8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • BBlackbeard
    #314
    neked is leírom hogy pontos időpontot nem lehet tudni de március környékére mondják.
  • MarkBlade
    #313
    Mikor lesz kész a game?
  • maxx4
    #312
    ok
    THX
  • a.carkey
    #311
    Amit írtam, az az, amit maxx kérdezett. A Pirate az magánzó, zéró elszámolással, max. a kalózok vezére 1-1 szigeten + legénység.
  • BBlackbeard
    #310
    Nem, az a privateer-ság. Akkor kapsz egy levelet és be kell szolgátatni a zsákmány 5-ét, és az angolokat nem szabad megtámadni. A kalózság-nál csak a legénységnek tartozol elszámolással és azt támadsz meg akit akarsz.
  • a.carkey
    #309
    Új képek:



  • a.carkey
    #308
    Pl. úgy, hogy az angol uralkodó felbérel, hogy nyírd a vele háborúban álló franciákat ...

  • maxx4
    #307
    Láttam olyat, hogy kalózók lesznek de mégis egy nemzethez tartoznak. Ez hogy van?
  • a.carkey
    #306
    Csak az a gond, hogy a hollandok egy év múlva jönnek csak be a kieggel ... :)
  • BBlackbeard
    #305
    Szinte minden klán ilyen. Pl. az én hajóm neve HMS Albatros lesz...
  • remys44
    #304
    Ez az oldal profi. Még a játék ki se jőtt de ők már tudják, hogy mi lesz a hajóik neve. stb...
  • remys44
    #303
    Kösz az infót.Amúgy én is spanyollal kezdek majd.
  • a.carkey
    #302
    Nem lesz az elején olyan, hogy trader. Ilyen profokat ígérnek:

    Adventurer, navy, pirate

    A trader pár funkcióját tudja majd használni az adventurer, mint pl. bemenni kikötőkbe anélkül, hogy seggbedurrantanák őt. (Kivétel, ha történelmileg hadban áll két ország. Spanyolként brit kikötőbe pl. nem lehet ilyekor bemenni!) Kivétel, ha provokálja a harcot. Aki játszott a Pirates című progival, az tudja miről van szó. De lesz külön trader, ami kereskedik majd (át lehet majd alakítani a karit!), de később, ha bejön a shipwright is.

    Én amúgy speciel spanyol leszek, vsz navy. De két accom lesz ha nem lehet egy szerveren/stb. (akárhogy is oldják meg) két karim, szóval tuti lesz egy traderem vmikor ...
  • remys44
    #301
    Rajtam kívül lesz még valaki spanyol kereskedő?
  • a.carkey
    #300
    Eszméletlen, hogy milyen jól néz ki ez a játék!

    A vizet tudtuk, hogy zseniális, de a házak oldala, az egész egyveleg valami hihetetlen odafigyelésről tanúskodik és feelinget ad a játéknak:

  • remys44
    #299
    nekem GeForce FX 5600XT-m van jó lesz a gamehez????
  • BBlackbeard
    #298
    Egyetértek. És sajnos infócsend is van
  • Snipa
    #297
    de jo lenne mar ha kijonne!
  • AnuluWork #296
    Van.
  • Since
    #295
    Egyébként van valami béta? Bocsi nemakarok visszaolvasni :)
  • Naburka
    #294
    Hi all van egy kafa oldalunk a játékkal kapcsoltaosan ha kiváncsivagy több infóra akkor gyere : http://potbs.atw.hu/ -ra THX
  • AnuluWork #293
    Egy új 104 ágyús Heavy Frigate:



  • BBlackbeard
    #292
    Én is így gondoltam:)
    De én ha lesz megveszem boltban
  • Since
    #291
    Ha steamről kell letölteni akkor ki kell fizetni a klienst, igaz nem lesz olyan drága mintha a boltban vennéd...
  • BBlackbeard
    #290
    Egyelőre azt hallottam hogy az FLs gondolkodik a lehetőségen és hogy talán. nem nagyon tudtunk meg újat:(
  • BBlackbeard
    #289
    Én eddig csak arról tudok hogy steam-ról kell majd letölteni de megkérdem hogy lesz-e dobozos verzió.
  • Since
    #288
    Külön dobozos verzió lesz, vagy ingyen adják a klienst és havidíjat kell fizetni?
  • BBlackbeard
    #287
    Elvileg Március környékére mondták.
  • Since
    #286
    Tudja valaki mikor jelenik meg a játék?
  • BBlackbeard
    #285
    aki még új a potbs-ben itt találhat róla jó sok infót és cikket magyarul: Hungarian Community
  • a.carkey
    #284

  • AnuluWork #283
    Új video a hivatalos oldalon!
  • BBlackbeard
    #282
    Reméljük csak a térképen. De ha nem lehet majd a szigeten mászkálni...
  • cain
    #281
    kicsit "fapadosak" még a szigetek...
  • a.carkey
    #280
    Újabb képek. Most, a navigációról:



  • a.carkey
    #279
    Új képek:


  • ChevyG #278
    fincsi lessz ez!
  • a.carkey
    #277
    Jaja.


  • BBlackbeard
    #276
    Nektek is ratyi a videó?
  • a.carkey
    #275
    Egy új cikk a karaktergenerálásról és egy video