136
nah?
  • Daza500
    #136
    Mi pont ezért nem megyünk oda.
  • individualo
    #135
    Srácok placcról mit tudtok?
    szerintem jó kis party hely, aki szeretne jönni, az jelentkezzen nálam mailban, hogy tudjam hány emberrel megyek. :)
    Vannak celeb is ottan. :)
    Lehet lesni akár Zsédát is. :)
  • konzervpap
    #134
    jöhetnél velem mit szólsz hozzá???:):)
  • mokkamester
    #133
    én megyek ha osztogatnak dezodort
  • mekkano
    #132
    srácok ki jön a legközelebbi axe party-ra??? most lesz 23.-án Tát-on az Ice Beach-en....rengeteg csajszi ott lesz,ahogyan én is...:))ha akartok egyet csajozni akkor gyertek..:)
  • mokkamester
    #131
    Én régebben a Denim "barana" - használtam az volt a legtutibb csak már sehol nem találom. Ezért Axe.
  • makker25
    #130
    hát ja, én nem tudom milyen ez az új illat, de az adidast anno nagyon szerettem, a szürkét konkrétan. axe-ból meg még ősidőkkel ezelőtt az africa-t, az bevonzott 1-2 csajszit szerintem..
  • mekkano
    #129
    jó kis oldal ez,legalább tudom hol lesz a legújabb party...
  • mokkamester
    #128
    Hi all, hátha lecserélted az adidas-t axe Instinct-ra akkor biztos jó lehet én is kipróbálom. Van egy oldal aholpartyk levannak irva lehet osztogatni is fognak info: itt
  • makker25
    #127
    pfff olyan nálunk is volt, olyan pici szoknya volt rajtuk... kár hogy még alig láttam ki a szememből.. nagyon jó nőket szednek össze az ilyen akcióikhoz...
  • Voronyinko
    #126
    Nekem az adidas sosem tetszett, nem olyan az illata, ami nekem bejönne, ráadásul hamar el is múlik. Az axe viszont mindig is jó volt, az eddigi barátnőim is szerették :)
  • nájkiki
    #125
    Pedig az adidas se rossz:D Instinct előtt azt használtam, a Pure-t vagy mit, azt a fehéret:P
  • makker25
    #124
    Én egyszer ráhajtottam az egyikre és nagyon lekoptatott. Biztosan azért mert éppen Adidassal voltam befújva és nem AXE-al! :))))))
  • Voronyinko
    #123
    Hát igen, legtöbbször valóban csak beszélgetés van a dologból. De próbálkozni azért lehet :P Ha előtte fújsz magadra egy kis axe-ot, talán könnyebben kötélnek állnak :D
  • nájkiki
    #122
    Hú az jó lehetett:DDD Bevállalósak ezek az axe-os csajok, miskolcon én egy órán át beszélgettem az egyikkel, kár hogy csak beszélgettünk:P
  • Voronyinko
    #121
    Kár, hogy nem tudok elmenni :((( Van pár egészen kellemes élményem az axe-os csajokkal kapcsolatban... Például amikor egyszer ők ébresztettek a koleszban :D Na az nem volt rossz :D
  • makker25
    #120
    Állítólag dezodorokat is fognak osztogatni a mai Dunaújvárosi party-n! Én is csak hallottam. Tutira ott leszek!
  • nájkiki
    #119
    Haver levisz kocsival...De hogy visszajönni hogy fogunk az már kérdésesXD
    Voltam a Miskolci party-n, az marhajó volt, remélem ez sem lesz piskóta!
  • hastetheday
    #118
    az pont jó hogy Dunaújvárosban lesz ott lakom....:):) remélem,hogy fergeteges buli lesz,bár a képek alapján amiket megnéztem az oldalon eddíg jól sikerült mindegyik.....ki jön ma?
  • Voronyinko
    #117
    Nézegettem az axe-os oldalt, ma például Dunaújvárosban lesz buli. Aki teheti, menjen el, én eddig mindig jól éreztem magam(nem utolsó sorban a csinos axe-os lányok társasága miatt :D )
  • tedmosbyisajerk
    #116
    Azok a bulis egyetemi napok... Sör, csajok, axe buli! A tavalyi nagyon bejött, már amennyire emlékszem!:)
  • kombajn59
    #115
    megint miskolcon lesz remélem nem felejtetted el :D holnap az egyetemi napok keretében!
    én ott leszek ;)
  • Tomika24
    #114
    újra pörög a fórum:) egyébként én a pesti axe-on voltam még a rióban, az is durvára sikeredet..:)
  • heilmester
    #113
    Axe buli miskolcon! Hatalmas party volt, eszméletlen jó csajokkal!
  • zsilike
    #112
    HI!pénteken citadella-lee combs-FINGERLICKIN!!!!
  • sgblake06
    #111
    valaki nem tud egy Játékletöltő FTP ???????
  • Narcotic Syntax
    #110
    vinyl: A PÉNZZ!!!
  • VinylToy #109
    Először ez:



    Majd ez:




    Nem értem a klubbot. :(
  • neménvoltam
    #108
    Tegnap elmentem Sven Väth-re, hát nem volt egy nagy durranás, nagyon-nagyon leesett a hyper szívonala :((
  • VinylToy #107
    Buli leeeesssszzzz....




    Kicsit nagy a kép, azért így linkelem :D
  • neménvoltam
    #106
    up! Sven Väth-re jön valaki? Tudom, hogy hyper így meg úgy, sok lesz a poké, de ő mégis egy LEGENDA!
  • VinylToy #105
  • Dani20
    #104
    vinyl azt ugy irják h HoweLLs

  • VinylToy #103
    ffffuuuuuuuuuuuuuuuuuffuuuuuuu...

    Tegnap olyan buliba voltam mint ezelőtt kb. 8 éve...jó kis funky-s zenék, sok vivamajom otthon maradt, és kellemes közönség volt. Nagyon fasza volt :)

    Jövő hét pedig Danny Howels....nyami-nyami
  • BADE
    #102
    de lehet funkyval is keverve
  • BADE
    #101
    Elsősorban dance.
  • VinylToy #100
    Milyen stílusban?

    Balatonfüred Galéria nekem nagyon bejött! :)
  • BADE
    #99
    A rendőrség feloszlatta a cseh technopartyt

    A cseh rendőrség kedden megkezdte a tömeg feloszlatását Csehország legnagyobb illegális technozenei fesztiválján, amely így véget ért.

    A tizenegyedik CzechTek fesztiválon résztvevő fiatalok a nyugat-csehországi Tachovhoz közeli Bonenov falu melletti réten hivatalos engedély nélkül ütöttek tábort. A helyszínről délutánra már tömegesen távoztak a részvevők, már csak mintegy háromszázan maradtak. Előzőleg mintegy ezer rendőr bekerítette a francia zenészek által vert legnagyobb három tábort.

    A rendezvényre, amelyre a hét végén 15 ezren látogattak el, ezért vonult ki a rendőrség, mert a terület haszonbérlője feljelentette a party szervezőit a rét jogtalan használata miatt.

    A fiatalok egy része a felszólítással dacolva nem hagyta el a fesztivál helyszínét, s hétfő este üvegekkel, botokkal és kövekkel dobálta meg a területet körülzáró rendőröket.

    Kedden a rendőrség éjfélig adott határidőt a még ott lévő fesztiválozónak a távozásra. A rendezvény akár erő alkalmazása árán történő félbeszakítására a hírek szerint Stanislav Gross belügyminiszter, kijelölt kormányfő személyesen adott utasítást.


  • Lteebee
    #98
    Bukemen volt valaki?
  • BADE
    #97
    Írjatok már jó discókat Mo-on,ahova érdemes menni!Ha van honlapja az mégjobb lenne!