Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Calver
#90447
oldal forrása a legegyszerûbb, de BRAT már megtalálta #89021-ben <#hawaii>

Szereted a delfineket?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#90446
izé...támpont, és akkor észre fogom venni 😄 pedig megnéztem, de nem tudom mit kellene látni <#help> amióta nem néztem, lett sok új kérdés. de mit nem vezsek észre? (2:1)

Calver
#90445
nem, vagy ha igen, akkor is kiegészítem röptiben

észrevette már valaki az ott elrejtett kis meglepetést? <#zavart1>

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#90444
személyfüggõ. nem sorolnám.

szoktad használni a választható kérdéseket?




chhaya
#90443
8 után nem sokkal lefeküdtem és eddig aludtam. 😄

Mi a kedvenc szavad?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90442
Nem, de pont ma gondolkodtam azon, hogy meg kéne tanulni.
(Egész jól, köszi. Azóta nem fáj magától. De a heg még kissé érzékeny, illetve akkor is fáj, ha túlzottan erõltetem.)

#90441: Nem tudom mi az.

Mikor fekszel le?

A heavy cost. I pay it gladly.

Misuka963
#90441
Nagyfiúk 2.

Láttál már rotten-es képeket ?

BRAT
#90440
Kiváló

Milyen filmet láttál legutóbb?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" &#9771; Zemdee bodáá Irán! &#9771;

chhaya
#90439
Az átlagnál jobb, de nem kiemelkedõ

Tudsz kézen járni?
(Tényleg, hogy van a kezed?)

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90438
Az arc és névmemóriám nem a legjobb. Bár, ennek köze lehet ahhoz, hogy szimplán csak nem érdekelnek az emberek.

Milyen a kézügyességed?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90437
Tavaly? Arra sem emlékszem, ami múlt héten volt... Mindig másokat szoktam kérdezni, hogy mit kaptam, hogy tudjam, hogy milyen értékben illik viszonoznom. 😄

Van valami hasonló pocsékul mûködõ képességed, mint nekem a memóriám? 😄

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90436
Március, mert tavasz, mert tél vége, és mert akkor születtem. 😛

Köszöntött fel tavaly olyan, akitõl nem vártad volna?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90435
Július, mert nyár, mert nyár közepe, és mert akkor születtem. 😄

Neked?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90434
1366x768

Melyik a kedvenc hónapod, és miért?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90433
Nem sokszor próbáltam, de tudok körbe-körbe haladni és csak 1x estem el, úgyhogy mindenképp sikernek könyveltem el. 😄

Milyen képernyõfelbontást használsz?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90432
Igen, de elég amatõr szinten. Segít megfeledkezni a dolgokról. Mondjuk elég rég volt már.

És Te?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90431
Termálfürdõs wellness. *-*

Tudsz / szeretsz jégkorizni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90430
Nem iszok kávét, nincs ilyen gondom.

Tervek a hétvégére?

A heavy cost. I pay it gladly.

dartonite
#90429
Nem,nem szeretem.

Erzed neha hogy a sok kavetol ugy aludnal mint egy csecsemo?
videobaby
#90428
teregetés, vasalás, munka, alvás.

ha lenne csokit termõ fa, ültetnél magadnak?

Fresh Duke
#90427
Elég jók a vizuális képességeim. ^/_\^

Mai terv?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90426
nem.

mennyire vagy vizuális?

BRAT
#90425
majonézt szeretem, de mindig hamar elfogyik, így mustár.

Szoktál szerencsejátékot venni?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" &#9771; Zemdee bodáá Irán! &#9771;

videobaby
#90424
jól.

szendvics tetejére ketchup, mustár, vagy majonéz?

Fresh Duke
#90423
Elég változó, 5-9 óra között. Kedv, idõ, és lehetõség függvénye.
Alvás(kedv(ma),idõ(ma),lehetõség(ma))=9 óra, szóval most elég kipihent vagyok. 😄

Hogy vagy?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90422
Most már kellene. 😄

Hány órát szoktál aludni hétközben?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90421
8-9 között, ha nem muszáj elõbb.

#90420 ?

videobaby
#90420
egyik sem.

mikor fekszel?

Fresh Duke
#90419
Én csak idõutazni szeretnék. ^/_\^

Mikor kelsz holnap?

A heavy cost. I pay it gladly.

BRAT
#90418
Songoku

Te?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" &#9771; Zemdee bodáá Irán! &#9771;

videobaby
#90417
szupererõt *

videobaby
#90416
ameddig a bolygónk megmarad, addig lesz rajta emberi élet is, úgy gondolom.
(ez a kérdés tetszett 😊)

milyen szueprerõt szeretnél magadnak?

Fresh Duke
#90415
Mint akármi mást.

Szerinted mi fogja az emberi faj pusztulásához vezetni? Egy, az emberektõl független katasztrófa okozza , vagy indirekt úton az emberek okozzák , vagy netán direkt módon érik el az emberek ? Vagy egyik sem, és örökké fennmaradnak az emberek?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90414
csak amennyit feltétlen muszáj. nem szoktam elsõre ráugrani, szétnézek inkább.

meg tudod jegyezni a latin neveket?

chhaya
#90413
Anélkül is elég hülye vagyok. 😊

Átlagban mennyit költesz egy-egy ruhadarabodra?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90412
Nem érdekelnek mások.

Egy drog, amit szívesen kipróbálnál?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90411
Hasonlóképp

Adakozol valamilyen egyesületnek, szervezetnek, akárminek?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Calver
#90410
általában ugrok minden becézgetésre, gyorsan betörök mindenkit a környezetemben, hogy a keresztnevemen szólítson.

neked?

"The trees move. Do you not see it?"

Fresh Duke
#90409
Nem tudom. Inkább az olyan károk maradtak meg, amiket bennem okoztak.

Van olyan beceneved, amit utálsz?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90408
Komolyan soha, játékból viszont szoktam csapkodni elég gyakran, nemtom mikor fordult elõ utoljára.

Mi a legnagyobb kár, amit eddig a cicáid okoztak?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90407
Dunno.

Mikor ütöttél meg valakit utoljára?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90406
nekem a felpucolással nincs már gondom, boncoltam eleget. én is sajnálom a rovarokat is, megértelek.
nem, max papírgyûjtéskor odaadom a srácoknak, az elemet gyûjtõbe viszem, de amúgy nem.

mész ma sétálni?

chhaya
#90405
Szintén... Azon is tudok vinnyogni, ha egy darazsat öl meg valaki mellettem. :| Pluszban azt sem tudom elképzelni, hogy akár frissen meghalt állatot megnyúzzak, belezzek, szóval áttérnék növényevésre elég hamar.

Szelektíven gyûjtöd a hulladékot?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90404
nem tenném meg, nem ennék húst akkor. vertem már fejbe halat 1x. zokogtam, mint a szaros gyerek. életbe többet nem ölök.

te?

chhaya
#90403
Nem, a hús fontos. 😄

Ha neked kellene megölni az állatot, amit megeszel, akkor megtennéd, vagy inkább vega lennél?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90402
esetlegesen, ha több barátom is eljön, akkor igen.

fõztél már vadast hús nélkül? 😄

chhaya
#90401
Dettó.

Mész idén valamilyen fesztiválra?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90400
inkább több aprót ejtek meg.

te?

chhaya
#90399
Hát fogalmam sincs, az ilyesmi sosem érdekelt sajna.

Hogyan szoktad inkább: egyszer egy nagybevásárlás, ami hosszú idõre elég, vagy többször kis vásárlások?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90398
ahányszor kell.

meddig voltál pelenkás?