160
Ye Olde
  • Shep
    #39
    honnan lehet ezt a vdmsoundot leszedni?
  • Manta
    #38
    thx!
  • Ch_Slater
    #37
    nah nekem is pont ez volt xp alatt. az ems dolgot a dott.exe tulajdonságainál a memória fül alatt meg lehet oldani.
    a hang problémát pedig a lentebb leirt vdmsound-dal meg lehet oldani. a vdm iniben beállított értékeket állítod be a dott setup részében és megy. a játékot pedig ugy inditod hogy jobb klikk az exe-n és ott start with vdm, vagy vmi ilyesmi. a zenénél meg nem a sound blaster/adlib-ot választottam, hanem a legutolsót (asszem midi) 330-as értékkel.
  • Manta
    #36
    Letöltöttem, de:
    -indításnál rögtön azt mondja, hogy warning: EMS detected less than 2 megabytes, vagy hasonló
    -zene nincs, hangok pedig csak néha, beszédből az első fél másodperc, aztán kuss
  • Ch_Slater
    #35
    jah nem kért semmi siman ment tovább. (söt nem is láttam ilyen folyadékszintes dolgot)
  • Manta
    #34
    Amikor elkezdenek időutazni, még az elején, a prof mutat egy ábrát, ahol folyadékszinteket kell beállítani, ami elvileg a manualban van, de hát ugye nem dobozostul töltöm. Nem kért semmit, tudtál továbbjátszani?
    Scannerem nincs :(
    (de lehet hogy meg tudom oldani valahogy)
  • Ramore
    #33
    Én is próbálom letölteni, de nem akar valamiért lejönni, el sem indul. :(
  • Botond #32
    mind2 megvan eredetiben cd-sen ;-)
  • KG21
    #31
    Hú ezt a játékot 97-ben nyomtam végigjátszás nélkül, úgy hogy röhögőgörcsöt kaptam egyes részeknél, miután kínkeservesen akadtam a megoldásra:)
    egyébként nekem a Grim fandango kéne nagyon, de a DC-ről szinte képtelenség lehúzni:(
  • Allatgoreny
    #30
    Hey, thx a linket ocsem, a DOTT imho a mai napig a legjobb kalandjatek.
  • AMD rula
    #29
    Jah, rulez, mostanában azt nyomom pda-n ;)
  • Ch_Slater
    #28
    én csak feltelepitettem, restart, jobb klikk a futtatandó játékon és ott Run With VDMS
    persze még lehet nézelődni az ini fileba is hogy milyen port, irq, stb. beállítások vannak..
  • Ch_Slater
    #26
    egyébként nincs hozzás semmi crack, csak a dott.exe siman.
  • Ch_Slater
    #25
    melyik folyadékosra gondolsz?
  • dikki*yysw
    #24
    Azt benyomhatnád, van scannered? Mert napokat nem fogok ezzel bíbelődni, végigjátszás alapján a poénok miatt egyszer lehet végignyomom. Nekem már túl távoli az a 7-8 év, amennyivel ezelőtt játszottam, nem emlékeznék semmire magamtól :/ :)
  • Manta
    #23
    Nekem van hozzá végigjátszásom 576 kbyteban, az a komoly. Crackelve van? Mármint viszonylag az elején a folyadékos rész benne van?
  • Ch_Slater
    #22
    mostmár megy a zene is rendesen. bár néha egy egy mondat után behal a játék. se kurzor se semmi. nem mozdul. ilyenkor nekem általában bejön ha megnyomom a . billentyűt az AltGr fölött...ekkor továbbmegy. már simán a közepén tartok a játéknak. mindenre emlékszem. még a szövegekre is. még mielőtt megszolalna már tudom néha szorol-szora hogy mit mond majd :))
  • Ch_Slater
    #21
    nah ezzel a VDM-mel már van beszéd, de zene még mindig nem megy. próbálom, próbálom, hátha.
  • 3P
    #20
    Halam orokke uldozni fog, de egy darabig boiztos! :D
  • gumininja
    #19
    Monkey es a Police Quest szeriak utan a ManiacMansion & DOTT a kedvenc az en toplistamon. ;]
  • I.C.ram
    #18
    Abban nem volt beszéd hang! Az a kedvenc kalandjátékom a mai napig :)
  • I.C.ram
    #17
    Roger Wilco sorozat bármelyik része is versenyképes!! Abban akkor poénok voltak, hogy lefordulta ma sékről!
  • I.C.ram
    #16
    Azaz! VDM sound
  • I.C.ram
    #15
    XP alatt van valami program, ami megjavítja a hangot. Nekem is megvolt az a program.
  • zippofcy
    #14
    Ez a mai napig A legjobb kalandjatek. Talan a Monkey Island elso resze felveheti vele a versenyt. TALAN.
  • AMD rula
    #12
    INDY 4 full nincs valahol (hanggal?)
  • dikki*yysw
    #11
    Töltöm :p

    anno unokatesómmal vittük még 386-oson, de a legvégén elbaxtunk vmit mert kihagytunk vmi fontosat és már nem lehetett végigvinni.

    Hm. Nem, nem a s&m-ben, ebben.
  • Ch_Slater
    #10
    nah ezt benyomtam a flashgetbe és már jött is.
    http://oldgames.bgbest.net/get.php?m=4&what=dottcd.zip
    azért nem linkként raktam be mert ha rákkattintotok akkor lehet soha nem jön be, de ha bekopizzátok flashgetbe akkor jön rendesen...(150mb-s zip)
  • Ch_Slater
    #9
    ööö. mingya bekopizom a linket ahonnan töltöttem. asszem 2 szélon lehet szedni de nekem igy is jött 80kb/sec fölött jóval...
  • 3P
    #8
    khm-khm :)

    Nem lehetne ezt megosztani valmilyen formaban az erdeklodok fele, azaz felenk? :)
    A Monkey Island es a Larry sorozat mellett ez volt a kedvencem :)
  • Ch_Slater
    #7
    csak akkoriban még a rippelt verzió volt meg (pár 10mb) és most meg a teljest sikerült megszerezni (végig dumálnak benne).
    és asszem ez a játék még most is megér egy topikot, mert elég igényes és ötletes
  • Ch_Slater
    #6
    persze
  • dikki*yysw
    #5
    Igen.
  • Shaman
    #4
    Nem tom ugyanarra gondolunk-e,de ez a gamma,legalább 7-8 éves,nem??
  • And5
    #3
    mi ez?
  • Ch_Slater
    #2
    megy rendesen a hang is, végig (remélem, mert csak most kezdtem) dumálnak benne. mindenesetre tovább mint a pár megás verzióban.
    bár a szövegek meg a zene még csak win98-ban megy rendesen, de szerintem xp alatt is meg lehet oldani valahogy...
  • Ch_Slater
    #1
    most szedtem le a teljes cd-s verziót. nagyon király ez a játék.