Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A medve nem játék.
Kalózként és britként az elsõ amivel nagyon gyorsan meg fogsz ismerkedni, az a lag.
Elég sok magyar spanyol, de nem az új szerveren, bár én speckó ezen is csináltam egy spanyol privateert, San Docan néven (Society: Magyarorszag Zrt).
Hajóépítéshez össze kell szedni a cuccokat, de itt meg is tudod venni a hajókat (ez ugyanis egy stress teszt, volt már ilyen): most is van civilian hajó, és van Aukciós házban kapható craftolt hajó is, végtelen mennyiségben és elég drágán.
Nem tudom a jelenlegi bétások közül rajtam kívül lesznek-e, de szerintem lesznek.
Hogy a négy nap mire elég? Ez sajna lassan már csak három. Most Level 20ig tudsz eljutni, azt hiszem mindenki ott áll meg. Nem nagy móka, de legalább letesztelik sokan a 1-24-es szintû küldiket.
Mindegy mi vagy. Az bizti, hogy kalóz oldalon talán Cnut nyomta egyedül. Korábban én is csináltam karit, de nem kötött le, pont mert sokan vannak, nagy a lag és mindenki PvPzik. De ha erre akarsz rámenni, hát legyen.
Sajna ez a pár nap csak kedvcsináló. De lényeg - craft - minimum 3-4 napot vesz igénybe (1 hajó minimum 3 nap), csak a HC gamerek tudják ezt tartani, de 4 nap alatt lehet hajót craftolni, ha ezt is ki akarod próbálni. Van anyag az aukciós házakban, de ahhoz pénz is kell, egyedül 4 nap alatt (3 nap) nem fogsz tudni hajót craftolni úgy, hogy tökismeetlenül szállsz be a játékba (bétába), szóval freetrader ne legyél!!! (Szerintem ...)
Ha nemzet oldalán akarsz menni, de kalózkodni is akarsz, akkor privateer legyél. Jó hajóik vannak, és egészen addig nagyon, sõt ütõsebbek mint a navy, míg a navynek meg nem jelenik az elsõ jó Ship of Line hajója (egy 3. osztályú, pláne egy 2. osztályú). Privateerrel nagyon jól lehet szerepjátszani is (bár mindegyikkel jól lehet, de a 4 nap talán neki a legtöbb lehetõséggel kecsegtetõ).
Ha a jelenlegi (L20ig) legjobb és legerõsebb hajóval akarsz menni, akkor navy legyél. De csak minimális pénz lootod lesz, és L15ig - míg el nem éred azt a bizonyos L21 legjobb hajót - dögunalom lesz a béta.
Nemzet?
Tökmindegy. Az állandó magyar gárda spanyol. Ennyi jelenleg a lényeg.
A medve nem játék.
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
Épp most installálom a filefrontos bétát(4 GB ) Ez a béta tényleg csak 4 napig lesz aktív? (játszható) Ezután már csak majd a helyet foglalja??
Na mindegy , megbróbálom ezt a rövid idõt kihasználni majd. Tudna valaki tippet adni hogy mit érdemes választani ahoz hogy minél elõbb vízreszáljak? Talán esetleg a kalózoknál..??
(azt hittem hogy az induló hajó rendelkezésre áll mindenkinek? vagy ahogy itt olvasom elõbb össze kell szedni a hajóépítéshez a cuccokat ? )Bár eredetileg a spanyollal akartam lenni..de elgondolkodtat a rövid intervallum most..vagy esetleg ha freetradrként azonnal kapok egy kishajót és már horgonyt fel..??
Jah ..látszik hogy még szárazföldi patkány vagyok..de biztosan ti is izgatottak voltatok mielõtt elkezdtétek volna ( ráadásul csak 4 nap..? )
köszi a segítséget
A medve nem játék.
1ebkent gyartani nem lehet ilyen provisiont?
viszont ha meg senki nem talalt ship provisiont, akkor hogy van a spanyoloknak mar SOL hajojuk?
ezert gondoltam hatha lehet venni civil sol-t csak marha dragan...
A medve nem játék.
bazz lejött a nyüves kliens erre hibás a zip. nna szedhetem le megen erggghhh.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
egyebkent spanyoloknal! es nem kalozkodunk, sot... inkabb vadaszunk rajuk! ;-)
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
lehet venni SOL civil hajot?
Amúgy csinálj egy karit az új serveren, F1 és lesd meg egy hajónál, hogy mit ír receptre, mi kell hozzá, az alkatrészekhez mi kell, milyen recept, anyag, feltétel, szakma, szint, stb. Abból szépen ki lehet következtetni miként is mûködik a hajóépítés. Rengeteg dolog kell hozzá, az tény. A legfontosabbak a ship provisions és aminél kell, az a writ. Azonkívül a large ship construction, és a naval ship construction receptek.
A medve nem játék.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
mellesleg a szemetek már nem kötik elõfizuhoz a fileplanetes tesztet :p
A medve nem játék.
A medve nem játék.
mennek be hogy a 8 oras port battlebe spanish townnal reszt vegyek...
erre vazeg, milyen uzi var?
Blackbeard won't be back up until Monday morning.
csak valami stress beta serverek fognak futni... picsaba 😞
nem ertem, minden nap benezek fls forumba de ezt a hirt nem lattam 😊
pedig ki akartam probalni anulu, hogy ha elsullyedek 30 as szinten cerberus fregattal, akkor erosebb fregattot kapok vagy sem... 😊
hat akkor blackbeard-et elfelejthetjuk hetfoig, ugy tunik!
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
[/cserf][/fülünyúl]
Az elmúlt hétben a fórumról nem engedett be, mert bár a belépésnél tovább ment, a fórumban ugyanúgy 'click to log in' volt írva. Ma is megpróbáltam, erre írja, hogy a station account megvan, de csatoljak hozzá egy fórumosat is. Megadom a régit, erre kiírja, hogy ehhez a fórumacchoz már csatoltak stationt. Hát persze, csatoltam, de PONT AHHOZ, AMIHEZ MOST KÉR CSATOLÁST!
Érdekes a dolog, na mindegy. Két teljesen új accot meg nem csinálok...
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
A medve nem játék.
Hamar megvan az! ;-)
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Nemcsoda, hogy siman foglaljak a varosokat! ;-)
Melobol sajna nem tudom feltolteni csak otthonrol! 😉