492
  • Gregi
    #85
    Kipróbáltam most másik szóval is, azt írtam be "szeretlek" :), de így is elindult.
    A hosts nevű file-ba beírtad amiket ír az nfo?
  • dashed_
    #84
    hmm mostmar nem ir 2 betut de amikor beirok barmilyen szot aszondja "Your Free Acces expired
    Please use full acces to visit me or try it again later"
  • dashed_
    #83
    hmm 18Mbos beallitassal tenyleg elindul :))
    viszont amikor passt keri akkor beirtam hogy purple de nem fogadta el. :( megnezte es minden betut amit leutok ketszer ir be.. de miert???
  • Gregi
    #82
    Huhh! Szóval én is ezt a 16 megás filet szedtem le, és nekem is ez volt először a problémám. Véletlenül jöttem rá, hogy mikor feltelepítettem a hozzá lévő 3DLuder-t, és utána elindítottam a 3DLLauncher-t, akkor nem a videokártyámnak megfelelően állítottam be az értéket, hanem a leggyengébbet, a 16 megásat választottam. Láss csodát ezek után ment.
    Jelszónak meg azt írtam be "purple", de szerintem bármilyen szót elfogad, igaz mással még nem próbáltam.
  • [NST]Cifu
    #81
    Ezt szedtem le, de sajnos nem működik. Valószinüleg valamit változtattak az adott oldalon, és emiatt nem űzemel. Ha megnézed, a "Free Trial" tökéletesen üzemel, de ahoz nem kell semmi rendkívűli (le kell tölteni a "ThriXXX" nevű programot, a többit az tölti majd le). Fél estét szórakoztam azzal, hogy összehozzam a hacked-et a trial-os változattal, de nem sikerült zöld ágra vergődni vele

    Ezért reménykedem, hátha Gergi elárulja, mi is kell ahoz, hogy műkdöjön... - Persze azonkívűl, hogy előfizetem, mert sajnos a sima Cirrus-Maestro kártyát nem fogadják el, azonkívűl meg 3 napos eléfizu ~2400Ft, a havi pedig ~6000Ft :)

    Jól néz ki, meg minden, de nem ennyire :)
  • dashed_
    #80
    hmm ..ezt szedte mar le vki???
    "xxx_3dslut.com_WebSite_Hacked_By_DrCOdE_3D_Sex_Experience.zip"16MB

    http://www.3dslut.com/

    megneztem de azt irja hogy
    applicaton update check faild
    blahblah http code 404...

    pedig jo lenne ez a webes dolog. :))
  • dashed_
    #78
    3D Slut ot eMulerol hogy szedted le???
    mi a file neve es mekkora??
  • [NST]Cifu
    #77
    Ha sikerült beüzeelned nem "Free Trial" módban, ne habozz megisztani velem, mert nekem csak úgy ment :(
  • Gregi
    #76
    Sikerült, rájöttem! Előző üzenet tárgytalan.
  • Gregi
    #75
    Lenne egy kis problémám, leszedtem eMule-ról a 3D Slut-ot, de mikor beadja a nőcit, kér egy access code-ot. Nem tudna valaki ebben segíteni?
  • [NST]Cifu
    #74
    Japánul van, annyi biztos, de hogy mennyi szöveg van benne? Tudja a rák, én most kezdtem leszedni az E-mule-vel, de ugye ISDN-el lesz egy-két hét, amíg leér....
  • Sanca
    #73
    Ez a Biko 2 van angolul is? Vagy nincs benne sok szoveg?:)))
  • Sanca
    #72
    Amugy van ilyen bug/mittomenmi hogy ha az eladonal sokat alkudozol akar 1-2 millat is adhat a filmekert.
  • Sanca
    #71
    Ha jol emlexem en 5 millaval mentem at 3. reszbe. 1bol a legdragabb hazat vettem meg:) Asszem fontos hogy ne csak nagy epuleted legyen, neha a kicsi is hozza a nagy epulet profitjanak felet(ha jo a memoriam:D) A konkurenciara meg itt is ugyelni kell. Erdemes mindig az atomtamadast(vagy mit) valasztani:)
  • Sanca
    #70
    En mindig 1-masfel oras filmeket csinaltam 7-8 muvesznovel:) Asszem ha ugyelsz a konkurenciara igy siman lehecc 1. a top10-be.
  • Sanca
    #69
    Nekem siman szimulator:)
  • [NST]Cifu
    #68
    Hihi, a Lula-t anno végigjátszottam (mikor játék is volt? 98-as?), de öszítén megvalva grafikus megoldások terén sajnos nem vetekszik a japán játékokkal - persze az is tény, hogy a japán játékok viszont jellemzően vagy bugyuta, vagy szadista/perverz történetekkel vannak tele, míg a Lula tele volt apró gegekkel, és ha grafikailag nem is vetekedhetet a japán adult játékokkal, sokkal szórakoztatóbb volt, mint bármely általam ismert japán játék...

    A Lula 3D-re azért leszek kiváncsi, hogy milyen történetett sikerült kikovácsonliuk, mert annyi szent, hogy ha rá is nézek, az nem a grafika miatt lesz :)

    Pár link:
    Himeya shop - egy japán online bolt, a baloldali menüben az "Adult"-ra érdemes rákattintani, és átnézni, mik is vannak
    Biko2 @ Himeya - egy példa, milyen durva grafikájú játékokat hoznak ki a "japók"...

    3D Slut - ez már nem japán, egy tisztán az "akcióra" kihegyezett 3D-s program. Viszont a karakterek erősen Poser 4.0 utánérzésüek :)

    Akit esetleg érdekelnek az ilyesmik, böngéssze át a linkeket, és keressen rájuk a KaZaa-n, DC-n, E-Donkey-en, és a hasonló p2p programok segítségével, szinte biztos, hogy jópárról lesz találat...
  • Carlos
    #67
    Nem vesztesz vele sokat!!! :)
  • Carlos
    #65
    98SE-t használok, sajna nincs 5letem!
  • Carlos
    #63
    Az nem csalás!
    Ha bankban tartod a pénzed, akkor 50 millával is átmehetsz a 3 pályára!
  • Carlos
    #61
    Hűha...
    régen végignyomtam. nem teljesen emléxem, de olyasmi a trükk, hogy szétatombombáztam a konkurenciát a városban! Akkor nyereséges!!! :)
    Ez persze nem biztos!
    Mennyi pénzzel mentél át 3 pályára?
  • Carlos
    #59
    Esetleg tud valaki arra megoldást, hogy a szereplőim ne hisztizzenek minden órában kétszer???
    Mertmár unom, hogy WC-re kell mennie, nem tudja lehúzni a cipzárt, eltört a foga stb.
    Tud valaki valamit ezügyben???
  • Carlos
    #58
    Ha valaki nem olvasta volna:

    Features:

    36-24-36! 3D erotic action-adventure with a tantalizing storyline
    Twelve luxuriously-styled main locations with over twenty additional scenes
    Total body action: from exotic dancer to tiger-like talons
    Lula gives every bad boy just what he wants
    Bouncing boobs technology: natural animation using motion capturing
    More, more, more! Sexy outfits for Lula include a cowgirl bikini, transparent fashions, and the rubber-slut look
    Attention! Intense erotic scenes will really get players going
    Busty delights! Over 50 extremely well-stacked characters more than willing to please
    Setting tails wagging! Dusty, Lula's faithful friend, watches what's going on using a doggy cam
    Engines at full throttle! Hot pursuits with lots of rubber on the asphalt - and elsewhere
    Totally relaxed: easy to operate using the mouse

    Developer: CDV
    Publisher: CDV
    Genre: Erotic Action-Advent
    Release: Germany: 2nd half 2003 / UK, USA: 2nd half 2003 / France: 2nd half 2003
  • Carlos
    #57
    Köszi, próbálgatom!
    Mostmár lefekütt az ágyra (még ruhában).
    Azért ha valaki tudja, hogy lehet a 2 részben Lulát prücskölni, az írja meg!
    Lula 3D megjelenési dátum, valaki?
  • Hoz_Hun
    #56
    Arra már nem emlékszem. De onnantól kezdve végig happy. És abban a filmben szerepel amelyikban akarod.
  • Carlos
    #55
    Köszike!
    Meghúzni hogy kell?
    Van egy gomb, hogy sex, vagy valami???
  • Hoz_Hun
    #54
    Ajándékokat kell neki venni. Attól jobb kedve lesz. Aztán amint lehet megdöngetni. Attól meg elégedett lesz (mi meg mégannyira ;)).

    A zúzosabb ajándékokhoz úgy is pénzmag kell, a lové is fügvénye a hangulatának. Természetesen :).
  • Carlos
    #53
    Oksa...Hogy lehet LULA-t döngetni?
    Csakmert nekem sír állandóan, hogy ne érjek hozzá etc... :)
    A csillagokat igértem és csak rohad a stinki stúdióban bla-bla-bla... :)
  • Hoz_Hun
    #52
    Ja és csak is hardcor kategoriában, a storyboardot is magad rakd össze.
  • Hoz_Hun
    #51
    Eleinte forgalmazót kell találni aki eladja a filmet (azaz ő veszi meg), de ő sokat leszakít magának. Késöbb az irodádban laptopon direktbe nyomhatod a megrendeléseket, na akkor már dől a lé.
    Én normál másfél órás filmeket forgattam 4-5 színésszel. Érdemes pár jó paraméterekkel rendelkező színész kikupálni (plasztikai sebész, tréning tábor..stb). Azokat a filmeket busás áron lehet forgalmazni. Ja és a reklámozással sem kell fukarkodni.
  • Hoz_Hun
    #50
    Azt hiszem, már egy kis hírnév kell hozzá, de nem vagyok biztos. Bemész hozzá a szobába, jól megdöngölöd, aztán megkérdezed nem akare szerepelni a filmedben. Előbb utób menni fog.
    Már nem emlékszem, de mintha lenne egy mutató is oldalt, ami a jókedvét mutatja. Ajándékokat kell neki venni. Szokásos cucc ami a luxus kurvácskéknak kell, jó kocsi, nerc, plüs maci :)...
  • Carlos
    #49
    Szivesen!!!
    Kérdésem még mindig áll:
    Hogyan lehet LULA-val filmet forgatni.
    (hogy lehet a popularity-t növelni)
  • Carlos
    #47
    Nos, Dondolom felvettél világítót, rendezőt és operatőrt!!!
    Ha nem, tedd meg!
    Ha vannak, akkor katt rá az emberekre (ren,op,vil) és jelöld ki nekik a stuiót, mint munkahelyet.
    Megjelenik alul a select film, kiválasztot, casting-nál megadod a két szinészt (lehet két lány is (fiúkat nem próbáltam)). Álltalában elég a 10 perces film!!! Utánna START!
    Kiírja, hogy még 10 óra és kész a film, utána eladod! Ennyi.
    Ha valami nem kerek írj!
  • Carlos
    #45
    Az addig okés, hogy kiválasztom a filmet, de nem történik semmi!
  • Carlos
    #44
    Kérdés:
    Erre még egyszer sem jöttem rá!
    Hogy kell Lulát filmben szerepeltetni?????
  • Carlos
    #43
    Megveszed a bárban az új papírokat.
    Aztán összegyűjtesz 50e-t és mehetsz is!
  • N.E.O.!!!
    #42
    A képek alapján nem valami jó a grafja de nem ez a lényeg.
  • Carlos
    #40
    Engem is érdekelne!!!
  • neménvoltam
    #39
    Nincs véletlenül release dátum?
  • Carlos
    #38
    Egyetértek!!!