8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • BBlackbeard
    #274
    Nekem nem küldtek levelet pedig Aether megemlítette hogy most újabb Bétákat küldtek ki
  • AnuluWork #273
    Ejj, de nagyon várom már akár a bétát is! :)




  • BBlackbeard
    #272
    Én csak azt szeretném kérdezni hogy miért nem jöttök az oldalra? Szerintem nem olyan ronda, a fordítóval híreket is fordítnuk normálisan, design is változik...
    Egyébként nem csak úgy kedvtelésből szeretném ha regelnétek. Ez a ti érdeketek is: minnél több tagunk van annál több intejút, képet, videút egyebet fognak ajándékozni
    itt tudtok tájékozódni
  • BBlackbeard
    #271
    Aha ez jobb lenne.
  • a.carkey
    #270
    Kukk ide, a felső helyett?
  • Gyadi
    #269
    Lesz szombaton Magyar idő szerint reggel 9-kor DEVchat, ha valakinek van kedve szerintem ne habozzon és keljen fel korán. Sajna én előreláthatólag nem leszek gépközelben.
  • BBlackbeard
    #268
    Nah hy!
    Megint van oldal és ezzel együtt magyar potbs hírek! minthogy felvettünk egy fordítót most már devlogokat is nyomatunk. CSekk le;) itt
  • BBlackbeard
    #267
    Új képek
    Mint pl ez is:
  • BBlackbeard
    #266
    Hát sajna ez az elején nem derült ki. És akkor még nem is mondtam hogy kitörölte az összes partneremet msn-ből...
  • cain
    #265
    de jó fej...
  • BBlackbeard
    #264
    Sziasztok. Remélem észrevettétek hogy nem műxik az oldal . Ez azért van mert az ex-társszerkesztője az oldalnak kitörlölte az oldalt mert azt mondtam rá hogy rohadt lusta és nem csinál semmit .
    Nemsokára vissszaáll a rend új társszerkesztővel.
    Köszi a türelmet
  • cain
    #263
    örülök egyébként, hogy epikusabb jellegű lesz a fejlődés, és nem pusztán tp alapú.
    a koreai "hadihajó" meg úgy néz ki, mint egy úszó láda. gondolom úgy fordul is. ;)
  • cain
    #262
    nááááááááááááááááájsz!
    elmegy majd egy 9600as xtvel? :(
  • BBlackbeard
    #261
    Én veszek miatta új kártyát csak a szárazföld szép legyen. Ja és azt hallottam hogy az R1-ben nem lesz szárazföldi harc...:(
  • Botond #260
    csiszatolják,aztán csodálkozunk,hogy x800xt pe a minimum configban meg 2 giga ram :-)
  • AnuluWork #259
    Van mit csiszolni rajta ...

    ls. 5. kép, hegy ...
  • Gyadi
    #258
    Felülről a 2. kép az, ha jól emlékszem, akkor még a fejlesztés nagyon kezdeti időszakából való, azért ilyen "furcsa" a háttér.
  • BBlackbeard
    #257
    Nagyon szépek az új eykluzív screenshotok. Be is rakom őket a galériába.
  • AnuluWork #256
    Age of Pirates
  • csuripi
    #255
    Én az Age of Pirates címü gamét várom.Tud róla valaki valamit?
  • AnuluWork #254




  • AnuluWork #253
  • AnuluWork #252
  • BBlackbeard
    #251
    Kívól megújultunk és hamarosan belül is. Hogy tetszik?
    potbsfansite
  • BBlackbeard
    #250
    Új devlog: itt található Ma még lefordítom szép kicsi hazánk nyelvére...
  • BBlackbeard
    #249
    Hááát. Inkább ne mondok semmit a leírtak fejében...
  • AnuluWork #248
    Engem főleg az zavar, hogy nem jön visszaigazolás ...
  • AnuluWork #247
    Itt egy update a bétáról ...
  • AnuluWork #246
    A magyar PoftheBS fórum nem a Te munkád?

    Szoktak a cégek adni + bétakulcsot, ha pl. egy országban vki egyedüliként belekezd egy ilyenbe. Csak hírdetni kell a hivatalon fórumokon, a devek felé intézett hozzászólásoknál a fórumot, hogy az egyetlen magyar fórum, más MOn nincs, stb, stb... Sokszor küldenek. Nekik is fontos, hogy 1-1 országban népszerű legyen a produkció. Egyrészt nekik is reklám, másrészt semmibe sem kerül az egész. Csak ha nem szabad beszélni a bétáról, és aláírod, akkor nem szabad beszélni (leírni/cikkezni/képet kitenni a hivatalos oldalon).

  • BBlackbeard
    #245
    Bocs, valamivel el kellett ütnöm az időt. És lehet hogy tényleg szerzek egyet.
  • Gyadi
    #244
    marha jó poén volt...gratulálok
  • BBlackbeard
    #243
    Haj de jó volt játszani a béta akkuntost...:D. Elnézést mindenkitől de nagyon unatkoztam
  • BBlackbeard
    #242
    Milyen fórum miatt? És azért adtak nekem egy béta accountot mert hogy teszteljem a bétát és írjak a Magyar Közösségnek.

    Atwe: Igen, még lehet.
  • atwe
    #241
    Lehet még jelenkeznia bétára?
  • AnuluWork #240
    Oops. Szépen ment el ...

    Ennyit írtam be:

    Hanem? A fórum miatt?

    A többi törölendő ...
  • AnuluWork #239
    Hanem? A
  • AnuluWork #238
    Hanem? A fórum miatt?
  • AnuluWork #237
    Hanem? A fórum
  • AnuluWork #236
    Hanem?
  • AnuluWork #235
    Hanem?