8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • BBlackbeard
    #114
    Köszi a felvilágosítást. Látom nem fűlik a fogad a team-hez. Akkor egyedül kell gyilkolnom a csigaevő gallokat:(. A fansite-ot ha minden jól megy ma megnyitom. Lesz benne zene meg minden földi jó;)
  • AnuluWork #113
    Vendor: ált. minden ami elad. Ez lehet egy NPC kereskedő, lehet beprogramozott bármi, de lehet egy sima szerkezet (ami ettől még lehet egy NPC kereskedő is), amibe beleteszed a cuccot, beírod az árát, és vagy megveszi egy player vagy sem. Itt sem fog vásárolni tőled a gép, mint ahogy mostanában a legtöbb MMO-ban.
  • BBlackbeard
    #112
    Hi! Mi az a vendor? Mondtad hogy tudsz valamit a fejlődési rendszerről...akkor ha spanyol leszek csin
    lunk egy csapatot? Mert team-ben jó az MMO:)
  • a.carkey
    #111

    Jól meg vannak pakolva a hajók! :)
  • a.carkey
    #110
    Szerintem építtetsz egyet magadnak a raktár mellé. Vagy NPC eladó lesz, vagy vendor. Majd meglátjuk.
  • BBlackbeard
    #109
    Hogyha mindenkinek lesz háza akkor maradok az Angoloknál, de ha akarsz velem csoportba lenni akkor lehetek spanyol, csak franciákat utálom. Ez a bolt ez hogy lesz megoldva? Kibérelsz mondjuk 10 aranyért egy épületet amibe berakod a cuccaidat és akkor bemethenke és megvehtik? baró lenne. Nemsokára felrakom az oldalt.
  • a.carkey
    #108
    Mindenkinek lehet háza, boltja, meg amit akar (pl. raktár). Lehetsz hajóácstól, kereskedőig, stb. minden. Ugyanezek közül kalóz oldalon azt hiszem nem lesz elérhető minden. De mondjuk így logikus, hogy pl. kalóz ne legyen hajóács. Amikor kijön, még sok minden nem lesz a játékban.
    Sajnos nem értek a programozáshoz. Nem hiszem, hogy minden hajó elérhető lesz. Sajnos, pont ez lesz egyes nemzetek jelentősége. Kalózként talán nagyobb skálán választhatsz majd, ha el-el foglalsz egy-egy hajót. :)
    Spanyol a War Galleonok miatt leszek. Valahogy a legelső C64-es Pirates óta erre várok, hogy egy ilyenen legyen egy kapitányi szobám. Azóta meg különösen, hogy Marseilleben láttam a Roman Polanski filmből a kalózhajót és Stockholmban a Vasa-t. Itt egy ship guide, nem teljes!

    Ja:



    Természetesen megveszem, még ha csak kipróbálásra is. Lehetőleg az elején, hogy minél kisebb legyen a lemaradás. (MMORPG-ben ez elég fontos.)
  • BBlackbeard
    #107
    Elkezdtem egy fansite-ot csinálni de még nagyon béna ezért nem rakom be a linkjét.
  • BBlackbeard
    #106
    És csak a spalónyoloknak lesz házuk? Mert ha igen akkor lehet átállok, bár azt nagyon sajnálnám. És mire való lesz a ház?
  • Botond #105
    Hacienda az a házad lényegiben.
  • MarkBlade
    #104
    Ez gyönyörű!!
  • BBlackbeard
    #103
    Hát én Angol leszek az Tuti, állami szolgáltaban. Miért mit tudsz a fejlődés rendszerről? Mi az a hacienda? Szerintem minden hajó elérhető lesz bárkinél... Szted ház vagy valailyyen olyan dolog lesz a játékban amiben el lehet rejteni/lerakni a cuccokat? Te értesz a weblap programozáshoz, Akkor te biztosan megveszed? Bocs a sok kérdésért..:)

    Ui.: Ha valakit beválasztanak akkor az rakjon képeket be meg tudósítást...
  • a.carkey
    #102
    Gondolom ezt akartad. A link nem jött be ...
    Mellesleg egész jó, quest alapú fejlődés lesz. :) Nem az ölj meg 100000 patkányt elv ... :)
    Egyre inkább a spanyolok felé húz a szívem. Nem kalóz, vagy csak állami szolgálatban, de spanyol. Már csak a legdurvább hajók és a hacienda miatt. Nagyon kiváncsian várom a bétát.




  • BBlackbeard
    #101
    Nah akkor infó:Új király képek. Gönyörű lesz. Egyben itt is megkérdezem hogy nem akad olyan ember aki csinálna a POTBS-nek egy fan-weblapot? Infókat én löknék csak neki be kéne tenni. Én sajna nem értek ilyenekhez..:(
  • AnuluWork #100
    Nincs info. Jelentkezzél, és ha mákod van, bekerülsz a bétába.
  • BBlackbeard
    #99
    Infót akakarok!!
  • BBlackbeard
    #98
    Jó de konkrét időpont nincss??
  • AnuluWork #97
    Ha jelentkeztél rá, akkor ha meghívtak! :)
  • Gyadi
    #96
    Star Wars Galaxies
  • BBlackbeard
    #95
    Szaiztok. Örülök hogy sokaknak teszik a játék. Tervezhetnénk valami Magyar csoportot. Egyébként nekem is baromira tetszik a video, de a teljes se lenne a kutya. Mikor lehet a bétával játszani is? Elárúlná valaki hogy mi az a swg?:$ köszi
  • a.carkey
    #94
    A videó nagyon brutál!

    Lehet benne látni olyanokat, mint:
    - karaktergenerálás (vagy öltöztetés, mint egy Barbie játékban)
    - tengeri csata
    - szárazföld, mászkálás, kocsma
    - a csatában megsérült, repeszekkel, lyukakkal teli hajótest
    - és egy valami gyönyörű vízesés alatti tengeröböl. Eszméletlen!(Ez a kép!)

    Részemről azt hiszem jövő januártól SWG-ről váltok a POTBS-ra ...
  • a.carkey
    #93
    Három új kép, egy cikk és egy új video a hivatalos honlapon ...

    A képek:


  • Newfronter
    #92
    Sziasztok!

    Kitöltöttem a jelentkezési lapot. Mikor várható hogy válaszolnak?
  • Curze
    #91
    "Big Announcement On Monday!
    Monday September 19th is Talk Like A Pirate Day, and to celebrate we are making a big announcement! Come to our site anytime from Monday on and you'll see what we're up to. Hint: it rhymes with the cheese called "feta"..."

    A www.burningsea.com-ról.

    Na és mi rímel arra, hogy "feta"? Talán az hogy: ETA! Vagy sokkal inkább BETA?
    Legyen már hétfő! Jajj!
  • AnuluWork #90
    Pár új és régi kép:




  • BBlackbeard
    #89
    esetleg lehet valami infót tudni a béta időpontjáról? Anyámat tuti berakom jelöltnek:)
  • AnuluWork #88
    Kész a kód, most tesztelik kevés playerrel a PvPt és PvEt, elkezdték kreálni a storylinet, küldiket. Kb. most ennyi van.



  • BBlackbeard
    #87
    Ne szunnyadjatok emberek. Valami infót!
  • Botond #86
    tapasztalati úton beszereztem ezt az infót már :-D
  • a.carkey
    #85
    A 3. videohoz regisztrálni kell!
  • a.carkey
    #84
    Video 01
    Video 02
    Video 03 (E3, 2005)

    A három kedvenc újból!


  • BBlackbeard
    #83
    Na hova tüntetek?
  • BBlackbeard
    #82
    Még képet. Ha márciusba jelenik meg írok egy emailt nekik hogy mi a túrót csinálnak. Gondolom egy ilyen gépen csak elfut valahogy:
    A64 3200+
    6800Gt
    1024Mb ram
    Abit AN8 Fatal1ty
  • AnuluWork #81
    Pár újabb kép:






  • AnuluWork #80
    konfig=videókártya
  • AnuluWork #79
    Nem feltétlenül kell majd hozzá erős gép - inkább sok memória -, de tény, hogy ha ilyen szintű v. jobb grafikot szeretne majd az ember, akkor elkél majd egy erős konfig.
  • AnuluWork #78
    Szvsz lesz abból még 2006. március is ... :(
  • BBlackbeard
    #77
    Akarom, most!!!10$ simán kifizetek érte. Húú de vrom. Állatjól néz ki. Ehhez aztán kell majd gép. Mi az hogy dec.31????? Ma, most.
  • Punkerwork
    #76
    szép lesz.
  • AnuluWork #75