143
Szal...
  • gandrus
    #143
    Nagyon jónak tűnik. Mint az eddigi részek. :)

    A videóban viszont észrevettem egy lehetséges bugot. Miután megtisztította, helyreállította a fertőzött területet, támadást intézett a dragon graveyard ellen, de akkor már ismét fertőzöttnek nézett ki a megtisztított terület. :) Persze, ez még csak pre-alpha.
  • Csokis
    #142
  • gandrus
    #141
    Egyebkent a "gameszar" nelkul nem is tundek rola, hogy keszul a harmadik resz..
    Meg sokan masok sem.
  • gandrus
    #140
    Arra a GS online is jó, hogy gyorsan átfussam a híreket. Nem túl jó, de hasznos. Megnéztem a hivatalos oldalt, ősszel jön.
  • ollie
    #139
    Ne gémszart olvassál, hanem nézd meg a hivatalos oldalt.
  • Although
    #138
    Valahogy jobban tetszett mint a heroes anno.
  • gandrus
    #137
    Állítólag idén jöhet Age of Wonders 3. :)
    A készítője a Triumph studios, akiknek a korábbi részeket is köszönhettük.
  • nimretil
    #136
    Sziasztok! Hamachin van egy aránylag népszerű aow szoba, nagyrészt orosz játékosokkal. Az mp evolution nevű patch-csel játszanak leggyakrabban, ez egy kimondottan multiplayerre írt javítás, amit a mai napig folyamatosan fejlesztenek. Szinte nincs olyan nap, hogy ne menne le 1-2 menet, minimális angol tudás mellett gond nélkül lehet csatlakozni.
    A szoba neve AowNet, jelszó nincsen.
  • steweee
    #135
    írt vki korábban multis ügyben. ráérek szeptemberig.

    megbeszélhetünk vmit.. a dominions 3-mal is szivesen multiznék
  • SzarvasA
    #134
    Én egy haverommal nyomom még :)

    Van egy két egész korrekt mod :Wisards& Heroes 3 pl.

    Amúgy ha valakinek lenne kedva, írjon rám, mert én szívesen játszanék vele. Haver kiment kínába, és nem nagyon ár már rá.

    email, MSN: [email protected]
  • Hawk06
    #133
    Igen,nem nagyon probaltam modokat.
  • steweee
    #132
    játszik még vele valaki ? vannak jó modok
  • Nuki
    #131
    ÁÁÁÁÁ ez az ami nem jutott eszembe! Kösz a tippet :) Kipróbálom.
  • Hawk06
    #130
    Varázslat is jó,de ujra lehet építeni ilyen szekérrel is amit két ökör húz,azthiszem.
  • Nuki
    #129
    Jó döntés
  • lammaer
    #128
    Hopp, epp tegnap gondoltam ra hogy ki kene probalni az AOW-t, erre felbukkan a topik. :) Ez egy jel, mostmar mindenkeppen beszerzem...
  • Nuki
    #127
    Kapok olyan küldetést, hogy építsek újra egy várost. Ehhez varázslat kell?
  • Hawk06
    #126
    Igen.
  • Nuki
    #125
    Valaki játszik még ezzel a játékkal?
  • Hawk06
    #124
    Csak hogy tudd én olyan szinten tudok angolul hogy egy játékhoz sincs szükségem magyarításhoz.Viszont egy ilyen munka elismerést érdemel,szóval jobb lenne írnál egy köszönöm szépen-t a pafázásod helyett.
  • steweee
    #123
    három és fél év alatt inkább jobb lett volna alapsziten megtanulnia mindenkinek angolul..... amennyi a játékokhoz kell.....
  • Hawk06
    #122
    Remek,köszönetem
  • gandrus
    #121
    Találtam egy apró hibát a fordításban (az egyik szövegnél az új sor helyett azt írja ki, hogy "( eol )" mert véletlenül egy space-el többet írtam, mint kellett volna). A hiba javítva, az új verzió feltöltve. Csak emiatt nem kell feltétlen leszedni a javított verziót, mert ez csak egy apróság, de mindenesetre aki akarja, megteheti.
  • ollie
    #120
    szép munka, gratulálok!
  • gandrus
    #119
    Örömmel jelentem, hogy az Age of Wonders - Shadow Magic című játék fordítása három és fél év után végre elkészült. A fordítás 100%-os, és érinti az introt is.

    A magyarítás megtalálható:

    GameHunter
    gandrus honlapja
    Magyarítások Portál

    Jó játékot!
  • Hawk06
    #118
    Héj,hát osztán közelebb kéne egyet játszani:D.....Szóval az érdekel hogy lenne-e akivel?Persze elöbb sikerüljön az érettségi :D
  • Paddy
    #117
    vonkrausch néven csatlakoztam a szerveretekhez
  • Paddy
    #116
    beszállnék ha nem gond
  • Kry
    #115
    Hali! Haverral játszogatunk ezzel a gémmel hamachin keresztül, s én úgy vagyok vele, hogy minél többen lennénk annál jobb lenne. Szal akinek van még kedve jáccanni ezzel a "páréves" játékkal az csatlakozhat a szerverhez:
    Name: koztarsasag
    Jelszó: koztarsasag

    Vagy ha nem tudja kezelni esetleg a hamachit, de szeretne jáccani akkor irja meg priviben az msn cimét és én szivesen segitek. NEM KELL EREDETI JÁTÉK hozzá ;)
  • ollie
    #114
    ebay.co.uk
  • Nandusz
    #113
    Érdekelne eladó műsoros Age of wonder: Shadow Magic, akit esetleg már nem érdekel, vagy végigjátszotta és meg szeretne 'szabadulni' tőle.
    Esteleg, ha ilyen nincs, akkor valami címet szeretnék kérni tőletek, ahol meg tudom venni.
    Mert sztem ez már van olyan régi játék, hogy ne minden polcon ez legyen egy játék boltban:)
  • gandrus
    #112
    Nem tudsz olvasni? Olvasd már el a topic címét légyszíves!
  • lortnok
    #111
    valaki szeretne heroes 5 magyarositást?? az küldjön egy e-mailt és adja meg az e-mail cimét és én áküldöm természetesen INGYEN!!!!!!!!!!
  • lortnok
    #110
    kis bu*ik azok
  • mzprox
    #109
    Köszi!, letöltöm tőled a patch-t.
  • gandrus
    #108
    Be lehet állítani a manuális csatát. Ha jól emlékszem, ahol kérdezi ott a mindenki ellen manuális csatát kell beállítani, de az 1.0-ás verzióban még nem tudja, ezt az egyik patchel javították. Javaslom az 1.3-as patch letöltését. A honlapomon van rá link.
    A szimultán játékmódban az lép először egy körben, aki előbb megkezdte a lépést egy egységgel. Majd ha kitapasztalod, meglátod, hogy is megy ez.
  • mzprox
    #107
    újabb kérdés :) :

    multiban játszunk és sehogy se tudjuk beállítani azt, hogy manuálisan lejátszhatóak legyenek a csaták (csak quick kombat van). ember-ember ellen még csak csak, de neutrál lények ellen nem megy. Az opciót megtaláltuk játékindításnál, de egyszerűen figyelmen kívűl hagyja. Lehetséges, hogy szimultán körök esetében ezt nem lehet beállítani?

    más: nekem még nem teljesen világos a szimultán lépés logikája. pl jön az ellenfél két váram felé, nekem csak egy sereegem van, azzal védeném, azt, amelyik felé elmozdul. s akkor itt most várunk egymásra. (ő arra, hogy lépjek a sereggemmel és akkor eldöntheti merre megy, én meg arra, hogy közelítsen valamelyik váram felé és akkor elindíthatom a csapatom arra) szóval senkinek se érdeke előbb befejezni a körét. Ilyenkor mi van?
  • mzprox
    #106
    THX! :-)
  • gandrus
    #105
    Van chat opció...
    Asszem a Tab billentyű rád vár... :P
  • mzprox
    #104
    Így van, játékoknál az angolt szoktam meg. (ha a hugomat érdekelni fogja a játék neki majd ajánlom a magyarításod :) )

    Kipróbáltuk haverral (egyelőre csak rövid ideig) és ment rendesen neten keresztül a szimultán körös mód. kicsit szokatlan volt heroes 5 után és hiányzott a chat opció. Állítólag h5-höz is csinálnak szimultán körös verziót, remélem legalább ilyen jóra megcsinálják.