8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • BBlackbeard
    #194
    Elnézést hogy még nem raktam fel híreket, holnap lesz csak ma lusta vagyok.Tehát szerinted legyen egy kicsit kisebb minden? És akkor szerinted jobb lenne ha a hírek nem egy ablakba hanem mindig különbe lennének? És akkor jobb lenne ha a fekete paca helyett kötél lenne? azt hogy érted hogy alulról nyitott? A Zenék-ről meg annyit hogy keresgéltem egy keveset és találtam pár kalózos zenét, dalt.
  • Curze
    #193
    Én mondok! :)

    Nem tetszik a "lángoló tenger" felirat, a bal oldali menü nekem homályos, és el is tünedezik, meg hatalmas. Realtíve kis terület jut a szöveges infóknak. Mindent elnyom a "dizájn". Szóval olyan érzésem van, mintha egy kis lyukon kéne befelé kukucskálnom...

    De az erőfeszítésed mindenképp értékelendő! Legalább valaki nekikezdett!
    Remélem szépen lassan fel is tudod majd tölteni infókkal! Ja, zenék, és dalok: milyen dalok? Énekelni is fogunk? :) Valamiről lemaradtam?
    A szövegeket elválasztó vonal viszont nagyon jól néz ki! :)

    Ha elfogadsz pár tanácsot:
    - kisebb képeket a dizájnba!(úgy a monitoron, mint a memóriában)
    - alulról legyen nyitott az oldal
    - a frame-eket sztem felejtsd el

    Ez az én magánvéleményem!
    Sok sikert a továbbiakhoz!
  • R0sc0
    #192
    mond miröl?? :P

    mindenhova csak az vanirva hogy 'ide jöhetnek a ****'

    ha mejd lesz fenn valami akkor majd ide jőhetnek a vélemyények
  • BBlackbeard
    #191
    Mondjatok már véleményt.
  • BBlackbeard
    #190
    Egyébként büszkén mutatom be a fórumot:fórum
  • BBlackbeard
    #189
    Sajnos lesz...:(
  • R0sc0
    #188
    lesz havidíj?
  • AnuluWork #187
    A kalóz-biznisz anno ...
  • AnuluWork #186
    Nagyon jónak néz majd ki a PvP a cikk alapján. Végre lehet tudni az előnyökről, hátrányokról. Ennek ellenére még mindig értelmesebbnek tűnik a sima nemzetben való gondolkodás, mint kalózként az állandó harc eröltetése. Beleteszik majd a kereskedést, városokat, így a jópofának tűnő questek alapján is a PvPn kívül is lesz élet. :)
  • AnuluWork #185




    [URL=http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/gameId/68/setView/features/loadFeature/285]Pár kép és itt lehet olvasni a harc bizonyos "részeiről". Jópofa ... :)[/URL]
  • Snipa
    #184
    :-) meg finomits rajta egy kicsit...

    halvanyul az apply felirat?
    hmm lehet csak addig lehet jelentkezni amig latszik? :)
  • BBlackbeard
    #183
    Sziasztok. Elérkezettnek láttam az időt hogy megmutassam az . Tudom hogy még nagyn gagyi és nem is honalp de azért van:). Azt is tudni kell hogy az első honalpom és semmit nem tudok a weblapszerkesztésről.

    Mellesleg ez mehet háttérnek?:
    oldalam
  • BBlackbeard
    #182
    Emberek: Mit jelent az hogy a PotbS főoldalán folyamtosan halványul az "Aply for our beta test program" felirat? köszi
  • BBlackbeard
    #181
    A PotC-ben is volt 1 városuk! De legalább remélem lesz valami kis búvóhelyük...a lényg az hogy valahonnan ki lehessen füstölni őket:DD
  • a.carkey
    #180
    Lásd Pirates of the Caribbean vagy a Sea Dogs 1!
  • a.carkey
    #179
    Beteszem akkor a linket. Nem tudom miért nem jön be itthon. MHen bejött ...
  • BBlackbeard
    #178
    A Spanyolok kereskedő nép. Élősködni kell bennük:D. Másra nem jók...:)

    Az viszont nem tetszik hogy nem lehetnek kalóz városok. Akkor honnan indulnak portyákra, hol rejtik el a kincset, hol húzzák meg magukat az esős napokon:). kicsit igazságtalanság sztem...
  • Snipa
    #177
    ha rugalmas vagy josz a spanyolokhoz ;)

    varos elfoglalasrol is olvastam de ujra belenezek nehogy hulyeseget irjak!
    ami biztos kaloz varos olyan nincs, vagyis kaloz nem foglalhat el ugy varost hogy teszem azt kaloz varos lesz :)
  • BBlackbeard
    #176
    Rugalmas vagyok. Akár még privateerok is jelentkezhetnek.
  • BBlackbeard
    #175
    Mit írnak a város elfogalásáról? Egyébként nem ön be a kóreai kép..:(
  • AnuluWork #174
    "Akella will release Flying Lab’s game Pirates of the Burning Sea under the title Corsairs Online in 2006, tying it to Akella’s Corsairs brand, well known throughout Russia. The agreement covers the complete Russian localization, the launch of localized game servers and further support by Akella for the territory."

    Hmmm :)
  • AnuluWork #173
    Amúgy nesztek!

    Itt vannak a "kóreai" kalózhajók (nem röhögni:):



  • AnuluWork #172
    Akkor is Sweden rulez. :)
  • BBlackbeard
    #171
    Egyébként nem tudom mit pattogtok a 130 ágyú hajótokkal:D. Ha nem tud befordulni vagy nagyon lassan akkor a gyorsabb fregattok ellen eélye sincs...
  • BBlackbeard
    #170
    Hát pl. kb. mikor jön ki az R2 vagy a többi R? És hogy lesz MAJD megoldfva a kardozás? ugyanúgy vehetünk majd jobbb kardot, ruhát stb.-t? És a hajón mit kell majd fejleszteni?:?
  • Gyadi
    #169
    Spanyol armada powa :)
  • Snipa
    #168
    nemhogy a betaban de az R1 ben sem lesz se vihar se eso csak valtozo szeljaras... ;) legalabbis forum szerint :-))

    igazad lehet 1720 kornyeken mar tenyleg nem valoszinu a kincses flotta :-)
    es abban is igazad van hogy lehet majd maszkalni a hajon csak ez is majd az Rx ben :( dehat ne legyunk telhetetlenek :-))

    ahogy jonnek az igenyek ugy fog kialakulni ez a jo kis programocska R1 egy alap lesz amire epitkeznek es hatar a csillagos eg ;)

    es ha te is Spanyol "fan" vagy, akkor szeretettel varunk az alakitando flottankban ;))) mar feltucatnyian vagyunk ;)

    egyebkent ha a hollandok lennenek egyertelmuen oket valasztanam! :-) amit olvastam a nemzetek egyensulya miatt hagytak ki oket a jatszhato nemzetek kozul... megnezik hogyan sikerul a beta majd az R1 es ha ugy latjak nem veszes a keves kikoto, keves hajo tehat minimalis tamogatottsag akkor valaszthatoak lesznek ok is!
  • AnuluWork #167
    Ez még változik, írták. Ugyanis anno nemhogy hajón legénységről, de még a partraszállásról is lemondhattunk volna. A fullban kb. amolyan PoftheC szinten lehet majd "mászkálni" a hajón. Ebben biztos vagyok, mert van saját szobád a hajón, szépen berendezve ...

    Megjegyzem: szvsz 1720-ban, kincses flotta kisérésre ne nagyon számítsunk ...

    :)

    Pont az említett spanyol dögök, az amolyan 130 ágyús hajócskák miatt választom majd a spanyolokat.

    Ha a kor nem 1720, hanem korábbi időszak, pl. XVI. század, 1000%, hogy spanyol vagyok. Akkor voltak nagyon feelingesek, még éppen csak ott voltak az Új-Világban Ha majd jönnek a kiegészítők Napoleon korával, akkor már csak a brit Hornblower sorozat miatt is biztosan brit lennék.

    Azt sajnálom, hogy a mostani R1ből kimaradnak a hollandok. Bár az én kedvenceim - a VASA miatt - a svédek (Delaware állam), de egyszerűen nem értem, hogy miért maradtak ki a hollandok ...??? :(

    Remélem nem marad ki a vihar, és az eső, ugyanis azt olvasom, hogy a bétában sincs.
  • Snipa
    #166
    van jopar info amit olvastam forumban a lenyeg eleg szukitett lesz R1 es kiadas, peldaul nem lesz kardos csatara lehetoseg, nem lehet egy hajon tobb jatekosnak lenni, a kapitanynak mindig fix helye van hajon es nem mozdulhat onnan...

    nem tudom miaz ami neked uj info :-)
  • BBlackbeard
    #165
    Hát én csak most vettem észre. Sipa más infó? Mondjuk ez eléggé elszomorító. bár egy 25 vs 25 csatában szívesen benne lennék.:)
  • Gyadi
    #164
    Kezdtem örülni, hogy tényleg van új, de "csak" a régi DevLog:
    isildur (last updated on Oct 05, 2005 at 12:09pm)
  • Snipa
    #163
    Most olvasom, hogy bizony egy akcioban max 50 hajo vehet reszt egyszerre szal pl. 25 vs 25 ami azt jelenti hiaba van 150 es csapat egyszerre ugysem tudnak egyuttmukodni..

    mondjuk attol meg tobb helyen tobb alegyseg a csapatbol tud akciozni :-)


    Hat angol-magyar-t nem de spanyol-magyart igen :-)
  • BBlackbeard
    #162
    Ki jött egy új devlog: [L]http://www.burningsea.com/logs.php?log_select=378#237[/L]
    Valaki elmondaná az érdekes dolgokat belőle? Nem nagyon tudok Angolul..:(
  • Cepheuswork
    #161
    Szerintem a színes jobban néz ki.
  • BBlackbeard
    #160
    Aha. A Spanyoloknak asszem a tüzes oroszlán volt a jelképük. Aztán majd egy eloltjuk a tüzet...Nah senki nem akar Angool-Magyar guild-ot?
    Melyik a jobb? Az előző vagy ez:
  • Snipa
    #159
    a spanyolok cimer allata az oroszlan?
  • BBlackbeard
    #158
    Jah, elkezdőthetne már...
  • CS@
    #157
    Ja jó lenne ha minél többen bekerülnének és már irkálnák az élményeket.
  • CS@
    #156
  • Snipa
    #155
    igy van sok gyors fregatt veszelyes lehet erre kell majd jo taktikat kidolgozni ;-)
    sorhajoval nehez manoverezni de megfelelo taktikaval ellensulyozni tudjuk ezt a gyengeseget ;) vannak nagyon jo kis taktikak olvastam nelson nehany utkozetenek vazlatat szal nem gyenge egy ilyen utkozet csak lennenk mar a kellos kozepen :-)

    bar kitudja lehet alapbol a spanyol flottanal is sloopokat fognak adni :-) bar az eleg nagy khmm marhasag lenne de majd meglassuk :-)