8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Kata
    #516
    helyzetjelentés (valaki kérte ha jól emlékszem):
  • Realtibi
    #515
    kiadták már ezt a játékot???
  • cain
    #514
    gondolom azmiatt szeretik a gályákat, hogy eléggé sok hely van neki a szajrénak.
  • 0Fritz0
    #513
    Amikor valaki olyan csatába kényszerít, ahol már első ránézésre sincs semmi esélyünk, akkor gondolom fel lehet húzni a nyúlcipőt.
    Vagy jobban járunk, ha ilyenkor mi magunk kezdjük elsüllyeszteni a ladikunkat? :)
  • Oriza
    #512
    Nekem mindegyik újdonság :)
  • Kata
    #511
    Egy 50 ágyús 3rd rate osztja az észt meg a vasbogyókat, a kis hajók pedig iszkolnak, mielőtt több lesz rajtuk a lyuk, mint az anyag. A képen látható 3 kis hajót simán legyalulná egyébként a nagy. Hacsak az egyiken nem valami jól fejlett kapitány és legénység van: ebben az esetben ha egyben odaérnek az 50 ágyúsig, akkor fedélzetharcban akár le is győzhetik annak a kapitányát, bár nagyobb hajón több a legénység is, szóval elég kétes kimenetele lenne még annak is:


    Kalóz light galleon szeli a habokat a felhős késő délutánban. Nem tudom miért, de a kalóz játékosok eléggé kedvelik a galleonokat, pedig szerintem lassúak, és nem túl mozgékonyak:


    Light frigate-ok gyülekeznek harcra. Valószínűleg egy guild emberei, hogy egyformán feketére vannak festve a hajótestek:


    A kedvenc hajóm nem maradhat ki: egy Trinity osztályú (külső játékos készítette) kalóz 1st rate lihegi túl egy teljes broadside-al a kis teknő elsüllyesztését. Itt még lehet kalóz ekkora hajóval, de valószínűleg le fogják tiltani a kalózoknak a sorhajók használatát, a 104 ágyús (játék fejlesztői készítették) már most is le van tiltva nekik:
  • Kata
    #510
    Gondoltam, néhány képet felrakok, amiket most találgattam/kaptam. Remélem azért lesz köztük számotokra újdonság is.

    Elsőként egy kalóz sloop tengeri harc instance-ban. A képen jól megfigyelhető a bekapcsolható széljelzés, a hajó előtt kis felhős izé jelzi a szél irányát, a hajó alatti 8 részre osztott kör pedig jelzi, hogy a hajó milyen irányokban haladhat megfelelő sebességgel. A zöld a jó, a sárga a nem túl jó, a piros a nagyon rossz irányokat jelzi. Itt azért sárga a hátszél iránya, mert a sloopok nem túl gyorsak hátszélben, lévén nincs, vagy csak kevés keresztvitorlájuk van:


    Ugyanaz a kalóz sloop szintén tengeri csatában. Ezen a képen jól kivehető az "élő", dolgozó legénység. A háttérben több hajó is látszik a csatatéren:


    Egy város erődje madártávlatból (asszem San Juané). A vízben egy pörölycápa, a párás háttérben a város, a cikkcakkos izé a város felé meg ilyen védelmi töltés vagy mi:


    Migrénes kalózok (azért fogják a fejüket) támadnak egy kereskedőhajót, a fedélzetmester hátratett kézzel elégedetten szemléli a lövések effektjeit. A képen is látszik, hogy a lövések visszalökik az ágyúkat a lőablakokból:
  • Kata
    #509
    Fúj spanyolok! :P
  • cain
    #508
    én már kezdek loopra gyanakodni, mert tavaly is ez volt.
  • Lockheed
    #507
    Bár ne lenne igamazod! Én nembánnám...
  • Snipa
    #506
    *"igazam"

    csak bena vagyok! :) nezzetek el nekem!
  • Snipa
    #505
    Mar kb fel evvel ezelott osszegyultunk paran hogy majd spanyol oldalon apritjuk a nepet...
    Es azota meg mindig kuki a seggunkbe mert sehol a game! Pedig ez az egyetlen amiert meg penzt is aldoznek ;-) Csak mar jonne ki, mar 2 eve figyelem... Mikor kijott a beta heteken at logtam forumon, mikor irnak valamit a release rol aztan semmi... Ez a junius nekem azt jelenti egyellore, hogy kb. jovo marciusban jon ki! ;-)
    De, ne legyen igamaz...

  • Kata
    #504
    bizony-bizony
  • Bucser
    #503
    Kereskedés ugye aukciós házban van? Tehát nem stallozás lesz?
  • Kata
    #502
    Azért a városok valamivel nagyobbak, mint a VCO-ban (játszom azzal is, úgyhogy össze tudom hasonlítani), de tényleg szükségtelen ettől nagyobbakat csinálni. A sok játékos egy adott városban nem rossz szerintem tök jó sokaság jelleget adnak az utcáknak, tereknek.
    Na meg gondolom kell a hely későbbiekben a játékosok házainak is.

    Kérdésedre annyit tudok mondani, hogy most nincs ilyen fícsör a játékban, de mivel ez csak teszt, lehet hogy a hivatalosban már lesz (1 npc-vel több). Bár nem tudom, mert itt a nezetiségnek sokkal nagyobb jelentősége van, mint a VCO-ban, ahol bármilyen szutyok ország zászlaját magadra veheted tetszés szerint.
  • 0Fritz0
    #501
    A Voyage Century Online-ban is nagyjából ekkorák voltak a kikötők és amikor beindult a bolt, akkor egymás lábán tapostak a karakterek.
    Ez persze nem a világvége és mégiscsak jobb, mint például kilométereket gyalogolni a kereskedőig.

    Kérdés: Nemzetet lehet majd menet közben változtatni, vagy csak új karakter indításánál?
  • Lockheed
    #500
    Ó igen, mindenképpen! Hálásan köszönöm. Szerintem alulméretezés alatt a videominőségre gondolt... Sajnos rájöttem, h nemigen kellett volna megtekintenem a videót! Most ehetem a kefét míg megjelenik... Bár jelenleg meghalni sincs időm ami nembiztos, hogy Decembernél hamarabb változni fog, de legfeljebb majd fölmondok a melóhelyen, ha megjelenik vagy az ajtóra meg kiírom, hogy átmenetileg nem üzemel, ne nyitogasd... :)

    Mégegyszer köszi...
  • Kata
    #499
    Hogy alulméretezve? Elég nagyok a kikötők, nem tudom mit láttál te alulméretezettnek.
  • 0Fritz0
    #498
    Elég vicces volt a falábú néni. :)
    A város (falú?) mintha kissé alul lenne méretezve, de egyébként jó kis videó, köszi.
    Most már megkóstolnám azt a bizonyos pudingot. :)
  • 0Fritz0
    #497
    Még csak most csorog le.
  • Kata
    #496
    Na milyen? Érdemes volt letölteni?
  • Lockheed
    #495
    Ehhe-hehhe. Elég yoooóóó!
  • Kata
    #494
    erre keressenek rá az FLS-es fiúk... ;)
  • Lockheed
    #493
    paprita_kuckomacko_feat_pako_extendedmixvol2.mp4 Gihi, LOL! :)
  • Lockheed
    #492
    Thanks Lady!
  • Kata
    #491
    Nah, csak kibekkeltem, addig nem neteztem. :)

    fogyasszátok egészséggel!
  • Lockheed
    #490
    Ugyanez visszafelé... Csak be kellm ásolni a linket. RapidShare -ről nemmindig tölt rendesen, de a többiről többnyire igen.

    RapGet
  • Lockheed
    #489
    Egy kis help ilyen jellegű problémákhoz! :)

    RapidUP V.I.P. Version

    Ez egy kis progi, ami az ilyen jellegű oldalakra tölt fel anélkül, hogy browserben kellene kínlódni vele. Csak be kell állítani, hogy hová. Ha megadod neki az emailcímed akkor oda elküldi a feltöltött file -ok DownLoad linkjeit, de egyébként ezt a könyvtárán belül is rögzíti egy notepad file -ba... Nem kell telepíteni, csak elindítani.
  • Kata
    #488
    Feladom, ez így soha nem fog felmenni, bármire rákattintok, az a xar feltöltőoldal eltűnik, és lehet kezdeni előlről.
  • Kata
    #487
    12kB-tal reszel, ráadásul már kétszer újra kellett indítanom, mert ha bármi linkre kattintok, ami új ablakban nyílna meg, azonnal elmegy ez a xar, és kezdhetem előről. Azért jövőre csak meglesz. :)
  • 0Fritz0
    #486
    Várjuk :)
  • Kata
    #485
    Nem szivárogtatós dolog, mert elég nagy általánosságban beszélnek róla, kábé annyit, mint a nyílt bemutatókon. Amiket itt leírtam, azokért már előbb elküldtek volna a fenébe. :)
    Akkor most töltöm a sendspace-re, a biztonság kedvéért megváltoztatott filenévvel.
  • Bucser
    #484
    sendspace a legjobb. csak változtasd mega file nevét hogy ne találják meg és zárjanak kia betabol szívárogtatás miatt.
  • Lockheed
    #483
    Óóóó engem nagyon! :)Kérlek, ha nem gond... Köszikee!

    RapidShare
    SendSpace
    MegaUpload
  • Kata
    #482
    Van egy 116 megás vágatlan videóm a játékról, két csávó angolul beszélget közben bemutatva a játék alapjait. Igaz nem túl friss anyag (február v. márciusi), de ha érdekel valakit, szívesen feltöltöm bárhova, ha adtok valami tippet, hogy hova tudnám.
  • cain
    #481
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
    bakker, bevállaltam az államvizsgáim június első hetére, hogy tudjak játszani megjelenés után, erre pfffffffffff...
  • Gyadi
    #480
    Basszus, most akartam megkérdezni, hogy szerinted tudják-e tartani a júniusi időpontot...
    Remélem azért legalább ősszel kiadják, nagyon tetszenek a fícsörök. :)
  • Kata
    #479
    Nagyon jó játék lesz, és biztosan meg fog jelenni most már (reméljük, még idén, de ha lesz ezzel kapcsolatos infóm, úgyis szólok). Egy srác mondta aki dolgozott már olyan projectben ami nem jelent meg utána, hogy ez egyáltalán nem úgy néz ki, mint amit nem akarnak kiadni soha, úgyhogy mindenki megnyugodhat.
    Egyébként azt is mondták, hogy inkább adnak ki egy jó játékot később, mint egy rosszat hamarabb. Csak saját lóvéból jóval tovább tart egy játék fejlesztése. De most már tényleg olyan állapotban van a játék, mint a túlérett cseresznye: bármelyik pillanatban lepottyanhat a fáról.
  • Botond #478
    ha jó játék lesz megvárják,ha sz@r akkor meg tökmind1 mikor adják ki :-)
  • a.carkey
    #477
    Na igen. Itt van az asztalomon a cég azt hiszem egyetlen játéka, a Rail Across America. Itthon 1 Euroért árulják. Kint sem mehetett ennél többért. Így azért nehéz gyorsan fejleszteni. De sebaj, ahogy kijön, tele lesznek lóvéval, és ha jók az alapok, sok ügyfelük lesz, lesz miből jót írni később, pl. egy 2. részt, ami korábbról kezdődik ...