165
  • kisAKOSH
    #165
    keresem németül a tomb raider angel of darkness-t aki eladná kérem írjon!

    [email protected]
  • Csillag95
    #164
    JA és hogy lehet gyorsan futni melyik gombbal??
  • Csillag95
    #163
    Sziasztok! Lenne egy kis gondom.Van az Évszakok Csarnoka végén amikor ugrálni kell azokon a köveken és amikor feljutok fel kell mászni a falon és meg kell húzni egy kart(ekkor mentettem). Meghúztam és lementem az ajtóhoz kiakartam kerülni a csontikat és véletlen leugrottam XDXD. Beakartam tölteni és mikor betöltötte nem telt el 1 másodperc KIDOBOTT!! Nem tom mi lehetett a baj de kiírt egy hibaüzit :S következőre is megpróbáltam de hiába mindig csak ugyanaz:S itt van: Build Jun 24 2003 23:52:07

    The Following Error has occured

    GAME_ERROR_STRUCTURED_EXCEPTION_HANDLE

    TRAOD_P4.EXE caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module TRAOD_P4.EXE at 001B:0051FBC4

    001B:0051FBC4 TRAOD
    Lécci segítsetek nem akarom újra kezdeni a legközelebbi mentés az Buchard Rejtekhelye:S PLEASE HELP!!
  • benőmenő
    #162
    vaaki tudna segíteni?lészi ne röhögjetek ki de má a második pályán leragadtam
    amikó azt a ládát kellene tologatni akkor elkezd siránkozni ho nem elég erős.
    egyébként eccer má írta hogy erősebb lett.előre is kööööööööööösz!
  • featherbabe
    #161
    HELP! Vki segítsen! A TR6-ben, mikor Lara bemegy Renne boltjába, és ott találja holtan, akkor elvesz tőle egy irattartót vesz el, amiben benne van a kód a hátsó ajtóhoz,de én vmi miatt nem látom a kódot! Küldje el nekem vki! De ne ide, mert az én gépemen ez a lap le ven tiltva(nem tom mért) és nem tom +nézni, hanem lécci küldjétek el a [email protected]! Előre is nagyon köszönöm!
  • Donát9
    #160
    Ebbe csak az a rossz hogy egy órához van kötve.
    Aki tudja hogy honnan lehet tomb raidert letölteni(akármelyik részét)az írja meg erre az e-mail címre: [email protected].
    Előre is köszi.
  • petikécske
    #159
    hogy kell letöltenI?
  • petikécske
    #158
    tdfg
  • OBig
    #157
    Engem érdekel, hacsak nem ugyanaz, mint ez: http://www.tombraider.hu/vegigjatszasok_tr6_1.htm
    :-)
  • Norsz
    #156
    nekem teljes leírásom van eme játék hoz ha valakit érdekel itt az e mail-em [email protected]
  • ShadowLord
    #147
    Tomb Raider The Angel of Darknes tudtok hozá tört patch-t?HELP!!!
  • OBig
    #142
    FPS Man! Tab-al.
  • FPS Man
    #141
    Hogyan lehet az inventoryt megynitni? Mert nekem sehogy se sikerult... :(
  • tigeroo
    #138
    hogy lehet kepet betenni? szokozzel muti meg, PLS!
  • tigeroo
    #137
    itt vok! regisztrált tigeroo :))))
  • OBig
    #135
    kibalee!
    Ha ez a Tomb of Ancients, akkor: Másszunk le a lenti kiszögelésre. Innen ugorjunk át a gerendára. Ugorjunk be a barlangba. Másszunk le. Ugorjunk át a leszakadt hídon. Hátul vegyük fel a kis medit. Ha kell vadásszuk le a denevéreket. Ugorjunk át a jobb oldali szobornélküli párkányra. Innen tovább a bal oldali szobros párkányra. Kapaszkodjunk végig balra, és ereszkedjünk le. Inen másszunk tovább lefelé. Tovább balra és lefelé. Sétáljunk ki a kiszögelés végéhez. Ugorjunk át az oszlopra. Húzzuk meg a kart.
  • OBig
    #134
    asdfgh! Nyomd meg az Enter-t is, a lopakodós gombot, akkor teljesen lehasal a földre.
  • OBig
    #127
    Szaladj be a balsarokba. fegyvert elő, és amikor köpi a trutyit, akkor lődd, amikor a pisztolyt is látod, máskor úgy sem lő. Így kinyiffan a jobb első páncélja. Most szintén amikor trutyizik, lődd, de közben nyomd a jobb cursort, így a másik páncélnak is annyi lesz, elfutni úgysem tudsz mellette, Ő meg nem ér el.
    Utána tedd el a fegyvert, és ugorj ki mellőle. Amikor utánad jön, szaladj valamelyik oldalához, fegyvert elő, és nyomd meg az END gombot, így a hátsó páncélt veszi célba, de csak akkor lőjj, amikor trutyizik. Ha nem köpköd, állj elé, és lőjj a hasába 5-öt, és utána rohanj az oldalához.. A másik oldalán ugyanezt tedd. Oldalt nem ér el, így nem kell egy medipack se. Ha kinyiffant, kijön belőle egy kis Boaz, annak már elég egy sorozat és vége. Ha elfogy a lőszer, a homokos részen mindig van egy tár, és újra ott lesz, ha megint elfogyna.. Kicsit más színű ott a föld.
  • misi9
    #126
    Tudfnátok segíteni? Elakadtam azon a pályán, ahol egy nagy pók támad rám. Boaz-zal vagyok. Hogy lehet megölni a pókot? Beleeresztettem az összes töltényemet, de még mindig nem halt meg....... Somebody Please Help ME!!!!
  • Skynet
    #124
    Bocs abban az extraultranagy logikus megoldában is kimerül hogy teszemazt Lara nemtud berúgni 1 ajtót,ekkor akörülnézel hopp egy láda eltolod 1 méterre ettől Lara 1 pillanat alatt izomlábú lesz és be tudja rúgni az ajtót...Gratulálok:DDDDDDD
    Ekkora láma röhej nevetséges megoldást még életemben nemláttam játékban vaz...:D
  • Skynet
    #120
    Az ETM egy két nagy fanatikus kivételével totális bukta lett mégpedig: Méretéhez képest átlag grafika,4 óra alatt végigtolható,monoton játékmenet,sok bug...
    :)
    Végigtoltam....Elsőre tetszett....aztán egy nagy fos...
  • Ghost_Matrix
    #118
    1.A Biokert pályán járok(26.pálya)
    2.Csak kóddal tudtam előhozni Lara szokásos két pisztolyát:((( Ami elég hülyeség,mert minden részben benne volt és az volt az alap pisztoly,de itt egy film hangulatú új király részben kihadják és csak kóddal lehet behozni..ilyet???!!!
  • Skynet
    #117
    Ez csak tanmese nem erőszakolt semmitsem az eidos,a játék nemis félkész,egyszerűen szartak az egészet letesztelni a bunkókáim...
  • Skynet
    #115
    Na ezaz...
    Max Payne mennyivel régebbi és még mindig szebb,és milliószor jobb azé...:)
  • N.E.O.!!!
    #113
    Hát én nem istenítem. Egyszer végigvittem oszt delete. Felraktam utána a Max Payne-t és máris megnyugodtam mert már tiszta idegbe voltam ettől a szartól, főleg az irányítástól.
  • Skynet
    #112
    Csak az elvakultak istenítik,amúgy egy bugdömping az egész.
    Bloodrayne mérföldekkel jobb volt,a hamarosan megjelenő ALIAS-ról nemis beszélve...:)
  • aeris
    #111
    ma egy csomó xar kritikát olvastam róla, szal már nem tudom megéri e.. na mind1..
  • N.E.O.!!!
    #109
    Há akkor szerezd meg, nekem mind1.

    De jobb ha tudod, hogy a TR6 bekerült az év 24(???)nagy csalódása közé.
  • aeris
    #108
    még nem is találtam meg, szal..
    1ébként egy bném már vagy 5 éve rohadt nagy tomb raider fan és szinte csak jót mondott róla...
  • N.E.O.!!!
    #107
    Ne töltsd le!!!
    Nem éri meg.

  • N.E.O.!!!
    #106
    Há igen 300 forintért kaptál 2 cd-nyi bugot

  • aeris
    #105
    köszi:)
  • Skynet
    #103
    Ebben igazad van az Enter the matrixnál is nyomatták hogy ekkkora siker meg akkora eladási szám...eladta a név,a játék meg egy nagy szar volt.
    Ezt is eladja a neve de aki megveszi egy életre csalódni fog eidosékban...ilyen bugos szart kiadni manapság kissé égés..:)
  • aeris
    #100
    Hali.
    Nem tudjátok honnan lehetne letölteni??
  • Skynet
    #99
    Ezt a game-t amúgysem fogja megvenni senkisem aki a neten elolvassa az eddigi teszteléseket...alig megy 80% fölé az értékelés..:)
  • Sub
    #97
    < img src=http://smilies.crowd9.com/cwm/3dlil/mad.gif >
    így a helyes ugye space nélkül
  • Sub
    #96
  • Sub
    #95
    fiam! a [] helyett <> jelekkel próbálkozz :D
  • Mr_no_NaMe
    #94
    Hát igen megpróbálom máshogy!
  • Mr_no_NaMe
    #93
    na talán működik de ha nemsikerül ne röhögjetek!Lécci.