet félretéve bátorság lenne azért milan gólra tenni.. ha nagyon szeretnél valamit tegyél de csak min. téttel szerintem
#177019
Van Persie 2 v több gól, vagy inkább rakjak egy Ibra vagy Sharaawy gólt? :\

demonsss
#177018
Inkább tegyél arsenal gólt

#177017
rakjál most egy arsenal tj-t 😄 legalább 1k-t rakj rá 😄 ezek szerint ma szerencsét hozol xD

demonss: kérdezed ki kezdi? erre se válaszoltam mert nem érdekelsz 😄D most megint te írtál nekem egy üzenetet feleslegesen mert sztem ferrari értette, hogy abban az üzenetben semmi kötekedõ szándék sem volt 😄
#177016
El Sharaawy gól vagy Ibra gól? hmm... 😄 valamelyiket lehet rakni kéne

w77d
#177015
so-so...

#177013
max. egy kontrából találhat be a milan de ilyenre én (elfogultság nélkül sem) nem tennék.. benne van a 4-0 , 5-0 is de a 3-1 is 😄 mint pl. a félidõ végén
#177012
Na ez azé nem igaz, mert Persie gólt tettem 😄 Akkor ki kellett volna hagynia😄

#177011
nézi valaki a meccset? köv. gól lehetséges hogy Milan gól lesz?

#177010
te se vagy normális 😄D arsenal gólra nem raksz 1.2ért (mert ismerjük a múltatokat) erre RVP gólt meg bemered vállalni ráadásl ilyen nagy téttel??? 😮 Szép de ez nagyon bátor volt 😄