Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dartonite
#91753
Oraja 😊

Haverokkal sokat jarsz bulizni?
chhaya
#91752
Egyik se, ha nem muszáj. Bár a kávét meg szoktam inni, ha muszáj, a sört nem.

Mikor ittál utoljára alkoholt?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

dartonite
#91751
Nem igazan volt meg ilyen.
Jeges kave vagy sor ilyenkor nyaron?
Fresh Duke
#91750
Önmagában a stressz? Az már sehogy.

Mikor kaptál legutóbb hányingert az emberektõl?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91749
Nem vagyok oda az ünnepekért, úgyhogy mindegy nekem.

Milyen formában jön ki rajtad a stressz?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Misuka963
#91748
1000 Kamion volt a neve,amúgy újságot szoktam.

Karácsony vagy Húsvét ?

Bachstein
#91747
Nem. Finom az íze?

Milyen könyvet olvastál utoljára?
videobaby
#91746
sosem ettem, a halakat szeretem, de csak a szálkamenteseket.

ettél már fenyõmézet?

dartonite
#91745
DEHOGY!
Hipotetikus volt a kerdes termeszetesen.

Szereted a lazacot?
videobaby
#91744
sosem voltam úgy, nem is leszek 😄

betéptél? 😄

dartonite
#91743
Muter,ocsem.

Te is baromi almos vagy napkozben,ha elotte levo este betepsz? 😄
videobaby
#91742
szinte soha. csak akkor, ha muszáj.

#91740 ?

BRAT
#91741
0%

Milyen gyakran úszol?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" ☫ Zemdee bodáá Irán! ☫

videobaby
#91740
inkább álmos vagyok, mint fáradt. sokkal hamarabb ébredtem, mint akartam volna.

kivel vagy a legjobb kapcsoaltban családon belül?

Fresh Duke
#91739
Szarul, de szükségszerûen. Bebizonyosodott 1 elméletem; már csak 2 várat magára.

Mennyire vagy fáradt?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91738
igen.

hogy telt a napod?

chhaya
#91737
Azt hiszem, még nem.

Szokott fájni a fejed, ha front jön?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91736
már szinte csak képkezelõ.com-ot lustaságból. régebben tinypic volt a favoritom, de azt elcseszték pár éve. a békást nem tudtam megszokni.

láttál idén gólyát?

Calver
#91735
mert jó. mert tudok vágólapra kimásolt linkbõl vagy printscreenbõl is feltölteni, mert remekül tárolja a képeimet és pillanatok alatt megtalálom a megfelelõ reakcióképeket, egyszerûen ez az etalon képfeltöltõ nálam... kivéve ha nem a saját albumomba akarok cuccokat pakolni, akkor inkább imagerz-re töltök.

mit használsz helyette?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91734
nem.

te miért azt? (ha azt)

Calver
#91733
véleményem a hurkáról:



imgur-t használod?

"The trees move. Do you not see it?"

Vadnokedli
#91732
Helyenként borús lehet az idõ; így enyhe zivatarra lehet számítani itt -ott.

Véres vagy májas hurka az igazi?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

videobaby
#91731
nem tudom, amikor csak szükséges. sokszor szerintem.

lesz ma esõ?

The Protector
#91730
Zöld.


Milyen gyakran mosol kezet?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

videobaby
#91729
szerintem csak séta lesz ma, meg mamázás.

melyik a legfinomabb almafajta?

Fresh Duke
#91728
Az olyanok mindig tele vannak cigókkal, így nem igazán vonz a dolog.

Esti program?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91727
fedett helyre megyek, hacsak tehetem, akkor haza jövök.

voltál valami fesztiválon az idén?

Fresh Duke
#91726
Nincs bajom velük.

Mit teszel, amikor vihar közeleg?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91725
hát el 😄 ez volt sok mostanában a fülemben.


#91722 annak mondják, nem vagyok elájulva tõle.

fémcsatos öveket szerted?

Fresh Duke
#91724
Ezt itt inkább ne erõltesd. Menj inkább hh-zni a chatre...

#91722

A heavy cost. I pay it gladly.

Misuka963
#91723
Nem tudom ki az.

Náci vagy kommunista ha választani lehet ?

Fresh Duke
#91722
Azt Neked kell tudnod. ^/_\^

Hayden Christensen szerinted jó színész? (Illetve, színésznek tartod-e?)

A heavy cost. I pay it gladly.

#91721
jó lenne

Nézed a Német-Ghána futball mérkõzést?😉

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

chhaya
#91720
Nem.

Kellene?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91719
Lassacskán, de eljutott hozzám valami olyasminek a híre, ami már nem számít. Viszont ennek fényében picit módosítom a terveimet. ^/_\^

#91715: Néha még engem is lenyûgöz, mennyire átlátok egyes embereken.

Félsz tõlem? / Megrémisztelek?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91718
Milka.

Történt veled valami szokatlan az utóbbi idõben?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Calver
#91717
milka a nyertes nálam

arrafelé?

"The trees move. Do you not see it?"

Misuka963
#91716
Embere válogatja.

Melyiket szereted jobban : Boci vagy Milka ?

Calver
#91715
régebben azt mondtam volna, hogy igen, mostanra... általában igen, de van akinek kb egyáltalán nem, ami megrémiszt.

te?

"The trees move. Do you not see it?"

Fresh Duke
#91714
Attól függ. Ha csak egy szabad hétvégém lenne, akkor az elõbbit. Amúgy meg vélhetõleg az utóbbit.

Könnyen belelátsz mások fejébe?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91713
Nem az en mufajom.

Mit valasztanal nyaralasnal: egy hetvege egy sokcsillagos szallodaban vagy egy teljes het egy atlag apartmanban?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Misuka963
#91712
Én nem tudom mi a baj azokkal,viszont én nem hordok szandált 😊

Nemzeti rock-ot szereted ?

ressy14
#91711
utcán nem, de itthon szívesen fütyörészgetek, dúdolgatok dalokat

melyik undorítóbb? szandál zoknival vagy papucs zoknival?

Dum spiro, spero.

Calver
#91710
semmin sajnos

hajlamos vagy "magadban" énekelgetni, akár ha mások nem hallják? (vagy csak ha leszarod h mások esetleg hallják)

"The trees move. Do you not see it?"

ressy14
#91709
tini koromban hallgattam egy-két rózsaszín pitbull számot, de azt is csak a szövege miatt. egyébként a punk zene- és az életstílus is elég távol áll tõlem

játszol valamilyen hangszeren?

Dum spiro, spero.

Calver
#91708
ööö... jó kérdés, fingom sincs. viszont a beszúrást elbaszcsiztad, hosszúhajú buzinger lett belõle.

punk-al hogy állsz? (akár zene, akár életstílus)

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91707
eze.

kapott már el jégesõ?

Calver
#91706
infantilis garage punk jöhet? ezt, mert elképesztõen kurvajó

neked?

"The trees move. Do you not see it?"

Fresh Duke
#91705
Denevérnek öltözve puszta kézzel fogok bûnözõket verni az utcán.

Egy zene, amit az utóbbi idõkben rongyosra hallgattál?

A heavy cost. I pay it gladly.

Calver
#91704
szervezés alatt, alkohol megléte szinte biztos, kisbalták, tábortüzek, és ártatlan állatok megsütése is elõfordulhat.

neked?

"The trees move. Do you not see it?"