8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Snipa
    #154
    remenyeim szerint a spanyol hadiflottaban olyan feladatok lesznek, pl kiserni egy spanyol kereskedelmi konvojt, esetleg a kincses flottat ;)

    vedekezesben sziget vedelem, konvojvedelem, partvedelem!
    tamadasban ezek ellenkezoje!

    olvastam rola elemzest hogy ezen s zinten iranyitott kuldetes generalast szeretnenek, szal ha egy angol flottanak/csapatnak azt a kuldit adjak hogy tamadjon meg egy kereskedo konvojt akkor egy spanyol flotta/csapat ertelemszeruen ennek a konvojnak a vedelmet kapja kuldiben!

    csak mar lenne beta! :-)

    ha sokan vagyunk akar csinalhatnank is egy spanyol squadot ;) ha ugy jelentkeznenk tesztre lehet tobb eselyunk volna :-)
  • BBlackbeard
    #153
    De lehet hogy mások nem olvastak erről a korról. És ha seggbedurrantasz egy HADI!:) fregattot akkor jön majd 5 másik akik alaposan seggbedurrantanak. egyébként ha előbb szólsz lehet beállok hozzátok. Hát még ha franciák lennétek(ha Angolok...:). De nem akarok kereskedni...
  • Snipa
    #152
    :-) hehe

    figy sokat olvastam errol a korrol, mondhatni kedvencem! senkisem vitatja, hogy
    egyertelmuen az Angol flotta volt a jobb!
    Sok elonyuk volt egyreszt ugye a matrozok mentalitasa, jellemzese ami ket kulonbozo dimenzio a spanyolok es az angolok kozott...
    Agyuk minosege is jobb volt mint barmelyik masik "tengeri" nemzete...

    De a spanyolok viszont oriasi csatahajokat csinaltak, pl Santissimo Trinidad 130 agyus! ;) Szal ha egy ilyen sorhajoval seggbedurrantunk egy angol kaloz fregattot hat :-)

    Az is tuti hogy a legtobben angolokat fogja ezek miatt valasztani es eppen ezmiatt lesz erdekesebb a spanyol oldal! ;)

  • Cepheus
    #151
    Össze hát :D
  • BBlackbeard
    #150
    Angolok.. Hol vannak az Angol bajtársak?? nemigaz hogy én vagyok itt egyedül Angol.. ELNYOMNAK:D
  • Snipa
    #149
    Hat akkor kedves spanyol flottat elonyben reszesito bajtarsak...
    Osszefogunk? :-)

  • BBlackbeard
    #148
  • BBlackbeard
    #147
    Már megváltoztattam a nevem, új képet csináltam és a Semmiért:'(. Hajjj.

    És sztem egyáltalán nem biztos hogy az angolok lesznek többségben.
  • CS@
    #146
    Ahhha így má megértettem…
    de eddig ezt én nem tudtam így nekem csak Bblackbeard voltál.
    Ezen esetben király a kép :) ha megbántottalak volna azért pedig elnézést kérek.
  • a.carkey
    #145
    Hoppá! Én csak azért írtam a spanyolt, mert az inkább bejön, mint a többi. Nem eröltetek én senkire semmit. Én ez leszek (így elsőre és a Pirates miatt). Vsz az angolok erősebbek lesznek. Mivel ez sem egy koreai MMO, így vsz az angol miatt a többség a Royal Navyt választja majd.

    Na pont ezért választok majd olyat, amit nem bizti, hogy sokan fognak.
    Klánokról szvsz felesleges beszélni, mivel még a béta sem vagyon a game meg mégmesszebb.

    Kalóz nem leszek, max. később egy másik accounttal, mivel nem áll közel hozzám a mentalitásuk. A francia fél sem tűnik gázosnak, de a széljárás és a zátonyok miatt nem feltétlenül fogom eröltetni a szigeteiket (pl. Haiti). Így marad Új-Spanyolország v. Új-Granada valamelyik része.
  • BBlackbeard
    #144
    jajjj:). Én vagyok Drake( a RRN-nál) és a hajó csak egy hajó. Hogy én megvédem az angolokat. Érted..:D
  • CS@
    #143
    Semmi csak éppen nem szép, meg nem is hasonlít Drake hajójára.
    Amúgy sem nagyon értem mit keres itt Drake akit már rég eltemették mire a játék játszódik.
  • BBlackbeard
    #142
    Most mi baj van vele? Névvááltoztatást ki tudom eszközölni.. Mondj tippet.
  • CS@
    #141
    Hát ez a kép azért elég kaki.
    Abban én is biztos vagyok, hogy lesz a játékban bőven Drake meg Roger meg STB kapitány abban már kevésbé, hogy ez jó is lesz.
  • BBlackbeard
    #140

  • BBlackbeard
    #139
    Ja hogy ha te azt szereted...de ne csodálkozz majd ha egy Sir Francis Drake nevű ember 5hajóval letámad és kifosztja a hajódat az utolsó csavarig...:). Majd mindjárt beteszek egy képet..sztem egyáltalán nem biztos hogy mindenki angol lesz. Az viszont már valószínű hogy az Angolok 4/5-e hadiflottá-ban lesz. Végülis így nagyobb esély van nyerni mint ha kereskedtek...
  • Cepheus
    #138
    Azt hiszem most 28án, de nem 100%. Azért is aggódok kicsit, mert már nagyon közel van..
  • CS@
    #137
    A kalózok előnye ugye a kötetlenség
    Az Angol hadiflotta páratlansága miatt én is úgy gondolom, hogy az emberek nagy része ezt választja.
    Ha végig gondolom amit a franciákról írtál akkor nem látok semmi előnyt ezen az oldalon.
    De mivel engem marhára vonz a kereskedelem(lehet, hogy azért mert szakmámat tekintve kereskedő lennék) emiatt a Spanyolt hont részesítem előnyben.

    Az engem is érdekelne, hogy ezek alapján a nemzetek közti egyensúly, hogy lesz megoldva.
  • BBlackbeard
    #136
    egyébként tudja valaki hogy mikor kezdődik a mázlistáknak a béla...öö béta?

    Én azt írtam nekik hogy semmilyen Bétaba nem voltam de játszottam a WOW-al és csak azért hagytam abba mert nem tetszett a varázslás...
    De nem értem: Írtam nekik hogy szinte minden kalózos játékkal játszottam és hogy egész nap kalózokról/hajósokról olvasok könyvet és semmi.

    A kérdéseimre se válaszoltak...
  • BBlackbeard
    #135
    Köhömm, köhömm. Hogyha megnézed a PotbS oldalán a klánokat akkor igaz hogy több angol klán van de a fele az nem is létezik...tehát akkor maradt olyan 3klán. A royal Navy-ban(ahol szerénységem is van) ott van kb.45 ember. Van egy február-ban frissített kereskedő klán meg egy elég nagy St.George Squadron. Viszont ha megnézed a Spanyol klánokat akkor láthatod hogy csak egy klán van. Viszont ha felmész az oldalukra láthatod hogy 150tagot számlálnak! A franciákat nem néztem. Én már eléggé beilleszkedtem hiányos nyelvtudásom ellenére a Royal Red-be de ha valaki felvetne egy Angol-Magyar klán megalakulásának lehetőségét...egyébként azt írták hogy a Spanyolok inkább kereskedők lesznek mint harcolók. és sztem a harc a játék lényege. És ugye azt írták az Angolokról hogy a hadiflottájuk páratlan... Tehát én meggondolnám a helyedben hogy hova állok. a franci hajókról annyit hogy majd zsákmányolo egyet a királynő nevében azt azzal nyomulok:).
    Bocs ha hosszú voltam.
  • Gyadi
    #134
    Még semmit sem kaptam. Pedig már voltam néhány beta-ban, amit be is írtam nekik :)
  • Cepheus
    #133
    Igen, nagyon úgy tűnik, hogy a többség most a Spanyolokkal szimpatizál.
    Snipa barátommal mi már tuti azok leszünk, reméljük csatlakoznak többen hozzánk. Engem csak az aggaszt, hogy lassan itt a beta ideje, és még semmi választ nem kaptam/kaptunk a jelentkezésre :(

    Valakinek írtak már vmi bíztatót?
  • CS@
    #132
    Üdv!
    Már várom ezt a játékot én is.
    Remélem semmi POTCs nem lesz benne, az eddig látottak alapján szerencsére úgy látom itt nem is erőltetik ezt a meseszerű dolgot és inkább a korhűségre mennek aminek nagyon örülök(bár az 1500-1600as éveknek még jobban örültem volna).
    Nációkkal kapcsolatban az angolok engem sem érdekelnek.
    A Francia és Spanyol között filóztam ,de ha a Magyar játékosok közül több lesz a Spanyol(most így tűnik) akkor valószínű ezt választom én is.
    Azért ez fixre majd akkor dől el amikor már „élőben” láthatom egy Francia hajó beígért szépségét.
  • Snipa
    #131
    Akkor gyere es legyunk egy csapatban spanyol flottanal! ;)
  • Snipa
    #130
    BBlackbeard: nincs oldalam ahol errol olvashatnal ;)
    csak egy otlet volt, hogy fogjunk ossze magyarok, ne egyedul koricaljunk a tengeren...
    szvsz a spanyol flotta azert jo ez esetben mert nagy a tamogatottsaga a kezdetekben, legtobb kikoto legtobb hajo stb... Egyreszt, masreszt meg valoszinuleg ezzel fognak a legkevesebben jatszani :-) .
    Azt gondolom foleg britekkel es kalozokkal fognak lenni...



  • BBlackbeard
    #129
    Igen a képeket én is észerevttem de azér köszi. Miből gondolod hogy a többség angol lesz? Sztem az nem baj ha egy kicsit potc-s MMORPG lesz. Azért egy mmo-nak mégiscsak jobb a hangulata mint egy sima RPG-nek...Miből gondolod hogy lesz két kalózos MMO?
  • AnuluWork #128
    Az a baj az angolokkal, hogy a többség angol lesz.

    Én valahogy úgy vagyok az online rpg gamékkal, hogy inkább az az oldal, amivel kevesebben lesznek. A spanyol szvsz ilyen. Okés, nem a legjobbak a hajóik, de azért brutálisak. Sajnos szvsz szar a kor. 1720 szvsz kicsit már késői egy ilyen programnak, de azért reménykedem, hogy nem lesz túl késői. Sajnos viszont még mindig attól tartok, hogy a Disney féle Pirates of the Caribbean MMORPG és ez vagy tök ua lesz, vagy azonos, de ha tényleg két MMO lesz ebben a témában, nem fognak megélni egymás mellett ...

    Mellesleg:





    Avatar
    Avatar és hajók
    Avatar, küldik és harc
    Harc 01
    Harc 02 videók ...
  • BBlackbeard
    #127
    Inkább legyen egy Magyar Angol Haditengerészet.:). Értitek nem???:) Legyőzzük a hitvány kutyákat és a gall seggeket meg a spanyol... Mi is az oldalad címe Snipa? Csak kíváncsiságból..
  • Snipa
    #126
    :-D lol!

    /accept cepheus request
  • Cepheus
    #125
    /join Snipa :D
  • Snipa
    #124
    Javaslom, hogy alakitsunk magyar squadot ;)

    Cimborammal a spanyol hadiflottahoz csatlakozunk! Es mindenkepp csapatban szeretnenk lehetoleg magyarokkal egyutt irtani a csigaevoket es a kalozokat :D

    es ha a sors ugy hozza akkor barmilyen nemzetet! :-)))
  • BBlackbeard
    #123
    Még nem küldtek mélt. De nagyon reménykedek...
  • a.carkey
    #122
    Bejutottál?
  • BBlackbeard
    #121
    Konvergenciát érzek az erőben.
    -Hmmm....
    - És a középpontjában egy levél áll amelyben felkérnek hogy vegyek részt abéta tesztelésbe.
    -hmmm....Túl magas a vércukrod, fiam.
  • BBlackbeard
    #120
    Ez mivolt?:). Nagyon fasza kis honlapjuk van...:)www.rnavy.com

    Remélem elfogadnak mint egy angol nyelvet nem jól beszélő balkáni paraszt:D
  • AnuluWork #119
    Pff! :)
  • BBlackbeard
    #118
    Jah, jó kis infók vannak. csatlakoztam az Angol Haditengerészethez:)
  • a.carkey
    #117
    "Skills, not levels. Tired of the level treadmill, where you have to kill 10,000 rats before you stop being a loser? We don’t do levels. Instead we have an extensive skill list with numerous specializations for you to explore. Skills are measured both on knowledge and practice. You’ll need a combination of book learning and hard use to master the highest specializations in the game."

    Itt olvasgass! Ne clickelj máshová, maradj ezen a linken!
  • BBlackbeard
    #116
    Ok, térjünk rá vissza akkor. De mit is tudsz a fejlődési rendszerről?:)
  • a.carkey
    #115
    Egyelőre a játékot sem láttam. Egyszerűen fogalmam sincs milyen Guildben a dolog. Biztos lesz pár magyar. Ha megjelenik, vagy láttam a bétát, akkor térjünk rá vissza! OK?