162
Haegemonia: The Solon Heritage
  • olasz
    #78
    Megvan a játék tök örülök neki csak nincs hozzá cd kódom!Valaki el tudná küldeni!Léygszi!Előre is köszi
  • Dns5000
    #77
    Megis csinaljak tovabb a GAt?


    most akkor mivan? megvette valaki es csinaljak tovabb?
  • Dns5000
    #76
    Szerintem az GA nagyon szuper lett volna a 2 vagy 3 eves demo meg mindig nagyon szep. Jatekmenetrol meg nem lehet abbol megitelni.Ahogy ahajokat lehet iranyitani az szerintem nagyon szupi, a HE fegyevekkel van elmaradva ebbol a szempontol. Ha te pakolhatod a fegyvereket a hajora, valaszthatsz kuldetesek, talalhatsz vehetsz uj hajot fegyvereket akkor tuti jo lett volna. A HE is milyen szar jatekmenetet hozott pedig grafikalilag egesz jo volt.
    En nagyon sajnalom, hogy pont ezt lottek le es kihoztak egy csomo faszsagot ami meg azt sem eri meg, hogy letoltse az ember.
  • Mr Manson
    #75
    jaja
  • zsamiatt
    #74
    single nélkül nagy sz*r :( ezt nagyon elbaszták.Amugy az ig 2 ötlette jobb volt ennél.Ez a hajo limitálos faság meg egyszerüen gusztustalan! :(
  • Mr Manson
    #73
    Nagyon jó kis jaték, grat a fejlesztőknek!
    De ezt hol lehet multiba nyomni?
  • T-boy
    #72
    Nem adnád el? Az enyém a DOMESZTOSZ(nem TM) áldozata lett!
  • Mr Manson
    #71
    Hy All! Az első Heagemonia-hoz nem tudna valaki linket adni?
  • antijedi
    #70
    jah létezik sajna, énse találkoztam vele :(
  • antijedi
    #69
    biztos a skirmishre gondoltak :P
  • Titan
    #68
    Létezik, hogy nincs benne szinkron???? Mikor a feladatot elmondják, akkor csak a szöveg van kiírva, de nincs hangja az emberkének....(Állítólag ISO)
  • Tom911
    #67
    Akkor meg mi a francnak reklámozta a hülye Digytal reality, hogy tök jó single lessz benne, rohadjanak meg, én meg majdnem megvettem, szemetek, kössz, hogy felvilágosítottatok.
  • Pluskast
    #66
    Ott sincs.
  • Inquisitor
    #65
    Nekem meg kell vennem becsületből, mert a Haegemoniát ajándékba kaptam és nem fizettem érte.
    (Ráadásul az extra változatot, bár ritkán hordom a pólót.)
  • Inquisitor
    #64
    Miért lenne???
  • Tom911
    #63
    De a bolti magyarban van!?
  • Pluskast
    #62
    Nem tudom, hogy visszaolvastad e a hozzászólásokat de pont arra panaszkodtunk, hogy nincs camoaning
  • Tom911
    #61
    Neked magyar egyáltalán, mert nekem nem és nekem sincs küldetés (amúgy te a boltira gondolsz vagy letöltötted valahonnan?)
  • Hixer
    #60
    Hé megvan már másnak is game??
    Nekem nincs benne küldetés...
    Mi van? Csak az eredeti játékkal együtt futnak???
  • antijedi
    #59
    hát én tuti nem fogom siratni...
  • Legion
    #58
    Nálam sajnos ez is textúra hibás, ugyanúgy ahogy az első volt:((
  • antijedi
    #56
    ig3nak semi köze se lesz ig2höz max a cime, amugy szvsz az lessz csak aztán az igazán nagy gyalázat ig2re, magyar fejlesztők ide vagy oda szvsz szar elssz (legalábis az eddig kijött infokbol meg az 1db ösregi demobol itélve)
  • ceas
    #54
    Tagadhatatlanul az egyik legszebb, "legművészibb" grafikájú játék lett szerintem. Nagyon kár a solo-ért.
    Dauby: Nem lehetne esetleg valamilyen formában beleilleszteni egy solo-campaign-t?
  • gonosz
    #53
    nem lenne annyira gaz, ha nem ugy zarjatok le a haegemoniat, hogy folytatas kivankozzon hozza.
    bar mivel nem multizni szeretek az ilyen jatekokkal, igy enis kihagyom valoszinuleg.

    ui: a gfx nagyon szep lett.
  • Jacky
    #52
    Teljesen egyetértek Pluskast kollégával: A SINGLE CAMPAIGN NAGYON HIÁNYZIK !!
    Hiába van jó internetem, ha egyszer szóló módban, a történet kibontakozását figyelve szeretek játszani. És nem multiban gyakni egymást.
  • Pluskast
    #51
    Én eddig az összes IG játékot megvettem függetlenűl az árától, mert egyrészt nagyon tetszettek másrészt meg tisztelem a magyar készítőket, de ahogy így a hozzászólásokat visszaolvastam és látom hogy nincs single campanig, nos hát ez így elgondolkoztat, hogy megvegyem e.
  • antijedi
    #50
    pontosan ez a gond, és nem is bántana hogy ilyen a haegemonia ha nem tudnám hogy SOKKAL jobbra is képesek... :(
  • Titan
    #49
    Nekem személy szerint az IG1-ben az az ötlet tetszett, hogy a saját hajóm fedélzetén mászkálok és egyre nagyobb hajóval gyalázhatom az ellent!
    Na jó, a Star Trek: Bridge Commander is ott volt ebből a szempontból, de nem volt annyira jó!
    Az IG2 többek között ezért is vettem meg, de ebből már kimaradt ez a rész...
    Hiába, sajna tökéletes játék nincsen!
  • ceas
    #48
    Ezzel én is egyetértek, ha az ig2 koncepcióját körülbelül úgy felturbózták volna, mint ahogy azt a grafikával tették szerintem, most nem kis rajongótábort tudhatnának maguk mögött világszerte. Mondjuk így is vannak rajongók és tényleg nem olyan rossz a haegemonia, de sokkal több is lehetett volna talán.
  • antijedi
    #47
    hát ez is igaz, de én akoris csak azt modnom hogy ig2höz képest viszaesés, ez nem szidás énis megvetem és jácotam vele eleget és időtöltésnek jo volt csak egyszerüen szerintem rossz irányba haladnak ... :(
  • magus
    #46
    nekem tetszett, csak amikor 3.jara egy kuldetes azert lett elbaszva mert bugos volt hagytam a fenebe. de szerintem tenyleg megerdemlik hogy ne szidjuk a munkajukat, mert jo volt, sőt az ig2 is, csak szerintem ez felesleges, hiaba dolgoztak vele, es nem penzert csinaltak, így nem sokan fogjak megvenni
  • antijedi
    #45
    nekem pont forditva, bugokat nem figyeltem meg anyira (vagy nem mejedtem bele elégé? végülis csak a 2. idegen fajal valao talalkozas utani kb 2. palyaig vittem...)
    hanem nekem ez a stilus amivé átalakitoták nagyon nem jött be
    pl a kutatási rendszer hazavágása oriási baklövés, inkább a régit kelet volna turbozni és mégtöbb lehetőséget beleteni nem pedig egy ilyen ...-ot belerakni...
    meg ugy az egész koncepcio valahogy nekem nem jött be, na de hát izlések és pofonok
  • magus
    #44
    Szerintem jó volt a haegemonia, csak olyan szinten bugos volt hogy 2 hét alatt már vágtam ki a fenébe.
  • antijedi
    #43
    hát a hirnév rombolás már az alapgameval elkezdődött, szvsz én sziveseben fogadtam volna eg ig2 kieget mint maiylen a haegemonia lett :/
  • magus
    #42
    Hát ez így nem túl jó hogy nincs benne solo:( Mármint, oké hogy kiegyensúlyoztatok sokmindent, meg változtattok sokmindent, de ez akkor vegulis olyan mint egy "nagy" patch... Történet nélkül, ami hajtana, nem hiszem hogy a rajongók kivételével sokan megvennék. Bár ne legyen igazam. Ja és örülök, hogy még magyarok is vannak a színtéren.
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Nem akarok beleugázni, de várható még Reunion/IG-szerű (merthogy ez messze került attól a fától) birodalom építgetős játék tőletek, vagy hagyjam a remént és térjek át én is FPS/RTS-re mint a többi szerencsétlen mortal (bár akkor már inkább maradok kozolbuzi) ?!!

    Nekem életreszóló játékélményt adtak az eddigi játékaitok , de ha azt mondod, ennek az "agyas" vonalnak vége...
  • Harek
    #40
    Hát majd következő héten kiderül, csak akkor tudom megvenni. De szerintem remekül elleszek vele.
  • Harek
    #38
    Hát szerintem így is jó lesz, remélem a különboző pályákon azért lesz valami történet. A másik, hogy más játék kiegészítő lemezei többe szoktak kerülni. Ez a 4ezer ft nagyon kedvező. A történetet lehet majd folytatni a Haegemonia2 -ben
  • ceas
    #37
    Elhiszem. Akkor lehet mégiscsak eltaláltam ezt a pénzcsinálósdi dolgot? Gondolom Wanadoo-ék tovább akarják hízlalni, a -már amúgy se kicsi- pénzecskéjüket.
  • ceas
    #35
    ok, ez mind igaz, de solo nélkül mit ér az egész? Nagyon sok játékos nem azért játszik egy játékkal, hogy elmondhassa, hogy ennyi meg ennyi idő alatt nyertem meg a pályát stb..., hanem, hogy lássa, ahogy kibontakozik egy sztori, megnézze az esetleges átvezető animációkat meg ilyesmi. Azok a játékosok, akik viszont a skirmisht meg a multit szeretik, hát ők sincsenek ellenére szerintem egy jól felépített single campaign-nek. Az viszont tényleg nagyon pozitív, hogy ilyen kedvező áron kerül forgalomba, úgyhogy ezt a money-machine dolgot vissza is vonom, ez talán túl erős és nem szeretnék megsérteni senkit, pláne olyanokat akik legalább dolgoznak is professzionális szinten és tettek is le az asztalra már valamit.