8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Hunor1
    #8956
    Akkor már inkább a Skull&Bones ! Eddig én is a fikázók társaságába tartoztam, de kipróbáltam a nyílt bétát. Nekem nagyon bejött! Úgyhogy meg is vettem és most azt nyomatom. nagyon hangulatos játék, nekem megérte ! :))
  • 0Fritz
    #8955
    Ezzel csak óvatosan:
    "Caribbean Legend is actually a re-release of 2012's (and no longer outstanding) Sea Dogs: To Each His Own, with minimal changes, familiar bugs, an outdated engine, and clunky controls."
  • AnuluWork #8954
    Kb. Pirates of the Burning Sea szintű a külső nézezes grafika, de hajós nem néz ki rosszul:
    Caribbean Legend




  • Hunor1
    #8953
    Hali ! Most találtam, free to play , PVP-PVE kalózos-klános játék. " World of Sea Battle "
    innen lehet letölteni: https://www.worldofseabattle.com/
    orosz nyelvű, de a chrom böngészöbe be lehet állítani az oldal fordítását.


    Mindenkinek kellemes Karácsonyt! Jó hajókázást! :))
  • Magyar Betyár
    #8952
    Sziasztok!

    Én most kezdtem a játékot. Érdeklődnék. hogy van e Magyar közösség valahol?
  • MarkBlade
    #8951
    Szerintem meg a kevesebb néha több.. itt rengeteg apró részletre figyeltek tény.. de ha ezt akarják a világba ültetni vagy olyan lesz mint a Star Citizen.. soha nem készül el vagy kis térkép lesz és az is kb évek múlva. De ne legyen igazam..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2023.12.01. 09:17:50
  • Hunor1
    #8950
    Nagyon szépen modellezték a hajót is és a várost is! Végre nem csak ship combat szimulátor mint az NA. hanem szárazföldi kalandozások. remélem nem tart évekig amíg kiadják.
  • AnuluWork #8949
    Ezt láttátok? :)
    FPS hajós MMO ...
    Ahoy
    "Historical accuracy"





    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.11.28. 11:01:40
  • Carmang
    #8948
    Végre egy új játék, amit még az én gépem is elbír :D
    Beraktam kívánságlistára, köszi.
  • AnuluWork #8947
  • Hunor1
    #8946
    ok , köszi. Ha francia vagyok akkor hiába próbállak bejelölni a friend listán igaz? Amúgy a War szerverről nem lehet átvinni a cuccokat hajókat a Caribbeanra ? Tudsz valami discord szervert amin vannak magyarok? Mer a régi Kurucos megszűnt . köszi
  • boholy
    #8945
    léteznek, csak inaktivak
  • Hunor1
    #8944
    aha, köszi akkor későn kapcsoltam .tavaly októberi volt a mail hagy a Franciáknál lesznek. Akkor nincs már ott a KURUC, vagy csak nem aktív ? Mondjuk nem is akaro most nagyon beleélni magam, én sem lennék túl aktív azt hiszem.
  • boholy
    #8943
    Zappa, amennyire én tudom nekik annyi, én spanyol oldalon vagyok :) angoloknál van még 1 magyar klán de nem tudom mennyire lesznek aktivak.
  • Hunor1
    #8942
    Hali! Látom új szerveren vagyunk. Beléptem a franciákhoz ( Zappa) de mi van a klánunkkal? nem látok senkit.A régi discord sem működik. Új klánt alakítottatok? Az új szerveren mindenki az első alap szinten kezd? Semmi kompenzáció ?
  • Hunor1
    #8941
    szárazföldi kalandok is lesznek benne.ahol kikötsz kimehetsz a szigetre, gondolom mehet a kincskeresés térképek alapján, barlangok felfedezése, kocsmai kalandok, vagy személyek keresése. szóval ez egy kaland játék szerintem. ami nem is baj :)
  • MarkBlade
    #8940
    Ha csak az alapot hozza pár új hajóval én örülök mert nagyon el van felejtve ez a téma..
  • AnuluWork #8939
    Megnéztem. Szép a hajós rész. És ennyi ..........

  • Hunor1
    #8938
  • Hunor1
    #8937
    https://www.youtube.com/watch?v=uoqXeeAjhpE
  • Hunor1
    #8936
    Hali. Akkor itt egy másik játék. Igazából ez egy "Sea Dogs" régi játék remakejának néz ki . Mai ingyenes DEMO letölthető a steamen.
    /Zappa/
    https://www.youtube.com/watch?v=uoqXeeAjhpE
  • Carmang
    #8935
    Néztem róla videót, nem tetszik a körökre osztott harcrendszer.
  • AnuluWork #8934
    Ezt próbáltátok már?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tortuga - A Pirate's Tale






    Jól sikerült.

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.01.27. 16:14:37
  • Hunor1
    #8933
    :(((((((((((((
  • Califa
    #8932
    No rakjuk össze a dolgokat.....
    A játékfejlesztők feltűnően le építették módszeresen a játékot
    Úgy ahogy azt kell ,folyamatos változtatták mintha BÉTA fejlesztésbe lennénk. A működő dolgokat az amúgy is kis létszámú játékos közösséggel szembe, és annak ellenzése ellenére behozták .Igy lett a 400-500 online játékosból mára 40-50 (WAR) szerver ! A ritka fák haszontalanná váltak !A hajók páncélzata/ágy átütés borzalmas (Milliókat és rengeteg időd beleölt a régi gamer hogy hozz jusson, le gyártsa ezeket a fákat) Anno amikor jeleztem NA forumon:hogy alt karaktereknek adják át a városokat ,és vissza saját magának ugyan az a játékos más-más nemzetben. Majdnem bannoltak értem, erről már írtam korábban (vissza olvasható lentebb). Arra hivatkoztak nem tilos (és persze jól mutat a statisztika is) plusz játékos plusz account.... Mára már nincs pénz belőle igy megszüntetésre ítélték, úgy hogy : A játékból száműzték a kereskedelmet is(az alt karakterek n 0-24 órában hordták a kikötőkből az árut) !!! Akik az ilyen játékot szerették azonnal abba hagyták ! Az altok viszont még mindig hoznak a konyhára, szabad városba megy és ott saját magának átadja a cumót. Tulárazott termékek cserélnek gazdát. PVP zónába magát támadja meg ,ezzel pedig a heti versenybe csalja magát előre. A hajó gyártá borzasztóan nem lett kifizetődő és valamire való bonuszok elérése évekbe telik. Adja magát hogy DLC hajókat vásárolj , mert ott ugyan véletlen mit generál a gép, de naponta egy legyártható ! Előre vetiti hogy amikor már senki nem veszi a DLC hajókat sem ,mi lesz a játékkal ?
    Viszont elgondolkodtató hogy az amúgy kis Magyar játékos állomány (10 fő) ,most mit tudna csinálni egy 40-50 online játékos közösségben.......Azt hiszem meghatározó erőt képviselve ! Merőben más játékot hozna a jövő, a PVP 50 online-nál is a PVP zónára koncentrálódik ...Gyakorlatilag minden adott ,csak kis játékos közösséggel. Aki meg eddig sem a Magyarokkal tólta,arra eddig sem lehetett számitani !!!
  • breda
    #8931
    Taifun
  • Califa
    #8930
    Milyen néven vagy fent?
  • breda
    #8929
    sziasztok, játszotok még a naval actionnal?mert a svédeknél vagyok de nem találtam még magyarokat:(
  • AnuluWork #8928
    Höhö
    POTBS: The Legacy Server goes Live!
  • MarkBlade
    #8927
    Az a vicc ha nem ez a minecraftos kocka grafika lenne tetszene..
  • AnuluWork #8926
    :)
  • MarkBlade
    #8925
    Nem rossz az elgondolása pedig.. csak hát na..
  • AnuluWork #8924
    Na, mennyire hánytok tőle?




    A szíriai sufnitunningos tankok ezekhez a hajókhoz képest lótúrók! :D

    Torpedó b+ ...
  • AnuluWork #8923
    Ha nem az indiai, hanem a karibi térségbe helyezték volna, ja, de így én alapból passzolom. Amúgy, nem jön be a videó. OOOPS van. Gondolom, már le is szedték.
  • PiszkosFred
    #8922
    Ha mar kalozos alternativak, akkor Skull and Bones video, ami mostansag szivargott ki a tech alfabol.
  • Carmang
    #8921
    Meglátjuk...
    Kösz, hogy bedobtad.
  • AnuluWork #8920
    Hmm. Open World kalózos:




    Corsairs Legacy
    Corsairs Legacy: Prologue

    És egy U-Boot szerű Port Royal 4:

    Sailors: Age of Corsairs
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.04.26. 16:39:11
  • AnuluWork #8919
    Ez a bajom a játékkal. Svéd. Oké, Delaware svéd alapítású állam, de svédek a játék térségében? A többi nagy térségbeli "hódítót" már nem is írom .. ...
  • Califa
    #8918
    Felmerült hogy a játék Free To Play lesz ! Bár még nem tudni pontosan mit takar , ha bárki ezek után (vissza)jönne mindenképpen keressen meg minket, itt vagy DC-on !!!!
  • Báthorya
    #8917
    A Naval Action Magyar klán átköltözött a SVÉD nemzethez.
    Holland oldalon ellehetetlenítették a játékunkat a "szövetségesek".

    Saját kezükre játszották a portjainkat... Svéd oldalon egy nagy klán égisze alatt Bathory Vampires néven futunk.

    Discord channel változatlan, bárkit szívesen látunk!

    Utoljára szerkesztette: Báthorya, 2022.04.13. 20:12:08