97841
QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • Bebut
    #97238
    A játékokról nem vagyok hajlandó lemondani. Belül még gyerek vagyok, qmi a kezembe kerül játszok vele. Főzés közben, asztalnál ülve, mindenhol.

    Amikor azt mondják neked érezd magad otthon, otthon tudod magadat érezni?
  • smith09 #97237
    Lenne, de eddig még nem került rá sor.

    Mi a legnagyobb függőséged?
  • chhaya #97236
    Rizsfelfújtat gyümölcsszósszal.

    Van lehetőséged home office-ban dolgozni?
  • smith09 #97235
    Zabpehely

    Marhapörkölt
    tarhonya
  • Bebut
    #97234
    Kapszulát.

    Mit ettél ma?
  • smith09 #97233
    Nem, régebben párszor biliárdoztam.

    Mosóport vagy gélt használsz?
  • kamionosjoe
    #97232
    Mostanában elég ramaty filmeket láttam, de néztem egy jó sorozatot, Az Úr sötét anyagai a címe.

    Játszottál már snookert?
  • smith09 #97231
    Nagypénteken nem eszek húst. Mást nem.

    Mi a legjobb film amit a közelmúltban láttál?
  • becauseIsaid
    #97230
    Sonka és tojás zabálás, húsvéti sörök kóstolgatása

    Szoktál böjtölni valamilyen formában Húsvét előtt?
  • smith09 #97229
    Mindenképpen.

    Tervezel Húsvétra valami nagyobb eseményt?
  • kamionosjoe
    #97228
    Még nem.

    Várod már a nyarat?
  • Calver
    #97227
    akit megetettek, nem. aki megette magát, ellenben... (NSFL)

    hallottál már az autotranszplantációról?
  • kamionosjoe
    #97226
    Én nem tudom mire gondol.

    Volt már olyan ismerősöd akit megevett egy kannibál?
  • Zsombor99
    #97225
    Nem egészen értem, hogy mire gondolsz. A helyzet enyhülésére gondolsz, vagy arra, hogy február legutolsó hete van és közeledik a tavasz?
  • Bebut
    #97224
    A mai világot már nem érzem patriarchálisnak. A nők a fejlett nyugati világban egyenértékűek a férfiakkal.

    Itt a jó idő, változik valami?
  • boleron1
    #97223
    Ritkán álmodok-nem érek rá:))

    Mit gondolsz, jobb lenne a világ, ha patriarchális társadalom helyett matriarchális társadalomban élnénk?
  • kamionosjoe
    #97222
    Nem.

    Mit álmodtál?
  • Bebut
    #97221
    Nincs állat, de ha lenne is csak házon kívül lehetne. Nem engedném be a lakásba.

    Könnyen megsértődsz?
  • Calver
    #97220
    végre sikerült, egyetlen jószág sem udvarolt körbe alvás közben finoman karmokkal jelezve, hogy kajaidő van.

    ha van kisállatod, együtt alszotok? ha nincs, szeretnél?
  • chhaya #97219
    Udvarias dolog, de nem kell, a legtöbben szerintem nem igénylik. Engem pl. mindig előreengednek, aminek az a vége, hogy én nyitom az ajtót, és jobban szeretem így, mintha tartanák nekem.

    Kialudtad magad?
  • Bebut
    #97218
    Amennyit szeretne. De a legoptimálisabb úgy elosztani, hogy a férfi és a nő a legtöbb időt tudjon együtt eltölteni. Ha egyik sokat van otthon, akkor ne a telefonját nyomkodja, hanem végrzzen házimunkát, hogy ha amásik hazaér akkor hamarabb végezzenek, és így több tudnak ketten lenni. Persze jó, ha nem esik nehezére egyiknek sem semmi, és szívesen tesznek meg dolgokat a másikért.

    Most akkor ki kell nyitni vagy nem kell kinyitni egy nőnek az ajtót?
  • kamionosjoe
    #97217
    Mivel most szüleimnél lakom elég kevés házimunkát kell csinálnom így nincs is problémám egyik részével sem. Saját szobámat takarítom, saját ruháimat kimosom, teregetek, néha udvaron csinálok rendet kutya után, begyújtok, nagy ritkán én mosogatok el, szemetet, kajamaradékokat kiviszem a szemetesbe/trágyára.

    Egy férfi mennyi házimunkát csináljon?
  • chhaya #97216
    Általánosban tanár akartam lenni, gimi elején újságíró. Azóta határozottan irányt váltottam és még mindig fogalmam sincs, hogy mi legyen.

    A házimunka melyik részét utálod a legjobban?
  • kamionosjoe
    #97215
    Én miniszterelnök akartam lenni gyerekként, hát sok esélyem nincs, de szerintem jó úton haladok. :D

    Te?
  • chhaya #97214
    Azt hiszem a legtöbben nem.

    Mi akartál lenni gyerekkorodban, és mennyire tértél el ettől felnőttként?
  • Bebut
    #97213
    Hát nem figyelem őket ezért nem tudom. Lehet ezzel akarják terelni a diákokat olyan szakirányba amiből több szükséges.

    Szerinted megbecsülik eléggé a kétkezi munkát?
  • kamionosjoe
    #97212
    Általánosban a fizika, nagyon jó tanárunk volt és jól is ment, mert sok ötösöm volt belőle. Középsuliban már nem nagyon volt kedvencem, talán a tesi mert akkor nem kellett a padban ülni.

    Szerinted miért szálltak el ennyire az egyetemi tandíjak mostanában?
  • Bebut
    #97211
    Gimi király volt, egyetem meló mellett nem mindig volt egyszerű. Alapvetően örülök, hogy már csak munka van, mert ha hazajövök nem kell tanulni. Ezt nem szerettem a suliban, hogy otthon kellett még vele foglalkozni. Melónak ha vége, otthon azt csinálsz amit akarsz.

    Mi volt a kedvenc tárgyad az iskolában?
  • chhaya #97210
    Nem is tudom. Vannak dolgok, amik hiányoznak, meg néhányat másképp is csinálnék... Talán egyetemista lennék újra. Talán.

    Te?
  • kamionosjoe
    #97209
    Bikejöringezek a kutyámmal, szerencsére ezt lehet most a vírus alatt is. Egyébként semmi bajom semmilyen extrém sporttal mindenki csináljon azt amit szeretne és belefér neki.

    Lennél újra iskolás?
  • Bebut
    #97208
    Elmennék sportolni, ami most tilos, és találkoznék a barátokkal, nyílvános helyen. Kocsma étterem. De személyesen most nem érzem a dolognak hátrányát, mert a kellő mozgás megvan és a barátokkal is lehet találkozni, de csak otthon és 8ig. Szóval nagyon nem ráz meg, könnyebb lenne nélküle, de bőven bírható.

    Extrém sportokhoz hogy viszonyulsz?
  • Calver
    #97207
    ülnék négy fal között két macskával körülvéve, és szarnék mindenre és mindenkire. koronavírus előtt is itthonról dolgoztam saját vállalkozásban, nem sokat változtatott az életmódomon.

    ...illetve nem igaz, elmennék éjszaka bevásárolni, hogy beszerezhessek mindent amit akarok buckalakók hordáival érintkezés nélkül. ez az egyetlen dolog, ami bassza a csőrömet.

    te?
  • Bebut
    #97206
    A párommal és pihenéssel.

    Mit csinálnál holnap, ha elmúlna egy csettintésre a vírus?
  • boleron1
    #97205
    Sok felé, gyakran és hosszabb-rövidebb ideig, hivatalosan is és privát is. De sosem akartam kint maradni.

    Mivel töltöd legszívesebben a szabadidődet?

  • piros mogyi
    #97204
    Szeretek olvasni. Mindenfélét szoktam olvasni. Szépirodalmi mellett szakmai kōnyveket folyóiratokat, magyarul és németül is.

    Éltél hosszabb ideig külföldön? Mikor és hol?
  • boleron1
    #97203
    Minden zenét szeretek, ami jó. A jó rockzenét is szeretem.

    Szeretsz olvasni, és miket olvasol, ha olvasol?
  • kamionosjoe
    #97202
    Mostanában már elég ritkán, 5-10 km között.

    Rockzenét szereted?
  • becauseIsaid
    #97201
    Kyokushin karate, wing-tsun kungfu, futás, bicikli

    Szoktál futni, s ha igen, akkor mennyit?
  • boleron1
    #97200
    A 19-20.századfordulón.

    Milyen sportágakat űztél kedvtelésből?
  • becauseIsaid
    #97199
    '50-es évek vagy '80-as évek USA illetve szintén 1980 körül Franciaország vagy NSZK.

    És te?