212
Internet Explorer 6 probléma
  • Pianista
    #212
    Hy!

    lenne 1 olyan problémám hogy az IE6 semmilyen netes gamet nem tud megnyitni. ha ez valami script hiba vagy mi akkor mondjon valaki olyan helyet ahol ezt meg lehet szerezni. amugy ugyan ezt csinálja a mozilla is.
  • szaszab
    #211
    Help plz!
    nekem egy olyan problémám lenne hogy az IE és a Firefox is eljátszik
    egy olyat hogy nem jeleniti meg az oldalt egyből hamen csak 4-5 jére.
    Mindig azt mondja bármelyik létező oldalra hogy nincs ilyen oldal.
    Valakik tudna segíteni nekem ebben. Először Spybootokra és adwerkre gondoltam és abban igazam is volt mert talált vagy huszat de a problem még mindig fenn áll!
    PLZ HELP!!!
  • BaLeeX
    #210
    Ugyanez a gondunk nézd meg az IE7 topicot. Megoldás egyelőre nincs.
  • Scholes18
    #209
    HELP! Mostanában az Internet explorer és a Firefox is folyton kilép egy idő után minden előzetes nélkül! Mi lehet a hiba??
  • Neerson
    #208
    feltölti a memóriám, s befagyaszt:).. érdekes viselkedés..továbbra is keresem a hiba forrását:)..tanulmányt fogok írni:)
  • arsene
    #207
    alapértelmezetté tenni az internetbeállításoknál tudod.
    a különböző formátumokat pedig a hozzá való lejátszóval lehet működtetni(pl. a Flash-t nem viszi a wmplayer).
    van valami hiperszuper-csodamega-kodekpakk a gépeden? ha igen, töröld le(registry-t is kipucolni!), aztán telepíts fel egy olyat, amiben van divx, xvid, vobsub(wmplayer->feliratokhoz), ac3. [javaslat: ]Downloads-> Gordian Knot Codec Pack 1.9. nem ártana a QuicTime és a Flash player frissítése sem.
  • repvez
    #206
    Valaki nem tudja hogyan lehet megoldani az elözö problémámat ill hogyan lehet az explorert visszaállitani alapértelmezetbe vagy hogy melyik médialejátszot használja online lejátszáskor?Mert mostmár ha flash anim lenne valahol az oldalon akkor a helén csak egy quiktime ora jelenik meg egy kérdöjellel a közepén.
    Esetleg csak az explorert lehet ujratelepiteni,ez megoldhatná a problémát?
  • SamFisher90
    #205
    Kössz. Akkor ez inkább marad
  • lck
    #204
    Az Internet Explorer a rendszer szerves részét képezi. Igy normál mezei felhasználó nem tudja eltávolítani. Ha nagyon utálod próbálkozz meg a Tiny XP-vel. De annak használata egyéb új problémákat okozhat a számodra.
  • SamFisher90
    #203
    Sziasztok! Nem tudnátok segíteni abban hogy hogy tudnám letörölni az internet explorert a rendszerből?? Nagyon idegesít ez a program, ráadásul ezen keresztül fertőződik meg a gépem... plz help! Előre is kösz.
  • repvez
    #202
    Reálplayer10.5, winamp5.2,médiaplayer10 ,quicktime meg a divix ek vannak fenn.Minden lejátszo müködik offline rendesen söt a video.google.comon is jol megy csak a többirol akarja letölteni és nem stremen lejátszani.Tehát nem a lejátszo progikkal van a gond mert miután letöltöttem simán lejátszik mindent,csak vannak olyanok amikebe csak bele akarok nézni de nem akarom lementeni,mert ugy hamar telemegy a winyo minden sz**al.
  • Dj Faustus #201
    REndesen fel van téve a médialejátszó (jól van beállítva)? Kódekek vanna hozzá?
  • repvez
    #200
    Nem biztos hogy az exploreller van bajom de nagy rá a valoszinüség.Az a problémám, hogy ha rámegyek egy olyan linkre ami videot játszana le akkor le akarja tolteni a gépre és nem online játsza le.Pl ezekröl a helyekröl: youtub,metacafe és hasonlok.Megoldás?(másik böngészöt nem szeretnék)
  • reménytelen
    #199
    Hát persze, hogy nem jöttem rá, ha ilyen egyszerű! Mindig túlbonyolítom a dolgokat...

    Kösz szépen
  • Tomicsek
    #198
    Del gomb.
  • reménytelen
    #197
    Lenne egy kérdésem:

    Hogyan kell eltüntetni a (pl. véletlenül beírt) bejegyzéseket az Internet Explorerből? Az ilyenekre gondolok:

  • sziti50
    #196
    Nekem az lenne a gondom, hogy az XP időnként olyan 8-10 mp-re megfagy, majd folytatja.Amit közben beírtam az előjön.Kapcsolat nélküli módban is csinálja.
    Vírusirtás volt többször is.
  • lck
    #195
    nem
  • quakerman
    #194
    Az IE6-ban nem lehet témát cserélni?
  • ffxi
    #193
    Az aláírásom második mondatából következve, tudnátok segíteni a pénztárcámon? Az a helyzet, hogy régebben

    még el tudtam érni kapcsolatnélküli módban egy két oldalt. Most meg nem, mi lehet a baj? IE6-t használok.

    THX!!

  • vzoole
    #192
    Hali!

    Fura gondom az hogy:
    A cím sávba ha irom be egy oldal címét, és akkor gépelés közben mindig visszaugrik amin éppen van.

    azaz nem tudok beírni új címeket, csak ha nagyon gyors vagyok, vagy bemásolom valahonnan és gyorsan enter.

    Köszi
  • FRe4k
    #191
    Hello!
    Pár napja az explorer nem jeleníti meg az animált képeket(gif-eket).
    Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudnám "visszakapcsolni" ?
  • nyami
    #190
    mondjuk nem mintha zavarna
  • nyami
    #189
    el se indul ez a szemét
  • KeKKSZike
    #188
    Megoldottam a problémát... AVANT BROWSER! ;)
  • KeKKSZike
    #187
    Hát nem tudom... Én egyáltalán nem vagyok elájulva a Firefox-tól! :S
  • lck
    #186
    Őszintén szólva Firefox annyival jobb, hogy IE-t az ember manapság már nem nagyon indítja el. ( ha csak el nem indul magától ). Ezért IE problémákkal sem találkozunk már egy ideje. Persze azért betévedhet ide valaki...
  • KeKKSZike
    #185
    Valaki nem tudna nekem segíteni? :O
  • KeKKSZike
    #184
    Hát pedig... Tényleg azóta NEM működik nekem! Nem tudsz adni nekem valami tippet, hogy mit csináljak, hogy újra jó legyen az Internet Explorer-em?
  • Sil78
    #183
    A Firefoxnak nincs köze ehhez a problémádhoz, de ezt már mondtam. Nem csinál semmit az IE-vel azon kívül, hogy beimportálja a könyvjelzőidet meg a beállításaidat.
  • KeKKSZike
    #182
    Sziasztok!

    Nekem a következő a problémám! Felraktam ugyebár a Windows Service Pack 2-őt! Nagyon megörültem, hogy a felugró ablakokat letiltotta! Én "hülye" felraktam a Mozilla Firefox-ot! Nah innentől kezdve NEM működik a felugró ablak tiltása! És sajnos nem jöttem rá, hogy miért! Nyomtam egy Mozilla Uninstallt, de a problémám NEM oldódott meg! Gondoltam arra, hogy felrakom újra az Internet Explorert, de nem találom egyszerűen azt a verziót, amit fel tudnék rakni, mert az Internet Explorer Service Pack 1-es csomagot NEM engedi, hogy feltegyem! A felugró ablak blokkolása egyébként BE van kapcsolva, de minden ablakot engedélyez... :( Köszi a segítséget!
  • PetruZ
    #181
    Ha XP-d van, akkor az M$ oldalán keresd meg a TweakXP-t, szedd le, rakd fel, és abban vissza tudod kapcsolgatni ezeket. De azt hiszem, a "Programok hozzáférhetőségei és alapértelmezései" ablakon is meg lehet ezt csinálni.
  • GRice
    #180
    Ha cél mentését nyomom, akkor egy html filet akar leszedni, és nem magát a videót. Flashgettel simán leszedem a fájlt, nem az a probléma.
    Nekem az lenne a lényeg, amit már lentebb is írtam, hogy szeretném ha felkínálná a lehetőséget, hogy mentsem vagy megnyissam.
  • ibrik
    #179
    A linken jobbkattintás - "Cél mentése más néven..."
  • GRice
    #178
    Hella!

    Lenne egy kis gondom. Van egy fájl linkem, és ha rákattintok, ill. beillesztem a címsorba, egyből megnyitja a videofáljt mediaplayerben. Hogy tudnám azt elérni hogy mentés ajánljon fel?
    köszönöm.
  • Sil78
    #177
    Új ablakokat? Milyen oprendszered van? Volt régen (még IE-vel) hasonló problémám, lehet, hogy tudok rá megoldást.
  • tesztax
    #176
    Nekem az IE 6-os nem nyitott meg új ablakokat.Ezért tértem át Firefoxra
  • Lewy_
    #175
    Mi okozza , hogy a flash cuccok nem jönnek be.Már 1szer letöltöttem a macromedia flash-t(rákérdezett) de most hiába állítom kérdésre az összes active-x vezérlő letöltésével kapcsolatos biztonsági beállítást.Lehet, hogy a Microsoft Antispyware csinált valamit?Gyanús.
  • ibrik
    #174
    Nekem az Outpost tűzfal szűri ki így a reklámbannereket.
  • Sil78
    #173
    Mondjuk a tűzfalad (ha van benne valamilyen reklámszűrő funkció)?