143
Szal...
  • ollie
    #103
    Szerintem nem kételkedik benne, de ha valaki jól beszél angolul, akkor inkább az eredeti nyelven játszik, mint pl én is. Én pl nem veszek meg itthon egy magyarosítottan árult játékot, hanem inkább kintről megrendelem.
  • gandrus
    #102
    Pedig szerintem jól sikerült a honosításom, de te tudod. :)
  • mzprox
    #101
    Akkor majd kipróbálom... :)Magyarításra nincs szükségem, köszi!
  • gandrus
    #100
    Állati jóó! Szerintem csak úgy érdemes játszani. Mármint szimultánban. Érdemes kipróbálni úgy. Külön taktikát igényel. :) Magyarításom használod? (ugyan még csak kb. 87%os, de így is érdemes használni)
  • mzprox
    #99
    Nekem is tetszett a játék, sztem sok dolgot átvehetett volna heroes 5 ebből a játékból.
    Azért kerestem rá mert érdekesnek találom a szimultán körös multi-player opciót. Van valaki, aki kipróbálta? Milyen úgy játszani? (nekem csak hot-seatben volt alkalmam kipróbálni és úgy nem az igazi)
  • gandrus
    #98
    "Valaki jáccik még ezzel? Én most nyomom, és szerintem az egyik legjobb körökre osztott stratégia, ami valaha létezett."

    Egyetértek. Ezért is fordítom. Kb. 87%-os honosításom legfrisebb verziója megtalálható a honlapomon: http://gandrus.atw.hu.
    (Videót is feliratoztam benne.)
  • ollie
    #97
    Hát izé... nem olvastál el néhány ismertetőt, leírást? Esetleg a tutorialt nem próbáltad meg benne?
  • NeoMaN
    #96
    én meg eccerűen nem tudtam mit kell csinálni...
    ezért hagytam abba 1 óra játék után
  • ollie
    #95
    Valaki jáccik még ezzel? Én most nyomom, és szerintem az egyik legjobb körökre osztott stratégia, ami valaha létezett.
  • steweee
    #94
    harmadik részről van valami hír? jó lenne!
  • Tutilevi
    #93
    Valaki segítsen nekem lécci!!!!!!!!!!!!!!!!!!nincs passwordom az Age of Wonders 2-höz?tudna nekem adni valaki?
    please!!!!
  • Tigerson
    #92
    Hello!
    Letöltöttem a Warez Centerről, rippelten.
    Amikor az mp3unpckert csinálná kiír egy hibaüzenetet:
    acmStreamOpen: The requested operation cannot be performed.
    Ezért a játékhoz nincs hang, ha nem írná ki, akkor felrakná a hangot hozzá.
    Légy szíves vki segítsen!
    Előre is köszönöm!

  • Eeneke
    #91
    Hehe, ezek a készítők tényleg nagy arcok voltak. Én csak azt hittem, hogy valaki hülyéskedett és átírta az egyik alapított város nevét Tatabányára, de alapból a nomád kampány elején így hívják a várost!! Hogy ezt honnan a fenéből vettték??? :))))
  • Tigerson
    #90
    Hello!
    Letöltöttem a Warez Centerről, rippelten.
    Amikor az mp3unpckert csinálná kiír egy hibaüzenetet:
    acmStreamOpen: The requested operation cannot be performed.
    Ezért a játékhoz nincs hang, ha nem írná ki, akkor felrakná a hangot hozzá.
    Légy szíves vki segítsen!
    Előre is köszönöm!
  • via_mala
    #88
    Biztos betelt a vinyód. :D
    Szerintem picit több segítséget kapnál, ha beírnád a pontos hibaüzenetet, és nem csak annyit böfögnél ide, hogy "vmilyen hibaüzenetet ír ki".
  • Tigerson
    #87
    Hello!
    Ha vki olvassa ezt a fórum témát és letöltötte a Warez Centerről a game-t, azt kérem, hogy segítsen nekem!
    Segítségért jutalom!
  • SkunkliX
    #86
    Sziasztok!Nekemm is nagyon bejön a játék , de van vele 1
    nagy probléma azon kívül hogy erősen addiktív.Még pedig az hogy kevés a pálya.Na ebben szeretném segítségeteket kérni.
    Vagy írjatok url-t ha tutok vagy küldjetek levélben nyugodtan pályákat.Előre is köszönöm , az még kevésbé kihevert addíkció nevében :))))
  • Eeneke
    #85
    Örök hála mindenkinek!!!
    A havernak sikerült megoldania egy másik exe felmásolásával. Azzal a módszerrel, amit itt olvastunk.
    Csak amikor átmásoltuk máshová, ott már nem működött.
    Szerencsére ez nem nálam volt... :)))
    Én inkább addig nem is veszem át, amíg végig nem nyomtam az eredeti kampányt. Már a halál második pályáján szívok erősen Meandor ellen. Gyk. a várakból nem nagyon tudok kimozdulni.
    Tippeket és trükköket is írhatnátok néha.
    Pl. a gép ellen ha az élőholtakkal vagy, akkor nincs jobb várvédelem 8 íjásznál + 5 zombinál (+ esetleg 3 keményebb legény). Ezzel az összeállítással Meandor Bone Horror seregeit (volt hogy 8*4-el jött) szépen be lehet aprítnani. Csak be kell állni a zombikkal a kapuba, az ijászokkal mindig a kapuban lévőt lőni. A zombik meg minden 3. körben szépen újra feltámadnak pont a bejártatban, így nem lehet betörni. Persze Tower Guard és kőfal sem árt. Olcsó és hatékony védelem.
    Jó játékot mindenkinek!!
  • Eeneke
    #83
    Akkor a ripp exét honnan lehet letölteni?
    A dchunos verzió már tökéletes?
  • Dns5000
    #82
    mert o nem kalandozik hanem otthon ul a magus tornyaban, nem is szabad elvinni sehova. Feleslege neki az attak, deffence. Eleg sok helyre tud igy is varazsolni.
  • lwb
    #80
    ok. thx
  • aiguo
    #79
    Koszonom,megvan!;)

    A cimet orizd meg -L/P nem valtoztatom meg- ha a kesobbiekben kell valami megtudom osztani veled!;)... de kezeld diszkreten!
    udv:)
  • lwb
    #78
    fent van. ha vmi gebasz van, szólj v. fórumon v. mailben.
  • aiguo
    #77
    Mail ment. Ezer koszi!;)
  • lwb
    #76
    fel. küld mailben. tűzfalad bontsd le, mert én nem tom a sajátom.
  • aiguo
    #75
    valaki pliiiz segitsen... koszi!
  • aiguo
    #74
    Szioo,
    kulfoldrol netezek,es a magyar (warez)oldalak nagyon szarul jonnnek be:(...viszont ha adok ftp cimet privatban feltolod nekem ?!:) koszi;)
  • lwb
    #73
    az több, mint 8 mega. az én free email szolgáltatóm ekkora adatot nem engedélyez (más meg nincs).
    szerintem szedd le warezcenterről az első 10 zipet és akkor már ki tudod csomagolni csak az exe filet. én is így csináltam. ha nem ismernéd az url-t:
    http://warezcenter.cjb.hu
  • aiguo
    #72
    Sziasztok!
    Nekem is kellene rip.exe mivel nem muxik a tores win98 alatt.Ha valaki megtenne ,hogy atkuldi emilben halas lennek;
    koszi!:)
  • Dns5000
    #71
    dchun.hq.hu
  • Shaman
    #69
    Gomdolom DC-röl le tood húzni.
  • Goblinraider
    #65
    Én kifejezetten örültem ennek nem értem mi a baj?!
  • Bandeeka
    #64
    Hali!
    Lenne 1 kérédsem még pedig az hogy a második küldetésnél tartok(elfekkel) és lenyomtam az orkokkat de a jellemem átváltott gonoszra. Ez a késöbbiek folyamán baj lesz? Ha igen akkor hogyan tudom megcsinálni azt a pályát hogy a jellemem maradjon jó. Thx a helpet
  • Dns5000
    #63
    nekem csak az nem tetszik hogy mincs gonosz campain csak jokkal lehet menni, amugy tenyleg nagyon jo :)
  • Goblinraider
    #62
    Na:
    lenyomtam a játékot. (alvás nem nagyon vót.)

    1-10 Értékelés:

    jácchatóság: 10
    élettartam: 8
    grafika (HOMM4 hez képest): 10
    sztori: 7
    kihívás: 7

    Maga a játék nem sokat fejlődött az AOW2 óta de már az jobban teccet mint a heroes4.
    Nem kell beszólni: magam is nagy heroes fan vagyok (a heroes3 maga az isten multiban), habár az AOW multi részét még nem próbáltam.

    összeségében körökreosztott stratégia fanoknak egy kötelező darab ami nekem a cheerfull undead-ekkel végleg felkerült a kedvencek közé :))

    Goblinraider
  • PsychoStarfish
    #61
    köszönöm
  • Hustler_hu
    #60
    csinalsz Pioneereket a varosban majd elviszed oda oket ... es ott rebuild
  • PsychoStarfish
    #59
    Valaki tudna segíteni? Amikor valamelyik istenség azt akarja, hogy mint Quest javítsak meg valamit, pl. bányát, azt hogy lehet?
  • Dns5000
    #58
    Nagyon szep(HOMM4nel sokkal szebb) a jatek, a zene is jo, a zoom nagyon tetszik. De meg nem jatszottam vele sokat.
    Mast nem tudok mondani, kerem kapcsolja ki ... :P
  • lwb
    #57
    hát ilyet még nem b*sztam! downgrade-elnem kellett a videokari driveremet és így megy. az új detonator nem teccett neki.