77
380.000 ft-bol milyen gepet lehet kihozni?
  • Borg
    #77
    Szerintem meg itt a vége.
  • zaki
    #76
    szerintem mind2-nek igaza van
  • pinehead
    #75
    Én nem is válaszolnék baman helyében egy ilyen alaknak...
  • pinehead
    #74
    Az máshol van...
  • zaki
    #73
    jó olvasni a balhét :)
  • ollie
    #72
    miért, mert a nők fizetnek?
  • [Jakuza]
    #71
    'nem szoktam forumozni' arra utalt, hogy nem ismerem annyira a kulonbozo helyeken hozzaszolokat
    LOL.

    A nem szoktam hugyozni meg azt jelenti, hogy nem latogatom a wcket.
  • zaki
    #70
    ez az 1ik legjobb topic :)
  • ollie
    #68
    akkor semmi nem marad a nőkre, sőt még nekik kell fizetniük, hogy összejöjjön a jó gép :D
  • baman
    #66
    a 'nem szoktam forumozni' arra utalt, hogy nem ismerem annyira a kulonbozo helyeken hozzaszolokat, hogy meg tudnam itelni, esetleg felesleges-e valahol feltenni a kerdest, mert nagyjabol ugyanazok olvassak (valaszolnak). a 'topic cim' analog a 'subject', vagy 'temamegnevezes' kifejezesekkel, melyek egyeb kommunikacios formak eseten lelhetoek fel, es ha valaki azt mondja, hogy nem logikus a leheto legpontosabb (informativabb) leiras ebben a 'mezoben', akkor az tenyleg csak kotekszik.

    csokollak!
  • ollie
    #65
    De szerintem pénzkidobás, mert mondjuk egy 9700 pro a felébe kerül és csak 10-20%-al lassabb. Akkor már inkább vedd meg a 9700-est és akkor még mellé jöhet egy 3.06-os 800FSB-s Pentium 4. Na? De ha már annyira nem tuc mit kezdeni a lóvéddal, én tudnék... ;D
  • [Jakuza]
    #64
    "alapszabaly, hogy a topic cime akkor a legjobb, ha minel pontosabban leirja a targyalt temat, mert igy kiszurhetik a latogatok a szamukra teljesen felesleges 'thread'-eket."

    Aham.Hat Jolanka ez a probalkozas inkabb a nevetseges.

    "de en ennel joval kevesebbet tudok az esetleges atfedesekrol, mivel egyebkent nem szoktam forumozni"

    Hirtelen de nagy forumtudor lettel.
    Akkor te pojaca nezz korbe a forumokon, hogy hany szazalekban van a topicban benne az osszeg.
    Ennyit arrol, hogy ki hova menekul.
  • pinehead
    #63
    Csak elrettentésként írtam.

    Habár miért is ne??!
  • ollie
    #62
    A 256-oson DDR2 van, míg a 128-ason meg sima DDR. Hát talán gyorsabb e miatt. De ha a jövőre gondolsz, akkor én a te helyedben mindenképpen a 256-osat venném, mert lehet hogy 1 év múlva már kihasználják a gámák. Ja, meg ha 1600x1200-ban nyomulsz, akkor pláne.

    http://mirror.ati.com/products/radeon9800/radeon9800pro/compare.html

    Aha, a memcsije mindenképpen gyorsabb egy kicsit a 256-osnak, valamint gondolom, hogy jobban is húzható.
  • pinehead
    #61
    "pontos valaszt angyalom, mert kulonben hiteltelenne valsz, es a szemmellathatoan magas nepszeruseged hirtelen zuhanni kezd ;-)"
    Ezen nem csodálkozom.
    Nem írtam reagálást, mert csak OFF-lenne, és nem akarom tönkretenni a topikját senkinek sem.(Megteszi más, ahogy elnézem.)
    Van hirtelen 200 ezer forintom, megvegyem az új Radeon9800 PRO-t? Elég vajon a 128MB-os, vagy legyen a 256-os???
  • baman
    #60
    alapszabaly, hogy a topic cime akkor a legjobb, ha minel pontosabban leirja a targyalt temat, mert igy kiszurhetik a latogatok a szamukra teljesen felesleges 'thread'-eket. igen gyenge sarokbaszorulasnak tunik az, hogy a 'subject'-ben ne, csak a 'thread'-ben adjam meg az osszeget (jobbat, gondolom nem tudtal kifundalni menekuleskepp, hiszen az valoban tulzas lenne, ha sehol sem adnam meg az osszeghatart, akkor az egesznek nem volna semmi ertelme. ezt valahogy meg te is erzed, mokucka)

    talan meg az is nagyzolas, hogy 'konfigot szeretnek venni', hiszen arra utal, hogy felesleges penze van valakinek, es ez gyalazat. mar a 'venni' is gusztustalan, igy a legjobb az lenne, ha csak a 'szeretnek' szo kerulne be a topic cimebe, nem?

    es az hol derult ki, hogy en (a kocsog gyerek) 'fake'-lek csak az osszes forumban? pontos valaszt angyalom, mert kulonben hiteltelenne valsz, es a szemmellathatoan magas nepszeruseged hirtelen zuhanni kezd ;-)
  • [Jakuza]
    #59
    Te faszkalap, majd nem fogom megvedeni magam, mert te azt mondod.
    Az a nagyzolas a penzel amit te csinalsz te gyoker fasz.
    Ha nem azt csinalnad, akkor a topic cime az lenne, hogy konfigot szeretnek venni segitsetek, aztan a hozzaszolasban irnad az osszeget te gyoker.
    Neked meg Pinehead mar leirtam, hogy nincs semmi kozod ahoz, hogy nekem milyen monitorom van, es ha nem tetszik ez neked azt is leszarom magas ivbol.
    Mar amugy is kiderult hogy a kocsog gyerek csak fakel a forumokban.
    Mar tele van a tokom az ilyen barmokkal, meglehet nezni hany ilyen hozzaszolasom volt. Csak, mar kikattantam ilyen Pinehead es egyebb gyokerre, akik regisztralnak egyet es a 20 hozzaszolasukkal osztjak az eszt.
  • zaki
    #58
    ÁÁÁ, nagyon jó lett ez a topic, most olvasgattam, halálra röhögtem magam :)
  • CSOCSO
    #57
    p2: ps2 re gondoltam
  • CSOCSO
    #56
    300 bol egy p4 et ati 9500proval stb... plusz 80 ért egy p2-t chipelve két joy al..
  • pinehead
    #55
    Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni.
    Örülünk, ha segítettünk!
    Ui.:bár azt nem árulta el, milyen monitora van.
    Lehet, hogy egy 15'-os monocrome..
  • baman
    #54
    > ... minden 2. nap egy uj formoban nyit uj topikot?

    szerintem teljesen erthetoen valaszoltam: *egyszerre* postaztam a kerdest az osszes forumon. az osszeghatar megadasa pedig segit kizarni a felesleges valaszokat, hiszen mire mennek egy olyan konfiguracios ajanlattal, melynek vegosszege mondjuk 1.000.000 Ft? valoszinuleg egyetlen tetelt sem tudnke hasznalni belole.

    "A monitorom tobbe kerult joember." es "Mi ez ha nem nagyzolas a penzzel?"

    nos, mi ez, kiscipo? :-))

    a tema reszemrol lezarva. koszonom mindenkinek, aki ertekelheto segitseget nyujtott! az agyserultet pedig probaljatok meg valahogy kifirkalni innen, mert nem tesz jot a forum hirnevenek.

    udv.
  • Munch
    #53
    Ezt annyira nem bírom ebbe a világba... 380 rongy ma már tudod mi???????? SEMMI!!!!!!!!!!!!!!! És ha megteheti, hát tegye, költse arra a pénzt, amire szeretné. Ha írok neked összegeket, arrol hogy mim van, stb, akkor elkezded b*sztatni az embert??? Abszolút semmi menőzést nem látok abban, hogy több helyről érdeklődik, hogy mit érdemes venni. Ha te mindenben csak a rosszat látod, és irigységed erőteljesen folyásol be téged, akkor inkább húzd ki a hálókártyádból a kábelt, mert ilyen szintű kötekedésre kevés ember kíváncsi.
  • pinehead
    #52
    Nagyon mélyreszántó gondolatok.
    Kár, hogy ismételten köze nincs a topikhoz.
    Gondolom ahhoz nem lehet normálisan hozzászólni részedről- hm, erre nincs is mit mondanom.
    Él még a topik, vagy csak Én levelezgetek ezzel az IQ-bajnok, arrogáns farokkal???!!
  • [Jakuza]
    #51
    Csillapodj te kis debil.
    Ha irrital amit irok, ne olvasd.
    Ja es idezem a toled hallottakat.


    "Viszont ha az ebben a topikban történő dolgokkal nem értesz egyet, ne látogasd.Ez csak tanács."

    Igy legalabb nem kell ertelmezo keziszotar neked, hogy felfoghasd ekezet nelkul mit irok.
    Az meg nem rad tartozik, hogy milyen monitorom van.
    Ja es ha elgurult a gyogyszered vegyel be masikat.
  • [Jakuza]
    #50
    Ja de nem a topic cimebe irja bele .
  • pinehead
    #49
    De tényleg:
    - most nem az alapján lehet véleményeket kérni, ha az árat tudjuk???!
    Nem értem, ezzel mi lehet a gond, szerintem merő rosszindulat, nem tudok másra gondolni.
    Mert több topikban felhozta???!! Na és??
    Több ember véleményére kiváncsi, írta is szerencsétlen, hogy láma a dolgokhoz!
    Na mindegy, azért remélem a lényegből sikerült valamit kiokoskodnia!
  • Lazarus
    #48
    "Lefogja mindenki irni, hogy mi mennyibe kerul es levonhatod a tanulsagot"
    Szerinted úgy lenne helyes ha mindenki írna ide egy egész árlistát?
    Nem sokkal 1xűbb ha leírja az összeget hogy miből lehet gazdálkodni? Szerintem így a legegyszerűbb. Azért nyit mindenhol topikot mert több ember véleményére is kiváncsi, én is ezt szoktam csinálni.
    Amúgy elég szánalmas ami itt folyik...
  • pinehead
    #47
    Moderátor, az alábbiak elolvasás után törölhetőek!
    Debil?
    Okosítod itt a jónépet, Te Főfasz, aztán legelőször Te linkelgetsz vissza hülyeségeket?
    Gondolkodj el már magadon, "jóember",másodsorban találd meg az ékezeteket, mert siralom olvasni, amit itt összeirogatsz te irígy kis bunkó.
    Sajnálom, ez nem az Én stílusom, ez a pöcs felbosszant, de marhára.
    "A monitorom tobbe kerult joember."
    Áruld már el légyszi, milyen monitort használsz, oké, FőHW-Guru...???!


  • [Jakuza]
    #46
    Ki irigykedik te debil ?
    A monitorom tobbe kerult joember.
    De jo hogy azt is tudod, hogy mit irsz le, ha meg idezni se tudod sajat magad.
    Javaslom olvass vissza, akkor talan rajossz, hogy mit irtal.
    Es meg ilyen emberek oktatnak, akik azt se tudjak mit irogatnak ossze-vissza.

  • pinehead
    #45
    So sorry..
    Helyesen:

    "örökölt, akármi."
  • pinehead
    #44
    Figy:
    EZT írtam:
    "örökölt, bármi."
    Nem értem, mi a gond ezzel...
    nem látogatok el sehová sem, mert ITT, ezen a fórumon várnal választ a kérdésre, és nem túlzottan érdekel, még hol másutt.
    Irígykedsz, ez a téma!
    OFF lezárva nálam.
  • [Jakuza]
    #43
    Oktassal csak, de eloszor jo lenne ha fogalmazni megtanulnal: "orokolt vagy akarmi".
    Aztan lehet oktatni meg tanacsokat osztogatni.
    Azztan latogass el a Prohardwerre, HWSWre es olvasgasd el ebben a temaban az ilyen es hasonlo valaszokat ebben a temaban.

    Tema cime: 380.000 ft-bol milyen gepet lehet kihozni?

    "agyasima Válasz | Email | 2003-07-30 14:26:12


    agyasima
    (fanatikus tag)
    Kisértetiesen hasonlít ez a topic sok másik szivatós topicra..."
  • pinehead
    #42
    Te tudod, milyen topikot nyitsz.
    Ez rajtad áll.Viszont ha az ebben a topikban történő dolgokkal nem értesz egyet, ne látogasd.Ez csak tanács.
    Egyébként nem érzem magam debilnek, de ez szintén OFF-téma.
    "A masik fele, hogy a modorodon valtoztass, mert teged minosit."---Ez pedig egy idézet Tőled.
    Gondolkodj el rajta.

  • [Jakuza]
    #41
    Szerinted megtudja vedeni magat, ha akarja ?
    Te ide irtad mar az arat a gepednek ?
    Ki a fasz irigykedik te debil ?
    Nem csak a penzen van a hangsuly, hanem a + 8 forumon azonosan megnyitott topic.
    Mi ez ha nem nagyzolas a penzel, foleg ugy hogy a masik forumon annyi ertelmes valaszt kapott amivel ha nem debil boven levonhatja a tanulsagot, hogy mit erdemes venni.
    Most akkor mi a fasznak irjak le neki a forumozok a velemenyuket, ha minden 2. nap egy uj formoban nyit uj topikot ?
    Ezert irtam az elobb, hogy majd minden forumba kifogom holnaptol irni, hogy van egy BMW-M5som noket keresek bele szopni 5 Ftert.

  • pinehead
    #40
    Látom az OFF-topikolás az megy.
    Irígykedtek, vagy mi??
    Lehet, hogy örökölt, akármi.
    Bár megmagyarázta.Az Én gépem sem volt olcsó, ha valakit ez zavar, sajnálom, ez van.
    Ő megteheti, más nem-EZ a probléma?
    Ignore!
  • [Jakuza]
    #39
    Ki beszelt itt sokrol vagy kevesrol ?
    Lehet hogy kicsit nagyobb a gepem mint egy 333as Celeron, de az arat meg sohase irtam ide.
    De legkozelebb eskuszom nyitok egy topikot, hogy van 2 Ft-om leszopsz e.
  • Munch
    #38
    Nah csakhogy valaki meg is védje... mi neked ebben a menőzés??? Tök jogos hogy elküld téged ... oda. 380 mért lenne olyan sok? Tök értelmesen leírta hogy mi a helyzet. Mi ebben a menőzés??? 333-as celeronra telik neked vagy mi? mért vagy felháborodba? nem igazán értem...
  • [Jakuza]
    #37
    Joember, ha annyira kivancsi vagy hogy milyen a megfelelo konfig es nem nagyzolasbol irsz akkor legkozelebb tartozkodj az osszeg kiirasatol.
    Lefogja mindenki irni, hogy mi mennyibe kerul es levonhatod a tanulsagot.
    Nem azzal kezdi az ember ha jo gepet akar, hogy elkezd menozni, hanem megkerdezi, hogy mi a legkedvezobb ar/teljesitmeny/minoseg fekvesu gep.
    A masik fele, hogy a modorodon valtoztass, mert teged minosit.
  • Davidus
    #36
    sg-n ilyet nem fognak kimoderálni:)